Streda, 10. august, 2022 | Meniny má Vavrinec

Horoskop na týždeň od 5.2. do 11.2.2007.Baran
Neunáhlite sa! Tento týždeň by ste nemali byť rýchli, konať bez dôkladného zváženia, dobre si premyslite, čo chcete. Vy ste od narodenia až príliš aktívni, máte rýchle reakcie, neposedíte na jednom mieste a zaujíma vás priveľa vecí, javov, ľudí, udalostí – niekedy ani neviete rozlíšiť, čo je skutočné a čo je len váš dojem, či pocit. No mali by ste zmierniť vaše tempo, zastaviť sa, inak sa dostanete do rôznych sporov a zbytočne stratíte čas a aj energiu. Nemáte síl nazvyš, šetrite sa, najmä ak máte viac rokov – pozor na chrbticu a kosti všeobecne. Mladším Baranom hviezdy radia ústupčivosť a vyhýbanie sa tvrdohlavosti. Márne budete stáť na svojom, nič sa vám nepodarí dosiahnuť. Len ak si zvolíte obchádzku, dostanete sa k cieľu, priamo to nepôjde.

SkryťVypnúť reklamu

Býk
Býkom sa v najbližších dňoch dariť nebude. Občas budete mať chuť zmiznúť, najmä keď sa začnú prešetrovať vaše minulé chyby, za ktoré budete teraz niesť zodpovednosť. Nuž čo, raz za čas sa ani vy nevyhnete kritike a posmechu. Je len na vás, či z toho budete mať ťažkú hlavu, alebo to vezmete ako poučenie do budúcnosti. Nebuďte zanovití, ani odmietaví, urobili ste niekoľko chýb a zaslúžene sa s nimi musíte vysporiadať. Bolo by pre vás lepšie, keby ste nečakali na nejakú pomoc, ale sami sa pustili do práce a ukázali, že predsa len dokážete byť presní, precízni a šikovní. Pokojné prostredie nájdete doma, tu vás uznávajú a berú vás so všetkým, aj s dobrými, aj zlými vlastnosťami. Tak to oceňte príjemným posedením, vaši blízki si to budú vedieť vážiť.

SkryťVypnúť reklamu

Blíženci
Vy ste horší ako aprílové počasie! Meníte sa tak rýchlo, že vaše okolie sa ani nestačí diviť. Raz chcete jedno, potom druhé, telefonujete, hovoríte s kolegami a zároveň píšete niekomu mail.. Máte ale všetko skutočne pod kontrolou? Vplyv Uránu na vás nie je práve najlepší, strácate prehľad o tom, čo ešte máte vybaviť a čo je už na správnej ceste, opakujete sa, hľadáte pomoc tam, kde s ňou nemôžte rátať, nakoniec sa ukáže, že vlastne neviete, čo skôr. V strede týždňa tak každý bude mať dojem, že by mu bolo bez vás lepšie. Predíďte tomu a radšej sa sústreďte len na jednu vec a až po jej doriešení sa pusťte do ďalšej. Nezabudnite na dve stretnutia, ktoré ste si naplánovali, máte pred sebou aj jednu nepríjemnú návštevu u niekoho z rodiny – splňte svoje sľuby a pamätajte na to, že rodine niečo dlhujete.

SkryťVypnúť reklamu

Rak
Rakom sa tento týždeň bude dariť najmä v láske. Dosiahnete vaše ciele, splnia sa vám vaše sny a túžby sa naplnia, konečne budete mať pocit, že je pri vás tá pravá, či ten pravý. Bude to skutočne tak, môžete sa pustiť do budovania spoločnej budúcnosti, odhodlať sa k ráznemu kroku vpred. Osamelí sa osmelia a dajú najavo svoje city, tie budú opätované a tak sa nebudú cítiť sami – je možné, že budete sláviť Valentína v dobrej spoločnosti. Máte pred sebou dni plné lásky, nehy, ale nezabúdajte ani na prácu. Pozor na jedného vášho spolupracovníka, veľmi ľahko sa mu podarí vás zmanipulovať, vyhnite sa teda nejakým záväzkom, alebo sľubom, ktoré by vás nútili k vyšším finančným investíciám – prišli by ste o všetko!

