Nedeľa, 22. október, 2017 | Meniny má Sergej

Hádzaná

1. liga muži
Víťazstvo stratili v druhom polčase
Prvá hádzanárska liga mužov pokračovala počas víkendu svojím 10. kolom. Strojár Malacky hral v nedeľu podvečer v pezinskej športovej hale proti rezerve bratislavských policajtov a hoci v polčase viedol, nezískal v zápase ani jeden bod.
ŠKP B - Malacky
29:26 (12:16)
Malacky: Ovčarovič, Kováč - Stachovič 2, V. Pavlík 4, Baláž, Gajdár 4, Mikuš, Zelenský 7, P. Pavlík 1, Spuchlák 2, Sedláček 6, tréner Dušan Šuster.
Pred 50 divákmi rozhodovali Novák a Nagy.
Oba celky hrali veľmi korektne a slušne. Prvý polčas patril Malackám, ktoré však v druhej časti doplatili na málopočetný káder pre zranenie dvoch hráčov. Strojárom odišli sily, nestačili s mladými policajtmi kondične a prestala sa im dariť aj streľba. Kladom stretnutia bol výkon rozhodcovskej dvojice.
Ďalšie výsledky 10. kola: Prešov B - Pov. Bystrica B 30:35, Bojnice - Košice B 22:32, Bardejov - Modra 16:26, Levice - Levoča 30:25, Martin - Nové Zámky B 39:24.
2. liga muži
10. kolo: Kolárovo - Stupava 19:27, Cífer - Dubnica 24:22, Piešťany - Lehota 36:29, Trnava - Šaľa 34:13, HC DAC - ŠKP C 30:32, Vajnory - DAC 24:26.
1. liga st. dorky
Močenok - Partizánske 20:18, Šaľa - ŠKP Ba 23:29, Modranka - Nesvady 33:27, Prešov - Inter 21:21, Michalovce - B. Bystrica 24:22, Senec - Trenčín 27:27, voľno - Senica.
1.liga ml. dorky
Rim. Sobota - Senica 26:38 (11:22), Sedláčková, Bartoňová, Petríková - Jurkovičová 5, Saparová, Horná 2, Záškvarová 15, Šišoláková 1, Petráková 6, Holkovičová 3, Zajíčková, Janšáková 6, trénerka D. Morávková.
UDHK Nitra - Partizánske 43:21, Šaľa - ŠKP Ba 15:23, Sereď - Šurany 19:23, Modra - Bytča 23:33, Michalovce - B. Bystrica 26:16, Vranov - Brezová odložené.
28:33 (14:12)
* Strojár: Sloboda, Kuklovský – I. Oslej 9, M. Viktorín 1, A. Viktorín 4, D. Stachovič 2, Pernecký 3, Baláž 5, Cabadaj 9, D. Oslej.
V prvom polčase sa lepšie darilo domácim dorastencom, ktorí išli na prestávku s dvojgólovým vedením. Po obrátke sa mladí strojári zlepšili v útočnej fáze a zásluhou strelecky disponovaných Ivana Osleja a Cabadaja otočili stav vo svoj prospech a zaslúžene vyhrali.
Malacky – Modra 35:28 (13:16)
* Strojár: Sloboda, Kuklovský – I. Oslej 7, D. Oslej, M. Viktorín, A. Viktorín 3, D. Stachovič 5, Pernecký 2, Baláž 2, Cabadaj 7, Škoda 9.
Hostia v prvom polčase potvrdzovali úlohu favorita a po prvých 30 minútach viedli. Stáva sa už pomaly tradíciou, že dorastenci Malaciek majú omnoho lepší druhý polčas. Bolo tomu tak aj v nedeľu predpoludním, keď pozornou obranou a premieňaním šancí vyhrali druhú časť o 10 gólov a tým aj celé stretnutie.
V 11. kole v sobotu 25. novembra o 18. h privítajú muži Malaciek celok LKH Levice. - miki-

1. Mladý motocyklista zahynul pri predbiehaní kamióna medzi Senicou a Dojčom (FOTO) Foto 130
  2. Kam za futbalom na Záhorí 71
  3. Primátor Senice odvolal oboch svojich zástupcov. Čo sa stalo? 63
  4. FK Senica privíta futbalistov MFK Ružomberok 35
  5. Petrík chytil 10 sekúnd pred koncom trestné strieľanie a Skalica berie tri body Foto 9
  6. POLÍCIA: Na zastavenie unikajúceho vodiča na Záhorí použila zbraň 8
  7. SENICA: Vyjadrenie Ján Hurbana k jeho odvolaniu z pozície viceprimátora 8
  8. ObFZ Senica: Súhrn výsledkov a komentárov uplynulého kola 8
  9. Slovnaft cup: O postupe Ružomberka v Skalici rozhodol jediný gól 7
  10. SENICA: Pamätník štyroch popravených na Horných Surovinách obnovia 7