Futsal Joma extraliga
21. kolo: 1.FSC Nafta Malacky - Pinerola Bratislava 1:6 (1:3), g. d. Ambra, RCS Košice - Slov-matic 2:7, za hostí Haľko 2, Bartošek 1, Levice - Divus Trnava 15:3, Mima Trnava - Dubnica 2:2, Karpatia - Delta Košice 9:1, Poprad - Žilina 4:1, dohrávka 19. kola: Karpatia - Divus 5:0 kont.
1. Slov-matic 21 21 0 0 141:38 66
2. Dubnica 21 13 4 4 115:61 43
3. RCS Košice 21 10 4 7 67:70 34
4. Levice 21 10 3 8 101:89 33
5. Pinerola 21 9 4 8 102:79 31
6. Mima 20 9 4 7 88:86 31
7. Karpatia 21 9 3 9 72:68 27
8. Poprad 21 7 4 10 64:86 25
9. Delta Košice 21 6 5 10 70:89 23
10. Žilina 21 6 4 11 61:91 22
11. Malacky 20 5 3 12 75:104 18
12. Divus 21 0 2 19 58:153 2
Poznámka: Mime a Divusu po súťaži odrátajú tri body.
Slovenský pohár
C.V.S. Borský Mikuláš - Sporthala Košice 11:5 (3:1)
Góly: Pavlovič 5, R. Wallner 2, Šebo, Slovák, Filuš, Marčan.
Vo štvrťfinále Slovenského pohára si Búrania vytvorili před odvetou v Košiciach výbornú východiskovú pozíciu na postup do semifinále. Je tu šanca, aby divácu v Senici videli extraligové mužstvo.
2. liga
18. kola: Nové Zámky - B. Mikuláš 2:5 (1:2), Andrášik, Bukovič - M. Svrček a Pavlovič 2, Slovák, Mima B - Čechynce 10:4, Hearts Trnava - Nitra 0:5 kont., Prednádražie - Divus B 2:1, voľno - Šaľa.
Víťazom 2. ligy sa bez straty bodu stali futsalisti B. Mikuláša.
1. B.Mikuláš 16 16 0 0 149:38 48
2. Nitra 16 8 4 4 96:74 28
3. N.Zámky 16 8 3 5 96:63 27
4. Čechynce 16 8 3 5 78:78 27
5. Šaľa 16 7 3 6 79:55 24
6. Mima B 15 4 4 6 82:87 19
7. Divus B 16 5 1 10 49:71 16
8. Prednádražie 16 4 0 12 33:98 12
9. Hearts 15 1 0 14 34:142 3.
- tač -
Senický futsal
1. liga
Majstrom senickej sálovky sa zaslúžene stalo družstvo Jednoty Senica, ktoré v poslednom kole nepripustilo žiadnu zápletku.
19. kolo: Senstav Senica - Pánske odevy Laco Senica 7:10 (1:6), L. Nagy a Zanyk 2, P. Hutta, P. Líška, Mrázek - Gabriel 7, Buzay 2, I. Kavecký, Moby dick Senica - CNN Senica 3:3 (1:2), R. Kollár 2, vlastný (Fabián) - Turanský 2, Botka, Kúty - Tsunami Jablonica 4:7 (1:4), Trubiroha 2, Martin Štiftner, Jakubec - P. Beňa a P. Ďuriš 2, Ľ. Malík, Michal Škoda, Zajonc, Jednota Senica - Korlát Cerová 5:0 (2:0), Knap 3, V. Rehák, Prokop, Pneuservis Rojt Senica - NAD Ress Senica 7:22 (4:10), Vaca 3, Palaj a Mindek 2 - Jozef Beňa 14, Bobek a Tobiáš 2, Sekáč, Horňák, Mikulka, Alchem Senica - Dandy Rovensko 3:4 (2:2), Sládek, R. Šefčík, M. Mráz - M. Baláž 2, Kubina, Surový, Panthers Senica - Slovmetal Senica 3:3 (1:2), Jaborník 2, Surovka - L. Slezák 2, P. Tokoš, FC Stein Senica - 1. FC Aluplast Senica 11:5 (7:2), Gregor 5, Ratulovský a Babčaník 2, Milan Tokoč, Bartal - J. Flajžík 3, V. Plánka st., M. Slovák, ZIPP Skalica - C.V.S Jako Bor. Mikuláš B 5:1 (1:1), Rampáček 3, Jurčík, T. Zongor (pen.) - Kralovič, Krokodíl Čáčov - Bučo Senica 4:4 (1:1), J. Daniel, Šurhaňák, Šurik, vlastný (Kalamen) - J. Gálik 2, R. Burián, Duška.
1. Jednota 19 17 0 2 95:47 51
2. Panthers 19 15 3 1 92:36 48
3. NAD Ress 19 15 1 3 108:42 46
4. Slovmetal 19 12 3 4 103:45 39
5. Rovensko 19 13 0 6 84:46 39
6. Bučo 19 12 2 5 95:67 38
7. CVS Jako B 19 11 2 6 97:48 35
8. Laco 19 10 2 7 106:77 32
9. Pneu. Rojt 19 9 4 6 84:74 31
10. Skalica 19 9 2 8 74:76 29
11. CNN 19 7 3 9 61:69 24
12. Kúty 19 7 1 11 67:90 22
13. Cerová 19 6 3 10 87:98 21
14. Alchem 19 6 1 12 57:60 19
15. Moby dick 19 4 3 12 43:73 15
16. Senstav 19 4 2 13 70:119 14
17. FC Stein 19 4 1 14 59:104 13
18. Čáčov 19 2 5 12 44:80 11
19. Aluplast 19 3 2 14 57:136 11
20. Jablonica 19 3 2 14 56:14911