Štvrtok, 22. október, 2020 | Meniny má SergejKrížovkyKrížovky

KOMPAS FANÚŠIKA

Od druhej polovice marca sa postupne začína odvetná časť stretnutí v jednotlivých súťažiach a kategóriách. Po skončení jarnej časti bude rozhodnuté o postupujúcich i vypadávajúcich, čo by však nemalo byť dôvodom na to, aby stretnutia stratili požadovaný š

4. liga severozápad
16. kolo - 18.3. o 15 h
Senica - Kanianka :
Skalica - Tovarníky :
N. Dubnica - Častkovce :
Mýtna N.Ves-Tr.Stankovce :
Hrnčiarovce - Bošany :
P. Bystrica - N. Pravno :
Šimonovany - V.Kostoľany :
Solčany - Chynorany :

17. kolo - 25.3. o 15 h
Solčany - Senica :
Chynorany - Šimonovany :
V.Kostoľany - P.Bystrica :
N.Pravno - Hrnčiarovce :
Bošany - Mýt.N.Ves :
T.Stankovce-N.Dubnica :
Častkovce - Skalica :
Tovarníky - Kanianka :

18. kolo - 1.4. o 15.30 h
Senica - Tovarníky :
Kanianka - Častkovce :
Skalica - Tr. Stankovce :
N. Dubnica - Bošany :Mýtna N. Ves - N. Pravno :
Hrnčiarovce - V. Kostoľany :
P. Bystrica - Chynorany :
Šimonovany - Solčany :

Skryť Vypnúť reklamu

19. kolo - 8.4. o 15.30 h
Šimonovany - Senica :
SolčanyP. Bystrica :
ChynoranyHrnčiarovce :
V. KostoľanyMýtna N. Ves :
N. PravnoN. Dubnica :
BošanySkalica :
Tr. StankovceKanianka :
ČastkovceTovarníky :

20. kolo - 15.4. o 15.30 h
Senica - Častkovce :
Tovarníky - T.Stankovce :
Kanianka - Bošany :
Skalica - N.Pravno :
N.Dubnica - V.Kostoľany :
Mýt.N.Ves - Chynorany :
Hrnčiarovce - Solčany :
P.Bystrica - Šimonovany :
21. kolo - 22.4. o 16 h
P.Bystrica - Senica :
Šimonovany - Hrnčiarovce :
Solčany - Mýt.N.Ves :
Chynorany - N.Dubnica :
V. Kostoľany - Skalica :
N. Pravno - Kanianka :
Bošany - Tovarníky :
T.Stankovce-Častkovce :

22. kolo - 29.4. o 16 h
Senica - Tr. Stankovce :
Častkovce - Bošany :
Tovarníky - N. Pravno :
Kanianka - V. Kostoľany :
Skalica - Chynorany :
N. Dubnica - Solčany :
Mýt.N.Ves-Šimonovany :
Hrnčiarovce - P.Bystrica :

Skryť Vypnúť reklamu

23. kolo - utorok 1.5. o 16.30
Hrnčiarovce - Senica :
P. Bystrica - Mýt.N.Ves :
Šimonovany - N. Dubnica :
Solčany - Skalica :
Chynorany - Kanianka :
V. Kostoľany - Tovarníky :
N. Pravno - Častkovce :
Bošany - Tr. Stankovce :

24. kolo - 6.5. o 16.30 h
Senica - Bošany :
Tr. Stankovce-N. Pravno :
Častkovce - V. Kostoľany :
Tovarníky - Chynorany :
Kanianka - Solčany :
Skalica - Šimonovany :
N. Dubnica - P. Bystrica :
Mýtna N. Ves-Hrnčiarovce :

25. kolo - 13.5. o 16.30 h
Mýtna N. Ves - Senica :
Hrnčiarovce-N.Dubnica :
P. Bystrica - Skalica :
Šimonovany - Kanianka :
Solčany - Tovarníky :
Chynorany - Častkovce :
V.Kostoľany-T.Stankovce :
N. Pravno - Bošany :
26. kolo - 20.5. o 17 h
Senica - N. Pravno :
Bošany - V. Kostoľany :
T.Stankovce-Chynorany :
Častkovce - Solčany :
Tovarníky - Šimonovany :
Kanianka - P. Bystrica :
Skalica - Hrnčiarovce :
N.Dubnica - Mýt.N.Ves :

Skryť Vypnúť reklamu

27. kolo - 27.5. o 17 h
N. Dubnica - Senica :
Mýtna N. Ves - Skalica :
Hrnčiarovce - Kanianka :
P. Bystrica - Tovarníky :
Šimonovany - Častkovce :
Solčany - Tr. Stankovce :
Chynorany - Bošany :
V. Kostoľany - N. Pravno :

28. kolo - 3.6. o 17 h
Senica - V. Kostoľany :
N. Pravno - Chynorany :
Bošany - Solčany :
T.Stankovce-Šimonovany :
Častkovce - P. Bystrica :
Tovarníky - Hrnčiarovce :
Kanianka - Mýt.N.Ves :
Skalica - N. Dubnica :

29. kolo - 10.6. o 17 h
Skalica - Senica :
N. Dubnica - Kanianka :
Mýtna N. Ves - Tovarníky :
Hrnčiarovce - Častkovce :
P.Bystrica-T.Stankovce :
Šimonovany - Bošany :
Solčany - N. Pravno :
Chynorany - V. Kostoľany :

30. kolo - 17.6. o 17 h
Senica - Chynorany :
V.Kostoľany-Solčany :
N. Pravno - Šimonovany :
Bošany - P. Bystrica :
T.Stankovce-Hrnčiarovce :
Častkovce-Mýtna N. Ves :
Tovarníky - N. Dubnica :
Kanianka - Skalica :

4. liga severozápad dorast
16. kolo - 18.3. o 12.30 h
Piešťany - Handlová :
Skalica - Šaštín :
Hlohovec - Vrbové :
D.Vestenice - AS Trenčín B :
Hrnčiarovce - Radošovce :
Holíč - J.Bohunice :
Prievidza B - Radošina :
Moravany - Ilava :

17. kolo - 25.3. o 12.30 h
Moravany - Piešťany :
Ilava - Prievidza B :
Radošina - Holíč :
J.Bohunice - Hrnčiarovce :
Radošovce - D.Vestenice :
Trenčín B - Hlohovec :
Vrbové - Skalica :
Šaštín - Handlová :

18. kolo - 1.4. o 13 h
Piešťany - Šaštín :
Handlová - Vrbové :
Skalica - Trenčín B :
Hlohovec - Radošovce :
D.Vestenice - J.Bohunice :
Hrnčiarovce - Radošina :
Holíč - Ilava :
Prievidza B - Moravany :

19. kolo - 8.4. o 13 h
Prievidza B - Piešťany :
Moravany - Holíč :
Ilava - Hrnčiarovce :
Radošina - D.Vestenice :
J.Bohunice - Hlohovec :
Radošovce - Skalica :
Trenčín B - Handlová :
Vrbové - Šaštín :

20. kolo - 15.4. o 13 h
Piešťany - Vrbové :
Šaštín - Trenčín B :
Handlová - Radošovce :
Skalica - J.Bohunice :
Hlohovec - Radošina :
D.Vestenice - Ilava :
Hrnčiarovce - Moravany :
Holíč - Prievidza B :
21. kolo - 22.4. o 13.30 h
Holíč - Piešťany :
Prievidza B - Hrnčiarovce :
Moravany - D.Vestenice :
Ilava - Hlohovec :
Radošina - Skalica :
J.Bohunice - Handlová :
Radošovce - Šaštín :
Trenčín B - Vrbové :

22. kolo - 29.4. o 13.30 h
Piešťany - Trenčín B :
Vrbové - Radošovce :
Šaštín - J.Bohunice :
Handlová - Radošina :
Skalica - Ilava :
Hlohovec - Moravany :
D.Vestenice - Prievidza B :
Hrnčiarovce - Holíč :

23. kolo - utorok 1.5. o 14 h
Hrnčiarovce - Piešťany :
Holíč - D.Vestenice :
Prievidza B - Hlohovec :
Moravany - Skalica :
Ilava - Handlová :
Radošina - Šaštín :
J.Bohunice - Vrbové :
Radošovce - Trenčín B :

24. kolo - 6.5. o 14 h
Piešťany - Radošovce :
Trenčín B - J.Bohunice :
Vrbové - Radošina :
Šaštín - Ilava :
Handlová - Moravany :
Skalica - Prievidza B :
Hlohovec - Holíč :
D.Vestenice - Hrnčiarovce :

25. kolo - 13.5. o 14 h
D.Vestenice - Piešťany :
Hrnčiarovce - Hlohovec :
Holíč - Skalica :
Prievidza B - Handlová :
Moravany - Šaštín :
Ilava - Vrbové :
Radošina - Trenčín B :
J.Bohunice - Radošovce :
26. kolo - 20.5. o 14.30 h
Piešťany - J.Bohunice :
Radošovce - Radošina :
Trenčín B - Ilava :
Vrbové - Moravany :
Šaštín - Prievidza B :
Handlová - Holíč :
Skalica - Hrnčiarovce :
Hlohovec - D.Vestenice :

