Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília
Pridajte si svoje mesto

Zoznam kandidátov na post primátora a starostu miest a obcí

Bílkove Humence
Kandidát: nominant
1. Božena Drinková ĽS, HZDS
Borinka
Kandidát: nominant
1. Miroslav Babčan ĽS – HZDS, SNS
2. Milan Maxian N
3. Jozef Pokorný KDH
4. Jozef Vrábel ANO
Borský Mikuláš
Kandidát: nominant
1. Jozef Cák N
2. Ferdinand Drinka N
3. Dagmar Schaller, Ing. N
Borský Svätý Jur
Kandidát: nominant
l. Ján Chudík KDH, SDKÚ– DS
2. Anna Kratochvílová N
3. Ján Palkovič SMER - SD
Brodské
Kandidát: nominant
1. René Bartal N
2. Anna Krídlová N
3. Peter Macháček Ing. koalícia, SMER-
SD, ĽS – . HZDS, SNS
4. Dana Mrázová N
5. Jozefa Šimkovičová Ing. koalícia SDKÚ
– DS, KDH
Cerová
Kandidát: nominant
1. Ondrej Ďuriš, N
2. Vladimír Jánoš N
3. Marta Kubová, Ing. SMER
Čáry
Kandidát: nominant
1. Anežka Bozelmanová KDH
2. Marián Halás koalícia ĽS
– HZDS, SMER – SD, SNS
4. Ivana Kubinová N
Častkov
Kandidát: nominant
1. Ľubomír Fábik N
2. Štefan Juráš SDKÚ – DS
Dojč
Kandidát: nominant
1. Vilma Cintulová N
2. Ľudmila Drinková N
3. Katarína Jankovičová Bc N
4. Milan Morávek SMER - SD
5. Blažej Perička Ing. ĽS - HZDS
6. Jozef Pokrývka N
7. Ján Ušiak, Ing. N
8. Marián Vymislický N
9. Pavel Zich KDH
Dubovce
Kandidát: nominant
1. Igor Biskupič N
2. Milan Huťťa N
3. Pavol Pollák N
4. Alžbeta Tokošová, Ing. N
Gajary
Kandidát: nominant
1. Miroslav Krtek SDKÚ-DS
2. Radoslav Sloboda N
3. Peter Šišolák, Mgr. KSS
4. Ing. Peter Tydlitát N
Gbely
Kandidát: nominant
1. Jozef Hazlinger Ing. SMER, ĽS-HZDS,
SNS
2. Jozef Petráš Ing. SDKÚ-DS
Hlboké
Kandidát: nominant
1. Pavol Holejšovský, JUDr. N
Holíč
Kandidát: nominant
1. Rastislav Caletka N
2. Martin Cudziš N
3. Zdenko Čambal, Bc. SMER-SD, ĽS-
HZDS, SNS
5. Vladimír Horák, Ing. SDKÚ – DS, KDH
6. Vladimír Petrovič,Mgr. N
Hradište pod Vrátnom
Kandidát: nominant
1. Ivan Hatiar, Ing. N
2. Jozef Nosko N
3. Vladimír Rak, Ing. N
Chropov
Kandidát: nominant
1. Milan Bederka KDH
2. Mária Flamíková N
3. Pavel Liška N
Jablonica
Kandidát: nominant
1. Ľudovít Harasník ĽS – HZDS
2. Alena Hazuchová N
3. Milan Kopecký SMER – SD
4. Emília Masárová SNS
Jablonové
Kandidát: nominant
1. Ondrej Jurčák, Ing. N
2. Peter Klamo N
3. František Michalových N
4. Milan Tesarik ĽS – HZDS, SNS,
SMER
Jakubov
Kandidát: nominant
1. Milan Karovič, Ing. N
2. Karol Petráš N
3. Marián Polakovič, JUDr. SMER
4. Bibiána Sirotová ĽS – HZDS
Kátov
Kandidát: nominant
1. Alena Hlubocká SMER – SD, ĽS
– HZDS
2. Jan Horný N
3. Pavol Chudík HZD
4. Terézia Kučerová N
Kopčany
Kandidát: nominant
1. Ľubomír Bollo KSS
2. Dušan Dubecký N
Koválov
Kandidát: nominant
1. Pavol Kuba KDH
2. Vladimír Labaš N
3. Irena Ravasová, Ing N
4. Ľudmila Vlčejová, PaedDr., Mgr
SNS, ĽS – HZDS, SDKÚ – DS
