Utorok, 21. september, 2021 | Meniny má MatúšKrížovkyKrížovky

V MESTSKOM DOME KULTÚRY VYHLÁSILI NAJLEPŠÍCH ŠPORTOVCOV MESTA SENICA ZA ROK 2006

V senickom Dome kultúry v utorok 27. februára slávnostne vyhlásili najlepších športovcov mesta za rok 2006. Podujatie moderoval známy športový komentátor Galaxie šport Viktor Blažek, vzácnymi hosťami boli podpredseda vlády SR Dušan Čaplovič a splnomecnene

Žiaci
Denis Mihalka, plávanie (Plavecký klub Záhorák Senica), Michal Touré, karate (Hanko kai Karate klub Senica), Gabriela Šišoláková, hádzaná (TJ Záhoran Senica), Frederik Ravas, futbal (FK Senica), Petra Jablonická, tenis (TK Senica), Eduard Šedivý, hokej (HK 91 Senica), Patrícia Kerecmanová, volejbal (VK Senica), Martin Pagerka, šach (CVČ Stonožka Senica), Peter Kadlečík, stolný tenis (Bytcentrum Senica), Dominik Václavek, futbal (FK 95 Čáčov).
Dorast
Kristýna Palkovičová, plávanie (PK Záhorák Senica), Michal Králik, silový trojboj (Klub silového trojboja Senica), Monika Čulenová, karate (Hanko Kai), Martin Ondrovič, hokej (HK 91 Senica), Dominika Jonášová, volejbal (VK OMS Senica), Tomáš Vach, futbal (FK SH Senica), Dominika Bartoňová, hádzaná (Záhoran Senica), Peter Steiner, futbal (Čáčov).
Dospelí
Miroslava Vašeková, karate (Hanko Kai), Jaroslav Línek, džokej (PD Senica), Petronela Biksadská, volejbal (VK OMS Senica), Peter Heicker, kick-box (Karate Klub Šin-mu), Monika Gavorníková, silový trojboj (Klub silového trojboja Senica), Eduard Šimek, hokej (Dukla Senica), Jozef Beňa, futsal (NAD Ress Senica), Alžbeta Šnittová, turistika (Klub slov. turistov), Dušan Ferík, futbal (FK Senica), Peter Ladislav, stolný tenis (Byt Centrum Senica).
Telesne a zdravotne postihnutí
Vincent Ivan (Zväz postih. civil. chorobami).
Tréneri
Erika Grimmová, volejbal (VK OMS Senica), Gabriela Šefčíková, tenis (TK Senica), Daša Morávková, hádzaná (Záhoran Senica), Vlasta Vágnerová, joga, Zuzana Kubovičová, dostihy (PD Senica).

Skryť Vypnúť reklamu

Kolektívy
Volejbal (družstvo žien OMS Senica), tenis (družstvo žiakov TK Senica), hádzaná (staršie žiačky Záhoran Senica).
Najobľúbenejší športovec
Simona Kleskeňová, volejbalistka VK OMS Senica. Do ankety sa zapojilo 208 hlasujúcich, Simona získala 97 hlasov.
Kolektívy
Družstvo žien VK OMS Senica
Je zložené z rôznych národností - SR, Ukrajina, ČR, Srbsko a Čierna hora, Brazília, Poľsko). Kapitánkou je Petra Biksadská. Členkami boli Z. Michalcová, S. Kleskeňová, J. Šuríková, M. Kharchynská, N. Ihnatusha, M. Krišková, B. Nevosadová, M.Lis, I. Bramborová, M. Schwobová, A. Pavelková, S. Mihálová, L. Murčinková, Vivi Cruz. Družstvo žien získalo dvakrát titul majsteriek Slovenska, obsadili 4. miesto v CEV Cup-e, 8. miesto v Top Teams Cup-e a stali sa víťazkami stredoeurópskej ligy Mevza-Cup.

