Nedeľa, 20. jún, 2021 | Meniny má ValériaKrížovkyKrížovky

Stalo sa na športoviskách v roku 2006

JANUÁR
- 10. januára zomrela brankárska futbalová legenda, nezabudnuteľný Imrich Capan Stacho.
- volejbalisti Strojára Malacky si s predstihom vybojovali účasť v play off.
- Novoročný stolnotenisový turnaj Raketky v priestoroch 4. ZŠ na Mudrochovej ulici v Senici sa stal korisťou hráčov zo Skalice. Ivana Buchu v hlavnej vekovej kategórii a Jaroslava Kopečka v kat. nad 42 rokov.
- 18. januára oznámil Žigmund Pálffy, hráž NHL klubu Pittsburghu Penguins, koniec svojej kariéry. V NHL oodhral 708 zápasov, dal 338 gólov a zaznamenal 394 asistencií.
- 18. januára hrali volejbalistky OMS Senica odvetu Top Teams Cupu s Centrostalom Bydgoszcz. Napriek výhre 3:2 sa so súťažou museli rozlúčiť. Po domácej výhre 3:1 postúpil ich súper.
- na konferencii OBFZ Senica 21. januára bol do funkcie predsedu ObFZ opätovne zvolený Pavel Šulla.
- hádzanári Strojáru Malacky si dve kolá pred koncom základnej časti vybojovali účasť v baráži o extraligu.
- v prvom mesiaci roka sa odohrali aj poháre vo futsale. V Maláckach získali pohár futsalisti zo Stupavy.
- účasť v hokejovom zápase hviezd si zo Skalice vybojovali obranca Aleš Křetinský a útočník René Jarolín. Ten bol aj 13 sekúnd pred koncom autorom vyrovnávajúceho gólu na 11:11. V samostatných nájazdoch boli úspešnejší Česi. Bolo to zrejme posledné stretnutie medzi All stars výbermi Slovenskej a Českej extraligy.
- bez jedinej prehry (stratili iba 5 setov) vyhrali volejbalistky OMS Senica základnú časť volejbalovej extraligy.
- 29. januára sa pri príležitosti 800. výročia prvej písomnej zmienky o Malackách odohral turnaj v sálovom futbale starších žiakov. Vyhral Slovan Bratislava pred Malackami. Najlepším brankárom bol Marek Adamovič z Malaciek.
- starší žiaci III. ZŠ na Sadovej ulici sa stali majstrami okresu vo futsale a vybojovali si právo účasti na majstrovstvách kraja.
- plaveckú súťaž Kapriáda žiakov II. ZŠ vyhrali Dominik Fukna a Dominika Mihálová (2. - 3. ročník), Miroslav Kaleta a Monika Halabrínová (4. - 5.), Dan Kaleta a Petronela Smolejová (6. - 7.), Vladimír Haruštiak a Nikola Lučanová (8. - 9.).
- víťazmi 3. Kola regionálneho šachového festivalu detí a mládeže v Brezovej p/Br. sa v kat. do 12 rokov stal Peter Diviak zo ŠK Osuské, v kat. nad 12 rokov majster Slovenska Martin Pagerka z CVČ Senica.
- na slávnostnom vyhlásení najlepších futsalistov 26. januára vybrali odborníci do All stars aj reprezentanta Slovenska Petra Haľka z Malaciek, hráča Slovmaticu Bratislava.
- futsalový turnaj Mikona Victory Cup v Trnave vyhrala domáca Mima. Nafta Malacky vyhrala „malé“ finále a skončila tretia.
- na majstrovstvách Slovenska v karate dorastu a juniorov v Nových Zámkoch získal junior Peter Dermek striebro a juniorka Monika Čulenová (obaja Hanko kai KK Senica) bronz.