Koválovec
Kandidát: nominant
1. Valéria Kudláčová SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
2. Patrik Renováček KDH
Kuklov
Kandidát: nominant
1. Marta Kubináková KDH
2. Štefan Šimkovič N
Kuchyňa
Kandidát: nominant
1. Róbert Bujna KDH, SDKÚ – DS,
SNS, MISIA 21
2. Alojz Gál SMER
3. Dušan Petrík N
Kúty
Kandidát: nominant
1. Jozef Hladík, MVDr., KDH
2. Mária Macejková, Ing N
3. Branislav Vávra, Ing N
Láb
Kandidát: nominant
1. Kazimír Chmela, Ing. N
2. Monika Valúchová, PaedDr. N
Lakšárska Nová Ves
Kandidát: nominant
1. Oľga Procházková, Ing N
2. Eva Stanková N
Letničie
Kandidát: nominant
1. Anna Vrábelová N
Lopašov
Kandidát: nominant
1. Marián Bederka KDH
Lozorno
Kandidát: nominant
1. Vladimír Bečár, MVDr. N
2. Ľubomír Haramia N
Kostolište
Kandidát: nominant
1. Hubert Danihel N
Malacky
Kandidát: nominant
1. Pavol Hallon, Ing. N
2. Jozef Mračna, Ing. N
3. Jozef Ondrejka, RNDr. N
Malé Leváre
Kandidát: nominant
1. Milan Permecký N
2. Mária Zajacová, Bc ASV
Marianka
Kandidát: nominant
1. Viliam Bolgáč, Ing N
2. Eduard Gaál, Ing. ANO
3. Jozef Kráľ N
4. Tibor Požgay SDKÚ – DS
Mokrý Háj
Kandidát: nominant
1. Peter Pobuda N
Moravský Svätý Ján
Kandidát: nominant
1. Anton Emrich N
2. Ľuboslav Linder, Mgr. N
3. Vladimír Škrabák, Ing. N
Oreské
Kandidáti: nominant
1. Anton Kliment N
2. Beáta Štefková SMER–SD, ĽS
– HZDS, SNS
Osuské
Kandidát: nominant
1. Anton Fiala Ing. N
2. Luboš Svatík KDH
3. Darina Tomková SMER - SD
Pernek
Kandidát: nominant
1. František Bokes ĽS – HZDS, SNS,
SMER
2. Eva Halinárová SDKÚ-DS
Petrova Ves
Kandidát: nominant
1. Miroslav Pochylý SMER - SD, ĽS
– HZDS, SNS, KDH
2. Marcel Polesňák, Ing. N
Plavecký Peter
Kandidát: nominant
1. Viera Kollárová KDH
Podbranč
Kandidát: nominant
1. Viera Končitá ĽS – HZDS
2. Zuzana Kubová, Ing, N
Popudinské Močidľany
Kandidát: nominant
1. Ladislav Nagy N
2. Anton Vašečka ANO
3. Dana Žúrková SMER-SD, ĽS
- HZDS, SNS
Prietrž
Kandidát: nominant
1. Dana Blažková, Ing. N
Prietržka
Kandidát: nominant
1. Rudolf Bartal SMER-SD, ĽS
- HZDS, SNS
2. Vladimír Hatala N
Plavecký Mikuláš
Kandidát: nominant
1. Mária Jeklová N
Plavecké Podhradie
Kandidát: nominant
1. Emil Hlavatý N
2. Jaroslava Janotková N
3. Marian Zechel N
Plavecký Štvrtok
Kandidát: nominant
1. Ing. Margita Fischerová N
2. Milan Paíček, PhDr. N
Rohožník
Kandidát: nominant
1. Mária Kaňková SF
2. Ladislav Šefčík, Ing. N
3. Karol Štark N
4. Peter Švaral, Mgr. ĽS – HZDS, SNS,
SMER
5. Ján Želipský N
Sološnica
Kandidát: nominant
1. Mária Hirthová N
Stupava
Kandidát: nominant
1. Ján Beleš, Ing. N
2. Peter Kalivoda, Bc. ĽS – HZDS, SNS,
SMER
3. Robert Kazarka, MVDr. SDKÚ – DS
Suchohrad
Kandidát: nominant
1. Jaroslav Drozd N
2. Jozef Temer N
Studienka
Kandidát: nominant
1. Zita Kurová, Mgr. N