27. kolo - 27.5. o 14.30 h
Hlohovec - Piešťany :
D.Vestenice - Skalica :
Hrnčiarovce - Handlová :Holíč - Šaštín :
Prievidza B - Vrbové :
Moravany - Trenčín B :
Ilava - Radošovce :
Radošina - J.Bohunice :

28. kolo - 3.6. o 14.30 h
Piešťany - Radošina :
J.Bohunice - Ilava :
Radošovce - Moravany :
Trenčín B - Prievidza B :
Vrbové - Holíč :
Šaštín - Hrnčiarovce :
Handlová - D.Vestenice :
Skalica - Hlohovec :

29. kolo - 10.6. o 14.30 h
Skalica - Piešťany :
Hlohovec - Handlová :
D.Vestenice - Šaštín :
Hrnčiarovce - Vrbové :
Holíč - Trenčín B :
Prievidza B - Radošovce :
Moravany - J.Bohunice :
Ilava - Radošina :

30. kolo - 17.6. o 14.30 h
Piešťany - Ilava :
Radošina - Moravany :
J.Bohunice - Prievidza B :
Radošovce - Holíč :
Trenčín B - Hrnčiarovce :
Vrbové - D.Vestenice :
Šaštín - Hlohovec :
Handlová - Skalica :

žiaci - majstrovstvá kraja západ
12. kolo – 14. 4. o 15.30 h
Suchá n/P. - Dechtice :
Smolenice - Hrnčiarovce :
Mor.Sv.Ján - Gbely :
Chtelnica - J. Bohunice :
Drahovce - Slávia Trnava :
Moravany - Kúty :

13. kolo - 21.4. o 16 h
Moravany - Suchá :
Kúty - Drahovce :
Slávia Trnava - Chtelnica :
J. Bohunice - Mor.Sv.Ján :
Gbely - Smolenice :
Hrnčiarovce - Dechtice :

14. kolo - 28.4. o 16 h
Suchá - Hrnčiarovce :
Dechtice - Gbely :
Smolenice - J. Bohunice :
Mor.Sv.Ján - Slávia Trnava :
Chtelnica - Kúty :
Drahovce - Moravany :

15. kolo - 5.5. o 16.30 h
Drahovce - Suchá n/P. :
Moravany - Chtelnica :
Kúty - Mor.Sv.Ján :
Slávia Trnava - Smolenice :
J. Bohunice - Dechtice :
Gbely - Hrnčiarovce :
16. kolo - utorok 8.5. o 16.30
Suchá - Gbely :
Hrnčiarovce - J. Bohunice :
Dechtice - Slávia Trnava :
Smolenice - Kúty :
Mor.Sv.Ján - Moravany :
Chtelnica - Drahovce :

17. kolo - 12.5. o 16.30 h
Chtelnica - Suchá :
Drahovce - Mor.Sv.Ján :
Moravany - Smolenice :
Kúty - Dechtice :
Sl. Trnava - Hrnčiarovce :
J. Bohunice - Gbely :

18. kolo - 19.5. o 17 h
Suchá - J. Bohunice :
Gbely - Slávia Trnava :
Hrnčiarovce - Kúty :
Dechtice - Moravany :
Smolenice - Drahovce :
Mor.Sv.Ján - Chtelnica :

19. kolo - 26.5. o 17 h
Mor.Sv.Ján - Suchá :
Chtelnica - Smolenice :
Drahovce - Dechtice :
Moravany - Hrnčiarovce :
Kúty - Gbely :
Sl. Trnava - J. Bohunice :
20. kolo - 2.6. o 17 h
Suchá - Slávia Trnava :
J. Bohunice - Kúty :
Gbely - Moravany :
Hrnčiarovce - Drahovce :
Dechtice - Chtelnica :
Smolenice - Mor.Sv.Ján :

21. kolo - 9.6. o 17 h
Smolenice - Suchá :
Mor.Sv.Ján - Dechtice :
Chtelnica - Hrnčiarovce :
Drahovce - Gbely :
Moravany - J. Bohunice :
Kúty - Slávia Trnava :

22. kolo - 16.6. o 17 h
Suchá - Kúty :
Slávia Trnava - Moravany :
J. Bohunice - Drahovce :
Gbely - Chtelnica :
Hrnčiarovce - Mor.Sv.Ján :
Dechtice - Smolenice :

5. liga západ muži
16. kolo - 18.3. o 15 h
Radošina - Jalšové :
Holíč - Trebatice :
Čáčov - Gbely :
Prašice - Dvorníky :
Mor.Sv.Ján - L.Trnava :
Smolenice - Krakovany :
Petr.Ves - Kúty :
Chtelnica - Piešťany :

17. kolo - 25.3. o 15 h
Chtelnica - Radošina :
Piešťany - Petr.Ves :
Kúty - Smolenice :
Krakovany - Mor.Sv.Ján :
L.Trnava - Prašice :
Dvorníky - Čáčov :
Gbely - Holíč :
Trebatice - Jalšové :

18. kolo - 1.4. o 15.30 h
Radošina - Trebatice :
Jalšové - Gbely :
Holíč - Dvorníky :
Čáčov - L.Trnava :
Prašice - Krakovany :
Mor.Sv.Ján - Kúty :
Smolenice - Piešťany :
Petr.Ves - Chtelnica :

19. kolo - 8.4. o 15.30 h
Petr.Ves - Radošina :
Chtelnica - Smolenice :
Piešťany - Mor.Sv.Ján :
Kúty - Prašice :
Krakovany - Čáčov :
L.Trnava - Holíč :
Dvorníky - Jalšové :
Gbely - Trebatice :

20. kolo - 15.4. o 15.30 h
Radošina - Gbely :
Trebatice - Dvorníky :
Jalšové - L.Trnava :
Holíč - Krakovany :
Čáčov - Kúty :
Prašice - Piešťany :
Mor.Sv.Ján - Chtelnica :
Smolenice - Petr.Ves :
21. kolo - 22.4. o 16 h
Smolenice - Radošina :
Petr.Ves - Mor.Sv.Ján :
Chtelnica - Prašice :
Piešťany - Čáčov :
Kúty - Holíč :
Krakovany - Jalšové :
L.Trnava - Trebatice :
Dvorníky - Gbely :

22. kolo - 29.4. o 16 h
Radošina - Dvorníky :
Gbely - L.Trnava :
Trebatice - Krakovany :
Jalšové - Kúty :
Holíč - Piešťany :
Čáčov - Chtelnica :
Prašice - Petr.Ves :
Mor.Sv.Ján - Smolenice :

23. kolo - utorok 1.5. o 16.30
Mor.Sv.Ján - Radošina :
Smolenice - Prašice :
Petr.Ves - Čáčov :
Chtelnica - Holíč :
Piešťany - Jalšové :
Kúty - Trebatice :
Krakovany - Gbely :
L.Trnava - Dvorníky :

24. kolo - 6.5. o 16.30 h
Radošina - L.Trnava :
Dvorníky - Krakovany :
Gbely - Kúty :
Trebatice - Piešťany :
Jalšové - Chtelnica :
Holíč - Petr.Ves :
Čáčov - Smolenice :
Prašice - Mor.Sv.Ján :

25. kolo - 13.5. o 16.30 h
Prašice - Radošina :
Mor.Sv.Ján - Čáčov :
Smolenice - Holíč :
Petr.Ves - Jalšové :
Chtelnica - Trebatice :
Piešťany - Gbely :
Kúty - Dvorníky :
Krakovany - L.Trnava :
26. kolo - 20.5. o 17 h
Radošina - Krakovany :
L.Trnava - Kúty :
Dvorníky - Piešťany :
Gbely - Chtelnica :
Trebatice - Petr.Ves :
Jalšové - Smolenice :
Holíč - Mor.Sv.Ján :
Čáčov - Prašice :

27. kolo - 27.5. o 17 h
Čáčov - Radošina :
Prašice - Holíč :
Mor.Sv.Ján - Jalšové :
Smolenice - Trebatice :
Petr.Ves - Gbely :
Chtelnica - Dvorníky :
Piešťany - L.Trnava :
Kúty - Krakovany :

28. kolo - 3.6. o 17 h
Radošina - Kúty :
Krakovany - Piešťany :
L.Trnava - Chtelnica :
Dvorníky - Petr.Ves :
Gbely - Smolenice :
Trebatice - Mor.Sv.Ján :
Jalšové - Prašice :
Holíč - Čáčov :

29. kolo - 10.6. o 17 h
Holíč - Radošina :
Čáčov - Jalšové :
Prašice - Trebatice :
Mor.Sv.Ján - Gbely :
Smolenice - Dvorníky :
Petr.Ves - L.Trnava :
Chtelnica - Krakovany :
Piešťany - Kúty :

30. kolo - 17.6. o 17 h
Radošina - Piešťany :
Kúty - Chtelnica :
Krakovany - Petr.Ves :
L.Trnava - Smolenice :
Dvorníky - Mor.Sv.Ján :
Gbely - Prašice :
Trebatice - Čáčov :
Jalšové - Holíč :