Skryť Vypnúť reklamu

FEBRUÁR
- začiatkom februára na konferencii ZsFZ zaznamenala diplomacia ObFZ v Senici veľký úspech. Jej zástupca Anton Medovič bol zvolený do Výkonného výboru ZsFZ.
- Alena Mikerová z ŠKP Skalica vyhrala 2. kolo streleckej extraligy v streľbe zo vzduchovej pištole.
- vo finále Školskej krajskej streleckej ligy dominovali mladí Holíčania. Svoje kategórie vyhrali Marek Oravec, Dominika Vymyslická, Mário Nagy, Dagmar Husová a družstvo D. Husová, M. Nagy, Ivan Kurina, ktoré získalo Pohár predsedu KSZ Trnava.
- najlepším futsalistom Nafty GAS Malacky sa podľa internetového hlasovania fanúšikov stal Ivan Ambra. (foto č. 5, str. 19)
- na dorasteneckých majstrovstvách Slovenska v atletike získali bežci AK Malacky päť medailí. Tri zlaté Alexandra Štuková (200 m, 400 m), dve Aneta Holá (800 m) a obidve boli aj členkami víťaznej štafeta (spolu s Kocákovou a Sršňovou). Striebro pridala aj štafeta chlapcov (Rusňák, Vilímek, Šimek, Beňa).
- na medzinárodných plaveckých pretekoch Orca Cup 2006 v Bratislave získali placi klubu Záhorák Senica jedenásť medailí, z toho štyri zlaté. O všetky sa postaral Denis Mihalka.
- 18. februára oslavovali v Senici 20. výročie vzniku sálovky a 10. výročie triumfu PD Senica vo finále Európskeho pohára majstrov. Turnaj vyhral Alchem Senica pred Bor. Mikulášom a SFC Artemisom Malacky.
- 29. ročník celoštátneho cewstného behu Suchovská 15 - ka v Suchej n/P. vyhral Miro Hlúpik z AŠK Grafobal Skalica.
- na plaveckých pretekoch o Pohár mesta Senica získali senickí plavci 21 medailí z toho 10 zlatých. Denis Mihalka päť, Tatiana Špánková tri, Barbora Križanová jednu a jednu štafeta na 4 x 25 m voľný spôsob. (foto č. 8, str. 17)
- 25.februára sa finálovým turnajom skončil 1. Ročník Mestskej futbalovej ligy v Holíči. Víťazom sa stal Lunes Holíč pred mužstvami Lipáci Holíč a INA Skalica.
- v závere mesiaca február vyhlásili v Žiline ideálnu ženskú futbalovú Jedenástku roka. Miesto v nej si vybojovala aj reprezentantka Slovenska Katka Strožová z Vrádišťa, ktorá legionárči v DFC Otrokovice.

