* INTER: Bernady – Kaprálik, Ševela, Majerník, Matovič – Čikoš (46. Musil), Urban (86. Mezovský), V. Horváth, Hodek – Majtán, Šlahor (76. Hejčík).
* SPARTAK: Kamesch – Poljovka, T. Hanzel, Doležaj, Ľ. Hanzel – Kopúnek – Semanko (70. Ďuriš), Ujlaky, Barčík (90. + Hlavatovič), Vido (70. Kožuch) – Tomčák.
Góly: 50. Tomčák, 66. Ševela.
ŽK: Majerník, Hodek, Kaprálik, Šlahor, Bernady – Vido, T. Hanzel.
Pred 1792 divákmi rozhodoval Vlk.
Na veľmi skromne obsadených Pasienkoch sa hral v prvej štvrťhodine medzišestnástkový futbal. Oba kolektívy si dávali pozor na zadné dvierka v snahe udržať si nulu v kolonke prehier. Viac z hry mali domáci, Trnava sa snažila kontrovať cez dvojicu Ujlaky – Barčík. Prvý vzruch priniesla končiaca sa 15. min, keď Hodek obišiel Poljovku, vnikol do pokutového územia, telom oklamal Tomáša Hanzela, no na šťastie pre Spartak z uhla prestrelil. V 23. min pohrozili aj Trnavčania. Barčík uvoľnil Ujlakyho, no ten loptu priamo z prihrávky poslal prudko vedľa brány Interu. Presne po polhodine hry zahrával jediný trnavský roh Ujlaky, ale hlavička Tomčáka smerovala priamo na Bernadyho. V 36. min centroval z ľavej strany Barčík, nabiehajúci Semanko na jeho loptu nedočiahol. Snaha domácich sa končila buď na dobre fungujúcej obrane Spartaka alebo strely interistov boli veľmi nepresné a Kamescha vôbec neohrozili. Začiatok druhého polčasu vyšiel lepšie Trnavčanom, ktorí sa dostali do vedenia. V 50. min po chybe obrany Interu sa k zlému odkopu dostal Vido, hlavou posunul loptu voľnému Tomčákovi a ten zoči-voči Bernadymu s prehľadom rutinéra strelou po zemi otvoril skóre – 0:1. Domáci sa snažili čo najskôr vyrovnať, čo sa im podarilo v 66. min. Vtedy obrana Spartaka nedokázala odkopnúť loptu Musilovi, ktorý s ňom prešiel až k bránkovej čiare a z jeho presného centra prehodil hlavou Ševela bezmocného Kamescha a bolo 1:1. Žlto-čierni ožili a preťažená trnavská obrana s predsunutým Kopúnkom sa mala čo obracať. Spartaku začal vynechávať stred poľa, Ujlakymu s Barčíkom začali dochádzať sily hlavne preto, že od krajných záložníkov nemali prakticky žiadnu pomoc. Na situáciu zareagoval tréner Šuran a na ihrisko poslal skúsenú dvojicu Kožuch – Ďuriš. Na hre Trnavy sa ich prítomnosť ihneď prejavila, ale spartakovci sa do gólovej šance nedokázali prepracovať. Naopak, bližšie ku gólu mal Inter. V 74. min neprekonal trnavského gólmana v dobrej šanci Hodek a v poslednej minúte minul tesne ľavú žrď priamy kop Musila. Zostalo tak pri remíze, z ktorej mali pochopiteľne väčšiu radosť Trnavčania, ale početný tábor priaznivcov nebol z ich hrou príliš spokojný.

ZAUJALI
Zadné rady Spartaka veľmi solídnym výkonom, keď za celý zápas urobili snáď iba dve hrúbky. V oboch bol aj Poljovka, ktorý však podal najlepší výkon na jar, svoj vysoký štandard odviedol Doležaj a obdiv bratislavských priaznivcov si vyslúžili bratia Hanzelovci. Mladšiemu Tomášovi pri jednom pohotovom odkope dokonca zatlieskala čestná tribúna. Túto štvoricu dobrým výkonom vystužil Kopúnek a všetko istil spoľahlivý Kamesch.

