Pondelok, 26. október, 2020 | Meniny má DemeterKrížovkyKrížovky

Horoskop na týždeň od 5.2. do 11.2.2007.Baran
Neunáhlite sa! Tento týždeň by ste nemali byť rýchli, konať bez dôkladného zváženia, dobre si premyslite, čo chcete. Vy ste od narodenia až príliš aktívni, máte rýchle reakcie, neposedíte na jednom mieste a zaujíma vás priveľa vecí, javov, ľudí, udalostí – niekedy ani neviete rozlíšiť, čo je skutočné a čo je len váš dojem, či pocit. No mali by ste zmierniť vaše tempo, zastaviť sa, inak sa dostanete do rôznych sporov a zbytočne stratíte čas a aj energiu. Nemáte síl nazvyš, šetrite sa, najmä ak máte viac rokov – pozor na chrbticu a kosti všeobecne. Mladším Baranom hviezdy radia ústupčivosť a vyhýbanie sa tvrdohlavosti. Márne budete stáť na svojom, nič sa vám nepodarí dosiahnuť. Len ak si zvolíte obchádzku, dostanete sa k cieľu, priamo to nepôjde.

Skryť Vypnúť reklamu

Býk
Býkom sa v najbližších dňoch dariť nebude. Občas budete mať chuť zmiznúť, najmä keď sa začnú prešetrovať vaše minulé chyby, za ktoré budete teraz niesť zodpovednosť. Nuž čo, raz za čas sa ani vy nevyhnete kritike a posmechu. Je len na vás, či z toho budete mať ťažkú hlavu, alebo to vezmete ako poučenie do budúcnosti. Nebuďte zanovití, ani odmietaví, urobili ste niekoľko chýb a zaslúžene sa s nimi musíte vysporiadať. Bolo by pre vás lepšie, keby ste nečakali na nejakú pomoc, ale sami sa pustili do práce a ukázali, že predsa len dokážete byť presní, precízni a šikovní. Pokojné prostredie nájdete doma, tu vás uznávajú a berú vás so všetkým, aj s dobrými, aj zlými vlastnosťami. Tak to oceňte príjemným posedením, vaši blízki si to budú vedieť vážiť.

Skryť Vypnúť reklamu

Blíženci
Vy ste horší ako aprílové počasie! Meníte sa tak rýchlo, že vaše okolie sa ani nestačí diviť. Raz chcete jedno, potom druhé, telefonujete, hovoríte s kolegami a zároveň píšete niekomu mail.. Máte ale všetko skutočne pod kontrolou? Vplyv Uránu na vás nie je práve najlepší, strácate prehľad o tom, čo ešte máte vybaviť a čo je už na správnej ceste, opakujete sa, hľadáte pomoc tam, kde s ňou nemôžte rátať, nakoniec sa ukáže, že vlastne neviete, čo skôr. V strede týždňa tak každý bude mať dojem, že by mu bolo bez vás lepšie. Predíďte tomu a radšej sa sústreďte len na jednu vec a až po jej doriešení sa pusťte do ďalšej. Nezabudnite na dve stretnutia, ktoré ste si naplánovali, máte pred sebou aj jednu nepríjemnú návštevu u niekoho z rodiny – splňte svoje sľuby a pamätajte na to, že rodine niečo dlhujete.

Skryť Vypnúť reklamu

Rak
Rakom sa tento týždeň bude dariť najmä v láske. Dosiahnete vaše ciele, splnia sa vám vaše sny a túžby sa naplnia, konečne budete mať pocit, že je pri vás tá pravá, či ten pravý. Bude to skutočne tak, môžete sa pustiť do budovania spoločnej budúcnosti, odhodlať sa k ráznemu kroku vpred. Osamelí sa osmelia a dajú najavo svoje city, tie budú opätované a tak sa nebudú cítiť sami – je možné, že budete sláviť Valentína v dobrej spoločnosti. Máte pred sebou dni plné lásky, nehy, ale nezabúdajte ani na prácu. Pozor na jedného vášho spolupracovníka, veľmi ľahko sa mu podarí vás zmanipulovať, vyhnite sa teda nejakým záväzkom, alebo sľubom, ktoré by vás nútili k vyšším finančným investíciám – prišli by ste o všetko!

Lev
Levy by nemali stáť na mieste. Je síce pravda, že máte dobrý výhľad, ale ak sa nepohnete včas, vaša korisť vám ujde. Platí to nielen v láske, ale aj pri obchodovaní, najmä ak ste plánovali jeden skvelý obchod. Darmo vás budú všetci presviedčať, že ešte máte čakať, nemali by ste dať na ich rady, ale spoľahnúť sa na vlastný pocit. Intuícia vás nezradí, môžete si byť istí, že vykročíte správnou nohou. V láske by ste takisto nemali čakať, váš objekt záujmu sa páči aj iným a ľahko môžete prísť o možnosť oslniť ho, alebo ju. Nestrácajte čas, riskujte, získate to, čo je pre vás dôležité – ako skoro vždy. Urán je na vašej strane a vy sami cítite, že sa šťastie prikláňa na vašu stranu, tak to naplno využite!

