Pondelok, 25. január, 2021 | Meniny má GejzaKrížovkyKrížovky

Mládežnícky hokej

Extraliga juniorov
18. kolo: Skalica - Poprad 1:1 (0:0, 1:0, 0:1), Chylo - Mlynarovič.
Pred 100 divákmi rozhodovali Valachovič, J. Šefčík, Müllner. Vylúčení 4:6 na 2 min., presilovky 0:1, oslabenia 0:0.
Domáci juniori mali počas celého zápasu výraznú prevahu, nedokázali sa presadiť strelecky. Hosťom stačila na vyrovnanie jedna z mála šancí, keď v 51. min. využili presilovky pri vylúčení Javorka.
Ďalšie výsledky: Dubnica - Trnava 1:10, Trenčín - Zvolen 5:1, L. Mikuláš - Košice 3:2, Nitra - B. Bystrica 2:3, Sp. N. Ves - Slovan 4:2, Žilina - Martin 3:1.
19. kolo: Zvolen - Skalica 1:0 (0:0, 1:0, 0:0). Napriek tomu, že juniori Skalice boli v stretnutí aktívnejší a „vyhrali“ na počet striel, rozhodol gól domáceho z 22. minúty. Žilina - Dubnica 4:0, Martin - Sp. N. Ves 4:5, Slovan - Nitra 6:1, Košice - Trenčín 8:4, Poprad - Trnava 2:3, B. Bystrica - L. Mikuláš 3:2.

1. liga juniorov
16. kolo: Senica - Pov. Bystrica 2:4 (0:1, 1:2, 1:1), g. d. Herda, Hladký.
Pred 150 divákmi rozhodovali Pagáč, Otrubčák, Z. Junek. Vylúčení 6:9 na 2 min., presilovky 1:1, oslabenia 0:0.
Po vyrovnanej prvej tretine mali v ďalšom priebehu prevahu domáci juniori, no doplatili na nepremieňanie gólových príležitostí.
Ďalšie výsledky: Ružinov - Topoľčany 6:1, Hoba - N. Zámky 2:4, Levice - Prievidza 0:4. Piešťany a Žiar n/Hr. mali voľno.
17. kolo: Topoľčany - Senica 2:3 (0:1, 1:0, 1:2), g. h. Hladký 2, Tallo. Záhoráci sa v Topoľčanoch ujali vedenia, no domáci v tretej tretine otočili skóre vo svoj prospech. V 51. min. však v priebehu 28 sekúnd dali Hladký s Tallom dva góly, ktoré zabezpečili hosťom dva body.
Ďalšie výsledky: Prievidza - Hoba 5:3, N. Zámky - Žiar n/Hr. 1:3, P. Bystrica - Piešťany 2:0. Levice a Ružinov mali voľno.

Extraliga dorastu
55. kolo: Ružinov - Skalica 3:1, Zvolen - Martin 5:4, Detva - Žilina 4:3, Nitra - Poprad 3:2, Topoľčany - B. Bystrica 4:1, Slovan - Trnava 1:2, Trenčín - Sp. N. Ves 5:5, Prievidza - Košice 2:1.
19. kolo: Ban. Bystrica - Skalica 1:2, Zvolen - Slovan 2:7, Detva - Ružinov 2:3, Nitra - Trenčín 5:4, Topoľčany - Prievidza 4:1, Martin - Sp. N. Ves 3:2, Žilina - Košice 6:1, Poprad - Trnava 6:1,
20. kolo: Poprad - Skalica 2:2, Detva - Slovan 3:3, Zvolen - Ružinov 4:6, Topoľčany - Trenčín 4:2, Nitra - Prievidza 2:0, Žilina - Sp. N. Ves 3:0, Martin - Košice 1:4, B. Bystrica - Trnava 0:4.

