Najlepšími Záhorákmi sú Gbely

Čáčov - Trebatice
3:1 (1:1)
Góly: 6. a 59. Filuš, 81. Búzek - 43. Rosíval
Domáci nastúpili v silne okyptenej zostave a vyšiel im úvod stretnutia, keď v 6. min po akcii Salaya s Búzkom otvoril skóre Filuš. Salay s Búzkom potom mali ešte ďalšie príležitosti, ale úspešní neboli. Boli to naopak hostia, ktorí po nedorozumení bratov Valjentovcov v 43. min Rosívalom vyrovnali. V druhom polčase mali hostia síce optickú prevahu, ale domáci svojou bojovnosťou a nasadenosťou dotiahli stretnutie do víťazného konca. V 59. min dávali na 2:1 opäť Filušom po predchádzajúcej akcii Salaya. Na druhej strane dával Bondra iba do brvna a tak sa stav predbežne nemenil. Keď potom Seitlerovu gólovku bravúrne zneškodnil B. Valjent, platilo nedáš, dostaneš. Búzek za pomoci žrde totiž zvýšil na 3:1. Hostia mohli aspoň znížiť, no v 90. min Bondrom kopanú penaltu brankár domácich vyrazil a tak za uzimeného počasia domáci slávili víťazstvo a tri body.
Čáčov: B. Valjent - R. Valjent (Ružička), Kňazovič, Salay, Stašek, Mihálik, Hutta, Horňák, Filuš, Búzek, Chocholáček.
Trebatice: Palkech - Búš, Seitler, Polák, Rosíval, Herceg, Lago, Bondra, Surovčík, Jakubička, Vallo.
IVAN TOBIÁŠ

Piešťany - Radošina
6:1 (2:1)
Góly: 84. a 90. Gvozdenovič, 20. Blahunka, 42. Greguš, 57. Jánošík, 85. Bartošek - 29. Juraj Piršel.
Stretnutie prebiehalo za neustálej prevahy domáceho mužstva, keď hostia sa pokúšali jedine o brejkové akcie. Práve po jednej takej v 29. min prvého polčasu síce vyrovnali, ale viac im už Piešťany nedovolili a najmä v 2. polčase mali hru plne pod kontrolou.
Piešťany: Vallo - Jánošík, Bartošek, Greguš, Masár, Blahunka (Kolník), Dadík, Stachura (Pekár), Žamba, Gvozdenovič, Kukuč (Krischke).
Radošina: Klačanský - Turčan, P. Bartošek, Ďaďan, Varga, Hanzlík (Bališ), Beňovič, Bakoš, Oravec (Bačkády), Jozef Piršel, Juraj Piršel.

Chtelnica - Kúty
2:1 (2:0)
Góly: 10. P. Rechtorík, 21. I. Bílik - 54. Smolinský.
Hralo sa za citeľného chladu a neustáleho dažďa. Napriek tomu to boli domáci, čo mali výborný vstup do stretnutia a už v 10. min otvorili skóre P. Rechtoríkom. Ďalší gól domácich padol po peknej akcii Piešťanský – Ivan Bílik, keď na 2:0 zakončoval posledne menovaný hráč. Viacero šancí na jednej i druhej strane zostalo nevyužitých. Potom hostia domácich zatlačili a v 54. min. Smolinským znížili na 2:1. Domácich však v tejto fáze hry podržal brankár Pavelský, ktorý zneškodnil 4 – 5 vyložených príležitostí a má veľkú zásluhu na prvej jesennej výhre Chtelnice.
Chtelnica: Pavelský - D. Rechtorík, Gacko (Cibrín), Bolla, Piešťanský (Máčala), Kičina, P. Rechtorík (Hamšík), M. Bílik, D. Blaško, Lukáč, I. Bílik.
Kúty: Malík - Palkovič, Kubo, Ősterreich, Smolinský, Dominik, Štifner, Hyránek, Ralbovský, Jakubec, Mihál.