Lev
Levy by nemali stáť na mieste. Je síce pravda, že máte dobrý výhľad, ale ak sa nepohnete včas, vaša korisť vám ujde. Platí to nielen v láske, ale aj pri obchodovaní, najmä ak ste plánovali jeden skvelý obchod. Darmo vás budú všetci presviedčať, že ešte máte čakať, nemali by ste dať na ich rady, ale spoľahnúť sa na vlastný pocit. Intuícia vás nezradí, môžete si byť istí, že vykročíte správnou nohou. V láske by ste takisto nemali čakať, váš objekt záujmu sa páči aj iným a ľahko môžete prísť o možnosť oslniť ho, alebo ju. Nestrácajte čas, riskujte, získate to, čo je pre vás dôležité – ako skoro vždy. Urán je na vašej strane a vy sami cítite, že sa šťastie prikláňa na vašu stranu, tak to naplno využite!

Panna
Máte tajnosti, niečo skrývate a váš tajný plán sa môže vydariť, ak sa vám ho skutočne podarí utajiť dlhší čas. Nesmiete sa nikomu zdôveriť, aj keď ste si istí, že už sa nič nemôže pokaziť. Vždy sa niečo môže, šťastie nie je verná družka, s ktorou môžete rátať navždy, preto by ste mali byť opatrní. Opatrnosť sa vám zíde aj pri hádke s vašimi blízkymi, už dlhšie nie sú naladení na vyjednávanie, či ústupky, chcú od vás počuť jasné a stručné odpovede, mali by ste aj niečo sľúbiť a v niečom sa zmeniť. Bez toho sa váš vzťah celkom rozpadne. Nie je vám to jedno, aj keď sa tak neraz správate, no nemyslite si, že máte pred sebou more času na nápravu. To veru nie, aj preto vám hviezdy odporúčajú opatrné jednanie. Ste totiž na tenkom ľade.

Váhy
Váham málokto rozumie. A kto by aj mohol, keď sami nevedia, čo vlastne chcú a čo sú ochotné obetovať. Je vám jasné, že to takto ďalej nepôjde, no neviete, čo máte robiť. Nuž, najlepšie by bolo začať od seba a zistiť, čo je príčinou vašej smoly a neúspechov, spoľahnite sa na vašich známych – Kozorožcov, Panny a Blížencov, oni vám pomôžu dopátrať sa k jadru vašich ťažkostí. Starším Váham sa nedarí aj kvôli vyčerpanosti a zlému zdravotnému stavu, mali by ste sa konečne dať do poriadku a nevyhovárať sa na nedostatok času. Potrebujete predsa mať silu na to, aby ste dosiahli vaše ciele, nie? Váhy by celkovo mali dbať na zdravší spôsob života, najmä na stravu, čo tak zemniť radikálne váš jedálniček? Boli by ste prekvapení, ako ľahko by ste dokázali zvládnuť vaše pracovné povinnosti.

Škorpión
Škorpióni si nie sú istí sami sebou a ich neistota sa odráža aj na ich výkonoch v práci, či podnikaní. Nemáte ale dôvod na pochybnosti, ste len nervózni, nie ste vo svojej koži a prepadáte melanchólii. To nie je pre vás typické, aj sami teda cítite, že je potrebné popremýšľať a nájsť východisko. Potrebujete podporu, niekoho, kto by vám povedal, že robíte dobre, idete správnym smerom a nemáte sa prečo vzdávať. Takého človeka ale pri sebe nemáte, každý má na vás istým spôsobom ťažké srdce. Podarilo sa vám naštrbiť vašu povesť, aj preto je vo vás smútok, cítite, že niet nikoho, kto by vám kryl chrbát. No to sa dá zmeniť, ak vám na tom bude skutočne záležať.

Strelec
Strelci sa pod vplyvom Uránu cítia vynikajúco. Nie ste síce celkom fit, pokiaľ ide o vaše zdravie, ale to vás neznepokojuje. Máte pocit, že vaše plány sú na dobrej ceste a že sa nemusíte obávať budúcnosti. Aj preto viete tak dobre vyjednávať a keďže si uvedomujete svoju cenu, neskláňate pred nikým hlavu príliš nízko. Vaša istota a sebadôvera budú na mnohých ľudí pôsobiť dobrým dojmom a môžete sa dostať k zaujímavým pracovným ponukám. Neváhajte a prijmite to, čo vám ponúkajú, ide o šancu na zmenu, ktorá vás konečne dostane do sféry, o akej ste už dlhšie snívali. Splnia sa vám teda pracovné sny, ale v súkromí sa vám príliš dariť nebude – tu akosi zabúdate na svojho partnera, či partnerku, akoby ste už mali dosť vášho vzťahu. Je to skutočne tak?

