MO dohrávky
Čáry - Radošovce
1:3 (0:0)
Góly: R. Polák - Pekar 2, vlastný (Slovák)
V prvom polčase nebolo vidieť rozdielu medzi výkonnosťou obidvoch družstiev. V prvej streleckej šanci bol Pribila, no netrafil bránu. Kuriozitou bola výmena rozhodcu, keď zraneného Drúžeka striedal prítomný Hurbánek, píšťalku prevzal AR1 Cabadaj. Domáci majú na neho ťažké srdce, že im v závere neuznal gól Romana Poláka, keď po rýchle rozohranom trestnom kope ho nariadil opakovať. Po prestávke hostia rozhodli v rozpätí piatich minút. Najskôr Pekar z trestného kopu dal vedúci gól, o necelú minútu nešťastnou hlavičkou si dal vlastenca Slovák a v 70. min. po faule D. Kollára zvýšil Pekar z penalty už na 0:3. Gól Romana Poláka na 1:3 už bol len kozmickou úpravou. R Drúžek (Hurbánek), Cabadaj.
JOZEF KOMORNÝ

Letničie - Brodské
4:2 (1:1)
Góly: Trčka, Lánik, Škápik, Konečný- Valachovič, Jakubec.
Hostia sa ujali vedenia Jakubcom, no domáci štyrmi gólmi privodili dokonalý obrat. R Zajíc, Španka. (Jaro Vaculka)
19. kolo
Dubovce - Unín
1:0 (1:0)
Š. Humence - Hlboké
1:0 (0:0)
Góly: vlastný.

Domáci funkcionári pred stretnutím blahoželali Ivanovi Václavkovi k jeho 33. narodeninám a bol to on, kto sa zaslúžil o jediný gól zápasu, keď tesne po prestávke si jeho trestný kop zrazil do siete Rado Horňák. Oslávenec v drese hostí Majo Turanský (mal 30) ani jednu zo svojich šancí nevyužil a tak body ostali doma. R Mlčúch, Drúžek. ČK 1:0. (Palo Žák)

Oreské - Radošovce
1:1 (0:1)
Góly: A. Ferík - Žúrek.

V susedskom derby sa pred peknou návštevou hral priemerný futbal. Hostia sa ujali vedenia Žúrkom v 28. min. Po prestávke boli o niečo aktívnejší domáci, ktorí v 87. min. vyrovnali na zaslúžených 1:1. Aj vďaka výbornému rozhodovaniu dvojice Otočka, Dzindzík ml. (Karol Vajda)

Sekule - Šaštín
1:1 (0:0)
Góly: Andrej Trajlínek - Michal Stanický.
Domáci viedli gólom Andreja Trajlínka. Hostia potom pridali a Michalom Stanickým vyrovnali na 1:1. V závere mohli ešte aj vyhrať, no trafili len tyč. R Zabadal, Macháček. (Slávo Šimek)
Čáry - Cerová
0:2 (0:2)
Góly: B. Tomek, Škojec (11).
Domáci nedokázali dostať svojho súpera pod tlak a nakoniec doplatili na chyby v obrane. Najskôr nechali po rohu hlavičkovať najmenšieho hráča hostí a Braňo Tomek dal na 0:1. O ďalších 10 minút po zbytočnom faule a dosť prísnej penalte zvýšil Rasťo Škojec na 0:2. Ani po prestávke Čáry nič nevymysleli a před záverom ešte pomohlo ich brankárovi A. Kollárovi brvno. R Hurbánek, Daniš. (P. Lakatoš)

Rybky - Brodské 0:0
Bojovné stretnutie medzi 16 - kami. Mužstvá si nedokázali vypracovať vyložené šance, keď im problémy robil silný vietor. V 82. min. hostia nepremenili prísne nariadenú penaltu. R Mikúš, Tokoš. (Milan Blažek)

Bor. Mikuláš - Letničie
3:3 (1:1)
Góly: R. Hlavenka (11), L. Liška, Ľ. Macek - Rampáček, Vaculka, Šarközy.
Ak by hostia takto bojovali po celú sezónu, nemuseli by stáť v tabuľke tak, ako stoja. Pred takmer 500 divákmi pripravili lídrovi nepríjemné prekvapenie, i keď „Búrania“ si ho prakticky pripravili sami podcenením súpera.

6:1 (2:0)
Góly: Kocián a Zaňát 2, P. Černek, P. Orth - Riška.
Do vedenia mohli ísť hostia, no M. Daniel nepremenil penaltu. Domáci pridali a gólmi Kociana a Černeka získali dvojgólové vedenie, ktoré mohol zvýšil P. Špaček, no ani on nepremenil penaltu. Druhý polčas bol už v réžii domácich, ktorí výsledok potvrdili štyrmi gólmi, ktoré dávali Orth, dva Zaňát a konečnú podobu skóre dal v 89. min. najlepší hráč zápasu Jozef Kocian. Za hostí znižoval na 3:1 Riška. R Tokoš, Zabadal. (Karol Vajda)

16. kolo
Kúty B - Radimov
0:2 (0:2)
Góly: L. Foriška, D. Husár.
Domáci mali stály tlak, no nedokázali ani jednu šancu premeniť. Hostia z dvoch dali dva góly a vyhrali prvý polčas. Aj po prestávke mala hra rovnaký scenár, keď pri hosťoch stálo opäť veľké šťastie. R Petráš, Deák. (Žilínek)

Rohov - Mokrý Háj
1:1 (0:0)
Góly: Vlado Brdečka (11) - Rapant.
V prvom polčase boli domáci o poznanie lepší, po prestávke sa hra vyrovnala a hostia sa ujali vedenia, keď Rapant prekvapil strelou z diaľky Petra Ravasa. Domáci vyrovnali z veľmi prísnej penalty Vladom Brdečkom (na foto vpravo). R Kadlíček, Španka. JOZEF KOMORNÝ

Jablonica - Prietrž
6:2 (1:1)
Góly: Búran a Malík 2, M. Beňa, Harasník - Odrážka, Ľ. Mikulka.
Prvý polčas bola obojstranne rozháraná hra. Hostia viedli, Malík pred koncom polčasu vyrovnal. Po prestávke videli dvaja domáci hráči ČK, paradoxne však vysoko vyhrali, keď z brejkov pridali ďalšie góly. ČK 2:0 (Malík, Ďuriš). R Thao, Vanek. (Vlado Masár)

Lakš. N. Ves - Bor. Sv. Jur
3:1 (1:1)
Góly: za domácich J. Marek 3.
V prvom polčase sa domáci trápili, čo hostia využili na strelenie vedúceho gólu. V 40. min. vyrovnal Marek. Domácim pomohlo striedanie, získali pôdu pod nohami a ďalšími dvomi gólmi Mareka získali tri body. R Cabadaj, Bilka. (Tibor Velický)