5. liga západ dorast
16. kolo - 18. 3. o 12.30 h
H. Orešany - Leopoldov :
Zeleneč - Trebatice :
Čáčov - Gbely :
Bojná - Tovarníky :
Solčany - Smolenice :
Hlboké - V. Kostoľany :
V. Bedzany - Kúty :
Chtelnica - V. Orvište :

17. kolo - 25. 3. o 12.30 h
Chtelnica - H. Orešany :
V. Orvište - V. Bedzany :
Kúty - Hlboké :
V. Kostoľany - Solčany :
Smolenice - Bojná :
Tovarníky - Čáčov :
Gbely - Zeleneč :
Trebatice - Leopoldov :

18. kolo - 1. 4. o 13.00 h
H. Orešany - Trebatice :
Leopoldov - Gbely :
Zeleneč - Tovarníky :
Čáčov - Smolenice :
Bojná - V. Kostoľany :
Solčany - Kúty :
Hlboké - V. Orvište :
V. Bedzany - Chtelnica :

19. kolo - 8. 4. o 13.00 h
V. Bedzany - H. Orešany :
Chtelnica - Hlboké :
V. Orvište - Solčany :
Kúty - Bojná :
V. Kostoľany - Čáčov :
Smolenice - Zeleneč :
Tovarníky - Leopoldov :
Gbely - Trebatice :

20. kolo - 15. 4. o 13.00 h
H. Orešany - Gbely :
Trebatice - Tovarníky :
Leopoldov - Smolenice :
Zeleneč - V. Kostoľany :
Čáčov - Kúty :
Bojná - V. Orvište :
Solčany - Chtelnica :
Hlboké - V. Bedzany :
21. kolo - 22. 4. o 13.30 h
Hlboké - H. Orešany :
V. Bedzany - Solčany :
Chtelnica - Bojná :
V. Orvište - Čáčov :
Kúty - Zeleneč :
V. Kostoľany - Leopoldov :
Smolenice - Trebatice :
Tovarníky - Gbely :

22. kolo - 29. 4. o 13.30 h
H. Orešany - Tovarníky :
Gbely - Smolenice :
Trebatice - V. Kostoľany :
Leopoldov - Kúty :
Zeleneč - V. Orvište :
Čáčov - Chtelnica :
Bojná - V. Bedzany :
Solčany - Hlboké :

23. kolo – ut 1. 5. o 14.00 h
Solčany - H. Orešany :
Hlboké - Bojná :
V. Bedzany - Čáčov :
Chtelnica - Zeleneč :
V. Orvište - Leopoldov :
Kúty - Trebatice :
V. Kostoľany - Gbely :
Smolenice - Tovarníky :

24. kolo - 6. 5. o 14.00 h
H. Orešany - Smolenice :
Tovarníky - V. Kostoľany :
Gbely - Kúty :
Trebatice - V. Orvište :
Leopoldov - Chtelnica :
Zeleneč - V. Bedzany :
Čáčov - Hlboké :
Bojná - Solčany :

25. kolo - 13. 5. o 14.00 h
Bojná - H. Orešany :
Solčany - Čáčov :
Hlboké - Zeleneč :
V. Bedzany - Leopoldov :
Chtelnica - Trebatice :
V. Orvište - Gbely :
Kúty - Tovarníky :
V. Kostoľany - Smolenice :
26. kolo - 20. 5. o 14.30 h
H. Orešany - V. Kostoľany :
Smolenice - Kúty :
Tovarníky - V. Orvište :
Gbely - Chtelnica :
Trebatice - V. Bedzany :
Leopoldov - Hlboké :
Zeleneč - Solčany :
Čáčov - Bojná :

27. kolo - 27. 5. o 14.30 h
Čáčov - H. Orešany :
Bojná - Zeleneč :
Solčany - Leopoldov :
Hlboké - Trebatice :
V. Bedzany - Gbely :
Chtelnica - Tovarníky :
V. Orvište - Smolenice :
Kúty - V. Kostoľany :

28. kolo - 3. 6. o 14.30 h
H. Orešany - Kúty :
V. Kostoľany - V. Orvište :
Smolenice - Chtelnica :
Tovarníky - V. Bedzany :
Gbely - Hlboké :
Trebatice - Solčany :
Leopoldov - Bojná :
Zeleneč - Čáčov :

29. kolo - 10. 6. o 14.30 h
Zeleneč - H. Orešany :
Čáčov - Leopoldov :
Bojná - Trebatice :
Solčany - Gbely :
Hlboké - Tovarníky :
V. Bedzany - Smolenice :
Chtelnica - V. Kostoľany :
V. Orvište - Kúty :

30. kolo - 17. 6. o 14.30 h
H. Orešany - V. Orvište :
Kúty - Chtelnica :
V. Kostoľany - V. Bedzany :
Smolenice - Hlboké :
Tovarníky - Solčany :
Gbely - Bojná :
Trebatice - Čáčov :
Leopoldov - Zeleneč :

2. liga žiaci
16. kolo - 17. - 18.3.
FC ViOn - Piešťany :
Topoľčany - Dubnica B :
Senica - Nitra B :
Komárno - Partizánske :
L. Trnava - Vráble :
Chrenová - D. Streda :
AAC Trenčín - Šaľa :
Trnava B - Levice B :

17. kolo - 24. - 25.3.
Trnava B - FC ViOn :
Levice B - Trenčín :
Šaľa - Chrenová :
D. Streda - L. Trnava :
Vráble - Komárno :
Partizánske - Senica :
Nitra B - Topoľčany :
Dubnica B - Piešťany :

18. kolo - 31.3. - 1.4.
FC ViOn - Dubnica B :
Piešťany - Nitra B :
Topoľčany - Partizánske :
Senica - Vráble :
Komárno - D. Streda :
L. Trnava - Šaľa :
Chrenová - Levice B :
Trenčín - Trnava B :

19. kolo - 7. - 8.4.
Trenčín - FC ViOn :
Trnava B - Chrenová :
Levice B - L. Trnava :
Šaľa - Komárno :
D. Streda - Senica :
Vráble - Topoľčany :
Partizánske - Piešťany :
Nitra B - Dubnica B :

20. kolo - 14. - 15.4.
FC ViOn - Nitra B :
Dubnica B - Partizánske :
Piešťany - Vráble :
Topoľčany - D. Streda :
Senica - Šaľa :
Komárno - Levice B :
L. Trnava - Trnava B :
Chrenová - Trenčín :

21. kolo - 21. - 22.4.
Chrenová - FC ViOn :
Trenčín - L. Trnava :
Trnava B - Komárno :
Levice B - Senica :
Šaľa - Topoľčany :
D. Streda - Piešťany :
Vráble - Dubnica B :
Partizánske - Nitra B :

22. kolo - 28. - 29.4.
FC ViOn - Partizánske :
Nitra B - Vráble :
Dubnica B - D. Streda :
Piešťany - Šaľa :
Topoľčany - Levice B :
Senica - Trnava B :
Komárno - Trenčín :
L. Trnava - Chrenová :

23. kolo – 5.-6. 5.
L. Trnava - FC ViOn :
Chrenová - Komárno :
Trenčín - Senica :
Trnava B - Topoľčany :
Levice B - Piešťany :
Šaľa - Dubnica B :
D. Streda - Nitra B :
Vráble - Partizánske :

24. kolo - utorok 8.5.
FC ViOn - Vráble :
Partizánske - D. Streda :
Nitra B - Šaľa :
Dubnica B - Levice B :
Piešťany - Trnava B :
Topoľčany - Trenčín :
Senica - Chrenová :
Komárno - L. Trnava :

25. kolo - 12. - 13.5.
Komárno - FC ViOn :
L. Trnava - Senica :
Chrenová - Topoľčany :
Trenčín - Piešťany :
Trnava B - Dubnica B :
Levice B - Nitra B :
Šaľa - Partizánske :
D. Streda - Vráble :

26. kolo - 19. - 20.5.
FC ViOn - D. Streda :
Vráble - Šaľa :
Partizánske - Levice B :
Nitra B - Trnava B :
Dubnica B - Trenčín :Piešťany - Chrenová :
Topoľčany - L. Trnava :
Senica - Komárno :

27. kolo - 26. - 27.5.
Senica - FC ViOn :
Komárno - Topoľčany :
L. Trnava - Piešťany :
Chrenová - Dubnica B :
Trenčín - Nitra B :
Trnava B - Partizánske :
Levice B - Vráble :
Šaľa - D. Streda :

28. kolo - 2. - 3.6.
FC ViOn - Šaľa :
D. Streda - Levice B :
Vráble - Trnava B :
Partizánske - Trenčín :
Nitra B - Chrenová :
Dubnica B - L. Trnava :
Piešťany - Komárno :
Topoľčany - Senica :

29. kolo - 9. - 10.6.
Topoľčany - FC ViOn :
Senica - Piešťany :
Komárno - Dubnica B :
L. Trnava - Nitra B :
Chrenová - Partizánske :
Trenčín - Vráble :
Trnava B - D. Streda :
Levice B - Šaľa :

30. kolo - 16. - 17.6.
FC ViOn - Levice B :
Šaľa - Trnava B :
D. Streda - Trenčín :
Vráble - Chrenová :
Partizánske - L. Trnava :
Nitra B - Komárno :
Dubnica B - Senica :
Piešťany - Topoľčany :