Kozorožec
Kozorožci majú hádavú náladu. Niet toho, čo by vám neprekážalo, o čo by ste nezakopli, čo by ste neskritizovali, aj tí najlepší priatelia vás rozčúlia a dokážete sa hnevať oveľa dlhšie, ako je vaším zvykom. Nedarí sa vám tak, ako ste chceli? Unikla vám výborná možnosť na dlhodobý projekt, niekto iný sa chváli vašimi výsledkami? Ľudia okolo sa dostávajú do popredia a vy stojíte kdesi na konci? Nepovýšili vás? Nuž, iste máte dôvod na zlú náladu, aj na hádky, len by ste mali dôsledne rozdeľovať objektívne a subjektívne príčiny, nehádzať všetko a všetkých do jedného vreca. Tak sa iba ocitnete kdesi celkom mimo. Ďaleko od ľudí, ktorým na vás skutočne záleží.

Vodnár
S Vodnármi si nikto neporadí. Ich životaschopnosť a aktivita sú na vysokej úrovni, niet sily, ktorá by ich zadržala, ale pozor, aby nakoniec nespadli kamsi do priepasti. Dbajte na to, aby ste mali všetko pod kontrolou, najmä ak samostatne podnikáte. Ľahko sa môžete dostať do ťažkostí, keď sa spojíte s Baranmi, alebo Blížencami. Aj keď ste s nimi doteraz vychádzali dobre, teraz by bola pre vás rizikom akákoľvek spolupráca. Potrebujete síce rady, ale od ľudí, ktorí to s vami myslia dobre. Aj v láske by ste mali mať oči otvorené – niekto sa snaží narušiť vašu dôveru a rozhnevať vás s vašimi blízkymi. Nedovoľte iným ľuďom zasahovať do vášho života, inak stratíte vaše oporné body.

Ryby
Ryby majú pred sebou rušné dni. No bude to pre vás výzva, nie problém. Ukážete, čo je vo vás, najmä staršie by mali dať najavo, že sa ešte vôbec nehodia do starého železa. Potrebujete takéto adrenalínové dni, aj pre vás samých je to možnosť upevniť si sebadôveru a aj pracovné pozície. Pokiaľ ide o vaše finančné plány – môžete ich realizovať, vaše myšlienky majú hlavu a pätu a aj zisk z nich bude plynúť v krátkom čase. Pozor ale na to, koho si vyberiete ako spolupracovníka, mal by to byť niekto nový, nie vaši starí známi. S novým človekom to bude zaujímavejšie, aj keď isté riziko zrady tu bude vždy. No vy dokážete zvládnuť akýkoľvek problém, keďže máte jasno v tom, čo chcete dosiahnuť. V súkromí budú na tom lepšie staršie Ryby, podarí sa im dať do poriadku ich vzťah, vysvetliť si nedorozumenia a nájsť zase spoločnú reč.

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

 1. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
 2. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 3. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 4. Prehľad a automatizácia
 5. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 6. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete
 7. Kde u nás kúpite domácke potraviny
 8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo
 1. Kupón na cestu do Thajska, USA a Vietnamu so zľavou 888 eur
 2. Najbohatšie mesto v stredoveku, divoký západ na Slovensku
 3. Kam príde, tam vypredá. Nitran vymýšľal vlastný cider dva roky
 4. Prehľad a automatizácia
 5. Dopyt v Bratislave mierne klesol, ceny však stále rástli
 6. Šéf PLANEO: Budúcnosť obchodu je v službách
 7. Čo robiť, aby dieťa neskončilo v nemocnici s črevnou virózou?
 8. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné
 1. 100 ovocných druhov, ktoré u nás dokážeme pestovať 10 621
 2. Pláže Dominikánskej republiky kraľujú medzi najlepšími na svete 10 507
 3. Dráčik nepúta príbehom, ale perlami ducha 7 690
 4. Miliónová autorka Táňa K. Vasilková: Po úspechu som netúžila 3 721
 5. Kde u nás kúpite domácke potraviny 3 364
 6. Pozrite si, kedy hrá futbalové zápasy vaše mesto či dedina 2 167
 7. Odomknite si články na mobile a počítači. Stačí jedno predplatné 1 828
 8. Na Oravskej priehrade s Kalim aj Spievankovom. Vidíme sa naživo 1 710

