Pondelok, 25. september, 2017 | Meniny má Vladislav
Pridajte si svoje mesto

Mládež BFZ

Dorast
3. liga starší
14.kolo: ŠK Malacky – Artmedia 1:6, g. d. Blažek, Stupava - Domino 2:1, D. Lužná - Gajary 1:0, FK Dúbravka - FC Ružinov 3:7, SFM Senec - I. Petržalka 2:1, Lamač - D. N. Ves 0:0, Rača - PŠC Pezinok 5:1, Vrakuňa - Rusovce nehrali.
1. SFM Senec 14 13 0 1 53:9 39
2. Artmedia 14 10 0 4 52:14 30
3. Pezinok 14 7 4 3 35:25 25
4. Dúbravka 14 8 1 5 26:22 25
5. Rača 14 7 3 4 22:11 24
6. Petržalka 14 7 2 5 23:12 23
7. Domino 14 5 6 3 27:24 21
8. FC Ružinov 14 6 2 6 25:30 20
9. Malacky 14 6 1 7 25:28 19
10. D.Lužná 14 5 3 6 23:15 18
11. Stupava 14 5 3 6 16:21 18
12. Gajary 14 4 2 8 13:22 14
13. D.N.Ves 14 3 5 6 25:37 14
14. Lamač 14 4 1 9 16:48 13
15. Vrakuňa 13 3 2 8 19:35 11
16. Rusovce 13 0 1 12 5:52 1

3. liga mladší
14.kolo: ŠK Malacky - Artmedia 2:0, Uhrinec, Martinec, Rovinka - Gajary 1:0, FK Dúbravka - FC Ružinov 1:3, SFM Senec - I. Petržalka0:2, BCT - PŠC Pezinok 3:5, Lamač - Karlova Ves 0:4, Jarovce - Domino 1:7, Vrakuňa - Vajnory nehrali.

1. Petržalka 14 12 1 1 61:12 37
2. Ružinov 14 11 2 1 47:12 35
3. Malacky 14 11 1 2 73:11 34
4. Artmedia 14 10 0 4 74:12 30
5. SFM Senec 14 9 2 3 51:11 29
6. FK Dúbravka 14 7 4 3 36:21 25
7. Domino 14 7 2 5 39:19 23
8. Vajnory 13 6 1 6 43:31 19
9. Vrakuňa 13 5 4 4 28:24 19
10. Pezinok 14 6 1 7 24:25 19
11. Gajary 14 5 0 9 17:24 15
12. Rovinka 14 3 2 9 14:49 11
13. K.Ves 14 3 2 9 15:73 11
14. Jarovce 14 1 4 9 8:36 7
15. BCT 14 1 1 12 12:89 4
16. Lamač 14 0 1 13 5:98 1

I. trieda
12.kolo: Lozorno - Jakubov 3:2, B. Pezinok - Blatné 1:2, Viničné - V. Leváre 1:2, Modra - Sv. Jur 1:3, Báhoň - Zohor 6:0, Ivanka - Kostolište 0:2, Doľany - Studienka 4:3.

1. Sv.Jur 12 11 0 1 83:12 33
2. Kostolište 12 9 1 2 25:5 28
3. V.Leváre 12 9 0 3 46:15 27
4. Modra 12 8 1 3 22:11 25
5. Viničné 12 7 0 5 25:21 21
6. Báhoň 10 6 2 2 23:16 20
7. Lozorno 12 6 1 5 24:18 19
8. Doľany 12 6 0 6 22:29 18
9. Jakubov 11 4 1 6 19:28 13
10. Studienka 12 3 1 8 22:36 10
11. Ivánka 12 3 1 8 14:29 10
12. Zohor 12 2 1 9 9:44 7
13. Blatné 11 2 0 9 13:55 6
14. Pezinok 12 1 1 10 8:39 4

II. trieda sk. A
12. kolo: Vysoká - Rohožník 0:3 kont., Jablonové - Pl. Štvrtok 4:0, K. Ves - Závod 2:1.

1. Rohožník 11 8 1 2 37:26 25
2. Pl.Štvrtok 11 7 1 3 58:21 22
3. Vysoká 12 5 1 6 31:31 16
4. Jablonové 11 4 2 5 21:19 14
5. K.Ves 11 4 1 6 23:36 13
6. Pl.Mikuláš 11 4 0 7 26:38 12
7. Závod 11 4 0 7 16:41 12

Žiaci BFZ
Reg. Liga
Starší žiaci
12. kolo: ČSFA Malacky - Vrakuňa 9:0, Artmedia - ŠK Malacky 5:0, Modra - Rača 2:0, Pezinok - FC Senec, SFM Senec - Veľké Leváre, I. Petržalka - Inter a Slovan - ŠKP Dúbravka nehrali.