3. liga sz žiaci
16. kolo - 17. - 18.3.
P. Bystrica B - Púchov B :
Holíč - Hlohovec :
AS Trenčín B - N. Mesto :
Leopoldov - Brezová p/B. :
Myjava B - Bánovce :
Vrbové - Senica B :
Skalica - Prievidza B :
L. Rovne - Piešťany B :

17. kolo - 24. - 25.3.
L. Rovne - P. Bystrica B :
Piešťany B - Skalica :
Prievidza B - Vrbové :
Senica B - Myjava B :
Bánovce - Leopoldov :
Brezová - Trenčín B :
N. Mesto - Holíč :
Hlohovec - Púchov B :

18. kolo - 31.3. - 1.4.
P. Bystrica B - Hlohovec :
Púchov B - N. Mesto :
Holíč - Brezová :
Trenčín B - Bánovce :
Leopoldov - Senica B :
Myjava B - Prievidza B :
Vrbové - Piešťany B :
Skalica - L.Rovne :

19. kolo - 7. - 8.4.
Skalica -P. Bystrica B :
L. Rovne - Vrbové :
Piešťany B - Myjava B :
Prievidza B - Leopoldov :
Senica B - Trenčín B :
Bánovce - Holíč :
Brezová - Púchov B :
N. Mesto - Hlohovec :

20. kolo - 14. - 15.4.
P. Bystrica B - N. Mesto :
Hlohovec - Brezová :
Púchov B - Bánovce :
Holíč - Senica B :
Trenčín B - Prievidza B :
Leopoldov - Piešťany B :
Myjava B - L. Rovne :
Vrbové - Skalica :
21. kolo - 21. - 22.4.
Vrbové - P. Bystrica B :
Skalica - Myjava B :
L. Rovne - Leopoldov :
Piešťany B - Trenčín B :
Prievidza B - Holíč :
Senica B - Púchov B :
Bánovce - Hlohovec :
Brezová - N. Mesto :

22. kolo - 28. - 29.4.
P. Bystrica B - Brezová :
N. Mesto - Bánovce :
Hlohovec - Senica B :
Púchov B - Prievidza B :
Holíč - Piešťany B :
Trenčín B - L. Rovne :
Leopoldov - Skalica :
Myjava B - Vrbové :

23. kolo - 5. - 6.5.
Myjava B - P. Bystrica B :
Vrbové - Leopoldov :
Skalica - Trenčín B :
L.Rovne - Holíč :
Piešťany B - Púchov B :
Prievidza B - Hlohovec :
Senica B - N. Mesto :
Bánovce - Brezová :

24. kolo - utorok 8.5.
P. Bystrica B - Bánovce :
Brezová - Senica B :
N. Mesto - Prievidza B :
Hlohovec - Piešťany B :
Púchov B - L. Rovne :
Holíč - Skalica :
Trenčín B - Vrbové :
Leopoldov - Myjava B :

25. kolo - 12. - 13.5.
Leopoldov - P. Bystrica B :
Myjava B - Trenčín B :
Vrbové - Holíč :
Skalica - Púchov B :
L. Rovne - Hlohovec :
Piešťany B - N. Mesto :
Prievidza B - Brezová :
Senica B - Bánovce :
26. kolo - 19. - 20.5.
P. Bystrica B - Senica B :
Bánovce - Prievidza B :
Brezová - Piešťany B :
N. Mesto - L. Rovne :
Hlohovec - Skalica :
Púchov B - Vrbové :
Holíč - Myjava B :
Trenčín B - Leopoldov :

27.kolo - 26. - 27.5.
Trenčín B - P. Bystrica B :
Leopoldov - Holíč :
Myjava B - Púchov B :
Vrbové - Hlohovec :
Skalica - N. Mesto :
L. Rovne - Brezová :
Piešťany B - Bánovce :
Prievidza B - Senica B :

28. kolo - 2. - 3.6.
P. Bystrica B - Prievidza B :
Senica B - Piešťany B :
Bánovce - L.Rovne :
Brezová - Skalica :
N. Mesto - Vrbové :
Hlohovec - Myjava B :
Púchov B - Leopoldov :
Holíč - Trenčín B :

29. kolo - 9. - 10.6.
Holíč - P. Bystrica B :
Trenčín B - Púchov B :
Leopoldov - Hlohovec :
Myjava B - N. Mesto :
Vrbové - Brezová :
Skalica - Bánovce :
L. Rovne - Senica B :
Piešťany B - Prievidza B :

30. kolo - 16. - 17.6.
P. Bystrica B - Piešťany B :
Prievidza B - L. Rovne :
Senica B - Skalica :
Bánovce - Vrbové :
Brezová - Myjava B :
N. Mesto - Leopoldov :
Hlohovec - Trenčín B :
Púchov B - Holíč :

3. liga sz dorast
16. kolo - 17. - 18.3.
Sereď - Led.Rovne :
Galanta - Trnava B :
Chrenová - Brezová p/B. :
Vráble - Partizánske :
Dun.Streda - Šamorín :
Nové Mesto - ČFK Nitra :
AAC Trenčín - Topoľčany :
Senica - Bánovce :

17. kolo - 24. - 25.3.
Senica - Sereď :
Bánovce - Trenčín :
Topoľčany - Nové Mesto :
ČFK Nitra - Dun.Streda :
Šamorín - Vráble :
Partizánske - Chrenová :
Brezová - Galanta :
Trnava B - L.ovne :

18. kolo - 31.3. - 1.4.
Sereď - Trnava B :
L.Rovne - Brezová :
Galanta - Partizánske :
Chrenová - Šamorín :
Vráble - ČFK Nitra :
D.Streda - Topoľčany :
Nové Mesto - Bánovce :
Trenčín - Senica :

19. kolo - 7. - 8.4.
Trenčín - Sereď :
Senica - N.Mesto :
Bánovce - D.Streda :
Topoľčany - Vráble :
ČFK Nitra - Chrenová :
Šamorín - Galanta :
Partizánske - L.Rovne :
Brezová - Trnava B :

20. kolo - 14. - 15.4.
Sereď - Brezová :
Trnava B - Partizánske :
L.Rovne - Šamorín :
Galanta - ČFK Nitra :
Chrenová - Topoľčany :
Vráble - Bánovce :
D.Streda - Senica :
N.Mesto - Trenčín :

21. kolo - 21. - 22.4.
N.Mesto - Sereď :
Trenčín - D.Streda :
Senica - Vráble :
Bánovce - Chrenová :
Topoľčany - Galanta :
ČFK Nitra - L.Rovne :
Šamorín - Trnava B :
Partizánske - Brezová :

22. kolo - 28. - 29.4.
Sereď - Partizánske :
Brezová - Šamorín :
Trnava B - ČFK Nitra :
L.Rovne - Topoľčany :
Galanta - Bánovce :
Chrenová - Senica :
Vráble - Trenčín :
D.Streda - N.Mesto :

23. kolo - utorok 1.5.
D.Streda - Sereď :
N.Mesto - Vráble :
Trenčín - Chrenová :
Senica - Galanta :
Bánovce - L.Rovne :
Topoľčany - Trnava B :
ČFK Nitra - Brezová :
Šamorín - Partizánske :

24. kolo - 5. - 6.5.
Sereď - Šamorín :
Partizánske - ČFK Nitra :
Brezová - Topoľčany :
Trnava B - Bánovce :
L.Rovne - Senica :
Galanta - Trenčín :
Chrenová - N.Mesto :
Vráble - D.Streda :

25. kolo - 12. - 13.5.
Vráble - Sereď :
D.Streda - Chrenová :
N.Mesto - Galanta :
Trenčín - L.Rovne :
Senica - Trnava B :
Bánovce - Brezová :
Topoľčany - Partizánske :
ČFK Nitra - Šamorín :

26. kolo - 19. - 20.5.
Sereď - ČFK Nitra :
Šamorín - Topoľčany :
Partizánske - Bánovce :
Brezová - Senica :
Trnava B - Trenčín :
L.Rovne - N.Mesto :
Galanta - D.Streda :
Chrenová - Vráble :

27. kolo - 26. - 27.5.
Chrenová - Sereď :
Vráble - Galanta :
D.Streda - L.Rovne :
N.Mesto - Trnava B :
Trenčín - Brezová :
Senica - Partizánske :
Bánovce - Šamorín :
Topoľčany - ČFK Nitra :

28. kolo - 2. - 3.6.
Sereď - Topoľčany :
ČFK Nitra - Bánovce :
Šamorín - Senica :
Partizánske - Trenčín :
Brezová - N.Mesto :
Trnava B - D.Streda :
L.Rovne - Vráble :
Galanta - Chrenová :

29. kolo - 9. - 10.6.
Galanta - Sereď :
Chrenová - L.Rovne :
Vráble - Trnava B :
D.Streda - Brezová :
N.Mesto - Partizánske :
Trenčín - Šamorín :
Senica - ČFK Nitra :
Bánovce - Topoľčany :

