18. kolo
Unín - Letničie
2:0 (2:0)
Góly: Rehák, Družek.
V slabšom stretnutí rozhodli domáci v prvej polhodine a v ďalšom priebehu nebolo o ich víťazstve žiadnych pochýb. Po peknej akcii a centri Borisa Malíka dal prvý gól Peter Rehák, druhý pridal po individuálnej akcii v 27. min. Peter Drúžek a bolo prakticky rozhodnuté. R Zabadal, Karnoš. (Marián Ovečka)
Brodské - Bor. Mikuláš
0:3 (0:1)
Góly: Černý, Ľ. Macek, P. Hlavenka.
Do prestávky sa hostia bránili stálemu tlaku domácich a z ojedinelého protiútoku dali vedúci gól Černým. Aj po prestávke nevyužilo Brodské dobré strelecké príležitosti, naopak, hostia z dvoch protiútokov pridali ďalšie dva góly. R Kadlíček, Španka. (Stano Knap)
Cerová - Rybky
2:0 (1:0)
Góly: R. Reha, S. Veteška.
V prvom polčase vyšlo domácim prečíslenie obrany Rybiek a rasťo Reha dal vedúci gól. Chvíľu po prestávke uzavrl strelecký úšel Slávo Veteška, keď brankár neudržal center Rehu a pred ním ostala prázdna brána. Hostia mali v každom polčase iba jednu šancu, čo bolo na dobre hrajúcich domácich málo. Rybky vyslovili spokojnosť s výkonom hlavného rozhodcu Cabadaja, no námietky majú k neslušnému správaniu AR1 Petráša. R Cabadaj, Petráš. (Bohuš Drímal, Milan Blažek)
Šaštín - Čáry
6:0 (2:0)
Góly: Strapko 3, Slovák 2, Ožvoldík.
Vo veľmi slušnom a korektnom stretnutí boli domáci lepším mužstvom. Hostia po druhom inkasovanom góle pridali, no bez úspechu. Po prestávke sa hralo úplne v réžii domácich, ktorí pridali ďalšie štyri góly. Strelecky exceloval autor hetriku David Strapko. R Otočka, Dzindzík ml. (Peter Vrtalík)
Radošovce - Sekule
2:0 (2:0)
Góly: Pekar, Peter Kudláč.
Domáci boli v prvom polčase aktívnejší a v 15. min. sa ujali vedenia, keď Ján Pekar premenil penaltu za faul brankára na prenikajúceho Bartala. V 29. min. zvýšil na 2:0 peknou hlavičkou Peter Kudláč. Hostia hýrili aktivitou, nastrelili aj tyč, no gólu sa nedočkali. R Hurbánek, Polakovič. (Edo Baumgartner)
Koválov - Oreské
0:2 (0:0)
Góly: Miro Baláž, A. Ferík.
Vo vyrovnanom stretnutí slabšej úrovne si mužstvá vypracovali menej streleckých príležitostí, z nich dve využili hostia po prestávke. Prvý gól dal Miro Baláž, ešte v jeseni hráč Koválova. Na 0:2 zvýšil skúsený Andrei Ferík. R Ďurica, Rehák. (Fero Kubík)
Hlboké - Kopčany
2:1 (1:0)
Góly: 35. Kovár, 69. Vaca - 54. M. Veselý.
Domáci po vedúcom góle Kovára nevyužili ďalšie príležitosti a Turanský nastrelil aj brvno. Hostí od vyššej prehry zachránil brankár Jankovič, ktorý zneškodnil viaceré výborné príležitosti domácich hráčov. R Vanek, Bednár. (Paľo Žák)
Dubovce - Š. Humence
1:1 (0:0)
Góly: R. Pollák - R. Burian.
Po vyrovnanom prvom polčase mali domáci po prestávke prevahu a aj sa ujali vedenia gólom Romana Polláka v 65 min. Aj v ďalšom priebehu mali domáci prevahu, v 85. min. však Matúš netrafil prázdnu bránu, čo sa im vypomstilo, keď v nadstavenom čase vyrovnal Rado Burián. R Pekarovič, Daniš. (Ján Tokoš)
16.Letničie 17 2 3 12 8:28 9
Dohrávky: Čáry - Radošovce, Letničie - Brodské.
MO II. tr.
15. kolo
Rohov - Stráže
2:0 (1:0)
Góly: Lukáš Blanárik, Miro Blanárik.
Zápas dvoch rozdielnych polčasov. V prvom boli lepší domáci, ktorí sa po dlhočiznom výkope Petra Ravasa ujali vedenia po jemnom teči Lukáša Blanárika. Po prestávke boli lepší hostia a to aj napriek tomu, že hrali oslabení o vylúčeného hráča. Gól však nedali a tak poistku v podobe druhého gól dal po bratskej spolupráci s Lukášom Miro Blanárik, ktorý trafil peknou technickou strelou vinkel. R Rehák, Ďurica. (Pavol Perička)
P. Močidlany - Kúty B
5:0 (3:0)
Góly: D. Krchňavý 4, Foriška.
V prvom polčase exceloval hetrikom David Krchňavý, keď druhý gól dal z penalty. Aj po prestávke domáci tlačili a pridali ďalšie dva góly. R Zajíc, Pekarovič. (Marián Kocák)

Mokrý Háj - Chropov
2:0 (1:0)
Góly: Mikula, Pobuda.
Domáci začali tlakom a v 12. min. Mikula otvoril skóre. Zo stálej prevahy zahodilo ďalšie šance. Hostia útočili sporadicky, no nebezpečne a Stúpal trafil brvno. V 58. min. zvýšil na 2:0 Pobuda a dalšie dobré príležitosti zahodili Mikula, Pobuda, Ambrúz, Rapant a Nemec. R Drúžek, Mlčúch. (Peter Pobuda)

Trnovec - Smolinské
0:0
V obojstranne slabom stretnutí sa diváci gólu nedočkali. R Macháček, Bilka.

Bor. Sv. Jur - Vrádište
1:4 (1:1)
Góly: Majzún - Lašák 2, Vlk , Kováč.
Prvý polčas bol vyrovnaný, domáci sa zo štandartky ujali vedenia, no postupne sa prejavovala skúsenosť hráčov hostí a po druhom góle na 1:2 už úplne ovládli ihrisko. R Thao, Mikúš. (Jozef Kadlic)

Prietrž - Lakš.N.Ves
1:1 (0:1)
Góly: winkler.
Z celozápasovej prevaha dali hostia vedúci gól Winklerom. Domáci po prestávke vyrovnali z prísnej penalty za ruku M. Velického, ktorý videl aj ČK. Aj s desiatimi hráčmi mali hostia prevahu, no gól sa im už nepodarilo dať. R Pišoja, Antálek. (T. Velický)

Radimov - Jablonica
2:3 (1:0)
Góly: L. Foriška, M. Provazník (11) - Búran 2, D. Ďuriš.
Hoci po hodine hry viedli domáci 2:0, ani to im na víťazstvo nestačilo. Hostia hýrili aktivitou a v posledných piatich minútach otočili z 2:1 na 2:3. R Sládek, Bednár. (Žilínek)

1. P.Močidlany 14 10 3 1 35:14 33
2. Chropov 14 9 1 4 39:20 28
3. L.N.Ves 15 7 7 1 25:11 28
4. Vrádište 15 8 4 3 36:27 28
5. Kúty B 15 8 3 4 47:32 27
6. M.Háj 14 7 2 6 27:16 23
7. Rohov 15 6 1 8 29:32 19
8. Jablonica 15 5 3 7 35:38 18