Skryť Vypnúť reklamu

Žiaci TK Senica
Chlapci tenisového klubu pod vedením Gabriely Šefčíkovej sa na celoslovenskej súťaži Detský Davis Cup prebojovali až do celoslovenského finále, kde spomedzi 16 družstiev obsadili konečné 9. miesto. Členmi družstva žiakov sú David Valášek, Lukáš Macek a Peter Marek. Chlapci sú do tenisu veľmi zanietení. Sú dobrá partia, ale zároveň je medzi nimi veľká rivalita, ktorá ich vedie k veľkej súťaživosti a vyššej kvalite.

Hádzanárky TJ Záhoran Senica
Staršie žiačky získali na hádzasnárskom turnaji Prague Cup spomedzi 430 družstiev 9. miesto a na turnaji Karviná Cup 5. miesto. Trénujú pod vedením Dáši Morávkovej. Kolektív získal titul majsteriek Trnavského kraja a strieborné medaily na Majstrovstvách Slovenska. Kapitánkou družstva je Kristína Janšáková. Členkami sú Bartoňová, Horná, Sedláčková, Bellová, Holkovičová, Šibalová, Konečná, Zajíčková, Malíková, Separová, Sedláčková, Dudášová, Šišoláková, Petráková, Ladovičová, Surová a Vizváryová.
Žiaci
Denis Mihalka
Plávaniu sa začal venovať ako 5 - ročný, zozačiatku zo zvedavosti po vzore staršej sestry. Výraznejšie plavecké úspechy začal dosahovať vo svojej kategórii v roku 2006 nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí. Na letných majstrovstvách Slovenska 10 - ročných v Handlovej získal z deviatich štartov 8 zlatých medailí, na zimných majstrovstvách v Prešove 9 zlatých medailí. V januári 2006 získal prestížny pohár pre 10 - ročných v Brne. Absolútne víťazstvo na Speedo Cup vo Welse (Rakúsko) za účasti najlepších plavcov z ČR, Rakúska, Nemecka a ďalších štátov získal 4 zlaté medaily na 50 m prsia, znak, kraul a motýlik. V Rakúskom Korneuburgu získal vo svojej kategórii pohár za najlepší výkon. Denis hráva aj hokej v ŠHT za HK 91 Senica. Denisovým plaveckým trénerom je Bernard Vaca.

Skryť Vypnúť reklamu

Michal Toure
Michal je veľmi talentovaný, pohybovo nadaný karatista. Úspešne reprezentuje Senicu na všetkých súťažiach SR. Medzi najvýznamnejšie úspechy v roku 2006 patrí 1. miesto na Veľkej cene v Ústí n/L., 2. miesto na Európskom pohári, 2. miesto na majstrovstvách Slovenska a 2. miesto na Slovenskom pohári žiakov. Michalovým trénerom je Martin Čulen.

Gabriela Šišoláková
Je hráčkou TJ Záhoran Senica. Svojím svedomitým prístupom k tréningom získala možnosť hrať v kategórii mladších i starších žiačok. Dosahuje výborné výsledky, dokáže motivovať celý kolektív. V družstve starších žiačok pomohla k zisku strieborných medailí na majstrovstvách Slovenska a 1. miesta v Trnavskom kraji. Jej trénerkami v roku 2006 boli Eleonóra Ličková a Dáša Morávková.

Frederik Ravas
Je kapitánom starších žiakov, ktorí v prebiehajúcej sezóne bojujú o postup do 1. ligy, keď im po jeseni patrí 2. miesto. Hrá na poste stredného záložníka, je vodcovskou osobnosťou, má prehľad v hre a dobrú techniku. V minulom roku trénoval pod vedením Alojza Polakoviča.