30. kolo - 16. - 17.6.
Sereď - Bánovce :
Topoľčany - Senica :
ČFK Nitra - Trenčín :
Šamorín - N.Mesto :
Partizánske - D.Streda :
Brezová - Vráble :
Trnava B - Chrenová :
L.Rovne - Galanta :

majstrovstvá oblasti dospelí
16. kolo 18.3. o 15 h
Unín - Brodské :
Cerová - Letničie :
Šaštín - B.Mikuláš :
Radošovce - Rybky :
Koválov - Čáry :
Hlboké - Sekule :
Dubovce - Oreské :
Š.Humence - Kopčany :

17. kolo 25.3. o 15 h
Š.Humence - Unín :
Kopčany - Dubovce :
Oreské - Hlboké :
Sekule - Koválov :
Čáry - Radošovce :
Rybky - Šaštín :
B.Mikuláš - Cerová :
Letničie - Brodské :

18. kolo 1.4. o 15.30 h
Unín - Letničie :
Brodské - B.Mikuláš 11.30 :
Cerová - Rybky :
Šaštín - Čáry :
Radošovce - Sekule :
Koválov - Oreské :
Hlboké - Kopčany :
Dubovce - Š.Humence :

19. kolo 8.4. o 15.30 h
Dubovce - Unín :
Š.Humence - Hlboké :
Kopčany - Koválov :
Oreské - Radošovce :
Sekule - Šaštín :
Čáry - Cerová :
Rybky - Brodské :
B.Mikuláš - Letničie :

20. kolo 15.4. o 15.30 h
Unín - B.Mikuláš :
Letničie - Rybky :
Brodské - Čáry 11.30 :
Cerová - Sekule :
Šaštín - Oreské :
Radošovce - Kopčany :
Koválov - Š.Humence :
Hlboké - Dubovce :
21. kolo 22.4. o 16 h
Hlboké - Unín :
Dubovce - Koválov :Š.Humence - Radošovce :
Kopčany - Šaštín :
Oreské - Cerová :
Sekule - Brodské :
Čáry - Letničie :
Rybky - B.Mikuláš :

22. kolo 29.4. o 16 h
Unín - Rybky :
B.Mikuláš - Čáry :
Letničie - Sekule :
Brodské - Oreské 11.30 :
Cerová - Kopčany :
Šaštín - Š.Humence :
Radošovce - Dubovce :
Koválov - Hlboké :

23. kolo 1.5. o 16.30 h
Koválov - Unín :
Hlboké - Radošovce :
Dubovce - Šaštín :
Š.Humence - Cerová :
Kopčany - Brodské :
Oreské - Letničie :
Sekule - B.Mikuláš :
Čáry - Rybky :

24. kolo 6.5. o 16.30 h
Unín - Čáry :
Rybky - Sekule :
B.Mikuláš - Oreské :
Letničie - Kopčany :
Brodské - Š.Humence 10 h :
Cerová - Dubovce :
Šaštín - Hlboké :
Radošovce - Koválov :

25. kolo 13.5. o 16.30 h
Radošovce - Unín :
Koválov - Šaštín :
Hlboké - Cerová :
Dubovce - Brodské :
Š.Humence - Letničie :
Kopčany - B.Mikuláš :
Oreské - Rybky :
Sekule - Čáry :
26. kolo 20.5. o 17 h
Unín - Sekule :
Čáry - Oreské :
Rybky - Kopčany :
B.Mikuláš - Š.Humence :
Letničie - Dubovce :
Brodské - Hlboké 11.30 :
Cerová - Koválov :
Šaštín - Radošovce :

27. kolo 27.5.207 o 17 h
Šaštín - Unín :
Radošovce - Cerová :
Koválov - Brodské :
Hlboké - Letničie :
Dubovce - B.Mikuláš :
Š.Humence - Rybky :
Kopčany - Čáry :
Oreské - Sekule :

28. kolo 3.6. o 17 h
Unín - Oreské :
Sekule - Kopčany :
Čáry - Š.Humence :
Rybky - Dubovce :
B.Mikuláš - Hlboké :
Letničie - Koválov :
Brodské-Radošovce 11.30 :
Cerová - Šaštín :

29. kolo 10.6. o 17 h
Cerová - Unín :
Šaštín - Brodské :
Radošovce - Letničie :
Koválov - B.Mikuláš :
Hlboké - Rybky :
Dubovce - Čáry :
Š.Humence - Sekule :
Kopčany - Oreské :

30. kolo 17.6. o 17.30 h
Unín - Kopčany :
Oreské - Š.Humence :
Dubovce - Sekule :
Čáry - Hlboké :
Rybky - Koválov :
B.Mikuláš - Radošovce :
Letničie - Šaštín :
Brodské - Cerová 11.30 :

majstrovstvá oblasti dorast
16. kolo 18.3. o 12.30 h
Unín - Brodské
Cerová - Petrova Ves
Rovensko - B.Mikuláš
Mor.Sv.Ján - Rybky
Jablonica - Trnovec
Štefanov-Bor.Sv.Jur 17.3., 15
Mokrý Háj - Oreské
voľno - Kopčany

17. kolo 25.3. o 12.30 h
voľno - Unín
Kopčany - Mokrý Háj
Oreské - Štefanov 12 h
B.S.Jur-Jablonica 24.3., 12.30
Trnovec - Mor.Sv.Ján 24.3., 15
Rybky - Rovensko
B.Mikuláš - Cerová
Petrova Ves - Brodské 10.30

18. kolo 1.4. o 13 h
Unín - Petrova Ves
Brodské - B.Mikuláš 9 h
Cerová - Rybky
Rovensko - Trnovec
Mor.Sv.Ján - Bor.Sv.Jur
Jablonica - Oreské
Štefanov-Kopčany 31.3., 15
Mokrý Háj - voľno

19. kolo 8.4. o 13 h
Mokrý Háj - Unín
voľno - Štefanov
Kopčany - Jablonica
Oreské - Mor.Sv.Ján 12.30
Bor.Sv.Jur-Rovensko 7.4., 13
Trnovec - Cerová 7.4., 15.30
Rybky - Brodské
B.Mikuláš - Petrova Ves

20. kolo 15.4. o 13 h
Unín - B.Mikuláš
Petrova Ves - Rybky 10.30 h
Brodské - Trnovec 9 h
Cerová - Bor.Sv.Jur
Rovensko - Oreské 10 h
Mor.Sv.Ján - Kopčany
Jablonica - voľno
Štefanov - M.Háj 14.4., 15.30
21. kolo 22.4. o 13.30 h
Štefanov - Unín 21.4., 16 h
Mokrý Háj - Jablonica
voľno - Mor.Sv.Ján
Kopčany - Rovensko
Oreské - Cerová 13 h
B.Sv.Jur-Brodské 21.4., 13.30
Trnovec - Petr. Ves 21.4., 16
Rybky - B.Mikuláš

22. kolo 29.4. o 13.30 h
Unín - Rybky
B.Mikuláš - Trnovec
Petr.Ves - Bor.Sv.Jur 10.30
Brodské - Oreské 9 h
Cerová - Kopčany
Rovensko - voľno
Mor.Sv.Ján - Mokrý Háj
Jablonica - Štefanov

23. kolo 1.5. o 14 h
Jablonica - Unín
Štefanov-M.Sv.Ján 30.4., 16
Mokrý Háj - Rovensko
voľno - Cerová
Kopčany - Brodské
Oreské - Petrova Ves 13.30
B.Sv.Jur-B.Mikuláš 30.4., 14
Trnovec - Rybky 30.4., 16 h

24. kolo 6.5. o 14 h
Unín - Trnovec
Rybky - Bor.Sv.Jur
B.Mikuláš - Oreské
Petrova Ves - Kopčany 10.30
Brodské - voľno
Cerová - Mokrý háj
Rovensko - Štefanov 10 h
Mor.Sv.Ján - Jablonica

25. kolo 13.5. o 14 h
Mor.Sv.Ján - Unín
Jablonica - Rovensko
Štefanov-Cerová 12.5., 16.30
Mokrý Háj - Brodské
voľno - Petrova Ves
Kopčany - B.Mikuláš
Oreské - Rybky 13.30
B.Sv.Jur-Trnovec 12.5., 14
26. kolo 20.5. o 14.30 h
Unín - Bor.Sv.Jur
Trnovec - Oreské 19.5., 17 h
Rybky - Kopčany
B.Mikuláš - voľno
Petr. Ves - Mokrý Háj 10.30
Brodské - Štefanov 9 h
Cerová - Jablonica
Rovensko - Mor.Sv.Ján 10 h

27. kolo 27.5. o 14.30 h
Rovensko - Unín 10 h
Mor.Sv.Ján - Cerová
Jablonica - Brodské
Štefanov - Petr.Ves 26.5., 17
Mokrý Háj - B.Mikuláš
voľno - Rybky
Kopčany - Trnovec
Oreské - Bor.Sv.Jur 14 h

28. kolo 3.6. o 14.30 h
Unín - Oreské
B.Sv.Jur-Kopčany 2.6., 14.30
Trnovec - voľno
Rybky - Mokrý Háj
B.Mikuláš - Štefanov
Petr. Ves - Jablonica 10.30
Brodské - Mor.Sv.Ján 9 h
Cerová - Rovensko

