Streda, 20. september, 2017 | Meniny má Ľuboslav(a)
Pridajte si svoje mesto

Zoznam kandidátov na post primátora a starostu miest a obcí

Bílkove Humence
Kandidát: nominant
1. Božena Drinková ĽS, HZDS
Borinka
Kandidát: nominant
1. Miroslav Babčan ĽS – HZDS, SNS
2. Milan Maxian N
3. Jozef Pokorný KDH
4. Jozef Vrábel ANO
Borský Mikuláš
Kandidát: nominant
1. Jozef Cák N
2. Ferdinand Drinka N
3. Dagmar Schaller, Ing. N
Borský Svätý Jur
Kandidát: nominant
l. Ján Chudík KDH, SDKÚ– DS
2. Anna Kratochvílová N
3. Ján Palkovič SMER - SD
Brodské
Kandidát: nominant
1. René Bartal N
2. Anna Krídlová N
3. Peter Macháček Ing. koalícia, SMER-
SD, ĽS – . HZDS, SNS
4. Dana Mrázová N
5. Jozefa Šimkovičová Ing. koalícia SDKÚ
– DS, KDH
Cerová
Kandidát: nominant
1. Ondrej Ďuriš, N
2. Vladimír Jánoš N
3. Marta Kubová, Ing. SMER
Čáry
Kandidát: nominant
1. Anežka Bozelmanová KDH
2. Marián Halás koalícia ĽS
– HZDS, SMER – SD, SNS
4. Ivana Kubinová N
Častkov
Kandidát: nominant
1. Ľubomír Fábik N
2. Štefan Juráš SDKÚ – DS
Dojč
Kandidát: nominant
1. Vilma Cintulová N
2. Ľudmila Drinková N
3. Katarína Jankovičová Bc N
4. Milan Morávek SMER - SD
5. Blažej Perička Ing. ĽS - HZDS
6. Jozef Pokrývka N
7. Ján Ušiak, Ing. N
8. Marián Vymislický N
9. Pavel Zich KDH
Dubovce
Kandidát: nominant
1. Igor Biskupič N
2. Milan Huťťa N
3. Pavol Pollák N
4. Alžbeta Tokošová, Ing. N
Gajary
Kandidát: nominant
1. Miroslav Krtek SDKÚ-DS
2. Radoslav Sloboda N
3. Peter Šišolák, Mgr. KSS
4. Ing. Peter Tydlitát N
Gbely
Kandidát: nominant
1. Jozef Hazlinger Ing. SMER, ĽS-HZDS,
SNS
2. Jozef Petráš Ing. SDKÚ-DS
Hlboké
Kandidát: nominant
1. Pavol Holejšovský, JUDr. N
Holíč
Kandidát: nominant
1. Rastislav Caletka N
2. Martin Cudziš N
3. Zdenko Čambal, Bc. SMER-SD, ĽS-
HZDS, SNS
5. Vladimír Horák, Ing. SDKÚ – DS, KDH
6. Vladimír Petrovič,Mgr. N
Hradište pod Vrátnom
Kandidát: nominant
1. Ivan Hatiar, Ing. N
2. Jozef Nosko N
3. Vladimír Rak, Ing. N
Chropov
Kandidát: nominant
1. Milan Bederka KDH
2. Mária Flamíková N
3. Pavel Liška N
Jablonica
Kandidát: nominant
1. Ľudovít Harasník ĽS – HZDS
2. Alena Hazuchová N
3. Milan Kopecký SMER – SD
4. Emília Masárová SNS
Jablonové
Kandidát: nominant
1. Ondrej Jurčák, Ing. N
2. Peter Klamo N
3. František Michalových N
4. Milan Tesarik ĽS – HZDS, SNS,
SMER
Jakubov
Kandidát: nominant
1. Milan Karovič, Ing. N
2. Karol Petráš N
3. Marián Polakovič, JUDr. SMER
4. Bibiána Sirotová ĽS – HZDS
Kátov
Kandidát: nominant
1. Alena Hlubocká SMER – SD, ĽS
– HZDS
2. Jan Horný N
3. Pavol Chudík HZD
4. Terézia Kučerová N
Kopčany
Kandidát: nominant
1. Ľubomír Bollo KSS