Petra Jablonická
V minulom roku zaznamenala najväčší výkonnostný rast v kategórii žiactva v Tenisovom klube Senica. Pravidelne reprezentovala klub na turnajoch jednotlivcov a taktiež bola prvou hráčkou družstva mladších žiačok, ktoré je účastníkom najvyššej žiackej súťaže družstiev. Na turnajoch jednotlivcov sa prebojovala trikrát do finále a šesťkrát do semifinále. V celoročnom hodnotení sa umiestnila na 11. mieste v západoslovenskom regióne a na 42. mieste Slovenského rebríčka. Svojimi výkonmi robí radosť nielen svojim blízkym, ale aj trénerom Rusnákovi a Šefčíkovej.

Eduard Šedivý
Je hráčom HK 91 Senica od r. 1997. Navštevuje 9. ŠHT na IV. Základnej škole v Senici. Je veľmi snaživý. Napriek svojmu mladému veku a nižšiemu rastu sa svojimi výkonmi vypracoval medzi opory dorastencov, ktorí bojujú o postup do extraligy. Jeho prehľad v hre, priestorová orientácia a kvalitná rozohrávka mu predurčuje dlhú hokejovú budúcnosť. Jeho trénerom je Jozefa Krišák.

Patrícia Kerecmanová
Je volejbalistkou VK OMS Senica. V družstve je obľúbená pre veselú povahu a dokáže stmeľovať kolektív. V tréningu je vytrvalá a ide za svojim cieľom. Na majstrovstvách Slovenska vo volejbale žiačok získala s družstvom strieborné medaily. Jej trénerkou je Erika Grimmová.

Martin Pagerka
Hrá šach od svojich šiestich rokov. Základný výcvik absolvoval v šachovom krúžku na II. Základnej škole v Senici a v CVČ Stonožka. Od roku 2005 trénuje pod vedením medzinárodného šachového majstra Sergeja Berezjuka vo Frídku - Místku. V roku 2006 dosiahol rad úspechov. V Brezovej p/Br. presvedčivo zvíťazil, obhájil titul na majstrovstvách Slovenska v kategórii do 12 rokov a vybojoval si postup na majstrovstvá sveta mládeže. V auguste reprezentoval Slovensko na Majstrovstvách Európskej únie v Rakúsku a obsadil ôsmu priečku. V októbri štartoval na Majstrovstvách sveta mládeže v Gruzínsku, kde získal 5 bodov a obsadil 58. miesto s pomedzi 91 hráčov z 56 krajín celého sveta. V decembri hral vo finále Majstrovstiev Slovenska žiakov základných škôl v Lipt. Mikuláši, kde získal bronzovú medailu. Martin Pagerka v roku 2006 zlepšil svoj medzinárodný osobný koeficient ELO FIDE o vynikajúcich 150 bodov, čím celkovo dosiahol 1999 bodov. O jedenásť priečok si polepšil aj vo svetovom rebríčku chlapcov, narodených v roku 1995, kde figuruje na 36. mieste. Okrem šachu hráva Martin aj stolný tenis za žiakov Byt centrum Senica.

Peter Kadlečík
Je najväčšou oporou stolnotenisového družstva žiakov, ktoré hrá v 2. lige TT kraja. Má výbornú tréningovú morálku a jeho správanie počas tréningu a majstrovských zápasoch je veľmi slušné voči spoluhráčom, ale aj k súperom. Má všetky predpoklady ďalšieho výkonnostného rastu. Vo štvorhre žiakov obsadil na Majstrovstvách oblasti 2. miesto. Druhý bol aj s družstvom žiakov v 2. lige TT kraja sk. B. Jeho trénerom je Ján Chrenka.