3. liga západ
Štúrovo - Myjava
2:1 (0:0)
Góly: 58. Varga, 71. Smatana - 82. Červienka.
Bojovné stretnutie mužstiev z konca tabuľky prinieslo hru iba priemernej úrovne. Hostia povzbudení troma víťazstvami začali aktívne, hrozili väčšinou zo štandardných situácií, ale bez efektu. Domáci sa postupne dostali do tempa a ich dve dobré šance nevyužil Tácsik. Pri prvej strelil slabo do rúk brankára a o chvíľu nato jeho lob odvracal z bránkovej čiary Pekník. V úvode druhého polčasu mali Myjavčania územnú prevahu, ale gól padol do ich siete. V 58. sa do šestnástky predral Varga a tvrdou strelou prestrelil brankára. Hostí gól vyburcoval k zvýšenej iniciatíve, ale boli to znovu domáci, ktorí po vydarenej strele Smatanu zvýšili svoj náskok. V závere vsadili Myjavčania všetko na jednu kartu a dočkali sa aj kontaktného gólu po peknej hlavičke Červienku. Srdnato bojovali o vyrovnanie, ale neúspešne, čo mohol využiť domáci Smatana, ale z dobrej pozície trafil len Solničku.
Rozhodoval Frič. ŽK: Kianek, 150 divákov.
Myjava: Solnička - Viselka (69. Vojtek), Kumančík, Pekník (81. Žák), Červienka, Benko, Eliáš, Buček, Poláček (69. Coufalík), Černáček, Šarudi, tréner R. Madunický.
JÁN ORAVEC
Ďalšie výsledky: Dubnica B – Led. Rovne 4:0 (1:0), Sokol, Seye, Ondráš, Jánošík, Moravany – Neded 2:0 (1:0), Majerský, Cheben, J. Bohunice - Nové Zámky 5:0 (1:0), Mikláš 2, Tubonemi, Strečanský, Boháčik (11 m), Domaniža – Partizánske 1:0 (0:0), Vaštík, Veľké Ludince – Topoľčany 1:2 (1:2), Šátek – Sák, Teplanský, Galanta - Šamorín 2:0 (1:0), Špánik 2 (1 z 11), Gabčíkovo - Bánovce 2:0 (0:0), Liszkay, K. Csicsay (11 m).

4:1 (2:0)
Domáci sa hneď od úvodu pustili do súpera a bolo teda len otázkou času, kedy padne gól. V 17. minúte Duška peknou prihrávkou uvoľnil Pavlíka a ten skóroval – 1:0. V 37. minúte centroval Šimek a Pavlík svojím druhým gólom zvýšil na 2:0. V 58. minúte zahrával trestný kop Šido, brankárovi vypadla lopta a Šimek skóroval. V 79. minúte hostia z ojedinelého útoku znížili Mizerákom na 3:1. V 83. minúte Pavlík vysunul Šimeka a ten uzavrel gólový účet stretnutia.
Rozhodoval Jakubáč, 200 divákov.
Brezová p/B: Vajaš – Miča, Marík, Šido, Dobrovodský, Duška, Šimek, Kutlák (70. Potúček), Pavlík, Kavecký (82. Škrabák), Klein (61. Nosko).JÁN VRKOČ

Ďalšie výsledky: Borčice – Hôrka 3:0 (1:0), Vodecký, Berde, Staňo, H. Poruba – Prečín 1:0 (0:0), T. Staňo, Púchov B – M. Lednice 4:0 (0:0), Hološko, Luhový, Rojko, Chovanec, V. Uherce – Selec 1:0 (1:0), R. Kováč, Nováky – Kamenec 2:1 (1:0), Árgyusi, Vavro – Mat. Nechala, Oslany – Z. Kostoľany 0:4 (0:1), Adrián Oršula, Jaro Oršula, Cmarko, M. Adamec, Trenč. Jastrabie – Pov. Teplá nehrali, hostia neprišli.
Dohrávka: Nováky – Podolie 1:1 (1:0), 13. Štrbák – 51. Červeňanský.
1. Borčice 19 14 3 2 52:27 45 (+18)
2. Nováky 19 13 4 2 48:16 43 (+13)
3. Hôrka n/V. 19 10 6 3 36:18 36 (+9)
4. H. Poruba 19 11 3 5 38:21 36 (+6)
5. Brezová p/Br. 19 11 2 6 46:25 35 (+5)
12. Podolie 19 7 1 11 29:37 22 (-5)
13. Tr. Jastrabie 18 2 5 11 22:37 11 (-16)
14. Oslany 19 3 2 14 25:72 11 (-19)
15. Pov. Teplá 18 2 3 13 11:64 9 (-18)
16. Malé Lednice 19 2 1 16 21:49 7 (-20)