2. Igor Rakár, Ing. N
3. Boris Soukup, Ing. N
4. Gabriela Žltavá, JUDr. N
Radimov
Kandidát: nominant
1. Štefan Dulík SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
2. Stanislava Macková N
Radošovce
Kandidát: nominant
1. Štefan Huťťa SDKÚ – DS
2. Jozef Madák N
3. Stanislav Pecha SMER - SD, ĽS
- HZDS, SNS, KDH
Rohov
Kandidát: nominant
1.Klára Blažeková MÚDr. SDKÚ – DS
2. Juraj Králiček SMER – SD
3. Štefan Pavelka ĽS – HZDS
4. Viliam Škojec N
Rovensko
Kandidát: nominant
1. Ivan Dujka, JUDr. SMER – SD
2. Ján Ňukovič, Ing. SDKÚ - DS, ĽS
- HZDS, SNS, KDH
Rybky
Kandidát: nominant
1. Viera Fajnorová, Mgr. N
2. Andrea Kuchtová N
3. Ján Michalica KDH
4. Ján Štepanovský, JUDr. SMER – SD
Sekule
Kandidát: nominant
1. Emil Juriga N
2. Pavla Maxianová N
Senica
Kandidát: nominant
1. Anton Cibula, Ing. KDH
2. Jozef Kavecký, Ing. N
3. Alois Matela N
4. Ľubomír Parízek, RNDr. N
Skalica
Kandidát: nominant
1. Stanislav Chovanec, Ing. N
Smolinské
Kandidát: nominant
1. Peter Betták, MVDr. SMER – SD
2. Ján Čelústka SDKÚ – DS
3. Marián Jurkovič N
4. Štefan Maderič KDH
5. Vladimír Smolinský N
Smrdáky
Kandidát: nominant
1. Emília Pavlíková KDH, SDKÚ - DS
Sobotište
Kandidát: nominant
1. Dana Černeková, Ing. N
Šajdíkove HÚmence
Kandidát: nominant
1. Jiří Bordovský, Ing. N
2. Pavol Burda SDKÚ – DS, KDH
3. Ján Burian SNS
4. Dušan Hlavenka N
5. Zdenka Hlavenková N
6. Štefan Malenovský, Bc. N
7. Jozef Vajda, Ing. SMER – SD
8. Mária Včelková ĽS – HZDS
Šaštín-Stráže
Kandidát: nominant
1. Ján Hladký SMER – SD
2. Pavel Macháček N
3. Vojtech Stacha, Ing. N
4. Ľudovit Suchý, Ing. N
Štefanov
Kandidát: nominant
1. Peter Beňa, Ing. N
2. Rudolf Polák KDH
3. Daniel Šinka koalícia SMER
– SD, ĽS – HZDS, SNS
Trnovec
Kandidát: nominant
l. Jozef Kotvan, MVDr. KDH
Unín
Kandidát: nominant
1. Štefan Andel N
2. Ľubica Jurkovičová SMER
3. Peter Regásek SDKÚ-DS
4. Ján Štepánik JUDr. KDH
Veľké Leváre
Kandidát: nominant
1. Mária Beňová ĽS – HZDS, SNS,
SMER
2. Mária Biksadská, Ing. KDH, OKS
3. Peter Huk N
4. Ján Hýll N
5. Štefan Kudlička N
6. Jozef Pollák N
Vysoká pri Morave
Kandidát: nominant
1. Robert Dinuš N
2. Dušan Dvoran SMER
3. Karol Dvoran N
4. Ivan Klas N
Vrádište
Kandidát: nominant
1. Rudolf Gogola, Ing. SZS
2. Elena Horínková KDH, SDKÚ – DS
3. Miroslav Jozefovič SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
4. Milan Kováč N
5. Vladimír Šimonovič, Ing. N
Prievaly
Kandidát: nominant
1. Tatiana Beňáková KDH
Záhorská Ves
Kandidát: nominant
1. Pavol Danihel N
2. Jozef Doršic KDH
3. Vanda Homerová, Ing. N
4. Boris Šimkovič, JUDr. N
Závod
Kandidát: nominant
1. Jozef Gajda N
2. Anna Malinová, Bc. N
Zohor
Kandidát: nominant
1. Ľubica Havranová N
2. Ján Masarovič. PaedDr. N
3. Eva Michalinová, JUDr. N
4. Juraj UrbaničANO