1. Artmédia 12 12 0 0 81:5 36
2. ČSFA 12 10 1 1 71:9 31
3. ŠK Malacky 12 10 0 2 26:12 30
4. Dúbravka 11 9 2 0 51:7 29
5. Slovan B 11 5 2 4 18:18 17
6. Inter B 10 5 1 4 33:12 16
7. SFM Senec 10 5 1 4 12:32 16
8. Pezinok 11 5 0 6 19:18 15
9. FC Senec 11 3 0 8 17:48 9
10. V.Leváre 11 3 0 8 12:43 9
11. Modra 12 3 0 9 21:55 9
12. Vrakuňa 12 2 1 9 11:35 7
13. Rača 12 2 0 10 8:52 6
14. Petržalka 11 1 0 10 8:38 3

Mladší žiaci
12. kolo: ČSFA Malacky - Vrakuňa 5:0, Artmedia - ŠK Malacky 13:0, I. Petržalka - Inter 2:0, Pezinok - FC Senec, SFM Senec - Veľké Leváre, I. Petržalka - Inter a Slovan - ŠKP Dúbravka nehrali.

1. Artmédia 12 9 2 1 61:8 29
2. ČSFA 12 9 1 2 40:13 28
3. Dúbravka 11 8 0 3 59:12 24
4. Slovan B 11 7 3 1 43:7 24
5. FC Senec 11 7 3 1 30:10 24
6. SFM Senec 10 7 0 3 27:12 21
7. Modra 12 7 0 5 35:30 21
8. Petržalka 12 6 2 4 43:15 20
9. Inter B 11 5 1 5 26:21 16
10. Pezinok 11 3 0 8 20:36 9
11. Malacky 12 3 0 9 22:65 9
12. V.Leváre 11 2 0 9 10:53 6
13. Vrakuňa 12 1 0 11 10:61 3
14. Rača 12 0 0 12 7:90 0

Divízia
Starší žiaci
10. kolo: Sv. Jur - Lamač 2:1, ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka nehrali, Artmedia - FC Ružinov 3:1, Kostolište - I. Petržalka 3:0 kont., Dun. Lužná - K. Ves 3:2, Dev. N. Ves - Domino 0:4.

1. Kostolište 10 10 0 0 69:7 30
2. Ružinov 10 9 0 1 38:12 27
3. Artmédia 10 7 1 2 37:19 22
4. Domino 10 6 1 3 33:18 19
5. Sv.Jur 10 5 1 4 21:21 16
6. ŠKP B 9 4 2 3 14:23 14
7. D.Lužná 10 4 1 5 15:33 13
8. FK Dúbravka 9 3 0 6 12:24 9
9. Lamač 10 2 2 6 13:30 8
10. D.N.Ves 9 2 1 6 8:31 7
11. K.Ves 10 1 2 7 14:36 5
12. Petržalka B 10 0 1 9 5:24 1

Mladší žiaci
10. kolo: Sv. Jur - Lamač 3:2, ŠKP Dúbravka - FK Dúbravka nehrali,Artmedia - FC Ružinov 10:3, Kostolište - I. Petržalka 6:0, Dun. Lužná - K. Ves 1:3, Dev. N. Ves - Domino 1:2.

1. D.N.Ves 10 9 0 1 63:3 27
2. Kostolište 10 9 0 1 64:6 27
3. Karl.Ves 10 8 1 1 32:9 25
4. Domino 10 8 0 2 53:8 24
5. Ružinov 10 4 1 5 37:30 13
6. Dúbravka 9 4 1 4 23:21 13
7. Petržalka B 10 4 1 5 15:27 13
8. D.Lužná 10 3 2 5 14:43 11
9. ŠKP B 9 2 2 5 4:33 8
11. Sv.Jur 10 1 1 8 7:37 4
12. Artmédia 10 1 1 8 13:48 4
10. Lamač 10 1 0 9 11:69 3

Prípravka
Skupina A1
7. kolo: Stupava - Dev. Nová Ves 8:0, Žolík Malacky - FC Senec 7:0, MŠK Petržalka - Vrakuňa 0:2, ŠKP Dúbravka - Inter 1:3, Domino - SFM Senec 0:1, Slovan - PVFA 1:0.

