21. kolo
Hlboké - Unín
3:0 (1:0)
Góly: Turanský 2, Kovár
Zápas sa hral v svižnom tempe, domáci sa ujali vedenia v 6. min. po perfektne zahranom priamom kope Turanského z 18 metrov. Hostia zvýšili úsilie, čoho výsledkom bola nepremenená šanca Drúžeka v 14. min., ktorému kontroval v 19.min. domáci Kovár. Ďalší priebeh 1. polčasu sa odohrával medzi 16 - kami. V 40. min. videlo 80 divákov krásny futbalový moment, keď strelu Turanského po priamom kope perfektne zneškodnil brankár Straka. V 2. polčase domáci vyvinuli väčšie úsilie a v 50. min. pekný pas Kukliša premenil rýchly Kovár na 2:0. Zápas priniesol ak 3 ČK (Balaj, Orgoník - Regásek), všetko za fauly. Hostia nevyužili presilovku a už v nadstavenom čase ich potrestal peknou strelou Turanský -3:0. R Zajíc, Deák. (Pavol Žák)

Dubovce - Koválov
1:1 (0:1)
Góly: F. Matúš - P. Tokoš
V tomto zápase sa zrodila zaslúžená remíza. V 1. polčase boli lepší hostia, v 2. domáci, ktorí navyše Madákom nepremenili pokutový kop. R Kadlíček, Blažek. (Ján Tokoš)

Kopčany - Šaštín
0:2 (0:0)
Góly: Havlíček, Ožvoldík
Šaštín bol lepším mužstvom a dosiahol zaslúžené víťazstvo, keď ešte niekoľko šancí nepremenil. Zápas mal celkovo dobrú úroveň. R Otočka. (Jozef Slovák)

Sekule - Brodské
3:1 (3:0)
Góly: Hujsa 2, Kubinák - Hnát.
V 1.polčase bola hra vyrovnaná, domácim vyšlo všetko, na čo siahli. Po prestávke sa zápas iba dohrával a domáci už udržali víťazstvo. Pokojný priebeh zápasu narušili len červené karty domáceho Adama Trajlínka a hosťujúceho Rasťa Ralbovského. (Slávo Šimek)

Čáry - Letničie
1:0 (1:0)
Gól: Formánek (11 m)
Zápas sa niesol v nervóznom duchu, viac šancí si vypracovali domáci, ktorí síce skórovali z jasnej penalty, ale ešte jeden faul zostal nepotrestaný. Negatívom zápasu bolo veľa žltých kariet. R Mikúš, Cabadaj (Pavol Lakatoš)

Rybky - Borský Mikuláš
1:2 (1:0)
Góly: vlastný (Kassay) - R. Malík, Macek
Zápas mal výbornú úroveň a sledovalo ho 200 divákov. V 37. min. brankár Drinka vyškriabal trestný kop Mira Petrúvku, v 57. min. domáci brankár Chodúr chytil hlavičku Maceka. Ďalšie šance mali domáci v 88. a 89. min. za stavu 1:1, nepremenili ich Polák a Červinka. Pravidlo nedáš - dostaneš sa potvrdilo aj v tomto prípade, keď hostia v 90. min. strelili typickým „angličákom“ víťazný gól Macekom. Za domácich mal 4 šance Kalamenovič a za hostí 3 Krchňavý. R Zabadal, Macháček. (Milan Blažek)

Š. Humence - Radošovce
2:2 (1:1)
Góly: Tománek, R. Burián - Mikula 2.
Vzácne vyrovnané stretnutie sa nakoniec skončilo zaslúženou remízou. Po prestávke sa ujali vedenia pre zmenu domácim gólom Rada Buriánaí vzácne vyroHostia sa ujali vedenia v 13. min. Mikulom, no ešte do polčasu vyrovnal za domácich v 34. min. Tománek - 1:1. Po prestávke sa pre zmenu ujali vedenia domáci Radom Buriánom už v 51. min. - 2:1. Strelecky disponovaný Mikula však v 65. min. svojim druhým gólom zariadil deľbu bodov. R Antálek, Pišoja. (Karol Vajda)

Oreské - Cerová
4:0 (2:0)
Góly: A. Ferík 2, P. Kliment, A. Baláž.
Domáci počas celého zápasu bavili svojich divákov peknou hrou i gólmi. Hostia sklamali a mohli prehrať aj vyšším rozdielom. R Thao, Dutka. (Peter Bulka)

18. kolo:
Rohov - Chropov 2:2 (1:2), Vlado Brdečka 2 (1 z 11m) - Zaňát, Kocian.
Rohov: P. Ravas - Barčák, Peter Ivánek, Sabo, Pavol Ivánek, Horný, Čech, Miro Blanárik (Michal Blanárik, Viktor Brdečka), Vlado Brdečka, B. Ravas, Lukáš Blanárik.
Chropov: Baumgartner - Kudláč, Pavelka, J. Špaček, Kocian, Zaňát, M. Stúpal, Černek (Čmarada), Mikula (Liška), P. Špaček, A. Stúpal.
Za krásneho slnečného počasia sa hral v Rohove priemerný zápas s množstvom chýb na obidvoch stranách. Hostia začali stretnutie bez rešpektu a v 9.min. sa ujali Zaňátom vedenie. Domáci hráči sa nevedeli dostať do tempa, hrali dosť rozhárane, za čo ich potrestal v 40. min. po samostatnej akcii Jozef Kocian gólom na 0:2 a s domácimi to nevyzeralo ružovo. V samotnom závere 1. polčasu z priameho kopu Vlado Brdečka vykresal iskierku nádeje - 1:2.
Do druhého polčasu nastúpili domáci hráči odhodlaní zvrátiť stretnutie vo svoj prospech a z diskutabilnej penalty Vlado Brdečka vyrovnal na 2:2. Potom ukázal Lukáš Blanárik ako sa nepremieňajú gólové šance, keď mal minimálne dve čisté. Od 63. min. hrali bez Kociana, ktorý videl ČK (po druhej ŽK). Domáci túto výhodu nevyužili a už sa iba dohrávalo, keď obaja boli s deľbou bodov spokojní, menej už s výkonom hlavného rozhodcu. Pred 150 divákmi rozhodoval Dzindzík st. ČK 0:1 (Kocian)
MARIÁN MESÍČEK

Kúty B - Prietrž 2:2 (0:0), Dominik, Martin Škoda - Kramár, Tomek. Vo vyrovnanom stretnutí s množstvom šancí na obidvoch stranách získali hostia po prestávke dvojgólové vedenie, ktoré však neudržali, napriek tomu že hrali po vylúčení domáceho hráča v početnej výhode. ČK 1:0 (Pavelka). R Hurbánek, Polakovič. (Jozef Fekete)

Jablonica - Trnovec
3:0 (1:0)
Góly: Harasník, Beňa, Klásek
Víťazstvo domácich je zaslúžené. Hostia boli snaživí, ich akcie sa končili pred 16 - kou. Domáci zahodili viac gólových šancí. R Karnoš. (Vlado Masár)

Lakš. N. Ves - Stráže
2:0 (0:0)
Góly: Daniel Valla 2
Domáci v 1. polčase predviedli slabší výkon, ale po prestávke viditeľne ožili. Striedajúci Daniel Valla bol „žolíkom“ domácich a rozhodol dvoma gólmi o ich víťazstve. R Rehák, Ďurica. (Tibor Velický)

Vrádište - Mokrý Háj
1:1 (0:1)
Góly: Stróž - Ambrúz.
Derby zápas priniesol futbal výbornej úrovne, okrem výsledku bol vyrovnaný aj na šance - 3:3. Hra sa však odohrávala väčšinou medzi 16-kami. R Bednár, Sládek. (Vlado Vlk st.)

Smolinské - Pop. Močidlany
1:2 (1:0)
Góly hostí: Krchňavý, Bellay.
Vo vyrovnanom zápase vyhrali štastnejší hostia. (Marián Kocák)

Bor. Sv. Jur - Radimov
2:2 (2:1)
Góly: Švec, Hrica. R Lapoš, Tokoš. (Jozef Kadlic)

Filka 2 (1 z 11) - Šefčík 2, Plott.
Hráči Kunova vyškolili domácich z efektivity, keď zo štyroch striel na bránu dali tri góly. Domáci nepremenili asi 8 vyložených šancí aj vďaka výbornému brankárovi Kunova Bíbovi. R Bilka, Cabadaj. (Dušan Havlík)

Hradište - Štefanov 5:0 (2:0), S. Sadloň, Fulier, M. Baránek, J. Kršteník, Kovačiny. Hostia nastúpili iba s desiatimi hráčmi. Domáci mali síce stály tlak, no prispôsobili sa slabej hre súpera a tak s množstva šancí využili iba päť, čo je pre Štefanov ešte prijateľný výsledok. R Ďurica, Rehák. (Stano Sopúch)

Rovensko - MŠK Holíč 4:3 (1:1), Kubina 2, Klimek, Ľ. Vašica (11) - Mihók 2 (1 z 11), Tokoš. Domáci sa ujali vedenia v 15. min. Klimekom, no hostia o desať minút vyrovnali Tokošom. Hneď po prestávke premenil Vašica penaltu za faul na Vajdu a v 61. min. zvýšil Kubina na 3:1. Mihók znížil na 3:2, dvojgólové vedenie vrátil domácim opäť Kubina a ich víťazstvo neohrozila ani premenená penalta Mihókom za ruku Reháka. R Dung. (Karol Vajda)

Osuské - Kátov 0:3 (0:0), Kocák, Rehák, Janeček. Počas celého zápasu mali hostia hru v rukách a už do polčasu mali niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Presadili sa až po prestávke, keď súperovho brankára prekonali trikrát. (Milan Podhájsky)

Sobotište - Smrdáky 2:0 (1:0), J. Černek, Zanyk Ruslan. V obojstranne zaujímavom stretnutí pred 100 divákmi zaslúžene vyhrali domáci. R Bilka. (Peter Svitek)

Dojč - Častkov 5:1 (5:0), Šurik 4, Stanek - Vančík. V priemernom stretnutí využili domáci do prestávky všetky svoje šance a vysoko vyhrávali. Po prestávke sa domáci prispôsobili hre súpera a hra upadla do podpriemeru. R Daniš, Dung. (Marián Mesíček)

1. Rovensko 14 12 1 1 56:12 37
2. Dojč 14 11 1 2 56:15 34
3. Hradište 14 9 3 2 41:14 30
4. Kunov 14 7 5 2 43:21 26
5. Častkov 14 6 3 5 35:30 21
6. Kátov 14 7 0 7 21:29 21
7. Holíč 14 6 2 6 25:39 20
8. Sobotište 14 5 0 9 19:35 15