22. kolo
Unín - Rybky
2:1 (1:0)
Góly: Drúžek, J. Ondráš - Gergel.
Silný vietor ovplyvnil dobrú úroveň zápasu mužstiev, ktorý nezodpovedal postaveniu mužstiev. Domáci v prvom polčase využili šancu Drúžkom. Zvýšiť mohol B. Malík, no trafil iba žrď. Po prestávke mali výhodu vetra hostia, prevzali aj iniciatívu, avšak domáci zvýšili Ondrášom na 2:0. Rybky už len znížili v 85. min., no vyrovnať sa im nepodarilo. R Hurbánek, Polakovič. (Marián Ovečka)

Bor. Mikuláš - Čáry
2:1 (1:0)
Góly: R. Wallner, L. Líška - Polák.
Hostia na prekvapenie hrali pomerne vyrovnanú partiu s favorizovaným súperom. Zápas sa 400 divákom musel páčiť. R Drúžek, Mlčúch. (aš)

Letničie - Sekule
2:1 (2:0)
Góly: Lánik, Konečný - Hujsa.
Domáci v dalšom museli bodovať, naplnať v 21 lánik, v 35. min. konečný. Hostia sa zlepšili, 65. min. hujsa znížil. Lánik mohol poistiť no tutopvku, napriek R Pekarovič, Dung. (Jaro Vaculka)

Brodské - Oreské
2:1 (1:0)
Góly: za domácich Karnoš, Bartal.
Obojstranne vyborné technické stretnutie. Viac šancí si vypracovali domáci. Hostia síce vyrovnali v 61. min., no víťazstvo domácim zaistil Bartal. R Lapoš, Zabadal. (Bohuš Hnát)

Cerová - Kopčany
1:2 (1:2)
Góly: Reha - Stančiak 2.
Domáci začali náporom a už v 5. min. dal R. Reha ich vedúci gól. Nevyužili však ďalšie šance a po rohu vyrovnal Stančiak. Ten istý hráč dal aj víťazný gól svojho mužstva po štandartnej situácii z tr. kopu. Domáci zo stále tlaku nevyužili kopec šancí, najväčšie Kassay, B. Tomek a S. Veteška. Hostia po prestávke neohrozili Pretóryho, napriek tomu získali tri body. R Pišoja, Antálek. (Bohuš Drímal)

Šaštín - Šaj. Humence
4:1 (3:0)
Góly: Michal Stanicklý 2, Ožvoldík, Havlíček - R. Búzek.
V obojstranne kvalitnom stretnutí boli dramatické situácie šance na obidvoch. Prvý polčas patril domáim i keď šance mali aj hostia. Tománek trafil bočnú sieť aj žrď. Gólyvšak dávali iba domáci a i keď sa hosťom podarilo znížiť, poitku v podobe štvrtého gólu dal v 85. min. Havlíček. Kvalitné mužstvá pripravili pre divákov zaujímavé predstavenie, prehra hostí je príliš krutá. R Sládek, Daniš. (Peťo Vrtalík)

Radošovce - Dubovce
1:1 (0:1)
Góly: .
Prvý polčas bola hra vyrovnaná. Vedenia sa ujali hostia v 27. min. Balážom - 0:1. Celý druhý polčas sa hral už v réžii domácich, ktorým sa podarilo v 57. min. vyrovnať Petrom Kudláčom na 1:1. Pred koncom mohol strhnúť víťazstvo na domácu stranu Flajžík, trafil však len brvno. R Cabadaj, Bilka. (Edo Baumgartner)

Koválov - Hlboké
3:1 (3:0)
Góly: P. Tokoš 2, Veselý - Turanský (11).
Domáci sa ujali vedenia po peknej samostatnej akcii Veselým v 30. minúte. Miro Veselý pripravil šancu P. Tokošovi, ktorý v 35. min. zvýšil na 2:0 a v gólom do šatne zaistil domácim trojgólové vedenie. Po prestávke Lukáš Slezák nedal penaltu, no z rovnakej výhody znížil na konečných 3:1 Majo Turanský. R Kadlíček, Mikúš. (Fero Kubík)

5:2 (3:0)
Góly: g. d. Lukáš Blanárik 4, Pavol Ivánek.
Domáci boli jednoznače lepším mužstvom a do prestávky vypracovaný náskok si po nej už len udržiavali. Strelecky vynikol opäť Lukáš Blanárik. R Macháček, Zabadal. (Pavol Perička)

Stráže - Jablonica
2:2 (2:1)
Góly: O. Daniel, M. Konečný - P. Beňa, Harasník.
Hostia sa ujali vedenia Beňom, no ešte do prestávky domáci dvomi gólmi otočili. Jablonica bola v stretnutí futbalovejšia a po zásluhe v druhom polčase vyrovnala. R Zajíc, Otočka.