Panna
Máte tajnosti, niečo skrývate a váš tajný plán sa môže vydariť, ak sa vám ho skutočne podarí utajiť dlhší čas. Nesmiete sa nikomu zdôveriť, aj keď ste si istí, že už sa nič nemôže pokaziť. Vždy sa niečo môže, šťastie nie je verná družka, s ktorou môžete rátať navždy, preto by ste mali byť opatrní. Opatrnosť sa vám zíde aj pri hádke s vašimi blízkymi, už dlhšie nie sú naladení na vyjednávanie, či ústupky, chcú od vás počuť jasné a stručné odpovede, mali by ste aj niečo sľúbiť a v niečom sa zmeniť. Bez toho sa váš vzťah celkom rozpadne. Nie je vám to jedno, aj keď sa tak neraz správate, no nemyslite si, že máte pred sebou more času na nápravu. To veru nie, aj preto vám hviezdy odporúčajú opatrné jednanie. Ste totiž na tenkom ľade.

Váhy
Váham málokto rozumie. A kto by aj mohol, keď sami nevedia, čo vlastne chcú a čo sú ochotné obetovať. Je vám jasné, že to takto ďalej nepôjde, no neviete, čo máte robiť. Nuž, najlepšie by bolo začať od seba a zistiť, čo je príčinou vašej smoly a neúspechov, spoľahnite sa na vašich známych – Kozorožcov, Panny a Blížencov, oni vám pomôžu dopátrať sa k jadru vašich ťažkostí. Starším Váham sa nedarí aj kvôli vyčerpanosti a zlému zdravotnému stavu, mali by ste sa konečne dať do poriadku a nevyhovárať sa na nedostatok času. Potrebujete predsa mať silu na to, aby ste dosiahli vaše ciele, nie? Váhy by celkovo mali dbať na zdravší spôsob života, najmä na stravu, čo tak zemniť radikálne váš jedálniček? Boli by ste prekvapení, ako ľahko by ste dokázali zvládnuť vaše pracovné povinnosti.

Škorpión
Škorpióni si nie sú istí sami sebou a ich neistota sa odráža aj na ich výkonoch v práci, či podnikaní. Nemáte ale dôvod na pochybnosti, ste len nervózni, nie ste vo svojej koži a prepadáte melanchólii. To nie je pre vás typické, aj sami teda cítite, že je potrebné popremýšľať a nájsť východisko. Potrebujete podporu, niekoho, kto by vám povedal, že robíte dobre, idete správnym smerom a nemáte sa prečo vzdávať. Takého človeka ale pri sebe nemáte, každý má na vás istým spôsobom ťažké srdce. Podarilo sa vám naštrbiť vašu povesť, aj preto je vo vás smútok, cítite, že niet nikoho, kto by vám kryl chrbát. No to sa dá zmeniť, ak vám na tom bude skutočne záležať.

Strelec
Strelci sa pod vplyvom Uránu cítia vynikajúco. Nie ste síce celkom fit, pokiaľ ide o vaše zdravie, ale to vás neznepokojuje. Máte pocit, že vaše plány sú na dobrej ceste a že sa nemusíte obávať budúcnosti. Aj preto viete tak dobre vyjednávať a keďže si uvedomujete svoju cenu, neskláňate pred nikým hlavu príliš nízko. Vaša istota a sebadôvera budú na mnohých ľudí pôsobiť dobrým dojmom a môžete sa dostať k zaujímavým pracovným ponukám. Neváhajte a prijmite to, čo vám ponúkajú, ide o šancu na zmenu, ktorá vás konečne dostane do sféry, o akej ste už dlhšie snívali. Splnia sa vám teda pracovné sny, ale v súkromí sa vám príliš dariť nebude – tu akosi zabúdate na svojho partnera, či partnerku, akoby ste už mali dosť vášho vzťahu. Je to skutočne tak?

Kozorožec
Kozorožci majú hádavú náladu. Niet toho, čo by vám neprekážalo, o čo by ste nezakopli, čo by ste neskritizovali, aj tí najlepší priatelia vás rozčúlia a dokážete sa hnevať oveľa dlhšie, ako je vaším zvykom. Nedarí sa vám tak, ako ste chceli? Unikla vám výborná možnosť na dlhodobý projekt, niekto iný sa chváli vašimi výsledkami? Ľudia okolo sa dostávajú do popredia a vy stojíte kdesi na konci? Nepovýšili vás? Nuž, iste máte dôvod na zlú náladu, aj na hádky, len by ste mali dôsledne rozdeľovať objektívne a subjektívne príčiny, nehádzať všetko a všetkých do jedného vreca. Tak sa iba ocitnete kdesi celkom mimo. Ďaleko od ľudí, ktorým na vás skutočne záleží.

