2. liga starší
18. kolo: Myjava - PVFA 1:1, Lok. Trnava - P. Bystrica 1:2, Senec - Inter B 0:0, Artmedia - Dubnica B 1:2, Nemšová - Nitra B 1:1, Slovan B - N. Zámky 1:1. Prievidza - Levice odlož. na 17.4., Šaľa - ŠKP Dúbravka odlož. na 18.4.
1. Nitra B 18 11 3 4 49:20 36
2. Artmedia 18 10 4 4 32:24 34
3. Dubnica B 18 8 6 4 32:26 30
4. Nové Zámky 18 7 6 5 37:29 27
5. Slovan B 18 6 8 4 29:23 26
6. Inter B 18 7 5 6 26:22 26
7. P. Bystrica 18 8 2 8 35:34 26
8. Myjava 18 7 5 6 15:18 26
9. Dúbravka 17 7 4 6 43:36 25
10. Senec 18 6 6 6 21:20 24
11. PVFA 18 6 6 6 30:34 24
12. Prievidza 17 6 3 8 35:37 21
13. L.Trnava 18 5 4 9 21:23 19
14. Levice 17 3 6 8 14:31 15
15. Nemšová 18 3 6 9 24:44 15
16. Šaľa 17 4 2 11 25:47 14
2. liga mladší
18. kolo: Myjava - PVFA 1:2, Nemšová - Nitra B 0:1, Slovan B - N. Zámky 5:0, Lok. Trnava - P. Bystrica 2:1, Senec - Inter B 2:4, Artmedia - Dubnica B 3:2, Šaľa - Dúbravka a Prievidza - Levice odložili.
1. Artmedia 18 13 5 0 61:10 44
2. Nitra B 18 13 2 3 64:18 41
3. L.Trnava 18 10 4 4 29:12 34
4. PVFA 18 10 3 5 36:23 33
5. Levice 17 10 1 6 32:28 31
6. Dubnica B 18 9 3 6 29:22 30
7. Dúbravka 17 8 3 6 22:20 27
8. Slovan B 18 7 5 6 29:23 26
9. Inter B 18 7 3 8 27:29 24
10. P.Bystrica 18 7 3 8 23:29 24
11. Myjava 18 5 3 10 17:35 18
12. N.Zámky 18 4 6 8 35:54 18
13. Prievidza 17 4 5 8 20:29 17
14. Senec 18 4 1 13 18:49 13
15. Šaľa 17 3 3 11 20:45 12
16. Nemšová 18 2 2 14 16:52 8
3. liga starší
17. kolo: Senica - Sereď 1:1 (0:1), g. d. Rácik, Brezová p/Br. - Galanta 0:0,
ČFK Nitra - Dun. Streda 0:3, Topoľčany - Nové Mesto 2:4, Šamorín - Vráble 1:1, Partizánske - Chrenová 1:4, Bánovce - AAC Trenčín 0:4, Trnava B - Led. Rovne 7:0.
1. Trenčín 17 13 1 3 32:13 40
2. Topoľčany 17 12 2 3 49:23 38
3. D.Streda 17 11 3 3 47:22 36
4. Brezová 17 11 2 4 55:23 35
5. Galanta 17 9 4 4 43:28 31
6. N.Mesto 17 9 1 7 33:28 28
7. Trnava B 17 8 3 6 49:34 27
8. ČFK Nitra 17 7 1 9 29:33 22
9. Vráble 17 6 2 9 25:27 20
10. Senica 17 6 1 10 29:36 19
11. Chrenová 17 5 4 8 27:38 19
12. Partizánske 17 5 4 8 24:37 19
13. Bánovce 17 4 3 10 22:41 15
14. Šamorín 17 4 2 11 22:39 14
15. L.Rovne 17 4 2 11 27:60 14
16. Sereď 17 3 3 11 12:43 12
3. liga mladší
17. kolo: Senica - Sereď 6:0 (2:0), Tomek 2, Ostrý, Rosa, Ružička, Labaš, Brezová p/Br. - Galanta 4:1, ČFK Nitra - Dun. Streda 1:0, Topoľčany - Nové Mesto 3:0, Šamorín - Vráble 2:1, Partizánske - Chrenová 2:1, Bánovce - AAC Trenčín 3:1, Trnava B - Led. Rovne 3:0.
1. Topoľčany 17 13 2 2 67:16 41
2. D.Streda 17 12 2 3 67:19 38
3. Trnava B 17 12 1 4 49:19 37
4. Trenčín 17 10 2 5 29:21 32
5. Chrenová 17 9 4 4 40:22 31
6. N.Mesto 17 9 2 6 46:27 29
7. ČFK Nitra 17 8 4 5 30:28 28
8. Brezová 17 7 2 8 23:33 23
9. Galanta 17 7 1 9 31:44 22
10. Senica 17 6 3 8 26:28 21
11. Bánovce 17 6 3 8 26:39 21
12. Vráble 17 5 4 8 24:25 19
13. Sereď 17 6 0 11 27:52 18
14. L.Rovne 17 3 4 10 18:45 13
15. Partizánske 17 2 3 12 14:40 9
16. Šamorín 17 2 1 14 13:72 7
4. liga SZ
17. kolo: Radošina - Holíč 0:1 (0:1), Gergel, AS Trenčín B - Hlohovec 6:0 (3:0), Radošovce - Dolné Vestenice 1:0 (0:0), Dobiáš, Šaštín - Handlová 2:1 (1:0), g. d. Mošať, Beňák, Ilava - Nováky 1:0, Jasl. Bohunice - Hrnčiarovce, Moravany - Piešťany a Vrbové - Skalica odložené.
1. Trenčín B 17 12 4 1 67:13 40
2. Ilava 17 13 1 3 50:21 40
3. Piešťany 16 12 1 3 53:17 37
4. Vrbové 16 12 1 3 51:30 37
5. Holíč 17 11 1 5 50:23 34
6. J.Bohunice 16 9 1 6 44:35 28
7. Nováky 17 9 0 8 43:47 27
8. Šaštín 17 7 3 7 20:27 24
9. Moravany 16 7 0 9 23:31 21
10. Skalica 16 6 2 8 21:26 20
11. Handlová 17 5 2 10 27:36 17
12. Radošovce 17 5 2 10 23:36 17
13. D.Vestenice 17 5 1 11 35:47 16
14. Hlohovec 17 5 0 12 25:48 15
15. Hrnčiarovce 16 3 3 10 20:45 12
16. Radošina 17 1 0 16 16:86 3
5. liga Z
17. kolo: Veľké Kostoľany - Solčany 6:0 (2:0), Chudík 2, Vavrinec, Horváth, Porubský, Kinči, Chtelnica - Horné Orešany 3:1 (2:0), g. d. Kičina 2, Cibrín, Veľké Orvište - Veľké Bedzany 6:1 (4:0), g. d. Pacoň 3, Kuník 2, Kohutovič,
Trebatice - Leopoldov 2:3 (1:0), g. h. Gažo 2, Harman, Kúty - Hlboké 2:0 (0:0), Filípek, Húšťava, Tovarníky - Čáčov 1:0 (0:0), Gbely - Zeleneč 3:1 (1:0), Gál 2, Belko - Illeš, Smolenice - Bojná odlož.,
1. Kúty 17 12 4 1 58:9 40
2. V.Kostoľany 17 11 4 2 51:14 37
3. Leopoldov 17 11 4 2 45:16 37
4. Gbely 17 11 2 4 42:23 35
5. V.Orvište 17 10 4 3 49:23 34
6. Bojná 16 10 3 3 47:28 33
7. Solčany 17 9 2 6 37:23 29
8. H.Orešany 17 8 2 7 27:32 26
9. Tovarníky 17 8 1 8 37:47 25
10.Trebatice 17 4 4 9 31:32 16
11. Hlboké 17 3 5 9 17:34 14
12. Chtelnica 17 4 2 11 31:50 14
13. Čáčov 17 4 1 12 16:38 13
14. V.Bedzany 17 4 1 12 16:47 13
15. Zeleneč 17 3 2 12 24:64 11
16. Smolenice 16 1 3 12 14:62 6
Majstrovstvá oblasti Senica
17. kolo: Bor. Sv. Jur - Jablonica 7:1 (2:0), g. d. Švec a Matuš 2, Šimkovič, M. Maďar, Valachovič - Beňa, Trnovec - Mor. Sv. Ján 3:2 (2:2), g. h. F. Salay, Modrovič, Petrova Ves - Brodské 2:4 (1:1), Vaši 2 - Novák, Šimek, D. Hnát, R. Hnát, Oreské - Štefanov 2:7 (1:4), Bederka, Stašek - J. Šarközy a Horecký 2, Daniel, Martin Valla, Marián Valla, Kopčany - Mokrý Háj 1:3 (0:2), g. h. Duchoslav 2, Pukančík, Rybky - Rovensko 2:3 (1:2), Smetana, Špánka - Koňakovský, Bartoň, Ňukovič, Bor. Mikuláš - Cerová 7:1, voľno - Unín.
1. B.Mikuláš 16 14 1 1 68:17 43
2. M.Háj 16 11 3 2 52:22 36
3. Mor.Sv.Ján 16 9 3 4 55:35 30
4. Unín 15 8 1 6 29:28 25
5. Jablonica 16 8 3 5 48:34 27
6. Štefanov 16 8 1 7 48:40 25
7. Kopčany 15 6 3 6 47:22 21
8. Brodské 16 8 3 5 40:39 27
9. Trnovec 16 7 2 7 38:40 23
10. Rybky 16 6 1 9 35:45 19
11. Bor.Sv.Jur 16 6 4 6 51:49 22
12. Rovensko 16 5 3 8 25:36 18
13. Cerová 16 3 4 9 16:45 13
14. Oreské 16 1 3 12 21:66 6
15. P.Ves 16 1 1 14 19:73 4
Š. Humence sa tesne pred jarnou časťou odhlásili zo súťaže. Ich výsledky boli anulované.
MO II. trieda
14. kolo: Vradište - Dojč 12:0 (8:0), Sobota 4, Toman a Palkovič 3, Krajsa 2, voľno - Kunov, Lakš. N. Ves, Smolinské, Prietrž, Chropov, Pop. Močidlany.
1.Kunov 7 6 0 1 35:6 18
2.Prietrž 7 6 0 1 41:8 18
3.Vrádište 8 5 2 1 31:10 17
4.P.Močidlany 7 3 2 2 14:15 11
5.L.N.Ves 7 2 2 3 16:31 8
6.Chropov 7 2 0 5 27:25 6
7.Smolinské 7 1 2 4 14:17 5
8.Dojč 8 0 0 8 5:710