29. kolo 10.6. o 14.30 h
Cerová - Unín
Rovensko - Brodské 9 h
Mor.Sv.Ján - Petrova Ves
Jablonica - B.Mikuláš
Štefanov - Rybky 9.6., 17 h
Mokrý Háj - Trnovec
voľno - Bor.Sv.Jur
Kopčany - Oreské

30. kolo 17.6. o 15 h
Unín - Kopčany
Oreské - voľno
Bor.Sv.Jur - M.Háj 16.6., 15 h
Trnovec-Štefanov 16.6., 17.30
Rybky - Jablonica
B.Mikuláš - Mor.Sv.Ján
Petr. Ves - Rovensko 10.30
Brodské - Cerová 9 h

mo starší žiaci
14. kolo 31.3. o 15 h
Koválov - Unín
Dubovce - Rovensko
Trnovec - Prietrž
Jablonica - Radimov
P.Močidlany - Rohov
Sobotište - Letničie
Sekule - Š.Humence

15. kolo 7.4. o 15.30 h
Sekule - Koválov
Š.Humence - Sobotište
Letničie - P.Močidlany
Rohov - Jablonica
Radimov - Trnovec
Prietrž - Dubovce
Unín - Rovensko

16. kolo 14.4. o 15.30 h
Koválov - Rovensko
Unín - Prietrž
Dubovce - Radimov
Trnovec - Rohov
Jablonica - Letničie
P.Močidlany - Š.Humence
Sobotište - Sekule

17. kolo 21.4. o 16 h
Sobotište - Koválov
Sekule - P.Močidlany
Š.Humence - Jablonica
Letničie - Trnovec
Rohov - Dubovce
Radimov - Unín
Prietrž - Rovensko

18. kolo 28.4. o 16 h
Koválov - Prietrž
Rovensko - Radimov
Unín - Rohov
Dubovce - Letničie
Trnovec - Š.Humence
Jablonica - Sekule
P.Močidlany - Sobotište

19. kolo 1.5. o 16.30 h
P.Močidlany - Koválov
Sobotište - Jablonica
Sekule - Trnovec
Š.Humence - Dubovce
Letničie - Unín
Rohov - Rovensko
Radimov - Prietrž

20. kolo 5.5. o 16.30 h
Koválov - Radimov
Prietrž - Rohov
Rovensko - Letničie
Unín - Š.Humence
Dubovce - Sekule
Trnovec - Sobotište
Jablonica - P.Močidlany

21. kolo 8.5. o 16.30 h
Koválov - Jablonica
P.Močidlany - Trnovec
Sobotište - Dubovce
Sekule - Unín
Š.Humence - Rovensko
Letničie - Prietrž
Rohov - Radimov

22. kolo 12.5. o 16.30 h
Koválov - Rohov
Radimov - Letničie
Prietrž - Š.Humence
Rovensko - Sekule
Unín - Sobotište
Dubovce - P.Močidlany
Trnovec - Jablonica

23. kolo 19.5. o 17 h
Trnovec - Koválov
Jablonica - Dubovce
P.Močidlany - Unín
Sobotište - Rovensko
Sekule - Prietrž
Š.Humence - Radimov
Letničie - Rohov

24. kolo 26.5. o 17 h
Koválov - Letničie
Rohov - Š.Humence
Radimov - Sekule
Prietrž - Sobotište
Rovensko - P.Močidlany
Unín - Jablonica
Dubovce - Trnovec

25. kolo 2.6. o 17 h
Dubovce - Koválov
Trnovec - Unín
Jablonica - Rovensko
P.Močidlany - Prietrž
Sobotište - Radimov
Sekule - Rohov
Š.Humence - Letničie

26. kolo 9.6. o 17 h
Koválov - Š.Humence
Letničie - Sekule
Rohov - Sobotište
Radimov - P.Močidlany
Prietrž - Jablonica
Rovensko - Trnovec
Unín - Dubovce

mo starší žiaci II. tr.
14. kolo 31.3. o 15.30 h
Brodské - Petrova Ves
Kopčany - B.Mikuláš
Stráže - Čáčov
Mokrý Háj - Bor.Sv.Jur
Cerová - Radošovce
Hlboké - Čáry 13 h
Oreské - Šaštín

15. kolo 7.4. o 15.30 h
Oreské - Petrova Ves
Šaštín - Hlboké
Čáry - Cerová
Radošovce - Mokrý Háj
Bor.Sv.Jur - Stráže
Čáčov - Kopčany 10 h
B.Mikuláš - Brodské

16. kolo 14.4. o 15.30 h
Petrova Ves - B.Mikuláš
Brodské - Čáčov
Kopčany - Bor.Sv.Jur
Stráže - Radošovce
Mokrý Háj - Čáry
Cerová - Šaštín
Hlboké - Oreské 13.30

17. kolo 21.4. o 16 h
Hlboké - Petrova Ves 14 h
Oreské - Cerová
Šaštín - Mokrý Háj
Čáry - Stráže
Radošovce - Kopčany
Bor.Sv.Jur - Brodské
Čáčov - B.Mikuláš 10 h

18. kolo 28.4. o 16 h
Petrova Ves - Čáčov
B.Mikuláš - Bor.Sv.Jur
Brodské - Radošovce
Kopčany - Čáry
Stráže - Šaštín
Mokrý Háj - Oreské
Cerová - Hlboké

19. kolo 1.5. o 16.30 h
Cerová - Petrova Ves
Hlboké - M. Háj 14.30
Oreské - Stráže
Šaštín - Kopčany
Čáry - Brodské
Radošovce - B.Mikuláš
Bor.Sv.Jur - Čáčov

20. kolo 5.5. o 16.30 h
Petrova Ves - B.Sv.Jur
Čáčov - Radošovce 10 h
B.Mikuláš - Čáry
Brodské - Šaštín
Kopčany - Oreské
Stráže - Hlboké
Mokrý Háj - Cerová

21. kolo 8.5. o 16.30 h
Mokrý Háj - Petrova Ves
Cerová - Stráže
Hlboké - Kopčany
Oreské - brodské
Šaštín - B.Mikuláš
Čáry - Čáčov
Radošovce - Bor.Sv.Jur

22. kolo 12.5. o 16.30 h
Petrova Ves - Radošovce
Bor.Sv.Jur - Čáry
Čáčov - Šaštín 10 h
B.Mikuláš - Oreské
Brodské - Hlboké
Kopčany - Cerová
Stráže - Mokrý Háj

23. kolo 19.5. o 17 h
Stráže - Petrova Ves
Mokrý Háj - Kopčany
Cerová - Brodské
Hlboké - B.Mikuláš
Oreské - Čáčov
Šaštín - Bor.Sv.Jur
Čáry - Radošovce

24. kolo 26.5. o 17 h
Petrova Ves - Čáry
Radošovce - Šaštín
Bor.Sv.Jur - Oreské
Čáčov - Hlboké 10 h
B.Mikuláš - Cerová
Brodské - Mokrý Háj
Kopčany - Stráže

25. kolo 2.6. o 17 h
Kopčany - Petrova Ves
Stráže - Brodské
Mokrý Háj - B.Mikuláš
Cerová - Čáčov
Hlboké - Bor.Sv.Jur
Oreské - Radošovce
Šaštín - Čáry

26. kolo 9.6. o 17 h
Petrova Ves - Šaštín
Čáry - Oreské
Radošovce - Hlboké
Bor.Sv.Jur - Cerová
Čáčov - Mokrý Háj 10 h
Bor.Mikuláš - Stráže
Brodské - Kopčany

mo MLADší žIACI
11.kolo 8.4. o 10.30
Brodské - voľno
B.Mikuláš - Kúty
Čáčov - Gbely 7.4., 11.30

12. kolo 15.4. o 10 h
voľno - Gbely
Kúty - Čáčov 14.4. o 15.30
Brodské - B.Mikuláš

13. kolo 21.4. o 14.3 h
B.Mikuláš - voľno
Čáčov - Brodské 11.30
Gbely - Kúty

14. kolo 29.4. o 10.30 h
voľno - Kúty
Brodské - Gbely 10 h
B.Mikuláš - Čáčov

15. kolo 5.5. o 15 h
Čáčov - voľno
Gbely - B.Mikuláš
Kúty - Brodské

16. kolo 12.5. o 16.30 h
voľno - Brodské
Kúty - B.Mikuláš 15 h
Gbely - Čáčov

17. kolo 20.5. o 10.30 h
Gbely - voľno
Čáčov - Kúty 19.5., 11.30
B.Mikuláš - Brodské

18. kolo 26.5. o 15.3 h
voľno - B.Mikuláš
Brodské - Čáčov 27.5., 10 h
Kúty - Gbely

19. kolo 2.6. o 15.3 h
Kúty - voľno
Gbely - Brodské
Čáčov - B.Mikuláš 11.30

20. kolo 10.6. o 10.30 h
voľno - Čáčov
B.Mikuláš - Gbely
Brodské - Kúty 10 h

PRíPRAVKA
8. kolo 28.4. o 14.30 h
Skalica A - Gbely 14.30
Skalica B - Kúty 16 h
Šaštín - Mor.Sv.Ján
ČSFA Kopčany - MŠK Holíč