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Nesystémový systém manipuluje výsledky blogu
 2. Štefan Vidlár: Hodová story
 3. Samuel Ivančák: Päť rokov bez Mariána Vargu
 4. Júlia Piraňa Mikolášiková: Policajt z NAKA, ktorý pomohol zavrieť piťovcov, upozornil na svedkov klamárov
 5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Zubria zvernica a Pstruhový raj Topoľčianky
 6. Michala Guľasová: Katja Pantzar - Fínske štastie – knižná recenzia
 7. Miroslav Ferkl: Čo môže byť ešte horšie?
 8. Miriam Studeničová: Fantastické a neuveriteľné informácie o fenoméne ľudskej radosti
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 127 389
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 228
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 350
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 181
 5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 5 796
 6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 753
 7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 529
 8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 209
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala
SkryťVypnúť reklamu
SkryťVypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Spoločnosť OKAY je už viac ako štvrťstoročie významným predajcom elektra a nábytku.


14 h

Mladík nemal na mieste toľko peňazí, zadržali mu vodičský preukaz.


11 h
Momentka zo zápasu Sekule - Rovensko

V ôsmej lige hlásia mužstvá množstvo transferov.


8. aug

Ešte pred rokom v júni vyhlásili verejnú anonymnú súťaž na výtvarný návrh.


TASR 17 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Lukáš sa zo stanovačky nevrátil, zomrel po páde zo skaly.


18 h

39-ročný muž je nezvestný od včerajšieho rána.


(tn) 16 h

O post župana zabojuje Jaroslav Baška, Peter Máťoš a Anton Kysel.


8. aug

Bariéru medzi autami a posedením na okraji cesty bude tvoriť mobilná zeleň.


11 h

Blogy SME

 1. Jozef Sitko: Nesystémový systém manipuluje výsledky blogu
 2. Štefan Vidlár: Hodová story
 3. Samuel Ivančák: Päť rokov bez Mariána Vargu
 4. Júlia Piraňa Mikolášiková: Policajt z NAKA, ktorý pomohol zavrieť piťovcov, upozornil na svedkov klamárov
 5. Irena Šimuneková: Na výlet s deťmi - Zubria zvernica a Pstruhový raj Topoľčianky
 6. Michala Guľasová: Katja Pantzar - Fínske štastie – knižná recenzia
 7. Miroslav Ferkl: Čo môže byť ešte horšie?
 8. Miriam Studeničová: Fantastické a neuveriteľné informácie o fenoméne ľudskej radosti
 1. Věra Tepličková: A to je koniec, vážení! Čaká nás už len zima, hlad a beznádej... Ak nezasiahne Matovič... 127 389
 2. Martin Sústrik: Korupcia v ruskej armáde 27 228
 3. Tomáš Harustiak: Kto šetrí ma za tri / Ako vyžiť z minimálnej mzdy ? / Dá sa vyžiť z minimálnej mzdy ? / Prečo Slováci nemajú peniaze / Ako vyžiť z dôchodku / 11 350
 4. Ján Šeďo: Očovčania majú do zajtra hladovku, obchod "stráži" medveď ! 10 181
 5. Jana Melišová: Svet sa zmenil... 5 796
 6. Post Bellum SK: Dovolenka v Juhoslávii ako príležitosť na emigráciu 4 753
 7. Post Bellum SK: Hromady mŕtvych a nočné mory o Varšavskom povstaní 3 529
 8. Vladimir Skala: Padá bankový sektor v Číne? 3 209
 1. Monika Nagyova: Moja babka zažila kvôli podvodníkom trýznivé minúty, ktoré by neželala nikomu.
 2. Iveta Rall: Polárne expedície - časť 45. - Arktída - Posledná plavba lode Karluk 3/3 - Návrat do civilizácie, 1914
 3. Jiří Ščobák: Kde dnes môžeme ušetriť? Znížiť spotrebu a náklady?
 4. Jiří Ščobák: Proč bychom si měli zapamatovat jméno Anna Chadimová? Co nám po ní zůstalo?
 5. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Ružinovská televízia - pod kontrolou politikov
 6. Jiří Ščobák: Krásne a zaujímavé historické poistné zmluvy: Existovala aj čisto slovenská poisťovňa? A čo bola „zmluva odvážna“?
 7. Monika Nagyova: O žene, ktorá milovala rúško
 8. Martina Hilbertová: Márnivé dcéry z Bratislavy: Novomestská parkovacia: Firma bez kontroly, ktorá nepodnikala, iba míňala

Už ste čítali?

SkryťZatvoriť reklamu