Skryť Vypnúť reklamu

MAREC
- školské majstrovstvá okresu v streľbe zo vzduchovky vyhrali chlapci i dievčatá z II. ZŠ na Komenského ulici zo Senice.
- 1. marca vyhrali futbaloví reprezentanti Slovenska vo Francúzsku 2:1 v zostave aj s odchovancom Senice Matejom Krajčíkom. Zahral si aj Peter Petráš, ktorý takisto obliekal dres Senice.
- 2. marca vyhlásili v Dome kultúry už po 13 - krát najlepších športovcov (bez určenia poradia) mesta Senica v kategóriách dospelí, juniori, žiaci, kolektívy, tréneri a telesne postihnutý. V hlasovaní fanúšikov v ankete o Najobľúbenejšieho športovca mesta vyhral mladý karatista Michal Toure. Čestným hosťom bol futbalista Matej Krajčík, ktorý len deň predtým hral v Paríži vo víťaznom zápase reprezentácie Slovenska proti Francúzsku.
- 4. marca vyhrali volevbalisti vo finále Mevza Cupu v Slovonskej Novej Gorici so Sláviou UK Bratislava 3:0 a priviezli cenný pohár na Záhorie. (foto č.11, str. 9)
- na halových majstrovstvách Slovenska v hale Elán získali Záhoráci 12 medailí (z toho 7 zlatých). V kat. dospelých 5 (3), v kat. juniorov 7 (4). Po dve zlaté Alexandra Štuková (400 m ženy i juniorky) a Barbora Šimková (200 m ženy i juniorky), jednu Katka Ďuricová (trojskok) a dve pridala aj Cerovanka Iveta Srnková v skoku do výšky (ženy i juniorky).
- 8. marca vyhlásili v Dome kultúry v Holíči najlepších športovcov (bez určenia poradia) mesta Holíč v kategóriách dospelí, juniori, žiaci, kolektívy, tréneri a telesne postihnutý. V ankete Objav roka vyhral atlét AK Junior Holíč Dominik Oborný. In memoriam bol ocenený aj šachista Vladimír Harašta.
- na majstrovstvách Slovenska v boxe žiakov získali zlaté medaily David Klíma a Igor Bakan, zverenci Ali Reisenauera z RTJ Malacky. Obaja štartovali aj medzi kadetmi, kde sa im ušli strieborné medaily.
- víťazstvo v krajskom kole v Aerobic maratóne a postup na majstrovstvá Slovenska si „vytancoval“ Ján Hyža z Gymnázia Senica.
- na majstrovstvách Slovenska mládeže v šachu získal majstrovský titul v kat. do 12 rokov zverenec Rudolfa Diviaka z CVČ Senica Martin Pagerka.
- SAŠŠ vyhlásila za najlepších športovcov. Medzi dievčatami vyhrala plavkyňa L. Bizubová z Trenčína, medzi chlapcami v konkurencii 32 uchádzačov o túto cenu vyhral Lukáš Jediný zo ŠSK Beta 77 Holíč za zisk titulu Školský majster Slovenska maximálnym nástrelom 300 b. z 300 možných.
- vo štvrťfinále play off volejbalovej extraligy žien sa stretli obidve družstvá zo Záhoria. Podľa očakávania vyhrala Senica s Malackami 2:0. Aj pre mužov Strojára Malacky bolo štvrťfinále konečnou stanicou. Podľahli Humennému 0:3 na zápasy.
- Alexandra Štuková z AK Malacky a Adam Bayer z AK Junior Holíč štartovali v Birminghame na Halových majstrovstvách Veľkej Británie a Sev. Írska. Útla Malačanka prekvapujúco v behu na 300 m porazila aj reprezentantku Anglicka Carmen Gedlingovú a zaslúžene vyhrala. Adam Bayer skončil v skoku do výšky tretí výkonom 197 cm.
- 18. marca ukončili svoje boje futsalisti v Senickej lige. Titul získalo družstvo C.V.S. Jako Borský Mikuláš, ktoré postúpilo do krajskej súťaže.
- hokejistov Skalice zastavila vo štvrťfinále play off Nitra. Juniori sa prebojovali až do finále. Trenčínu podľahli 2:1 na zápasy a získali strieborné medaily.
- majstrom oblasti v stolnom tenise sa stal vo dvojhre Milan Melek zo Stavoimpexu Holíč, štvorhru vyhrali Vladimír Šimek st. s Braňom Balážom z Kútov. U dorastu vyhral Tomáš Valla a spolu s Vladimírom Šimkom mladším (obaja Kúty) aj štvorhru. U žiakov bol najlepší Peter Rusinko, ktorý vyhral s Tomášom Kubinom (obaja Unín) aj štvorhtu.
- 32. ročník behu oslobodenia v Topoľčiankach vyhral Ján Moravec z ŠKP Skalica.
- na 25. ročníku chodeckých pretekov Dudinská 50 - ka vyhrala kat. junioriek Klára Malíková z Bor. Mikuláša.
- bežecké preteky Trnavská polhodinovka vyhral v kat. nad 40 rokov Ivo Beklemdžiev z Malaciek, keď zabehol 7400 metrov.
- z plaveckých pretekov o Veľkú cenu N. Zámkov priviezli plavci Záhoráka Senica 16 medailí, z toho 5 zlatých (štyri Denis Mihalka, jednu Dominika Vacová).