2. Dušan Dubecký N
Koválov
Kandidát: nominant
1. Pavol Kuba KDH
2. Vladimír Labaš N
3. Irena Ravasová, Ing N
4. Ľudmila Vlčejová, PaedDr., Mgr
SNS, ĽS – HZDS, SDKÚ – DS
Koválovec
Kandidát: nominant
1. Valéria Kudláčová SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
2. Patrik Renováček KDH
Kuklov
Kandidát: nominant
1. Marta Kubináková KDH
2. Štefan Šimkovič N
Kuchyňa
Kandidát: nominant
1. Róbert Bujna KDH, SDKÚ – DS,
SNS, MISIA 21
2. Alojz Gál SMER
3. Dušan Petrík N
Kúty
Kandidát: nominant
1. Jozef Hladík, MVDr., KDH
2. Mária Macejková, Ing N
3. Branislav Vávra, Ing N
Láb
Kandidát: nominant
1. Kazimír Chmela, Ing. N
2. Monika Valúchová, PaedDr. N
Lakšárska Nová Ves
Kandidát: nominant
1. Oľga Procházková, Ing N
2. Eva Stanková N
Letničie
Kandidát: nominant
1. Anna Vrábelová N
Lopašov
Kandidát: nominant
1. Marián Bederka KDH
Lozorno
Kandidát: nominant
1. Vladimír Bečár, MVDr. N
2. Ľubomír Haramia N
Kostolište
Kandidát: nominant
1. Hubert Danihel N
Malacky
Kandidát: nominant
1. Pavol Hallon, Ing. N
2. Jozef Mračna, Ing. N
3. Jozef Ondrejka, RNDr. N
Malé Leváre
Kandidát: nominant
1. Milan Permecký N
2. Mária Zajacová, Bc ASV
Marianka
Kandidát: nominant
1. Viliam Bolgáč, Ing N
2. Eduard Gaál, Ing. ANO
3. Jozef Kráľ N
4. Tibor Požgay SDKÚ – DS
Mokrý Háj
Kandidát: nominant
1. Peter Pobuda N
Moravský Svätý Ján
Kandidát: nominant
1. Anton Emrich N
2. Ľuboslav Linder, Mgr. N
3. Vladimír Škrabák, Ing. N
Oreské
Kandidáti: nominant
1. Anton Kliment N
2. Beáta Štefková SMER–SD, ĽS
– HZDS, SNS
Osuské
Kandidát: nominant
1. Anton Fiala Ing. N
2. Luboš Svatík KDH
3. Darina Tomková SMER - SD
Pernek
Kandidát: nominant
1. František Bokes ĽS – HZDS, SNS,
SMER
2. Eva Halinárová SDKÚ-DS
Petrova Ves
Kandidát: nominant
1. Miroslav Pochylý SMER - SD, ĽS
– HZDS, SNS, KDH
2. Marcel Polesňák, Ing. N
Plavecký Peter
Kandidát: nominant
1. Viera Kollárová KDH
Podbranč
Kandidát: nominant
1. Viera Končitá ĽS – HZDS
2. Zuzana Kubová, Ing, N
Popudinské Močidľany
Kandidát: nominant
1. Ladislav Nagy N
2. Anton Vašečka ANO
3. Dana Žúrková SMER-SD, ĽS
- HZDS, SNS
Prietrž
Kandidát: nominant
1. Dana Blažková, Ing. N
Prietržka
Kandidát: nominant
1. Rudolf Bartal SMER-SD, ĽS
- HZDS, SNS
2. Vladimír Hatala N
Plavecký Mikuláš
Kandidát: nominant
1. Mária Jeklová N
Plavecké Podhradie
Kandidát: nominant
1. Emil Hlavatý N
2. Jaroslava Janotková N
3. Marian Zechel N
Plavecký Štvrtok
Kandidát: nominant
1. Ing. Margita Fischerová N
2. Milan Paíček, PhDr. N
Rohožník
Kandidát: nominant
1. Mária Kaňková SF
2. Ladislav Šefčík, Ing. N
3. Karol Štark N
4. Peter Švaral, Mgr. ĽS – HZDS, SNS,