Petrova Ves - Krakovany
1:1 (0:0)
Góly: 86. Huťťa - 80. Kališ.
Na ťažkom teréne sa hral pomerne dobrý futbal na oboch stranách. Náročné podmienky viac po polčase pôsobili na domácich, ktorí ako keby kondične odchádzali. Situáciu využili hostia a po avizovanom faule na domáceho brankára sa v 80. min. Kališom dostali do vedenia. Domáci nedeprimovaní však zvýšili aktivitu a v 86. min. Huťťom vyrovnali, keď obišli nielen obranu, ale aj brankára hostí. Po stretnutí sa konala tradičná futbalová akcia - vyhlásenie futbalistu roka, ktorým sa stal brankár Jozef Lánik.
P. Ves: Lánik – Pet. Pochylý st. (Matula st.), Matula ml., Vanek, I. Juriga, Černý (M. Pochylý), Křižan, Huťťa, Morvay, Krchňavý.
Krakovany: Bondra – Strecký, Milec, Bejdák, Ivančík (Sedlák, M. Balcír), Ilenčík, Feranec, Žák, Urban, Kališ, T. Balcír, Hlaváč.

Smolenice - Lok. Trnava
1:4 (0:2)
Góly: 52. Nídel - 3. J. Horváth, 22. Srdoš, 47. Kralovič, 62. Laurinec
V slabom zápase sa rýchle ujali vedenia hostia, keď už v 3. min potiahli rýchlu krídelnú akciu a J. Horváth zaznamenal ich vedúci gól. Domáci síce na odvetu pohrozili, ale boli to Srdoš i A. Horváth, ktorí mohli meniť skóre. Nepodarilo sa to ani Ohrablovi, ktorého hlavička skončila na brvne rad bol opäť na hosťoch. Príležitosť po rohovom kope zúžitkoval v 22. min. na 0:2 Srdoš. Polčas sa potom už dohral iba medzi šestnástkami s výnimkou nevyužitých možností Dedáčeka a J. Horvátha na každej strane. V druhom polčase lopta hneď v úvode trafila Kraloviča a od neho skončila v Augustínovej bráne - 0:3. Keď sa potom po predchádzajúcom góle v 52. min. nepodarilo znova skórovať domácemu Nídlovi, iniciatívy sa chytili hostia a po chybe domáceho brankára Laurinec dopravil v 62. min. loptu do siete. Po tomto góle zápas za nevľúdneho počasia už iba dobiehal.
Smolenice: Augustín – L. Štibraný, Smolík, Nídel, Jankovič, Hlavatý, Dedáček (Kráľovič), Ohrablo, Haberl, T. Štibraný (Portáš), Zajíček
Lokomotíva: Ryšavý – J. Horváth (Szalay), Dúbravec, Srdoš, Holič, Zaťko, M. Horváth, Vavrinec, Kralovič, Masarovič (Braniša), A. Horváth (Anetta)

Mor. Sv. Ján - Dvorníky
2:2 (2:1)
Góly: 15. Stupavský, 19. Kudlička - 29. Polakovič, 70. Harnúšek
Domáci mali v tomto stretnutí výborný nástup a po necelých dvadsiatich minútach gólmi Stupavského a Kudličku už viedli 2:0, keď potom v nasledujúcich minútach mohli ešte čosi pridať. Lenže iniciatívu prevzali hostia a ešte do polčasu znížili Polakovičom na 2:1. v druhom polčase sa ale domáci začali kondične strácať, upadli do starých koľají a inkasovali po druhý raz. V závere domáci prepásli obrovskú šancu, keď osamotený Stupavský prekopol súperovu prázdnu bránku.
Mor. Sv. Ján.: Šimek - Kavecký, Uhrinec, Zajíc, Vávra, Cagáň, Stupavský, Mračna, Emrich, Hrica, Kudlička (Buzay).
Dvorníky: Nemeček - Knížat, Herceg, Horváth, Harnúšek, Farkaš, Bžoch, Polakovič, Krajinčák, Cabadaj, Brestovanský (Kobelár, Kolár, Magula).