Dominik Václavek
Je brankárom družstva starších žiakov FK 95 Čáčov, ktorí v ročníku 2005/06 obsadili 6. miesto v Majstrovstvách oblasti. Má dobrú kopaciu techniku, podáva výborné výkony i ako brankár na I. Základnej škole. Jeho trénerom je Dušan Manďák.
Dorast
Kristýna Palkovičová
Plávaniu sa venuje od šiestich rokov. Je členka Plaveckého klubu Záhorák Senica. Momentálne trénuje v Plaveckom oddieli Slávia STU Bratislava pod vedením reprezentačného trénera Karola Máčika. Jej najobľúbenejšou disciplínou sú prsia a polohové preteky. V roku 2006 na Majstrovstvách Slovenska získala 16 medailí, v juniorskej kategórii 5 zlatých a 4 strieborné medaily, v seniorskej kategórii 1 zlatú, 2 strieborné a 4 bronzové. Výborné výsledky dosiahla aj na plaveckých pretekoch s účasťou zahraničných plaveckých klubov, na Veľkej cene Žiliny získala zlato a striebro, na Veľkej cene Púchova po dve strieborné a bronzové medaily, striebro a bronz si priniesla z Euroswim-u v Pov. Bystrici a z Martin cup-u, v Trenčíne získala zlato a 2 strieborné medaily.

Michal Králik
Talentovaný člen družstva klubu silového trojboja. V roku 2006 na Majstrovstvách Slovenska v kat. do 56 kg získal striebornú medailu. Jeho trénerom je Marián Beer.

Monika Čulenová
Je cieľavedomá a ctižiadostivá karatistka, členka reprezentačného družstva Slovenska v kat. dorast. V roku 2006 získala zlato na slovenskom pohári dorastencov, na Majstrovstvách SR dorastencov, na Veľkej cene Budapešti a na Európskom pohári. Jej trénerom je Martin Čulen.

Martin Ondrovič
Je hráčom HK 91 od roku 1994. Skromný a pracovitý hokejista je veľkou oporou v kategórii juniorov a vyše 40 zápasov odohral aj v kategórii seniorov za Duklu Senica. Je vzorným príkladom pre ostatných spoluhráčov, hlavne svojím prístupom k tréningom a plneniu svojich povinností. Jeho trénerom je Jaroslav Šulla.

Dominika Jonášová
Je oporou juniorského družstva VK OMS Senica, kde hrá na poste blokárky a je v širšom výbere reprezentácie Slovenska ročníkov 1989-90. Minulú sezónu úspešne bojovala v družstve junioriek i kadetiek o čo najlepší výsledok na Majstrovstvách Slovenska. V tréningovom procese je cieľavedomá a zodpovedná. Medzi najväčšie úspechy patrí zlato a striebro z Majstrovstiev Slovenska v kat. kadetiek.

Tomáš Vach
Je kapitánom staršieho dorastu FK Senica, ktorý hrá 3. ligu. Hráva na poste stredného záložníka. V tíme je vodcovskou osobnosťou, má dobrú techniku a tvrdú strelu. Jeho trénerom je Jozef Uhlár.

Dominika Bartoňová
Ako hádzanárka stabilne dosahuje dobré výsledky v I. lige mladšieho i staršieho dorastu TJ Záhoran. V minulom roku bola oporou družstva starších žiačok, ktoré získali titul Majsteriek Trnavského kraja a na Majstrovstvách Slovenska získali strieborné medaily. Jej trénerkou je Dáša Morávková.

Peter Steiner
Peter je brankárom družstva dorastu FK 95 Čáčov, ktoré hrá 5. ligu. Má dobrý reflex, býva úspešný v súboji jeden na jedného, má dobrú kopaciu techniku. Je ctižiadostivý a chce na sebe stále pracovať aj pod vedením trénera Daniela Španku.
Dospelí
Miroslava Vašeková
Mirka mala veľmi úspešný rok aj vďaka svojmu cieľavedomému prístupu k tréningom. Reprezentuje v súťažiach jednotlivcov ale i v družstve žien. Je vedúcou osobnosťou. Na Majstrovstvách ČR v jednotlivcoch získala striebro, v družstvách zlato. Na majstrovstvách Európy seniorov bola členkou družstva, ktoré obsadilo 4. miesto, na majstrovstvách sveta Godžu ryu získala striebornú medailu v jednotlivcoch, a s družstvom získala titul majsterky sveta. Na Akademických majstrovstvách sveta bola v družstvách štvrtá a na Veľkej cene Bohémia zlatá. Jej trénerom je Martin Čulen.