Skryť Vypnúť reklamu

APRÍL
- 1.apríla obhájili karatistky Senice (Nová(vašeková, Ižáriková, Ištvánková) zlato na medzinárodných majstrovstvách ČR
- v kvalifikácii o postup do 1. stolno-tenisovej ligy vyhral Stavoimpex Holíč so Strojárom Malacky B 2:0 na zápasy a postúpil.
- uvodné preteky desaťdielneho seriálu M-SR v Country Crosse v Gajaroch vyhral Ivan Černý z Čemoto Šaštín-Stráže na Kawasaki v triede do 125 ccm a Ivan Jakeš z Brezovej na Gas Gas v triede do 250 ccm.
- v Prešove sa stala Monika Gavorníková z KST Senica majsterkou Slovenska v silovom trojboji.
- prvý dostihový deň novej sezóny v Starom háji 9. apríla sa koňom zo Záhoria príliš nevydaril.
- 16. ročník behu Okolo Hlbokého vyhral Pavol Michalčík z N. Mesta n/V. pred Jánom Moravcom a Mirom Hlúpikom. V kat. nad 60 rokov vyhral Jiři Kaňa z Grafobalu Skalica, medzi juniormi Marián Wolf z Hlbokého a Patrícia Turečková z Junioru Holíč. Boli to prvé preteky novovzniknutého Grand prix Záhoria pod záštitou ZOZO.
- na silne obsadenom turnaju v stolnom tenise telesne postihnutých športovcov Serbia Open v Srbsku a Čiernej hore, získal Peter Mihálik z Radošoviec bronzové medaily vo dvojhre i štvorhre.
- 59.ročník Národného behu Devín- Bratislava na 11800 m vyhral v kat. nad 40 rokov Peter Portášik a nad 60 rokov Jiří Kaňa, obaja z Grafobalu Skalica.
- beh Okolo Slovnaftu sa skončil úspechom bežcov AC Malacky. Medzi mladšími žiakmi vyhrali Alexandra Schildová a Marco Adrien Drozda, kat. dorastu Aneta Hollá a Ján Beňa.
- bežecké družstvo Grafobalu Skalica získalo na majstrovstvách Slovenska v cezpoľnom behu v Strážskom strieborné medaily.
- volejbalistky VC OMS Senica po finálovom víťazstve 3:0 na zápasy obhájili majstrovský titul v sezóne 2005/06.
- stolnotenisový oddiel Raketka usporiadal turnaj O Veľkonočné vajíčko. Víťazom v dvojhre i štvorhre (spolu s Vladom Šváčkom) sa stal Braňo Flajžík z Rohova.
- víťazmi majstrovstiev kraja vo futsale školských zamestnancov sa v Senici stala Dun. Streda.
- v Senici sa 27.apríla konali majstrovstvá Slovenska v Aerobic maratóne. Vyhrala L. Krausová z Trnavy pred Jánom Hyžom a Hanou Nemcovou, obaja z Gymnázia Senica.
- na chodeckých pretekoch Olomoucká dvadsiatka vyhrala kat. žien Klára Malíková z Borského Mikuláša a navyše splnila limit na účasť na Svetovom pohári v La Coruni.
- Peter Portášik a Jiří Kaňa z Grafobalu vyhrali aj Beh Zámockým parkom vo Veselí n/M.
- na medzinárodnom tenisovom turnaji telesne postihnutých športovcov v Buenos Aires (príprava na MS v Brazílii) sa Tomáš Masaryk z Holíča prebojoval v dvojhre do semifinále (podľahol Maďarovi Prohazkovi) a vo štvorhre (spolu so Španielom Ch. Mirom) až do finále.
-21. ročník Behu oslobodenia Chtelnice vyhral v bratskom súboji Jaroslav Moravec (Grafobal) pred Jánom (ŠKP Skalica).
- 28. apríla sa v budove Mestského centra kultúry v Malackách konal 1. ročník vyhlásenia najlepších športovcov mesta, ktoré sa nieslo v duchu 800. Výročia písomnej zmienky o meste Malacky.
- cesta futsalistov 1. FSC Nafta Malacky v play off skončila v semifinále. Slovmaticu podľahli 0:2 na zápasy, no nesklamali.
21. ročník Behu oslobodenia v Beňadikovej vyhrali Ján Križák a Silvia Bíliková z Grafobalu Skalica.