4. liga severozápad
Bošany – Skalica
3:1 (2:1)
Góly: 16. Papranec, 33. Šesták, 67. Ambróz (11m) - 11.Kubík.
V zápase dobrej úrovne zaslúžene vyhrali domáci. Hostia mali dobrý začiatok keď bránu súpera ohrozili už v 2. minúte. V 9. minúte neuspel domáci Papranec z trestného kopu. Vedúci gól hostí vsietil domácim v 11 minúte Kubík. Po rohovom kope sa v 16. minúte najlepšie zorientoval Papranec a vyrovnal na 1:1. V ďalšej akcii domácich našiel Papranec Šestáka, ktorý v 33. minúte zvýšill na 2:1. Hostia faulovali Ambróza , ktorý z 11 metrového kopu uzatvoril skóre na 3:1. Rozhodoval: Tomčík, Počet divákov: 200.
SKALICA: Zongor - Kucharič, Šefčík, Brezina (84. Pudelka), Urbánek, Jánošík, Krampáček, Danajk (82. R. Zongor), Štepanovský, Bajan, Kubík (80. Sprušanský).

Šimonovany – Senica
0:1 (0:1)
Gól: 38. Peter Hílek.
V prvom polčase sa hral priemerný futbal a po jedinej chybe domácich Ilek otvára skóre na 0:1. Druhý polčas sa viedol v drvivej prevahe domácich, ale ani veľké úsilie nestačilo na zvrat v zápase. Rozhodoval: Šmidovič, počet divákov:120

Ďalšie výsledky: V. Kostoľany - Mýtna N. Ves 0:1 (0:1), Ondruš, Chynorany – Hrnčiarovce 1:2 (0:2), P. Maťavka - Polakovič (11 m), Heteš, Solčany - P. Bystrica 0:3 (0:0), Gaborík 2, Hrnčík, N. Pravno – N. Dubnica 2:2 (2:0), Michal Jamrich, Čampiš – Ruman, Batla, Častkovce - Tovarniky 2:0 (2:0), Ostrovský, Šagát.

1. P. Bystrica 19 17 2 0 58:7 53 (+26)
2. Mýtna N. Ves 19 15 2 2 47:15 47 (+20)
3. T. Stankovce 19 13 3 3 49:15 42 (+12)
15. Tovarníky 19 2 1 16 11:61 7 (-20)
16. V. Kostoľany 19 1 1 17 21:63 4 (-26)