Jaroslav Línek
Veľmi cieľavedomý a ctižiadostivý, niekedy až tvrdohlavý, dvojnásobný džokej v rovinových i prekážkových dostihoch. Žiadaný jazdec pre špičkové kone. Víťaz Veľkej jarnej ceny s Ryanom, víťaz aprílovej ceny s Atropinom, víťaz Zlatého pohára s Tempetanzerom a Ceny turfu. Dosiahol 15 víťazstiev v dostihoch v Budapešti a 2. miesto obsadil v Breeders ´Cupe vo Viedni. V ankete Jazdec roka 2006 obsadil 2. miesto. Jeho trénerkou je Zuzana Kubovičová.

Petronela Biksadská
Je kapitánka družstva žien VK OMS Senica. Študuje na Filozofofickej fakulte univerzity Palackého v Olomouci, kde hrávala Českú extraligu 3 sezóny. Odtiaľ sa vrátila späť do Senice. V slovenskej extralige získala s družstvom žien už dva tituly majsteriek Slovenska, 8. miesto v Top Teams Cupe a 1. miesto v Mevza - Cupe. S reprezentáciou Slovenska postúpila na ME 2007, ktoré budú v Belgicku.

Peter Heicker
Je členom Kick-box Šin-mu v Senici. Aktívne pristupuje k tréningovým procesom. Aj keď sa venuje tvrdému kontaktnému športu, vystupuje voči ostatným priateľsky. V Slovenskom pohári v štýle Full-contact obsadil 1. miesto a na Majstrovstvách Slovenska získal dve strieborné medaily, v štýloch Full-contact a v štýle Light-contact. Jeho trénerom je Milan Anderle.

Monika Gavorníková
Monika trénuje 5 rokov v Klube silového trojboja, pod vedením Mariána Beera. Pravidelne sa zúčastňuje Európskych a Svetových šampionátov v trojboji a v tlaku na lavičke. Je stabilnou reprezentantkou Slovenska. V roku 2006 na ME v trojboji v ČR obsadila 5. miesto a v tlaku na lavičke s výkonom 95 kg vo Francúzskom meste Cahorse získala zlatú medailu a titul Majsterky Európy.
Eduard Šimek
Začínal s ľadovým hokejom ako 6 - ročný. Jeho prvým trénerom bol Pavol Macek. Už ako žiak ukázal svoj talent. Hrával extraligu dorastu a juniorov v Senici. Teraz je hráčom HC Dukla Senica, ktorá hrá 1. hokejovú ligu. V kanadskom bodovaní patrí medzi najlepších. Doteraz dal 15 gólov a 22 prihrávok, spolu 37 bodov. Kapitán mužstva, senický odchovanec je dobrým korčuľovaním, má šikovné ruky, vyniká hokejovou technikou a nie je mu cudzia ani bojovnosť. Jeho trénerom je Róbert Kaláber.

Jozef Beňa
Hrá 1. Senickú ligu futsalu za mužstvo NAD Ress Senica. V tomto mužstve je vodcovskou osobnosťou a dokáže rozhodovať zápasy. Má tvrdú strelu a dobrú kopaciu techniku. V ročníku 2005/06 nastrieľal 24 gólov, strelecky sa mu dobre darí aj v prebiehajúcom ročníku. V minulom roku spolu so svojim tímom obsadil 3. miesto a v tomto roku bojuje o majstra ligy.

Alžbeta Šnittová
Dlhoročná členka klubu slovenských turistov, členka regionálnej rady KST, spoluorganizátorka turistických akcií v našom regióne. Zúčastnila sa na medzinárodných turistických pochodoch a pochodoch IVV. Reprezentovala mesto Senica na Medzinárodných turistických olympiádach International Volkssportverband v Rakúsku, Belgicku a Českej republike.

