Reg. liga
Starší žiaci
16. kolo: Veľké Leváre - ČSFA Malacky 0:15, Húbek 7, Kozák 4, Sedalík a Rígl 2, ŠKP Dúbravka - ŠK Malacky 2:0, PSČ Pezinok - SFM Senec 3:2, FC Senec - Slovan B 1:3, FK Rača - FC Artmedia 0:4, Inter B - ŠK Vrakuňa 5:0.
1. Artmédia 14 13 1 0 85:5 40
2. ČSFA 14 12 1 1 90:9 37
3. Dúbravka 14 10 4 0 53:7 34
4. ŠK Malacky 14 10 0 4 26:18 30
5. Inter B 14 7 3 4 41:12 24
6. Slovan B 14 6 4 4 21:19 22
7. Pezinok 14 7 1 6 23:20 22
8. SFM Senec 14 6 3 5 17:36 21
9. Modra 13 4 0 9 23:55 12
10. V.Leváre 14 4 0 10 16:63 12
11. FC Senec 14 3 0 11 18:58 9
12. Vrakuňa 14 2 2 10 11:40 8
13. Rača 14 2 1 11 8:56 7
14. Petržalka 13 1 0 12 10:44 3
Mladší žiaci
16. kolo: Veľké Leváre - ČSFA Malacky 0:7, Mišík 4, Reisel 2, Nemec, ŠKP Dúbravka - ŠK Malacky 8:0, PŠC Pezinok - ŠK SFM Senec B 0:8, Modra - I. Petržalka 0:0, FC Senec - ŠK Slovan B 1:3, FK Rača - FC Artmedia 0:6, Inter B - ŠK Vrakuňa 8:0.
1. ČSFA 14 11 1 2 53:14 34
2. Artmédia 14 10 3 1 69:10 33
3. SFM Senec 14 11 0 3 54:13 33
4. Slovan B 14 10 3 1 49:8 33
5. Dúbravka 14 9 1 4 69:15 28
6. FC Senec 14 8 4 2 34:15 28
7. Petržalka 14 7 3 4 46:16 24
8. Modra 14 7 1 6 37:33 22
9. Inter B 14 6 1 7 35:29 19
10. Pezinok 14 4 1 9 23:45 13
11. Malacky 14 3 0 11 23:79 9
12. V.Leváre 14 2 0 12 11:67 6
13. Vrakuňa 14 1 0 13 11:72 3
14. Rača 14 0 0 14 7:105 0
Divízia
Starší žiaci
12. kolo: FK Dúbravka - Záh. Kostolište 1:2, Svätý Jur - ŠKP Dúbravka B 3:1, Lamač - FC Artmedia B 0:1, FC Ružinov - Dun.Lužná 1:0, I. Petrž. B - Dev.N.Ves 0:1, Karlova Ves - Domino 1:1.
Mladší žiaci
12. kolo: FK Dúbravka - Záh. Kostolište 1:6, Svätý Jur - ŠKP Dúbravka B 0:3, FK Lamač - Artmedia B 2:1, FC Ružinov - Dun.Lužná 4:0, I. Petrž. B - Dev.N.Ves 0:2, Karlova Ves - Domino 1:0.
Žiaci - I. trieda sk. A1 - 10. kolo
10. kolo: Zohor - Jablonové 10:0, Vysoká - Láb chlap. 4:3, Suchohrad - Láb diev. 2:0, Pl. Štvrtok - Lozorno 5:0, Z. Ves - Stupava 3:0.
Žiaci - I. trieda sk. A2
10. kolo: Kostolište - Pl. Podhradie nehrali, Pl. Mikuláš - Kuchyňa 7:1, Studienka - M. Leváre 13:1, Závod - Gajary 1:0, Rohožník - Jakubov odlož. na 12.4.
1. Rohožník 9 8 0 1 39:13 24
2. Gajary 10 7 1 2 47:9 22
3. Kostolište 9 7 1 1 39:4 22
4. Studienka 10 6 0 4 42:33 18
5. Pl.Mikuláš 10 5 2 3 31:17 17
6. Jakubov 9 4 0 5 20:22 12
7. Kuchyňa 10 3 1 6 16:35 10
8. Závod 10 3 2 5 13:18 11
9. Pl.Podhradie 9 1 1 7 27:50 4
10. M.Leváre 10 0 0 10 7:800