8. kolo: Dev. N. Ves - Žolík Malacky 0:5, PVFA - Stupava 1:0, Vrakuňa - FC Senec 3:1, SFM Senec - Slovan 1:0, Inter - Domino 3:0, I. Petržalka -ŠKP Dúbravka 0:0.

1. Slovan 10 9 0 1 30:5 27
2. Žolík 10 8 1 1 39:3 25
3. PVFA 10 8 1 1 39:6 25
4. SFM Senec 10 8 0 2 31:9 24
5. Inter 10 7 0 3 38:10 21
6. Vrakuňa 10 4 2 4 21:10 14
7. Dúbravka 10 3 1 6 17:18 10
8. Domino 10 3 1 6 15:26 10
9. Petržalka 10 2 2 6 12:27 8
10. Stupava 10 1 3 6 11:25 6
11. FC Senec 10 1 1 8 8:37 4
12. D.N.Ves 10 0 0 10 1:86 0

Skupina A2
7. kolo: Zohor - Pezinok 1:2, Artmedia - BCT 1:3, Karl. Ves - Rača 2:0, Spoje - Lamač 1:1, Bernolákovo - Rovinka 0:5, Sl. Grob - Ružinov 0:5.
8. kolo: Zohor - Artmedia 1:1, Pezinok - FC Ružinov 0:6, Rovinka - Sl. Grob 1:5, Lamač - Bernolákovo 8:1, Rača - Spoje 5:3, BCT - K. Ves 2:0.

1. Ružinov 10 10 0 0 61:9 30
2. BCT 10 7 2 1 35:9 23
3. Spoje 10 7 1 2 39:15 22
4. Lamač 10 6 1 3 35:15 19
5. Sl.Grob 10 6 1 3 35:24 19
6. Pezinok 10 5 0 5 31:31 15
7. Zohor 10 3 3 4 18:12 12
8. K.Ves 10 4 0 6 23:30 12
9. Artmedia 9 3 1 5 13:21 10
10. Rovinka 10 2 1 7 18:31 7
11. Rača 10 1 0 9 10:43 3
12. Bernolákovo 9 0 0 9 3:81 0

Skupina B
7. kolo: Stupava B - FC Senec 1:0, Žolík Malacky B - Ružinov B 15:1, FK Dúbravka - Artmedia B 2:4, ŠKP Dúbravka B - Inter B 0:6, Domino B - SFM Senec B 2:6, Slovan B - PVFA B 1:2.
8. kolo: FC Senec - Žolík Malacky 1:7, PVFA - Stupava 8:0, Artmedia - FC Ružinov 9:1, SFM Senec -Slovan 0:5, Inter - Domino 14:0, FK Dúbravka - ŠKP Dúbravka 4:3.

1. PVFA 10 10 0 0 78:6 30
2. Slovan 10 9 0 1 108:5 27
3. Inter 10 8 0 2 64:13 24
4. Artmedia 10 7 0 3 51:25 21
5. Žolík 10 6 1 3 50:29 19
6. Dúbravka 10 5 1 4 52:31 16
7. SFM 10 5 0 5 26:31 15
8. ŠKP 10 4 0 6 22:45 12
9. Domino 10 1 1 8 11:77 4
10. Ružinov 10 1 1 8 12:89 4
11. Stupava 10 1 0 9 7:56 3
12. FC Senec 10 1 0 9 6:80 3