Dušan Ferík
Má zodpovedný prístup k futbalu. Vo futbalovom klube SH Senica hrá na poste záložníka i obrancu. V družstve dospelých patrí k najskúsenejším a svoje skúsenosti rád odovzdáva mladším spoluhráčom. V minulom roku ho trénoval Marián Vašíček.

Peter Ladislav
Dlhoročný hráč stolnotenisových družstiev mužov Byt centrum Senica. Je najlepším hráčom B mužstva, ktoré hrá v súťažiach Trnavského kraja. Podľa potreby nastupuje aj za A mužstvo hrajúce v 3. lige. Má výbornú tréningovú morálku, je príkladom mladších spoluhráčom nielen ako hráč, vie aj poradiť a je im príkladom aj vo vzornom vystupovaní. Od začiatku svojej kariéry je verný Senici. V krajskom rebríčku Trnavského kraja je na 18. mieste s úspešnosťou 67 % v súťažiach 3. a 4. ligy.
Tréneri
Erika Grimmová
Má kvalifikáciu 2. triedy a venuje sa trénovaniu žiackych družstiev VK OMS Senica. Bývalá nahrávačka družstva žien svoje bohaté hráčske skúsenosti dokázala využiť v trénerskej praxi. Z jej kolektívu boli až tri hráčky nominované do výberu talentov Slovenska, ktorý je základom pre tvorbu najmladšieho reprezentačného družstva vo volejbale. Jej najväčší úspech je zisk strieborných medailí z Majstrovstiev Slovenska s družstvom žiačok v roku 2006.

Gabriela Šefčíková
Pracuje veľmi obetavo aj popri štúdiu na vysokej škole ako trénerka mladších žiakov tenisového klubu. Trénovaniu
venuje všetok svoj voľný čas. Najviac ho venovala najmenším deťom a to družstvu chlapcov do 9 rokov, ktorým bola zároveň aj vedúcou družstva. Družstvo chlapcov v slovenskom finále Detský Davis Cup, ktorý sa konal v Národnom tenisovom centre v Bratislave, obsadilo konečné 9. miesto, hoci prehralo iba jediné stretnutie.

Dáša Morávková
Bývalá dlhoročná extraligová hráčka má obetavý prístup k svojim zverenkyniam, svojimi bohatými skúsenosťami pomohla hráčkam k reprezentačnému dresu Slovenska v hádzanej a svojou ctižiadostivosťou si dokáže splniť vlastné ciele, aj ciele svojich hráčok. Je vzorovým príkladom, ako sa človek dokáže celý obetovať pre šport. Na majstrovstvách Trnavského kraja získali jej zverenkyne, staršie žiačky TJ Záhoran Senica zlaté medaily a strieborné medaily pridali z Majstrovstiev Slovenska. Spomedzi 430 družstiev z trinástich krajín obsadili 9. miesto na silne obsadenom medzinárodnom turnaji Prague Cup a 5. miesto na turnaji Karviná Cup.

Vlasta Vágnerová
Je už takmer 20 rokov oddanou, neúnavnou a obetavou cvičiteľkou a propagátorkou jogy v našom meste. Pod jej vedením si viacerí cvičenci zlepšili svoju kondíciu, upevnili fyzické i duševné zdravie a i sami sa stali stúpencami tohto krásneho a najmä zdraviu prospievajúcemu športu. Pravidelne raz do týždňa organizuje 2 krúžky cvičenia pre začiatočníkov i pokročilých. Vďaka jej milej povahe, obetavosti, optimizmu a vďaka účinkom jogy na zdravie sú jej cvičenia z roka na rok vyhľadávanejšie.

