Prvé domáce víťazstvo Cerovej

Hlboké - Čáry
1:1 (0:1)
Góly: Malárik - Ján Flajžík.
Hostia pricestovali do Hlbokého len s desiatimi hráčmi, no predovšetkým v prvom polčase tento ich handicap nebol na ihrisku vôbec poznať. Boli futbalovejší a vypracovali si niekoľko vyložených streleckých možností. Šťastie pre domácich, že v tento deň vychytil formu ich brankár Hrušecký, ktorý si udržal čisté konto až do 40. minúty. Až vtedy ho prekonal Ján Flajžík a tak spokojnejší na prestávku odchádzali hostia. Z kabín prišli na hraciu plochu mužstvá ako vymenené. Jednak domáci sa nechceli s daným stavom zmieriť, jednak hosťom s postupujúcim časom rapídne ubúdali sily. Futbalistom Hlbokého svitla nádej na úspešný výsledok už v 57. minúte, keď vyrovnal Malárik. No hoci pokračovali v nátlakovej hre až do záverečného hvizdu, streliť gól znamenajúci tri body im už nebolo súdené. Lebo hoci si aj vypracovali zopár šancí, ktoré po góle priam volali, Čárania mali v bráne muža na svojom mieste. A tak sa zrodila zaslúžená remíza, s ktorou vzhľadom na priebeh stretnutia museli byť spokojní obaja. I keď pre jedného znamená jeden plusový, pre druhého naopak, dva mínusové body. R Sládek, Polakovič. (Milan Krištof)

Kopčany - Unín
1:1 (0:0)
Góly: M. Veselý - vlastný.
V Kopčanoch sledovali prítomní uzimení priaznivci futbalu hru zodpovedajúcu počasiu i terénu. Na patričnú teplotu sa nedokázali zahriať ani hráči oboch aktérov a tak sa zrodila zaslúžená remíza. Pozitívom stretnutia tak bola aspoň slušná hra, ktorou sa prezentovali všetci, ktorí do hry zasiahli. R Mikúš. (Milan Novák)

Š. Humence - Oreské
2:2 (0:0)
Góly: Korontály, T. Velický - Kralovič, Bezúch.
V sychravom počasí bol najmä prvý polčas „o ničom“. Po prestávke prítomných divákov uspokojilo aspoň niekoľko futbalových „vecí“. V prvom rade to boli štyri góly a tiež niektoré akcie po góle volajúce (najmä dve žrde nastrelené domácimi futbalistami). Hráči Šajdíkových Humeniec si môžu spytovať svedomie, lebo nedokázali udržať vedenie 2:0. Hosťom sa oplatilo „biť sa“ o výsledok. Dočkali sa hádam päť minút pred koncom, keď vyrovnal Ľuboš Bezúch. R Dzindzík st. (Dušan Hlavenka)

Sekule - Dubovce
2:0 (0:0)
Góly: Andrej Trajlínek (11), Adam Trajlínek.
Po väčšinu zápasu sledovali vymrznutí diváci vyrovnané stretnutie bez korenia futbalu - gólov. Domácich však v stretnutí „zdobila“ väčšia túžba získať všetky body a tak sa v jeho samom závere dočkali. Dvakrát sa im podarilo svoje akcie dotiahnuť zásluhou bratského tandemu Trajlínkovcov až do konca a tak sa zrodilo ich zaslúžené víťazstvo. ČK 0:1. R Lapoš. (Červenka)

Koválov - Rybky
3:1 (0:0)
Góly: Tokoš, M. Vach, Morávek - Martin Petrúfka.
Za chladného počasia a na ťažkom teréne boli domáci futbalisti po celý zápas iniciatívnejší a vypracovali si viac streleckých možností ako ich súper. Gólovo sa však presadzovali až po prestávke, keď gólmi Tokoša v 55. minúte a M. Vacha v 67. minúte išli do dvojgólového vedenia. Hosťom svitla nádej v 86. minúte, keď Martin Petrúfka znížil, ale v 90. minúte domáci Morávek po samostatnej akcii pečatil na konečných 3:1. Výsledok je zaslúžený a prehra hostí prijateľná. R Otočka, Cabadaj. (Fero Kubík)

