M O S e n i c a 16. k o l o

Unín - Brodské
0:1 (0:1)
Góly: Jakubec.
Domáci začali náporom a vypracovali si aj niekoľko dobrých streleckých príležitostí. Keď však ani jednu nepremenili, prekvapila domáceho brankára nie príliš prudká strela Jakubca z vyše 25 metrov a hostia viedli. Po prestávke sa takmer stále hralo na polovici hostí, tí pri vabangu domácich mali aj dve vynikajúce príležitosti na zvýšenie svojho vedenia. Domáci však nevyužili zo päť dobrých príležitostí.
R Otočka. (Marián Ovečka)

Cerová - Letničie
3:0 (0:0)
Góly: Vavrovič, S. Veteška, Škojec (11).
Hostia s podporou silného vetra držali v prvom polčase vyrovnaný stav, keď zahrávali nie menej ako desať rohov. Po prestávke však Vavrovič trafil z 20 m nádherne vinkel a keď po rohu Búrana pridal Slávo Veteška hlavou druhý gól, hostia rezignovali. Za faul na Kassaya pridal tretí gól z penalty Rasťo Škojec. R Sládek, Polakovič. (Bohuš Drímal)

Šaštín - Bor. Mikuláš
0:5 (0:2)
Góly: R. Malík a Drápal 2, L. Liška.
V susedskom derby sa zrodilo veľké prekvapenie na úkor domáceho Šaštína, keď Búrania vyhrali rozdielom viac ako jednej triedy. V prvom polčase bola hra ešte pomerne vyrovnaná s minimom šancí. Keď však domáci Stanický netrafil prázdnu bránu, prišiel trest, keď Robo Malík trafil perfektne z trestného kopu - 0:1. Tesne pred odchodom do kabín po prečíslení zvýšil na 0:2 opäť R. Malík.
Po prestávke domáci v snahe zvrátiť výsledok trikrát vystriedali, no ani to nepomohlo. Po treťom góle Drápala v 65. min. sa rozsypali a dobre hrajúci hostia pridali ďalšie dva góly L. Liškom a Drápalom. R Hurbánek, Petráš. (Peter Vrtalík)

Radošovce - Rybky
3:2 (1:1)
Góly: Flajžík, Dobrovodský, Peter Kudláč- Petrák, Miro Petrúfka.
Rybky sa ujali vedenia už v 3. min. Petrákom. Snaživejší hostia vyrovnali až v 33. min. Flajžíkom. Za zmienku stojí krásna strela Kudláča, po ktorej sa efektným zákrokom blysol brankár hostí Chodúr. V 59. min. dal Robo Dobrovodský z penalty za ruku vedúci gól domácich, no Miro Petrúfka v 69. min. vyrovnal na 2:2. Hostia držali vyrovnaný stav až do 80. min. kedy dal Peter Kudláč víťazný gól Radošoviec. (Edo Baumgartner)

Koválov - Čáry
3:1 (2:0)
Góly: M. Tokoš, Veselý, L. Slezák (11) - Pribila.
Domáci mali raketový nástup, keď už v 35. sekunde dal Martin Tokoš ich vedúci gól. V 7. min. pridal Miro Veselý ďalši a bolo 2:0. Úvodné stretnutie sa však nieslo v znamení viacerých nepresností. Hostia znížili Mariánom Pribilom na 2:1, no dohrávali bez vylúčeného Tomáša Komorného. V 65. min. z penalty za ruku zvýšil Lukáš Slezák na 3:1. R Kadlíček. (Fero Kubík)

Hlboké - Sekule
1:0 (1:0)
Góly: Vaca.
Hru v prvom polčase ovplyvnil nepríjemný silný vietor. Domácim vyšla akcia po viacerých narážačkách a na jej konci bol Ondrej Vaca - 1:0. Po prestávke mali domáci silný tlak, dali aj dva góly, no ani jeden nebol uznaný. Rozhodca odpustil hosťom ČK za faul na Turanského. R Ďurica, Dzindzík ml. (Palo Žák)