Zuzana Kubovičová
Niekoľko rokov po sebe je v popredí úspešnosti slovenských trénerov v dostihovom športe, je prísna na svojich zverencov i podriadených, koníkom venuje väčšinu svojho času, práca je zároveň jej koníčkom i vášňou. Medzi najvýznamnejšie úspechy v roku 2006 patria víťazstvo Vaduala na Veľkej cene Slovenska, víťazstvá Tempeltänzera na Veľkej cene Českého turfu v Prahe a v Zlatom pohári. Dve víťazstvá získala v prekážkových dostihoch s Red bullom a Rainmanom. V Slovenskej ankete Tréner roka 2006 obsadila 2. miesto.

Telesne a zdravotne postihnutí
Vincent Ivan
Je osobnosť postihnutá civilizačnými chorobami, ktorá v športových aktivitách poriadaných ZO a OV ZPCCH v Senici trvale dosahuje výborné výsledky. V športových činnostiach sa venuje deťom registrovaným v základnej organizácii počas jarných a letných prázdnin. Na dňoch športu a okresných športových hrách obsadil 1. miesto. Svojim kladným postojom k športu, ktorý mu umožňuje zdravotný stav, reprezentuje nielen seba a základnú organizáciu telesne postihnutých, ale aj mesto Senica.

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

 1. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 2. Profesionáli vedia, o čo ide. Ako si vybrať OZV a nepopáliť sa?
 3. Slováci ochutnali vegánske bagety. Chutili im?
 4. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 5. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 6. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 8. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte
 9. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet
 10. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu
 1. Brusnica – lahodná i účinná zároveň
 2. Poznáte všetkých TOP 10 Bratislavy?
 3. Naša klimatická zmena: Návod ako pomôcť pri záchrane planéty
 4. 100% ovocné šťavy pod lupou – Prečo sa ich oplatí konzumovať?
 5. BLoKK: Z nevyužitých kancelárií v centre štýlové bývanie
 6. Aj panelák môže byť Smart
 7. Školy sa znova môžu zapojiť do zberu starých mobilov
 8. Pri uzatváraní PZP už nedominuje január
 9. "Je to dravec!" Priznáva šéfkuchár Michal Konrád
 10. Sledujte naživo pokusy so slovenskými výskumníkmi
 1. Sedemnásť slovenských hotelov na septembrový last minute výlet 9 495
 2. Slovenský orloj – svetová atrakcia 8 814
 3. Radosť zachytiť tieto krásne krivky 4 173
 4. Zodpovedné investovanie praje budúcnosti a je fér 3 610
 5. Mikroplasty sú v produktoch každodennej potreby. V ktorých? 3 488
 6. Zateplenie šikmej strechy PUR penou či minerálnou vlnou? 3 143
 7. 5 tipov, ako si užiť jeseň v Bratislave a okolí 3 048
 8. Volkswagen na IAA v Mníchove predstavil koncept elektromobilu 2 720
 9. Prehľad bratislavských komunít. Čo všetko sa dá robiť so susedmi 1 823
 10. Takto dokážu aj vaše peniaze zlepšiť život na našej planéte 1 817
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Tréner hokejovej Nitry nám povedal viac o sľubnom kádri a pozrieme sa aj na začiatok druhej hokejovej ligy.


1 h

Ide už o tradičnú aktivitu regionálnej organizácie a cieľom súťaže je priblížiť najkrajšie miesta na Záhorí.


TASR 13 h

Opätovne sa zapojili do medzinárodného čistiaceho dňa.


18 h

Redakcie týždenníkov MY sa rozhodli uverejňovať unikátny seriál o živote v bývalom Československu.


20 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Z miesta činu unikalo biele auto.


21 h

Obnova mosta cez Váh v Hlohovci sa už onedlho rozbehne.


21 h

Priniesť má aj pracovné miesta. Pôjde o jedno z troch moderných stredísk, aké zatiaľ na Slovensku nie sú.


18 h

Epidemická situácia na Liptove sa zhoršuje, oba okresy sú už oranžové.


22 h

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu