17. kolo
Š. Humence - Unín
4:4 (2:3)
Góly: S. Malík 2, R. Búžek, J. Fila - Mach, B. Malík, Drúžek, I. Tureček.
Družstvo hostí počas celého zápasu vyhrávalo, keď dokázalo využiť chyby v obrane domácich. Štyrikrát sa ujali vedenia, domáci štyrikrát vyrovnávali. Na konečných 4:4 v poslednej minúte exportným gólom Juraj Fila. To už hostia hrali bez vylúčeného L. Mihála. (Milan Tománek)

Kopčany - Dubovce
1:0 (0:0)
Góly: Benkovič (11)
Vyrovnaný zápas rozhodla z pohľadu hostí diskutabilná penalta v 50. min. za neúmyselnú ruku ich hráča. Penaltu premenil na víťazný gól Benkovič. (Ján Tokoš)

Oreské - Hlboké
3:0 (1:0)
Góly: A. Ferík, S. Regásek, Cingel.
Z úvodného tlaku domáci vyťažili rýchly gól, keď v 5. min. otvoril skóre Andrei Ferík. Hostia postupne hru vyrovnali a mali aj dve dobré strelecké príležitosti. Po prestávke sa už hralo v réžii Oreského, ktoré dobíjalo bránu súpera, no strelecky& sa presadilo až v závere zápasu, keď najskôr v 80. min. zvýšil Regásek na 2:0 a v 88. min. uzavrel strelecký účet Marián Cingel. (Peter Bulka)

Sekule - Koválov
2:1 (1:0)
Góly: Bolf, Kubinák (11) - Hlavička.
Vo vyrovnanom zápase dali domáci vedúci gól po hlavičke Dáriusa Bolfa v čase, keď sa hostia cítili už v kabíne. Aj po prestávke to bolo vyrovnané stretnutie. Po nešťastnom zákroku hráča hostí bola penalta, ktorú premenil Kubinák na 2:0. Zamotanú situáciu pred domácou bránou v poslednej minúte využil na zníženie Hlavička. Obidve mužstvá zahodili niekoľko dobrých streleckých príležitostí. (Fero Kubík)

Rybky - Šaštín
2:1 (1:1)
Góly: Kalamenovič 2 - Stanický.
Hostia si po krutej domácej prehre s B. Mikulášom prišli napraviť povesť a aj sa ujali vedenia gólom Michala Stanického, ktorý využil hrubú chybu domácej obrany. Domácim sa podarilo vyrovnať exportným gólom Kalamenoviča, ktorý trafil presne do šibenice. Počas celého zápasu sa hralo vyrovnané stretnutie, ktoré v neprospech hostí ovplyvnilo nešportové správanie ich hráča R. Daniela, za ktoré videl ČK. Domáci početnú výhodu využili na víťazný gól, ktorého autorom bol opäť Kalamenovič. (Ján Štepanovský)

Bor.Mikuláš - Cerová
3:1 (3:1)
Góly: Drápal, R. Wallner, Černý - Vavrovič.
Napriek snaživému výkonu hostia svojou kvalitou jednoducho na domácich nestačili. Podarilo sa im síce na vedúci gól Drápala odpovedať Vavrovičom, no ešte do prestávky domáci pridali ďalšie dva góly. Po prestávka hra upadla do priemeru, domáci sa prispôsobili hre hostí a tak diváci už žiadny gól nevideli. Pred 560 divákmi rozhodovali Pišoja, Antálek (Edo Šír).

Čáry - Radošovce a Letničie - Brodské nehrali.

6:2 (1:2)
Góly: Lukáš Blanárik 3, B. Ravas, Peter Ivánek, Vlado Brdečka - T. Uher 2.
Hostia dali už v 2. min. vedúci gól a po vyrovnávajúcom góle Rohova tesne pred odchodom do kabín T. Uhrom aj druhý. Po prestávke však akoby im odišli sily, domáci sa rozstrieľali a zápas bez problémov dotiahli do víťazného konca. (Pavol Perička)

Jablonica - Kúty B
5:0 (1:0)
Góly: Harasník 2, A. Malík (11), M. Beňa, P. Beňa.
Domáci sa ujali na začiatku vedenia, no druhá časť prvého polčasu patrila hosťom, no dve výborné príležitosti mali domáci Klásek a Búran.
Domácim pomohlo po prestávke striedanie, keď čerství hráči oživili hru domácich a prišli aj ďalšie góly. (Vlado Masár)

Lakš. N. Ves - Radimov 0:0
Zo stáleho tlaku si domáci vytvorili množstvo šanci, no v bráne Radimova stál v nedeľu neprekonateľný Miroslav Straka. Hostia mali zopár brejkových možností do prestávky, po nej sa hralo permanentne na ich polovici. (Tibor Velický)

Vrádište - Prietrž
1:1 (1:0)
Góly: Vlk - Sládek.
V prvom polčase mali domáci o niečo viac z hry, čo využili na strelenie vedúceho gólu Vladom Vlkom. Z ďalších možností trafili ešte dvakrát tyč (Vlk, Janáč). Po prestávke hostia z minima šancí dokázali vyrovnať zásluhou Sládka na konečných 1:1. (Vlado Vlk st.)

Smolinské - Bor. Sv. Jur
3:0 (1:0)
V obojstranne slabom stretnutí rozhodla väčšia skúsenosť domácich hráčov, keď hostia nastúpili s viacerými dorastencami. (Jozef Kadlic)
Chropov - Stráže a Pop. Močidlany - Mokrý Háj nehrali.

1.P.Močidlany 13 9 3 1 30:14 30
2.Chropov 13 9 1 3 39:18 28
3.Kúty B 14 8 3 3 47:27 27
4.L.N.Ves 14 7 6 1 24:10 27
5.Vrádište 14 7 4 3 32:26 25
6.M.Háj 13 6 2 6 25:16 20
7.Rohov 14 5 1 8 27:32 16
8.Stráže 13 5 1 6 23:28 16