MÁJ
- na majstrovstvách Slovenska vo volejbale junioriek v Liptovskom Hrádku získali nádeje OMS Senica bronzové medaily.
- 6.mája sa v Zámockom parku v Malackách konal 34. ročník Behu oslobodenia a 15. ročník Memoriálu Antona Šveca. Vyhral Jakub Valachovič z AC Malacky pre Tomášom Palkovičom a Pavlom Palkovičom (obaja Junior Holíč). V súťaži škôl bola najúspešnejšia ZŠ na Záhorackej ulici pred ZŠ Závod.
- hokejista René Jarolín prestúpil z HK 36 Skalica do Slovana Bratislava.
- majstrami okresu Senica v minifutbale turnajov Jednota COOP Cup sa stali dievčatá z Cerovej, mladší i starší žiaci III. ZŠ na Sadovej ulici.
- jarný Búranský rely kros v Borskom Mikuláši vyhral domáci Jozef Dobiáš (do 1600 ccm), Richard Bobot z Lakšárskej N. Vsi (do 1300 ccm) a Dalimír Dobiáš v kat. juniorov.
- na turnaji Zvolen Cup v karate získali pretekári z Hanko kai Senica päť medailí. V kat. žiakov získal Michal Toure zlato, Alžbeta Ovečková dve strieborné a hoci sa v kat. dorastu prebojovala do semifinála až trojica Záhorákov, na zlato nedosiahli.
- na majstrovstvách Európy v silovom trojboji skončila Monika Gavorníková z KST Senica piata v novom slovenskom rekorde 340 kg. Rekord 90 kg utvorila aj v tlaku na lavičke, kde skončila štvrtá.
- Wilson Baby Tour, tenisový turnaj detí do 9 rokov na kurtoch TK Senica. Medzi dievčatami vyhrala Lucka Ondrášová z TK 77 Skalica, tretia bola Adriana Kršková zo Senice. Medzi chlapcami vyhral Michal Selecký z Bratislavy.
- na atletickom mítingu Grand prix v Banskej Bystrici skončila Alexandra Štuková z AC Malacky v behoch na 200 i 400 m vždy druhá.
- stolnotenisové dorastenky Malaciek skončili vo finálovom turnaji majstrovstiev Slovenska tretie.
- beh Cez tri okresy v Merašiciach na 12 km vyhral tretí krát po sebe Ján Moravec z ŠKP Skalica. V kat. nad 40 rokov triumfoval Peter Portášik z Grafobalu.
- postup do 4. ligy si z baráže víťazov okresných líg vybojovali stolní tenisti Stavoimpexu Holíč C.
- na medzinárodnom turnaji telesne postihnutých športovcov v stolnom tenise Open Terme Lasko v Slovinsku skončil Peter Mihálik z Radošoviec tretí vo dvojhre i v družstvách.
- na plaveckých pretekoch v Handlovej získal Denis Mihalka osem zlatých medailí. Barbora Križanová pridala tri bronzové.
- Národný beh M. R. Štefánika v Brezovej pod Bradlom vyhral Jaro Moravec z Grafobalu pred bratom Jánom z ŠKP Skalica, nad 40 rokov triumfoval Peter Portášik z Grafobalu, tretí bol Ján Lukáč z ŠKP Skalica. Medzi ženami vyhrala domáca Erika Štefková v drese Grafobalu Skalica.
- šiesty ročník Memoriálu Laci Kúdelu vyhrali starí páni Senice pred Pezinkom.
- atletický Pohár riaditeľa školy v Sološnici (5. - 9.ročník) vyhrala domáca ZŠ, Malý pohár (1. - 4. ročník) vyhrali piatykrát po sebe žiaci Borského Mikuláša.
- na 12. ročníku Volkswagen Prague Marathón skončil v konkurencii 3280 pretekárov Michal Janota z Grafobalu Skalica v kat. nad 60 rokov na 14. mieste.
- na 41. ročníku Behu k srdcu SNP, ktorý bol zároveň majstrovstvami Slovenska v polmaratóne družstiev, skončilo družstvo Grafobalu (Križák, Jaro Moravec, Hlúpik) druhé.
- na silne obsadenom Austrian 1/2 Iron triathlon v rakúskom Grazi. V 443 člennom peletóne pretekárov dobehla v kat. žien Elite 1 Andrea Dermeková z H Triathlon Skalica na vynikajúcom 2. mieste.
- na majstrovstvách Slovenska v cestnom behu na 10 km v Majcichove získali striebro Jaro Moravec z Grafobalu a Viera Rajčáková z Radošoviec (ženy nad 40 r.), bronz Vojtech Orth zo Zohoru (nad 65 r.).
- v závere mája sme spoznali nových hokejbalových majstrov. V Senici získal titul Tajfún, v Skalici Hurikáni a v Gbeloch Buldoci.
- na majstrovstvách Slovenska v Rapid šachu mládeže vyhrala v kat. do 16 rokov Janka Peričková. Striebro v kat. do 12 rokov získal Martin Pagerka. Obaja sú zo ŠK Osuské.
- víťazmi 37.ročníka chodeckých pretekov v Borskom Mikuláši sa stali matej Tóth z B. Bystrice a Zuzka malíková zo Šurian pred svojou sesternicou Klárou Malíkovou z Borského Mikuláša, ktorá splnila limit na juniorské MS do Pekingu.