1. liga dorastu sk. A
15. kolo: Piešťany - P. Bystrica 1:4, Partizánske - Dubnica 0:11, N. Zámky - Zvolen B 7:2, voľno - Senica.
16. kolo: Senica - Hoba 5:4, Piešťany - Dubnica 2:5, Partizánske - Pov. Bystrica 1:9, N. Zámky - Žiar n/Hr. 6:2.

Senica - Skalica 2:7 (0:1, 0:4, 2:2)
Góly: Pollák, D. Štetina - F. Lorenc 2, Bolebruch, Janáč, Srnec, T. Lorenc, Šimek.
Pred 100 divákmi rozhodovali P. Šefčík, J. Šefčík, Gegáň. Vylúčení 4:7 na 2 min., Vrbovský (SE) 5 min. + DKZ, Janáč (SK) 10 min. OT. Presilovky 0:1, oslabenia 0:2.
Senica: Duban ( 24. Hollý) - Vereš, Štefanka, Fian, Černek, Paračka, R. Szalva, Šedivý, Vrbovský - Štetina, Hazucha, Kanich, Šenšel, Miča, Šimonovič, Pollák, J. Szalva, Konečný, Plánka, tréner J. Krišák.
Skalica: Šuryn - Filo, Danihel, Holaza, Bolebruch, F. Lorenc - Kabzáni, Čajkovský, Škadra, Janáč, Polák - Petráš, Srnec, Romančík, Daniel, Šimek - T. Lorenc, tréner Jozef Fabián.
V prvých dvoch tretinách boli Skaličania lepší a zaslúžene si vypracovali náskok, keď prvý gól dal Bolebruch z presilovky. Vyšiel im aj nástup do druhej časti, keď dvomi rýchlymi gólmi ušli na 0:3, pričom tretí gól dal Janáč dokonca vo vlastnom oslabení. V záverečnej časti dali domáci dva góly a mali šance aj na ďalšie, hostí v týchto chvíľach neraz podržal brankár Šuryn. Hostia prikrášlil svoje víťazstvo v samom závere, keď 13 sekúnd pred koncom uzavrel gólový účet F. Lorenc opäť vo vlastnom oslabení.
Ďalšie výsledky: Nové Zámky - Nitra 0:6, Trnava - Topoľčany 5:3, Levice - Ružinov 2:9, Hoba - Slovan 4:11, Piešťany - Trenčín 1:5.

8. ŠHT
Skalica - Senica 9:3 (2:1, 3:1, 4:1), Baumann 3, Smetana 2, Kučera, Božek, Kucharič, Hyža - Eichinger 2, Slovinec,
Ďalšie výsledky: Nitra - N. Zámky 4:3, Topoľčany - Trnava 8:1, Ružinov - Levice 6:2, Slovan - Hoba 11:1, Trenčín - Piešťany 8:4.

7. ŠHT
Senica - Skalica 2:5, N.Zámky - Nitra 2:5, Trnava - Topoľčany 1:2, Levice - Ružinov 4:5, Hoba - Slovan 3:7, Piešťany - Trenčín 1:8.

6. ŠHT
Skalica - Senica 9:5 (3:4, 5:1, 1:0), Černáček 3, Babiar 2, Kukliš, Rund, Kadlečík, Vanek - Oravec 2, Belan Hollý, Černý. Hstia mali veľmi dobre rozohranú partiu, keď viedli 1:4 a v 27. min. ešte 3:5. Druhú polovicu zápasu však ovládli domáci hráči, hlavne zásluhou silných troch minút, keď od 29. do 32. min. dali päť gólov.
1. Trenčín 12 11 1 0 131:23 23
2. Nitra 12 10 2 0 88:35 22
3. Ružinov 12 8 1 3 111:38 17
4. Skalica 12 7 1 4 83:53 15
5. Slovan 12 6 2 4 83:51 14
6. Senica 12 5 2 5 81:51 12
7. Topoľčany 12 5 1 6 59:48 11
8. Trnava 12 5 1 6 59:54 11