Skupina C
7. kolo: ČSFA Malacky - BCT B 5:0, Stupava C - Rohožník 1:1, Žolík Malacky C - Vrakuňa B 3:2, Karl. Ves C - SFM Senec C 1:3, Slovan C - PVFA C 3:4, Dev. Nová Ves B - Ivanka 0:6.
8. kolo: Rohožník - Žolík Malacky 0:4, PVFA - Stupava 18:0, Dev. N. Ves - ČSFA Malacky 1:3, Ivanka - Vrakuňa 1:2, SFM Senec - Slovan 2:1, BCT - Karl. Ves 0:3.
1. ČSFA 10 8 0 2 60:18 24
2. Žolík 10 8 0 2 48:11 24
3. Vrakuňa 10 8 0 2 59:27 24
4. PVFA 10 7 0 3 53:31 21
5. SFM 10 7 0 3 22:13 21
6. Slovan 10 6 1 3 59:18 19
7. Ivanka 10 5 0 5 35:17 15
8. D.N.Ves 10 2 1 7 22:45 7
9. Rohožník 10 2 1 7 8:50 7
10. BCT 10 2 0 8 11:30 6
11. K.Ves 10 2 0 8 18:57 6
12. Stupava 10 1 1 8 18:57 4

Prípravka, skupina A1 - 9. kolo: ŠKP Dúbravka - Vrakuňa 2:1, Domino -MŠK Petržalka 4:1, Slovan - Inter 2:1, Stupava - SFM Senec 0:1, Žolík Malacky - PVFA 1:3.

Tabuľka

1. Slovan 11 10 0 1 32:6 30
2. PVFA 11 9 1 1 42:7 28
3. Senec 11 9 0 2 32:9 27
4. Žolík 11 8 1 2 35:6 25
5. Inter 11 7 0 4 40:12 21
6. Vrakuňa 11 4 2 5 22:12 14
7. Dúbravka 11 4 1 6 19:19 13
8. Domino 11 4 1 6 19:27 13
9. Petržalka 11 2 2 7 13:31 8
10. Stupava 11 1 3 7 11:21 6
11. FC Senec 10 1 1 8 8:37 4
12. D.N.Ves 10 0 0 10 1:87 0

Prípravka, skupina A2 - 9. kolo: Artmedia - Pezinok 2:0, Karl. Ves - Zohor 3:3, Spoje - BCT 0:1, Bernolákovo -Rača 0:11, Sl. Grob - Lamač 0:3, Ružinov - Rovinka 7:0.

Tabuľka

1. Ružinov 11 11 0 0 68:9 33
2. BCT 11 8 2 1 36:9 26
3. Spoje 11 7 1 3 39:16 22
4. Lamač 11 7 1 3 38:15 22
5. Sl.Grob 11 6 1 4 35:27 19
6. Pezinok 11 5 0 6 31:33 15
7. Zohor 11 3 4 4 21:15 13
8. Artmedia 10 4 1 5 15:21 13
9. Karl.Ves 11 4 1 6 26:33 13
10. Rovinka 11 2 1 8 18:38 7
11. Rača 11 2 0 9 21:43 6
12. Bernolákovo 10 0 0 10 3:92 0

Prípravka, skupina B - 9. kolo: ŠKP Dúbravka B - Artmedia B 0:0, Domino B - FK Dúbravka 5:1, Slovan B - Inter B 6:1, Stupava B - SFM Senec B 3:5, Ružinov B - FC Senec 5:0.

Tabuľka

1. Slovan B 11 10 0 1 114:6 30
2. PVFA B 10 10 0 0 78:6 30
3. Inter B 11 8 0 3 65:19 24
4. Artmedia 11 7 1 3 51:25 22
5. Žolík 10 6 1 3 50:29 19
6. SFM B 11 6 0 5 31:34 18
7. Dúbravka 11 5 1 5 53:36 16
8. ŠKP B 11 4 1 6 22:45 13
9. Domino B 11 2 1 8 16:78 7
10. Ružinov B 11 2 1 8 17:89 7
11. Stupava B 11 1 0 10 10:61 3
12. FC Senec 11 1 0 10 6:85 3

Prípravka, skupina C - 9. kolo: ČSFA Malacky - Ivanka 8:1, Karl. Ves C -Dev. Nová Ves B 2:1, Slovan C - BCT B 2:3, Stupava C - SFM Senec C 0:13, Vrakuňa B - Rohožník 4:1.