Prašice - Gbely
0:1 (0:1)
Góly: 33. Péči
Domáci začali náporom. Vypracovali si dve vyložené šance, no nedokázali ich dotiahnuť do úspešného konca. Hostia postupne hru vyrovnali. V 33. minúte po neúspešnej akcii domácich, išli hostia do protiútoku a Péčiho rozhodná strela znamenala gól. Po zmene strán sa domáci snažili zmeniť nevyhovujúci stav. Hralo sa prakticky iba na jednu bránu. Hostia však svoje vedenie nepustili a odvážajú si cenné tri body. Rozhodoval Faltejsek pred 120 divákmi.
Prašice: Slama - Paluš, Okša, Delič, Martinček, Baláž, Janega, Halo, Šmatlák, Streďanský, Ďurík.
Gbely: Janík - M. Mihál, Kolár, Eisner, Andra, Péči, Rozboril, Zajíček (86. Križan), Kudláč (86. Daniel), Májek, P. Mihál (88. Nemec).

Holíč - Jalšové
2:1 (0:0)
Góly: 65. a 90+ Madák - 49. Páleník
Bol to vyrovnaný zápas, v ktorom hostia dokonca pôsobili futbalovejšie. Po začiatku druhého polčasu sa dokázali v 49. min presadiť aj gólovo, keď ich vedúci gól zaznamenal Páleník a bolo 0:1. Domáci však dokázali pritlačiť a z priameho kopu vyrovnali na 1:1 Madákom. Zápas však ešte zďaleka nekončil a najmä hostia sa z brejkov snažili rozhodnúť. Už v nadstavenom čase posledný dotyk Madáka s loptou však znamenal víťazstvo v zápase, kde rozhodovala zvýšená bojovnosť domácich.
Holíč: Tolla - Palkovič, Madák, Smaženka, M. Mihok, Lorenc (Hajossy), M. Nečas, Blatnický, Ivánek, Singhofer, Irša.
Jalšové: Putera - Mihálik, Wesolovski Varga), Páleník, M. Krajčovič, J. Krajčovič, Hudek, Zelenay, Kuna, Čagánek, Dunár (Uhlík).

dohrávka 14. kola
Krakovany - Chtelnica
3:0 (2:0)
Góly: 45. (11 m) a 77. Kališ, 35. Pavlovič
ČK: R. Piešťanský, Pollák (obaja Chtelnica)
ŠTK ZsFZ pôvodne dohodnutý termín dohrávky v sobotu 11. novembra neakceptovala a tak sa stretnutie uskutočnilo na Sviatok všetkých svätých. Oklieštení domáci sa proti outsiderovi trápili najmä v koncovke a tak bolo od úvodu jasné, že gólové hody sa konať nebudú. Hostí načal v 35. min Pavlovič a po faule Piešťanského na Z. Šurína pridal druhý gól z penalty Kališ. Po obrátke hra ešte viacej upadla, keď hostia svoje náznaky šancí nedokázali dotiahnuť a domáci zase tutovky veľkoryso zahadzovali. V 77. uzavrel skóre hlavičkou stopér Kališ a Krakovany si tak do nedele vyskúšali pozíciu lídra súťaže.
Krakovany: Bondra - Kališ, Ondrejka, Bejdák, Milec, Ilenčík (56. P. Sedlák), Feranec, Žák, Urban, Pavlovič (47. M. Balcír), Z. Šurín (88. L. Hlaváč).
Chtelnica: Pavelský - Rechtorík, Bolla, L. Cibrín, Hamšík, R. Piešťanský, Pollák, Gacko, Brestovanský, M. Blažko, I. Bílik.

1. Piešťany 15 9 5 1 48:13 32
2. Krakovany 15 10 2 3 33:18 32
3. L.Trnava 15 9 4 2 36:17 31
4. Gbely 15 8 5 2 35:22 29
5. Jalšové 15 9 1 5 39:20 28
6. Trebatice 15 7 2 6 33:22 23