9. kolo 5.5. o 15 h
ČSFA Kopčany - Skalica A
MŠK Holíč - Šaštín 14 h
Mor.Sv.Ján - Skalica B
Kúty - Gbely 13.30

10. kolo 12.5. o 15 h
Skalica A - Kúty 14.30
Gbely - Mor.Sv.Ján
Skalica B - MŠK Holíč 16 h
Šaštín - ČSFA Kopčany

11. kolo 19.5. o 15.30 h
Šaštín - Skalica A
ČSFA Kopčany - Skalica B
MŠK Holíč - Gbely 14 h
Mor.Sv.Ján - Kúty

12. kolo 26.5. o 15.30 h
Skalica A - Mor.Sv.Ján 14.30
Kúty - MŠK Holíč 14 h
Gbely - ČSFA Kopčany
Skalica B - Šaštín 16 h

13. kolo 2.6. o 15.30 h
Skalica B - Skalica A 16 h
Šaštín - Gbely
ČSFA Kopčany - Kúty
MŠK Holíč - Mor.Sv.Ján 14 h

14. kolo 9.6. o 15,30 h
Skalica A - MŠK Holíč 14.30
Mor.Sv.Ján - ČSFA Kopčany
Kúty - Šaštín
Gbely - Skalica B

III. LIGA ZÁPAS DOSPELÍ
16. kolo - 18. 3. o 15.00 h
Bánovce - Led. Rovne :
Topoľčany - Myjava :
Nové Zámky - Štúrovo :
Šamorín - Dubnica B :
Partizánske - V. Ludince :
Neded - J. Bohunice :Gabčíkovo - Galanta :
Moravany - Domaniža :

17. kolo - 25. 3. o 15.00 h
Moravany - Bánovce :
Domaniža - Gabčíkovo :
Galanta - Neded :
J. Bohunice - Partizánske :
V. Ludince - Šamorín :
Dubnica B - Nové Zámky :
Štúrovo - Topoľčany :
Myjava - Led. Rovne :

18. kolo - 1. 4. o 15.30 h
Bánovce - Myjava :
Led. Rovne - Štúrovo :
Topoľčany - Dubnica B :
Nové Zámky - V. Ludince :
Šamorín - J. Bohunice :
Partizánske - Galanta :
Domaniža - Neded :
Gabčíkovo - Moravany :

19. kolo - 8. 4. o 15.30 h
Gabčíkovo -Bánovce :
Moravany - Neded :
Domaniža - Partizánske :
Galanta - Šamorín :
J. Bohunice - Nové Zámky :
V. Ludince - Topoľčany :
Dubnica B - Led. Rovne :
Štúrovo - Myjava :

20. kolo - 15. 4. o 15.30 h
Bánovce - Štúrovo :
Myjava - Dubnica B :
Led. Rovne - V. Ludince :
Topoľčany - J. Bohunice :
Nové Zámky - Galanta :
Šamorín - Domaniža :
Partizánske - Moravany :
Neded - Gabčíkovo :

21. kolo - 22. 4. o 16.00 h
Neded - Bánovce :
Gabčíkovo - Partizánske :
Moravany - Šamorín :
Domaniža - Nové Zámky :
Galanta - Topoľčany :
J. Bohunice - Led. Rovne :
V. Ludince - Myjava :
Dubnica B - Štúrovo :

22. kolo - 29. 4. o 16.00 h
Bánovce - Dubnica B :
Štúrovo - V. Ludince :
Myjava - J. Bohunice :
Led. Rovne - Galanta :
Topoľčany - Domaniža :
Nové Zámky - Moravany :
Šamorín - Gabčíkovo :
Partizánske - Neded :

23. kolo – utorok 1. 5. o 16.30
Partizánske - Bánovce :
Neded - Šamorín :
Gabčíkovo - Nové Zámky :
Moravany - Topoľčany :
Domaniža - Led. Rovne :
Galanta - Myjava :
J. Bohunice - Štúrovo :
V. Ludince - Dubnica B :

24. kolo - 6. 5. o 16.30 h
Bánovce - V. Ludince :
Dubnica B - J. Bohunice :
Štúrovo - Galanta :
Myjava - Domaniža :
Led. Rovne - Moravany :
Topoľčany - Gabčíkovo :
Nové Zámky - Neded :
Šamorín - Partizánske :

25. kolo - 13. 5. o 16.30 h
Šamorín - Bánovce :
Partizánske - Nové Zámky :
Neded - Topoľčany :
Gabčíkovo - Led. Rovne :
Moravany - Myjava :
Domaniža - Štúrovo :
Galanta - Dubnica B :
J. Bohunice - V. Ludince :

26. kolo - 20. 5. o 17.00 h
Bánovce - J. Bohunice :
V. Ludince - Galanta :
Dubnica B - Domaniža :
Štúrovo - Moravany :
Myjava - Gabčíkovo :
Led. Rovne - Neded :
Topoľčany - Partizánske :
Nové Zámky - Šamorín :

27. kolo - 27. 5. o 17.00 h
Nové Zámky - Bánovce :
Šamorín - Topoľčany :
Partizánske - Led. Rovne :
Neded - Myjava :
Gabčíkovo - Štúrovo :
Moravany - Dubnica B :
Domaniža - V. Ludince :
Galanta - J. Bohunice :

28. kolo - 3. 6. o 17.00 h
Bánovce - Galanta :
J. Bohunice - Domaniža :
V. Ludince - Moravany :
Dubnica B - Gabčíkovo :
Štúrovo - Neded :
Myjava - Partizánske :
Led. Rovne - Šamorín :
Topoľčany - Nové Zámky :

29. kolo - 10. 6. o 17.00 h
Topoľčany - Bánovce :
Nové Zámky - Led. Rovne :
Šamorín - Myjava :
Partizánske - Štúrovo :
Neded - Dubnica B :
Gabčíkovo - V. Ludince :
Moravany - J. Bohunice :Domaniža - Galanta :

30. kolo - 17. 6. o 17.00 h
Bánovce - Domaniža :
Galanta - Moravany :
J. Bohunice - Gabčíkovo :
V. Ludince - Neded :
Dubnica B - Partizánske :
Štúrovo - Šamorín :
Myjava - Nové Zámky :
Led. Rovne - Topoľčany :

majstrovstvá oblasti dospelí II. tr.
14. kolo 25.3. o 15 h
Jablonica - Kúty B
Lakš. N. Ves - Radimov
Vrádište - Prietrž
Smolinské - Bor.Sv.Jur
Rohov - Trnovec 10 h
Chropov - Stráže
P.Močidlany - Mokrý Háj

15. kolo 1.4. o 15.30 h
P.Močidlany - Kúty B
Mokrý Háj - Chropov
Rohov - Stráže 10 h
Trnovec - Smolinské
Bor.Sv.Jur - Vrádište
Prietrž - L.Nová Ves
Radimov - Jablonica 11 h

16. kolo 8.4. o 15.30 h
Kúty B - Radimov 10
Jablonica - Prietrž
Lakš. N. Ves - Bor.Sv.Jur
Vrádište - Trnovec
Smolinské - Stráže
Rohov - Mokrý Háj 10
Chropov - P.Močidlany

17. kolo 15.4. o 15.30 h
Chropov - Kúty B
P.Močidlany - Rohov
Mokrý Háj - Smolinské
Stráže - Vrádište 10 h
Trnovec - Lakš. N. Ves
Bor.Sv.Jur - Jablonica
Prietrž - Radimov

18. kolo 22.4. o 16 h
Kúty B - Prietrž 10 h
Bor.Sv.Jur - Radimov
Jablonica - Trnovec
Lakš. N. Ves - Stráže
Vrádište - Mokrý Háj
Smolinské - P.Močidlany
Rohov - Chropov 10 h
19. kolo 29.4. o 16 h
Rohov - Kúty B 10 h
Chropov - Smolinské
P.Močidlany - Vrádište
Mokrý Háj - Lakš. N. Ves
Stráže - Jablonica 10 h
Trnovec - Radimov
Bor.Sv.Jur - Prietrž

20. kolo 6.5. o 16.30 h
Kúty B - Bor.Sv.Jur
Prietrž - Trnovec
Radimov - Stráže
Jablonica - Mokrý Háj
Lakš. N. Ves - P.Močidlany
Vrádište - Chropov
Smolinské - Rohov

21. kolo 13.5. o 16.30 h
Smolinské - Kúty B
Rohov - Vrádište 10 h
Chropov - Lakš. N. Ves
P.Močidlany - Jablonica
Mokrý Háj - Radimov
Stráže - Prietrž 10 h
Trnovec - Bor.Sv.Jur

22. kolo 20.5. o 17 h
Kúty B - Trnovec
Bor.Sv.Jur - Stráže
Prietrž - Mokrý Háj
Radimov - P.Močidlany
Jablonica - Chropov
Lakš. N. Ves - Rohov
Vrádište - Smolinské