Tabuľka

1. ČSFA 11 9 0 2 68: 9 27
2. Vrakuňa B 11 9 0 2 63:28 27
3. Žolík C 10 8 0 2 48:11 24
4. SFM C 11 8 0 3 35:13 24
5. PVFA C 10 7 0 3 51:31 21
6. Slovan C 11 6 1 4 61:29 19
7. Ivanka 11 4 0 7 33:31 12
8. BCT B 11 4 0 7 20:29 12
9. Karl. Ves C 11 3 0 8 20:58 9
10. D.N.Ves B 11 2 1 8 23:47 7
11. Rohožník 11 2 1 8 9:54 7
12. Stupava C 11 1 1 9 15:964


  1. ObFZ Senica: Strelnica v Rybkách, prvá prehra Sobotišta 379
  2. Dôchodcovi zhorel dom, obec vyhlásila zbierku 100
  3. Voľby do VÚC 2017 Senica: Zoznam kandidátov na poslancov 96
  4. Skalické dni sa niesli v znamení tradícií, hudby, tanca i výstav 73
  5. Skaličania rozstrieľali aj druhého súpera v rade Foto 69
  6. Predpoveď počasia pre Záhorie na celý týždeň 63
  7. Voľby do VÚC 2017 Skalica: Zoznam kandidátov na poslancov 60
  8. V Skalici rozdali ocenenia za cehraničnú spoluprácu 37
  9. Žena z Gbelov riešila osobné spory prepichovaním pneumatík 25
  10. Voľby do VÚC 2017 Malacky: Zoznam kandidátov na poslancov 25

Najčítanejšie správy

Záhorie

ObFZ Senica: Strelnica v Rybkách, prvá prehra Sobotišta

Cez víkend pokračovali súťaže ObFZ Senica 8. kolom a na niektorých ihriskách sa zrodili naozaj zaujímavé výsledky.

Dôchodcovi zhorel dom, obec vyhlásila zbierku

Minulý víkend zhorela dôchodcovi z Radošoviec strecha nad hlavou.

Voľby do VÚC 2017 Senica: Zoznam kandidátov na poslancov

O post poslanca sa uchádza 27 kandidátov, do krajského zastupipeľstva sa dostane päť.

Skalické dni sa niesli v znamení tradícií, hudby, tanca i výstav

Množstvo tradícií, hudby, tanca, výstav, športových podujatí i zábavy pre všetky vekové kategórie priniesli Skalické dni, ktoré sa včera skončili v Skalici.

Skaličania rozstrieľali aj druhého súpera v rade

HK Skalica po osemgólovej nádielke Považskej Bystrici nasúkala sedem gólov aj Spišskej Novej Vsi.

Blízke regióny

Townhill v centre Nitry: Dve podlažia budú pod zemou

Podmienky krajského pamiatkového úradu zrušil odvolací orgán. Výbor mestskej časti má proti zámeru námietky.

Bábätká z trenčianskej pôrodnice

Prinášame vám prehľad novorodeniatok, ktoré sme odfotili v trenčianskej nemocnici počas uplynulého týždňa a ich fotky zverejníme aj v pondelňajšom vydaní MY Trenčianskych novín.

Stánkari s občerstvením budú na miesta na Vianočných trhoch prihadzovať

Po rokoch bude Vianočné trhy v Trnave opäť organizovať radnica.

Pokiaľ by v dome strašilo, Tomáš by sa nečudoval

Kúpiť rozpadnutý a zdevastovaný dom, v ktorom sa v minulom storočí v rôznych dekádach postupne vystriedali žandári, prichytení zlodeji, nacisti i partizáni, chce dávku odvahy.Tomáš Ondrkál ju má.

FOTO: Dukla stále neporazená, padli aj Košice

Nedeľňajší šláger kola Tipsport ligy vyhral Trenčín nad Košicami v pomere 3:1.

Všetky správy

Sagan, Sagan a opäť Sagan. Chlapec bez nervov je tretí raz majstrom sveta

Pre mňa je to neuveriteľné, výnimočné, vravel slovenský cyklista.

Dvesto pretekárov bojuje šesť a pol hodiny o titul a vždy vyhrá Sagan

Slovák má najviac víťazstiev, tituly zbiera ako na bežiacom páse a slávneho Merckxa mrzí, že si s ním nemohol zmerať sily, keď sám jazdil.

Merkelová avizuje tvrdé vysporiadanie sa s extrémistami z AfD (minúta po minúte)

V Berlíne ľudia protestovali proti Alternatíve pre Nemecko.

Osobnosti reagujú na triumf Sagana: Jazdec z malej krajiny mení históriu

Slovenský jazdec ako prvý v histórii získal tri tituly na MS za sebou.

Kam vyraziť