Šaštín - Letničie
2:1 (0:0)
Góly: Cintula (11), Mich. Stanický - Pastorek.
Domáci futbalisti sa na povinné víťazstvo doslova nadreli. Hostia totiž využili nielen záľudnosť terénu i počasia, ale tiež umne prehusťovali priestor pred svojou šestnástkou, takže domácich do vážnejšej koncovky do prestávky vôbec nepustili. Naopak, mohli to byť oni, kto mohol ísť do šatní s náskokom. Ich jedinú,avšak obrovskú šancu v 30. minúte zmaril domáci brankár Fila vrhnutím sa prenikajúcemu útočníkovi hostí pod nohy. V druhom polčase Šaštínčania predsa len čo - to z futbalu predviedli a dočkali sa aj gólového efektu v 51., resp. 69. minúte. A hoci hosťujúci Pastorek stretnutie dorazením brankárom domácich vyrazeného priameho voľného kopu v 58. minúte na niekoľko minút zdramatizoval, body nakoniec zostali doma. Tentoraz však vládla v domácom tábore spokojnosť len s nimi. R Ďurica, Pálka. (Peter Vrtalík)

Cerová - Brodské
1:0 (1:0)
Gól: Anton Veteška.
Výkon hostí akoby poznačil úvod stretnutia, keď sa ich útočníkom nepodarilo dopraviť do brány brankárom domácich vyrazenú strelu spoza šestnástky. Bola to ich prvá, ale aj posledná možnosť v zápase skórovať. Futbalisti Cerovej hrajúci „s nožom na krku“ potom odohrali veľmi rozumný zvyšok stretnutia. Kontrolovali priebeh zápasu, hostí k ničomu vážnemu nepustili a keďže Anton Veteška strelil hlavou po rohu aj gól, zaslúžene sa tešili zo zisku troch bodov. Ba v závere mohli svoje víťazstvo aj prikrášliť, no zlyhali v koncovke. R Zabadal. (Ľuboš Pavlík)

Radošovce - Bor. Mikuláš
2:0 (1:0)
Góly : Kubík, Pekar.
V Radošovciach priniesol súboj dvoch mužstiev patriacich k absolútnej špičke regiónu do prestávky úplne vyrovnaný priebeh. Strelecké možnosti si vytvorili obaja súperi, a hneď niekoľko, nakoľko však domáci futbalisti jednu zo svojich už v 11. minúte využili, na polčasovú prestávku išli spokojnejší oni. Po návrate z kabín sa všeobecne očakávala zvýšená snaha hostí po vyrovnaní. Vietor z plachiet im však vzal druhým gólom domácich Pekar už v 55. minúte. Odvtedy boli Radošovčania lepším mužstvom a nakoľko „Búrania“ ich bránu po obdržanom góle vôbec neohrozili, stav 2:0 pre domácich zostal do konca. Treba povedať, že vzhľadom na dianie v druhej štyridsaťpäť minútovke zaslúžene. Kazom stretnutia bol nefutbalový incident zo 75. minúty stretnutia. Vtedy sa totiž jeden z fanúšikov hostí rozhodol opustiť štadión, a to čo možno najkratšou cestou - krížom cez ihrisko. Domáci funkcionári boli jeho konaním natoľko zaskočení, že voči vinníkovi zakročili až na popud delegáta stretnutia. (Previnilec, ak to bol naozaj on, sa nám ešte v nedeľu večer v redakcii telefonicky prihlásil. Vraj „testoval“ ostražitosť domácich funkcionárov). Pred 400 divákmi rozhodovali Zajíc (HR), Petráš (AR).
Radošovce : Bolebruch - Žúrek (Prokeš), Tokoš, Kudláč, Bartal, Dobrovodský, Kubík (Flajžík), Sloboda, Pekar, Sprušanský (Ivánek), Huliman.
B. Mikuláš : Drinka - Kassay, Wallner, R. Hlavenka, Krchňavý, Mihál, Cák, Liška, Ľ. Macek, Drápal, Malík (Mach - P. Hlavenka, Š. Macek, Sokol).

1. Radošovce 15 7 0 0 3 2 3 31:20 32 (+11)
2. Šaštín 15 6 1 0 3 3 2 30:12 31 (+10)
3. B.Mikuláš 13 5 1 0 3 2 2 25:12 27 (+9)
4. Oreské 15 4 2 2 3 1 3 26:25 24 (0)
5. Sekule 15 6 3 0 0 2 4 25:20 23 (-4)
6. Koválov 14 5 1 1 1 3 3 20:16 22 (+1)