5. liga západ
Lok. Trnava – Holíč
3:1 (1:0)
Góly: 34. (11m) Laurinec, 61. Janek, 71. Hrašna – 60. Nečas
Počas úvodnej polhodiny si mohli diváci okrem pohľadu na veľmi pekne upravenú hraciu plochu užívať tak akurát príjemného veľkonočného slniečka. Futbal, ktorí hráči produkovali bol nevýrazný, hralo sa nedôrazne a bez výraznejšieho ťahu na jednu i druhú bránku. Stačilo však trocha pridať a hneď sa situácia menila. V 33. min domáci pritlačili a obrana hostí vo vlastnom pokutovom území vyrobila hrúbku, za podrazenie dostal Palkovič žltú, Laurinec strieľalpokutový kop, ktorý premenil vo vedúci gól domácich – 1:0. Hostia síce hneď z protiútoku mohli aktívnym Singhoferom skóre meniť, no jeho strela z diaľky skončila vedľa ľavej žrde. Ani ďalšia veľká príležitosť, tentoraz Lokomotívy, nebola úspešná – Hrašna po samostatnom úniku v 45. min dal vedľa. Úspešnejší nebol ani v 46. min, tentoraz jeho strelecký zámer zneškodnil Tola. Domáci od tohto momentu začali hrať o poznanie živšie, no pekná zadovka Srdoša šla nad, dorážku Hrašnu vykopla obrana z lajny a Kubík po individuálnej akcii prekopol. Logicky potom platilo nedáš – dostaneš a v 60. min po závare pred domácou bránou Nečas vyrovnal - 1:1. Domáci túto zmenu nezobrali na vedomie, pretože hneď z protiútoku Janek tiahlou strelou z diaľky pod žrď dal na 2:1. V 64. min sa ho pokúsil napodobniť Kubík, no neúspešne. Až sa konečne zadarilo aj Hrašnovi, ktorý po prieniku dokázal prehodiť brankára Tolu a v 71. min skórovať – 3:1. V tej samej minúte po fatálnej chybe domácich mohol skórovať do prázdnej brány Mihók, no nič sa nemenilo. Akurát že domáci už v týchto chvíľach ovládali dianie ihrisku a sympaticky pôsobiacich Holíčanov už k ničomu nepustili. Bodový zisk domácej Lokomotívy bol zaslúžený a udržala si ním kontakt s čelom tabuľky.
Holíč: Tola – Mihok, Madák, Palkovič, Belay, Lorenc, Nečas, Blatnický, Singhofer (Brožek), Karnoš, Š. Bradáč
Petrova Ves – Radošina
4:2 (2:1)
Góly: 20. Křižan, 29. Pet. Pochylý ml., 55. Morvay, 74. Huťťa – 40. B. Varga, 54. Kováčik
Domáci pokrstili nové dresy víťazstvom, keď v stretnutí vyrovnaných súperov sa dokázali aj strelecky presadiť. Ich aktivitu predznačila už šanca Krchnavého v 2. min stretnutia, no ba gól si museli fanúšikovia počkať do 20. min, kedy Huťťov roh hlavou dopravil Křižan do bránky Kováčika – 1:0. Vzápätí ideálnu prihrávku Krchňavého premenil v ďalší gól Peter Pochylý ml.. Hostia nerezignovali a ešte do prestávky znížil hlavou B. Varga, aby po prestávke Kováčik vyrovnal na 2:2. Neotrasení domáci z protiútoku Morvayom, ktorý dostal adresnú prihrávku od Krbicu, sa znova dostali do vedenia – 3:2. Keď v 74. min vyrazil brankár Kováčik pred domáceho Huťťu, ten sa prázdnej bránky nezľakol a dal na 4:2 a poistil domácim víťazstvo aj body.
P. Ves: Lánik – Krchňavý (M. Matula ml.), Krbica, I. Juriga, J. Juriga, Pet. Pochylý ml. (Černý), M. Matula st., Křižan, Huťťa, Morvay (Patrik Pochylý), Pet. Pochylý st., tréner Ľ. Srnec.
Piešťany – Mor. Sv. Ján
1:1 (1:0)
Góly: 8. Blahunka – 60. Koporec
Domáci mali od začiatku stretnutia územnú prevahu, tú však nedokázali premeniť na streleckú a tak z ich strany okrem gólu Blahunku v úvode stretnutia žiadne ďalšie pozitívne aktivity nebolo vidieť. Hostia sa poctivo bránili a hrozili iba ojedinelými útokmi, aby z jedného z nich dali v 60. min stretnutia vyrovnávajúci gól.
Moravský S. J.: Šimek – Kavecký, Hajdin, Buzay, Vávra, Mračna, Stuparský, Kudlička, Kánsky, Hrica, Koporec