Vodnár
S Vodnármi si nikto neporadí. Ich životaschopnosť a aktivita sú na vysokej úrovni, niet sily, ktorá by ich zadržala, ale pozor, aby nakoniec nespadli kamsi do priepasti. Dbajte na to, aby ste mali všetko pod kontrolou, najmä ak samostatne podnikáte. Ľahko sa môžete dostať do ťažkostí, keď sa spojíte s Baranmi, alebo Blížencami. Aj keď ste s nimi doteraz vychádzali dobre, teraz by bola pre vás rizikom akákoľvek spolupráca. Potrebujete síce rady, ale od ľudí, ktorí to s vami myslia dobre. Aj v láske by ste mali mať oči otvorené – niekto sa snaží narušiť vašu dôveru a rozhnevať vás s vašimi blízkymi. Nedovoľte iným ľuďom zasahovať do vášho života, inak stratíte vaše oporné body.

Ryby
Ryby majú pred sebou rušné dni. No bude to pre vás výzva, nie problém. Ukážete, čo je vo vás, najmä staršie by mali dať najavo, že sa ešte vôbec nehodia do starého železa. Potrebujete takéto adrenalínové dni, aj pre vás samých je to možnosť upevniť si sebadôveru a aj pracovné pozície. Pokiaľ ide o vaše finančné plány – môžete ich realizovať, vaše myšlienky majú hlavu a pätu a aj zisk z nich bude plynúť v krátkom čase. Pozor ale na to, koho si vyberiete ako spolupracovníka, mal by to byť niekto nový, nie vaši starí známi. S novým človekom to bude zaujímavejšie, aj keď isté riziko zrady tu bude vždy. No vy dokážete zvládnuť akýkoľvek problém, keďže máte jasno v tom, čo chcete dosiahnuť. V súkromí budú na tom lepšie staršie Ryby, podarí sa im dať do poriadku ich vzťah, vysvetliť si nedorozumenia a nájsť zase spoločnú reč.

Nechajte si posielať prehľad najdôležitejších správ e-mailom

Inzercia - Tlačové správy

 1. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 2. Covid a post-Covid: Ako sa chrániť pred kybernetickými útokmi?
 3. Fresh Market má novú predajňu Sanagro. Takto to tam vyzerá
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Zlaďte vaše šperky s jeseňou
 6. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 7. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 8. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh
 9. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí
 10. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY
 1. Duálnu prax v dm nahradilo počas pandémie online vzdelávanie
 2. Chief of Slovak Telekom: We care about the future of Slovakia
 3. ARÓNIA a RAKYTNÍK - podporí tvoju imunitu v boji s vírusmi
 4. Príjem vs. dôchodok. Realita, ktorú na ktorú sa treba pripraviť
 5. Šiesty titul Auto roka: komu sa podaril tento historický úspech?
 6. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy
 7. Kvalitné sporenie si dokážete vybaviť z pohodlia domova
 8. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
 9. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?
 10. Zostáva už len 7 dní na predloženie žiadosti o grant
 1. Pracujete v IT? Táto slovenská firma neustále prijíma ľudí 20 547
 2. Novodobý slovenský Baťa. Zamestnancom stavia domy 18 288
 3. O levočský „nanozázrak“ sa zaujíma európsky trh 15 356
 4. Vyučujú školy informatiku dobre? Tieto patria medzi ukážkové 13 017
 5. Pravá strana Dunaja môže vďaka Inchebe získať novú tvár 12 679
 6. LEN DNES: Zľava viac ako 50% na ročné predplatné týždenníkov MY 11 675
 7. Toto sú povolania budúcnosti. Niektoré prekvapili 11 526
 8. Na Slovensku pribúdajú nové bankomaty. Viete čo v nich vybavíte? 11 449
 9. Ako pracujú horskí nosiči? Vstávajú ráno o štvrtej 10 706
 10. Ako vidia budúcnosť deti zo základných škôl? Budete prekvapení 10 458
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

MY PLUS: Pokojne zostaňte doma, náš týždenník MY si teraz prelistujete už aj online

23 regionálnych titulov MY a niekoľkoročný archív online plus odomknutý exkluzívny obsah na 27 weboch MY - to je MY PLUS.

Trnava pripravuje 55 odberových miest pre plošné testovanie

Navrhnuté odberové miesta zväčša kopírujú umiestnenie volebných miestností.

Pandémia skrátila sezónu jaskyne Driny o tri a pol mesiaca

Štruktúra návštevníkov bola však odlišná oproti minulým rokom.

V jaskyni Driny verejnosti sprístupnia aj neprístupnú časť.

Vinárske búdy zostanú zatvorené

Vinohradníci vyzývajú ľudí, aby si kupovali slovenské víno.

Skalický vinár Srholec

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?