Dubovce - Oreské
0:0
Stretnutie skončilo zaslúženou remízou, keď si obidve mužstvá vypracovali po dve gólové šance, no ani jednu nevyužili. R Lapoš, Tokoš. (Ján Tokoš)

Š.Humence - Kopčany
2:0 (1:0)
Góly: R. Búzek, Fila (11).
Hostia mali na začiatok sezóny slabší deň, čo využili domáci na získanie hernej prevahy. Vypracovali si niekoľko dobrých príležitostí, no gól dal až Robo Búzek- 1:0. V ďalšom priebehu trafil Tomáš Velický tyčku a nepremenil ani penaltu. Z druhej, po faule na R. Búzka už mieril Juraj Fila prsne - 2:0. Domáci dohrávali bez vylúčeného T. velického. R Zajíc, Thao. (Milan Tománek)

Ďalší program
MO dospelí 17. kolo 25.3. o 15 h Š.Humence - Unín, Kopčany - Dubovce, Oreské - Hlboké, Sekule - Koválov, Čáry - Radošovce, Rybky - Šaštín, Bor.Mikuláš - Cerová, Letničie - Brodské.
II. tr. dospelí 14. kolo 25.3. o 10 h Rohov - Trnovec, o 15 h Jablonica - Kúty B, Lakš. N. Ves - Radimov, Vrádište - Prietrž, Smolinské - Bor.Sv.Jur, Chropov - Stráže, Pop. Močidlany - Mokrý Háj.
Dorast
MO Senica
16. kolo: Štefanov - Bor. Sv. Jur 1:2 (1:1), D. Rusnák - Šimkovič, Švec, Unín - Brodské 2:4 (0:3), g. d. Mihál, Tureček, Cerová - Petrova Ves 0:0, Rovensko - Bor. Mikuláš 0:2 (0:1), Mor. Sv. Ján - Rybky 3:1 (0:1), g. d. Bolf, P. Salay, Modrovič, Jablonica - Trnovec 6:1 (3:0), Mokrý Háj - Oreské 6:2 (4:1), Duchoslav a Škojec 2, Pukančík, Martinusík - Polák, Ondrejkovič, voľno - Kopčany.
15. P.Ves 16 2 1 13 20:69 7
Š. Humence sa tesne pred jarnou časťou odhlásili zo súťaže. Ich výsledky budú anulované.

MO dorast 17. kolo 24.3. o 12.30 h Bor. Sv. Jur - Jablonica, o 15 h Trnovec - Mor. Sv. Ján, 25.3. o 10.30 h Petrova Ves - Brodské, o 12 h Oreské - Štefanov, o 12.30 h Kopčany - Mokrý Háj, Rybky - Rovensko, Bor. Mikuláš - Cerová, voľno - Unín.
II. tr. dorast 14. kolo 25.3. o 12.30 h Vradište - Dojč, voľno - Kunov, Lakš. N. Ves, Smolinské, Prietrž, Chropov, Pop. Močidlany.
MO II. trieda
13. kolo: Smolinské - Dojč 6:1, g. h. Krč, Lakš. N. Ves - Kunov 0:8, M. Svatík 4, M. Černek 2, Svitek, Fúsek, voľno - Vrádište, Prietrž, Chropov, P. Močidlany.

BFZ 6. liga
16. kolo: Malé Leváre - Sološnica: 1:2 (0:1), g. d. Ruža, Suchohrad - Miloslavov 1:2, Častá - Čataj 4:0, Báhoň - Vištuk 2:3, Kaplná - Borinka 2:1, Most - Hamuliakovo 3:0, Vinosady - Nová Dedinka 1:3 – nedohrané pre inzultáciu rohodcu hráčom domácich, voľno - Pernek.
1.N.Dedinka 14 11 1 2 49:24 34
2.Častá 15 10 5 0 55:20 35
4.Hamuliakovo 15 8 3 4 34:31 27
3.Sološnica 15 8 4 3 37:24 28
5.Miloslavov 15 8 2 5 31:24 26
7.Borinka 15 7 2 6 27:30 23
6.Most 15 8 1 6 37:25 25
8.Pernek 14 6 1 7 31:41 19