Kúty – Prašice 0:0
Domáci hrali takmer po celé stretnutie na jednu bránku a hostia sa dostávali iba k ojedinelým útokom. V 37. min stretnutia domáci dokonca zahodili pokutový kop a v slušne hranom stretnutí im nepomohlo ani to, že v II. polčase hrali s vetrom za chrbátom.
Kúty: Pa. Škoda – Palkovič, Kubo, Ősterreich, M. Smolinský, Antálek, Mihál, Hyránek, Šimek, Pe. Škoda, Štiftner (M. Bala, T. Smolinský, Puškač)
Prašice: Sláma – Vl. Ďurík, Šimon, Pikna, Martinček, Baláž, Streďanský, Halo, Grznár, Šmatlák, P. Ďurík (Režo, Paluš)
Krakovany – Čáčov
1:0 (1:0)
Gól: 13. T. Balcír
Krakovanci sa chceli rehabilitovať po neúspešných výsledkoch a tomu zodpovedal aj priebeh zápasu. Po úvodnom zastreľovaní sa Feranca potiahol v 13. min akciu Ilenčík a z jeho centra vsietil T. Balcír prvý jarný gól Krakovian. Čáčovania však neprišli brániť a Bondra mal šťastie najmä pri dvoch nastrelených brvnách. V nasledujúcom strelci Filuš i Balcír triafali iba do brankárov a tak sa šlo do kabín s tesným výsledkom. Po obrátke Krakovany zodpovedne bojovali, Čáčov sa snažiť neustále podkurovať a tak na ihrisku bolo živo. Diváci videli pomerne rušné stretnutie, ktoré ale neudržal rozhodca na uzde a prispel tak k druhopolčasovej zbytočnej nervozite.
Krakovany: Bondra – Hlaváč (Pekarčík), Duchoň (Pavlovič), Bejdák, Ondrejka, Feranec, Ilenčík, P. Sedlák, Kališ, T. Balcír, Strecký
Čáčov:B. Valjent – Krošlák, Pucheľ, Koníček, Stašek, Kukliš, Krč, Bobek, Filuš, Václavek (Chocholáček), Hlavenka
Gbely – Trebatice
3:1 (1:1)
Góly: 26. Kudláč, 55. Križan, 60. Rozboril – 25. Horváth
ČK: Machač (Trebatice) – Mihal (Gbely)
Domáci zatlačili súpera od začiatku na jeho polovicu, aby hostia sa dostali iba k brejkom a brankár Janík musel zachraňovať. V 25. min neuznal rozhodca domácim gól, situáciu využili hostia a uderili Horváthom – 0:1. Domáci vzápätí prešli do protiútoku a Kudláčom hneď v 26. min vyrovnali – 1:1. Od 42. min hrali hostia po vylúčení Machača iba s desiatimi hráčmi zatlačili hostí a spustili doslova streleckú kanonádu a tak výška skóre bola iba otázkou času. Využili však iba dve príležitosti a to Križanom a Rozborilom. Zvyšné šance zostali nevyužité, no i tak sa aj zostatok stretnutia niesol v réžii domácich, keď u hostí dominovali brankár Dvorský a útočník Horváth.
Gbely: Janík – M. Mihal, Kollár, P. Eisner, Mackura (Šebesta), Daniel, Rozboril, Križan (M. Eisner), Kudláč, Májek, P. Mihal (Zajíček)

Ďalšie výsledky: Dvorníky – Jalšové 1:0, Krajinčák, Chtelnica – Smolenice 0:3, Augustín 2, Pluhár.

2. liga
Púchov – Vegum D. Vestenice 1:1 (1:0),Deneš – Šimurka, Rača - Nové Mesto 2:1 (0:1), Ďuriš, Bernidakis - M. Bogora, Vrbové - Dúbravka 0:1 (0:0), Zrubec, Trnava B – Nitra B 2:1 (0:0), Hlavatovič, Ivanič - Čurgali, Vráble - Prievidza 1:0 (0:0), Golian, Nemšová - Slovan B 2:1 (1:1), Ďuriš, Oliš - Peťovský, Artmedia B - SFM Senec 4:1 (2:0), Gajdoš, Rihák (11 m), Piroška, vlastný - Pizur (11 m).
1. Artmedia B 17 9 3 5 31:14 30 (+3)
2. Nemšová 17 9 3 5 24:16 30 (+3)
3. Vráble 17 7 6 4 15:8 27 ( 0)
4. Dúbravka 16 8 3 5 19:14 27 (+6)
5. Rača 17 6 8 3 26:19 26 (-1)
6. Trnava B 17 7 5 5 18:17 26 (-1)
7. N. Mesto 17 7 4 6 21:23 25 (+1)
8. Prievidza 17 7 3 7 24:17 24 ( 0)