Chropov - Smolinské
0:3 (0:2)
Domáci majú stále problém so zostavou a tak kráčajú od prehry k prehre. R Dzindzík ml., Otočka. (Peter Špaček)

Pop. Močidlany - Vrádište
1:3 (0:2)
Góly: D. Krchňavý - Jurčík, Vlk, Holúsek.
Vo vynikajúcom zápas mali hostia aj potrebnú dávku šťastia, aby si odviezli tri body. (Vlado Vlk st.)

Mokrý Háj - Lakš. Nová Ves
1:0 (1:0)
Gól: Mikula.
V tvrdom stretnutí rozhodol gól do šatne v 45. min. z kopačky Mikulu. (Pobuda, T. Velický)

Bor. Sv. Jur - Prietrž
3:2 (1:1)
Góly: za hostí Korontály, Tomek.
Od 5. min. hostia vyhrávali, no domáci ešte do prestávky vyravnali. Aj po prestávke sa prietrž ujala vedenia, no domáci zvýšeným úsilím dokázali v závere strhnúť víťazstvo na svoju stranu.

Góly: Tokoš - Hutta, Čech.
V stretnutí priemernej a miestami slabšej úrovne si mužstvá vypracovali dosť šancí miestami aj vyložených. Chýbala len presná koncovka. Hostia z dojča otvorili skóre v 25. min. hlaviočkou Pavla Huttu. Ďalšiu sériu šancí nepremenili a tal domáci Holíč tretsal. V 35. min. vyrovnal pätičkou Jakuba Tokoša- 1:1.
Po prestávke domácim odchádzali sily, čo využili hostia v 75. min. na strelenie víťazného gólu, ktorého autor bol Zdeněk Čech - 1:2. R Bilka, Cabadaj. (Ľ. Nečas, Karol Vajda)

Častkov - Sobotište
4:2 (0:0)
Góly: domácich Vančík 2, Mazúr (11), Krištof.
Vyrovnaný zápas. Po prestávke viedli hostia 1:2, domácim však vyšiel záver zápasu a strhli víťazstvo na svoju stranu. R Dung, Pekarovič.
Smrdáky - Hradište
2:4 (0:2)
Góly: Brnar, J. Ferík - Fukna a J. Kršteník 2.
Domácich boli po dlhšom čase kompletní. Hru však mali hostia a hoci domáci v závere zdramatizovali stretnutie, prekvapenie sa nekonalo. R Španka, Kadlíček. (Stano Sopúch)

Kátov - Podbranč
4:1 (1:0)
Góly: Šebesta, Kerhát, Patinka, Brdečka - R. Jankových.
Nervózny zápas plný emócii. Do vedenia išli domáci gólom Šebestu do šatne. V 50. min. hostia vyrovnali, záver však vyšiel domácim. ČK 0:1 (Kutálek) R Deák, Lapoš. (Michal Podhájsky)

Rovensko - Kunov
3:0 (1:0)
Góly: Kubina 2, Ľ. Vašica (11).
V susedskom derby sa domáci celok pustil do svojho súpera vo veľkom štýle. Začiatok síce vyznel na šance pre Kunov, no góly dávalo len Rovensko. Skóre otvoril v 22. min. Miro Kubina. Po prestávke pridal v 64. min. druhý gól z penalty za ruku Ľubo Vašica a v 66.min. strelecky disponovaný Kubina premenil center K. Vajdu na 3:0. Hostia svojou hrou rozhodne nesklamali, no na domácich to nestačilo. R Macháček. (Karol Vajda)

1. Rovensko 15 13 1 1 59:12 40
2. Dojč 15 12 1 2 58:16 37
3. Hradište 15 10 3 2 45:16 33
4. Kunov 15 7 5 3 43:24 26
5. Častkov 15 7 3 5 39:32 24
6. Kátov 15 8 0 7 25:30 24
7. Holíč 15 6 2 7 26:41 20
8. Sobotište 15 5 0 10 21:39 15