  1. Storočnú staničnú budovu v Kútoch čaká modernizácia Foto 156
  2. Zrazila dôchodkyňu, vodička už čelí trestnému stíhaniu 144
  3. Epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji 114
  4. Vodič z miesta nehody ušiel, polícia hľadá svedkov 66
  5. Od pondelka uzavrú pre vodičov cestu v úseku Malacky - Pernek 19
  6. Stupava predstavuje aktuálny stav majetku 16
  7. Polícia: Pri dopravnej nehode v Malackách utrpel muž ťažké zranenia 9
  8. V. liga ObFZ BA-vidiek: Láb nečakane zakopol, využilo to Kostolište 9
  9. Primátor Barát rok pred voľbami mení svojho zástupcu 6
  10. SKALICA: V obchode predávali fejky, colníci tovar zhabali 6

Najčítanejšie správy

Záhorie

Storočnú staničnú budovu v Kútoch čaká modernizácia

Budova čakárne pochádza ešte z dvadsiatych rokov minulého storočia, dominantou stanice je stará vodárenská veža.

Zrazila dôchodkyňu, vodička už čelí trestnému stíhaniu

Nehoda sa stala v blízkosti cintorína v Gbeloch, dôchodkyňa utrpela ťažkú ujmu na zdraví.

Epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

Vodič z miesta nehody ušiel, polícia hľadá svedkov

Polícia hľadá svedkov dopravnej nehody, ku ktorej došlo na ceste prvej triedy medzi Kútmi a obcou Sekule.

Od pondelka uzavrú pre vodičov cestu v úseku Malacky - Pernek

Od pondelka 20. novembra uzavrú pre vodičov cestu II/503 v úseku Malacky - Pernek pre rekonštrukciu železničného priecestia v Perneku. Uzávierka potrvá do soboty 25. novembra.

Blízke regióny

V prípade smrti trojročného Sebastiána dostala nemocnica pokutu 8 500 eur

Fakultná nemocnica Nitra podľa hovorkyne rozhodnutie akceptuje a pokutu zaplatí.

Townhill premenujú, anglický názov Nitrania nechcú

Hlasovalo vyše tritisíc ľudí. Anglický názov skončil na poslednom mieste.

Dávajte si pozor, epidemiológovia varujú pred žltačkou v Trnavskom kraji

Trnavský kraj susedí s Bratislavským, kde od začiatku roka zaevidovali viac ako dvesto prípadov. Veľa ľudí dochádza za prácou práve do hlavného mesta.

FOTO: Vo vodnej nádrži objavili auto s telami dvoch ľudí

V aute sa nachádzali dve osoby, obhliadajúci lekár na mieste vylúčil cudzie zavinenie.

Zamestnanci FM Slovenská protestovali proti uprednostňovaniu srbských brigádnikov

Zamestnanci transparentmi i pokrikmi poukazovali na nedobrú atmosféru vo firme.

Všetky správy

Slovensko ničí lowcostová mentalita. Kedy s tým niečo urobíme?

Atmosféra nedôstojných príjmov a života nás ničí, z nej pramenia spoločenské nedorozumenia.

Vedec, ktorý vyvíja palivá: Motory majú problémy, aké sme roky nevideli

Benzíny a nafty sa musia vyvíjať s motormi, hovorí Andreas Schäfer.

Futej predáva strojárne PPS v Detve, keď SNS chystá výrobu transportérov

S ponukou na prevzatie strojární boli oslovení záujemcovia z Česka a Slovenska.

Policajti, vojaci aj vrtuľník. Vrahov Kubašiaka hľadali tri dni

Obvinenia proti Šajgalovi, ktorý je na úteku, odznova prejedná prvostupňový okresný súd.

Analytici ukázali mapu diaľnic. Pozrite si, v akom stave je naozaj výstavba

Štát chce diaľnicu D1 do Košíc dokončiť v roku 2026. Problém s dokončením je na úseku medzi Turanmi a Hubovou.

Kam vyraziť