JÚN
- začiatkom júna sa konali v Skalici majstrovstvá Európy v stolnom hokeji. V konkurencii 111 hráčov vyhral A. Zacharov z Ruska, Skaličan Richard Bartošek bol 45., junior Martin Vépy vo svojej kategórii 15., veterán Tibor Valachovič 27. Medzi ženami vyhrala A. Belavina z Ruska, Skaličanka Sandra Nogová bola 15. V kat. juniorov do 13 rokov získal titul majstra Európy Martin Vépy zo Skalice.
- 10. júna sa v stretnutí hádzanárok Slovenska s Ukrajinou rozlúčila s reprezentáciou skvelá brankára, Mariana Gubová - Hamerlíková z Jablonice.
- s polročným oneskorením vyhlásila SVF výsledky ankety o najlepších volejbalistov. Medzi ženami vyhrala Monika Smák, tréner Vladimír Sirvoň (obaja OMS Senica). Tímom roka bolo vyhlásené družstvo majsteriek Slovenska OMS Senica.
- hokejbalový Primátor Cup v Gbeloch vyhrali v Skalickom derby s Buldokmi Hurikáni.
- víťazom 3. ročníka Memoriálu Mirka Vepyho sa stal Tajfún, ktorý vo finále zdolal 3:2 Snipers s hviezdami Hamerlíkom, Radivojevičom, Hujsom, Jarolínom, Zálešákom, Bartovičom, Martincom, Dömem, Školiakom a ďalšími.
- obec Kopčany a Československá futbalová akadémia Malacky zorganizovali už 3. ročník medzinárodného turnaja žiakov od 8 do 14 rokov.
- Beh Šaštínskymi bormi vyhral M. Dávidík z Bratislavy před Jánom Moravcom z ŠKP Skalica a Jakubom Valachovičom z Malaciek, medzi ženami vyhrala Erika Štefková z Grafobalu.
- bežecké preteky Búranská desiatka vyhral suverénne Miro Hlúpik z Grafobalu, nad 50 rokov triumfoval Jaroslav Topor z ŠKP Skalica.
- na druhých pretekoch X-terra Czech tour 2006 v Prahe Hostivaři skončil Peter Hertl z H Triathlom tímu Skalica v silnej konkurencii tretí. Jeho otec, Peter Hertl st. v kat. nad 50 rokov dobehol takisto tretí.
- v polovici júna sa v Senici konali majstrovstvá sveta v moderných tancoch. Senický Scream skončil na 2. mieste.
- Valalický polmaratón v Nižnom Hrušove vyhrali Ján Križák a Silvia Bíliková z Grafobalu.
- hádzanári Old Stars Jablonica štartovali na turnaji v nemeckom Freyburgu, kde skončili tretí.
- na majstrovstvách Slovenska v hádzanej starších žiačok v Trenčíne získali Seničanky strieborné medaily.
- 8. ročník Author bikemaratónu Súľovské skaly vyhral Dušan Končitý z Podbranča a Alena Štvrtecká z VendySenica.

Inzercia - Tlačové správy

 1. Blíži sa leto a s ním aj zvýšené utrácanie peňazí našimi deťmi
 2. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 3. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 4. Crème de la crème po slovensky
 5. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový?
 6. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku
 7. Po Slovensku na motorke
 8. Jablone prinesú ovocie v podobe komfortného bývania
 9. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
 10. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
 1. Posledné dni nešťastnej Anny Boleynovej
 2. Čo všetko je potrebné vedieť o ochrane očí počas leta
 3. Granátové jablko prekvapí vás chuťou i aktívnymi látkami
 4. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku
 5. Ako sa v lete správne starať o citlivú detskú pokožku?
 6. Driverama má strategické partnerstvo s nemeckým Stop + Go
 7. Správna strava po tréningu: Siahnite po 100 % smoothie a šťavách
 8. Zázračná škola so zelenou strechou
 9. Čučoriedky - dokážu ochrániť váš zrak?
 10. Crème de la crème po slovensky
 1. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni? 29 100
 2. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom 12 117
 3. Je lepšie zobrať si rozkladateľný obal alebo vytriediť plastový? 7 867
 4. Po Slovensku na motorke 6 538
 5. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi 6 230
 6. Dovolenka v Chorvátsku: stavte na overenú a obľúbenú klasiku 5 945
 7. Sme vodná veľmoc a napriek tomu vody dovážame 5 883
 8. Developer Slnečníc postaví bývanie pri lese. S bazénom aj fitkom 5 310
 9. Dream job pre programátorov: Silicon Valley na Slovensku 4 279
 10. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020? 3 866
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Bude sa Senica po poslednom kole tešiť? Nemusí jej stačiť ani bod a môže jej stačiť i prehra.

Jediný gól strelili v druhom polčase. Gólovú prestrelku zažili v Žiline.


TASR 8 h
Dobré správy z MY

V tomto článku nájdete: Cukrovku úspešne liečia bez liekov. Obnovujú viac ako storočný zámok. Dva tipy na výlety s deťmi, nádherné fotky, ktoré dobyli svet a mnoho iného ;)


23 h

Covid automat pustí len 30 percent kapacity kúpaliska.


18. jún
Elektrické kolobežky Bolt v Bratislave.

Ľudia majú obavy z bezpečnosti na chodníkoch.


18. jún

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Už ste čítali?