23. kolo 27.5. o 17 h
Vrádište - Kúty B
Smolinské - Lakš. N. Ves
Rohov - Jablonica 10 h
Chropov - Radimov
P.Močidlany - Prietrž
Mokrý Háj - Bor.Sv.Jur
Stráže - Trnovec 10 h
24. kolo 3.6. o 17 h
Kúty B - Stráže
Trnovec - Mokrý Háj
Bor.Sv.Jur - P.Močidlany
Prietrž - Chropov
Radimov - Rohov
Jablonica - Smolinské
Lakš. N. Ves - Vrádište

25. kolo 10.6. o 17 h
Lakš. N. Ves - Kúty B
Vrádište - Jablonica
Smolinské - Radimov
Rohov - Prietrž 10 h
Chropov - Bor.Sv.Jur
P.Močidlany - Trnovec
Mokrý Háj - Stráže

26. kolo 17.6. o 17.30 h
Kúty B - Mokrý Háj 10 h
Stráže - P.Močidlany 10 h
Trnovec - Chropov
Bor.Sv.Jur - Rohov
Prietrž - Smolinské
Radimov - Vrádište
Jablonica - Lakš. N. Ves

majstrovstvá oblasti dospelí IIi. tr.
12. kolo 8.4. o 15.30 h
Kunov - Osuské 11.30
Hradište - Podbranč 10 h
Sobotište - Kátov
Dojč - Štefanov
Rovensko - Smrdáky 10 h
MŠK Holíč - Častkov 10 h

13. kolo 15.4. o 15.30 h
MŠK Holíč - Kunov 10 h
Častkov - Rovensko 10 h
Smrdáky - Dojč 10 h
Štefanov - Sobotište
Kátov - Hradište 10 h
Podbranč - Osuské 10 h

14. kolo 22.4. o 16 h
Podbranč - Kunov 10 h
Osuské - Kátov
Hradište - Štefanov 10 h
Sobotište - Smrdáky
Dojč - Častkov
Rovensko - MŠK Holíč 10 h

15. kolo 29.4. o 16 h
Rovensko - Kunov 11.30
MŠK Holíč - Dojč 10 h
Častkov - Sobotište 10 h
Smrdáky - Hradište 10 h
Osuské - Štefanov
Kátov - Podbranč 10 h
16. kolo 6.5. o 16.30 h
Kunov - Kátov 10 h
Podbranč - Štefanov 10 h
Osuské - Smrdáky
Hradište - Častkov 10 h
Sobotište - MŠK Holíč
Dojč - Rovensko

17. kolo 13.5. o 16.30 h
Dojč - Kunov
Rovensko - Sobotište 10 h
MŠK Holíč - Hradište 10 h
Častkov - Osuské 10 h
Smrdáky - Podbranč 10 h
Štefanov - Kátov

18. kolo 20.5. o 17 h
Kunov - Štefanov 11.30
Kátov - Smrdáky 10 h
Podbranč - Častkov 10 h
Osuské - MŠK Holíč
Hradište - Rovensko 10 h
Sobotište - Dojč

19. kolo 27.5. o 17 h
Sobotište - Kunov
Dojč - Hradište
Rovensko - Osuské
MŠK Holíč - Podbranč 10 h
Častkov - Kátov 10 h
Smrdáky - Štefanov 10 h
20. kolo 3.6. o 17 h
Kunov - Smrdáky 11.30
Štefanov - Častkov
Kátov - MŠK Holíč 10 h
Podbranč - Rovensko 10 h
Osuské - Dojč
Hradište - Sobotište 10 h

21. kolo 10.6. o 17 h
Hradište - Kunov 10 h
Sobotište - Osuské
Dojč - Podbranč
Rovensko - Kátov 11.30
MŠK Holíč - Štefanov 10 h
Častkov - Smrdáky 10 h

22. kolo 17.6. o 17 h
Kunov - Častkov 11.30
Smrdáky - MŠK Holíč 10 h
Štefanov - Rovensko
Kátov - Dojč 10 h
Podbranč - Sobotište 10 h
Osuské - Hradište

majstrovstvá oblasti dorast II. tr.
14. kolo 25.3. o 12.30 h
Vradište - Dojč
Voľno - Kunov, Lakš. N. Ves, Smolinské, Prietrž, Chropov, P. Močidlany.

15.kolo 1.4. o 13 h
Dojč - Lakš. N. Ves
Voľno - P. Močidlany, Chropov, Prietrž, Smolinské, Vrádište, Kunov.

16. kolo 8.4. o 9 h
Kunov - Dojč
Chropov - P. Močidlany 13 h
Voľno - Lakš. N. Ves, Vrádište, Smolinské, Prietrž.

17. kolo 15.4. o 13 h
P.Močidlany - Prietrž
Voľno - Chropov, Smolinské, Vrádište, Lakš. N. Ves, Kunov, Dojč.

18. kolo 22.4. o 13.30 h
Smolinské - P.Močidlany
Prietrž - Chropov
Voľno - Dojč, Kunov, Lakš. N. Ves, Vrádište.

19. kolo 29.4. o 13.30 h
Chropov - Smolinské
P.Močidlany - Vrádište
Voľno - Prietrž, Lakš. N. Ves, Kunov, Dojč.

20. kolo 6.5. o 14 h
Lakš.N. Ves - P.Močidlany
Vrádište - Chropov
Smolinské - Prietrž
Voľno - Dojč, Kunov.

21. kolo 13.5. o 14 h
Prietrž - Vrádište
Chropov - Lakš. N. Ves
P.Močidlany - Kunov
Voľno - Smolinské, Dojč.

22. kolo 20.05.2007 o 14.30
Kunov - Chropov 9 h
Lakš. N. Ves - Prietrž
Vrádište - Smolinské
Voľno - Dojč, P.Močidlany.

23. kolo 27.5. o 14.30 h
Smolinské - Lakš. N. Ves
Prietrž - Kunov
P.Močidlany - Dojč
Voľno - Vrádište, Chropov.

24. kolo 3.6. o 14.30 h
Dojč - Chropov
Kunov - Smolinské 9 h
Lakš. N. Ves - Vrádište
Voľno - P. Močidlany, Prietrž.

25. kolo 10.6. o 14.30 h
Vrádište - Kunov
Prietrž - Dojč
Voľno - Lakšárska N. Ves, Smolinské, Chropov, Pop. Močidlany.

26. kolo 17.6. o 15 h
Dojč - Smolinské
Kunov - Lakš. N. Ves 9 h
Voľno - P.Močidlany, Chropov, Prietrž, Vrádište.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

  1. Päť chýb pri zateplení strechy
  2. Vitajte v postapokalyptickom svete
  3. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  4. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
  5. Downtown Bratislavy sa rozrastie o nový rezidenčný projekt
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte?
  7. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  8. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  9. NAŽIVO: Čo čaká ekonomiku? Sledujte #akonato konferenciu
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
  2. Nové laboratórium ekonomického experimentálneho výskumu na EUBA
  3. Programátori prezradili, čo ich v práci najviac motivuje
  4. 5 vecí, ktoré definujú prémiové bývanie
  5. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
  6. Úprava osobného motorového vozidla
  7. Important information for Brazilians living in Slovakia
  8. Prečo sú dnes ryby také dôležité?
  9. Vitajte v postapokalyptickom svete
  10. NAŽIVO: Ako na koronu reagujú úspešné firmy? Sledujte #akonato
  1. Kam sa vybrať za jesennými výhľadmi? 17 659
  2. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 15 476
  3. Rysy navštívi päťtisíc ľudí denne. Ako vyzerá denný chod chaty 14 174
  4. Jedlo v Bratislave: Tieto reštaurácie určite vyskúšajte 12 692
  5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 11 913
  6. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 10 139
  7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 10 044
  8. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 9 596
  9. Korenie sexuálneho života po päťdesiatke. Tieto tipy vyskúšajte 9 500
  10. Hodnotenie profesionála: Ako obstáli obľúbené hotely v Tatrách? 9 333
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

O stravenkovej petícii rokovali na ministerstve

Iniciátora petície Za zachovanie súčasnej platnej legislatívy v oblasti stravovania zamestnancov Ľubomíra Sečkára s jeho tímom prijala generálna riaditeľka sekcie práce Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR Danica Lehocká.

Rodiny z Kopčian vysadia vzácne stromy

V blízkosti jednej z najstarších sakrálnych stavieb na Slovensku pribudne nová stromová aleja.

Ilustračné foto.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

Ilustračné foto

Antigénové testy sú už na Slovensku

Zásielka dorazila v poriadku, lietadlo z kórejského Soulu pristálo na bratislavskom letisku v noci.

Testovanie na nový koronavirus.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Zoznam odberných miest v Dolnom Kubíne, Námestove, Trstenej a Tvrdošíne

Samosprávy finišujú s prípravami na pilotné testovanie na COVID-19, ktoré sa začne už zajtra ráno.

Zamestnanec reťazca: Mali sme pozitívnu kolegyňu, musel som ísť aj tak do práce

Aké pocity zažívajú ľudia z prvej línie, sme zisťovali od zamestnanca nemenovaného obchodného reťazca.

V kraji sú na tom najhoršie okresy Banská Bystrica a Brezno

Včera zistili na Slovensku viac ako 2 200 nakazených. 210 z toho v Banskobystrickom kraji. 56 v okrese Banská Bystrica a 45 v okrese Brezno.

Už ste čítali?