SMER
5. Ján Želipský N
Sološnica
Kandidát: nominant
1. Mária Hirthová N
Stupava
Kandidát: nominant
1. Ján Beleš, Ing. N
2. Peter Kalivoda, Bc. ĽS – HZDS, SNS,
SMER
3. Robert Kazarka, MVDr. SDKÚ – DS
Suchohrad
Kandidát: nominant
1. Jaroslav Drozd N
2. Jozef Temer N
Studienka
Kandidát: nominant
1. Zita Kurová, Mgr. N
2. Igor Rakár, Ing. N
3. Boris Soukup, Ing. N
4. Gabriela Žltavá, JUDr. N
Radimov
Kandidát: nominant
1. Štefan Dulík SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
2. Stanislava Macková N
Radošovce
Kandidát: nominant
1. Štefan Huťťa SDKÚ – DS
2. Jozef Madák N
3. Stanislav Pecha SMER - SD, ĽS
- HZDS, SNS, KDH
Rohov
Kandidát: nominant
1.Klára Blažeková MÚDr. SDKÚ – DS
2. Juraj Králiček SMER – SD
3. Štefan Pavelka ĽS – HZDS
4. Viliam Škojec N
Rovensko
Kandidát: nominant
1. Ivan Dujka, JUDr. SMER – SD
2. Ján Ňukovič, Ing. SDKÚ - DS, ĽS
- HZDS, SNS, KDH
Rybky
Kandidát: nominant
1. Viera Fajnorová, Mgr. N
2. Andrea Kuchtová N
3. Ján Michalica KDH
4. Ján Štepanovský, JUDr. SMER – SD
Sekule
Kandidát: nominant
1. Emil Juriga N
2. Pavla Maxianová N
Senica
Kandidát: nominant
1. Anton Cibula, Ing. KDH
2. Jozef Kavecký, Ing. N
3. Alois Matela N
4. Ľubomír Parízek, RNDr. N
Skalica
Kandidát: nominant
1. Stanislav Chovanec, Ing. N
Smolinské
Kandidát: nominant
1. Peter Betták, MVDr. SMER – SD
2. Ján Čelústka SDKÚ – DS
3. Marián Jurkovič N
4. Štefan Maderič KDH
5. Vladimír Smolinský N
Smrdáky
Kandidát: nominant
1. Emília Pavlíková KDH, SDKÚ - DS
Sobotište
Kandidát: nominant
1. Dana Černeková, Ing. N
Šajdíkove HÚmence
Kandidát: nominant
1. Jiří Bordovský, Ing. N
2. Pavol Burda SDKÚ – DS, KDH
3. Ján Burian SNS
4. Dušan Hlavenka N
5. Zdenka Hlavenková N
6. Štefan Malenovský, Bc. N
7. Jozef Vajda, Ing. SMER – SD
8. Mária Včelková ĽS – HZDS
Šaštín-Stráže
Kandidát: nominant
1. Ján Hladký SMER – SD
2. Pavel Macháček N
3. Vojtech Stacha, Ing. N
4. Ľudovit Suchý, Ing. N
Štefanov
Kandidát: nominant
1. Peter Beňa, Ing. N
2. Rudolf Polák KDH
3. Daniel Šinka koalícia SMER
– SD, ĽS – HZDS, SNS
Trnovec
Kandidát: nominant
l. Jozef Kotvan, MVDr. KDH
Unín
Kandidát: nominant
1. Štefan Andel N
2. Ľubica Jurkovičová SMER
3. Peter Regásek SDKÚ-DS
4. Ján Štepánik JUDr. KDH
Veľké Leváre
Kandidát: nominant
1. Mária Beňová ĽS – HZDS, SNS,
SMER
2. Mária Biksadská, Ing. KDH, OKS
3. Peter Huk N
4. Ján Hýll N
5. Štefan Kudlička N
6. Jozef Pollák N
Vysoká pri Morave
Kandidát: nominant
1. Robert Dinuš N
2. Dušan Dvoran SMER
3. Karol Dvoran N
4. Ivan Klas N
Vrádište
Kandidát: nominant
1. Rudolf Gogola, Ing. SZS
2. Elena Horínková KDH, SDKÚ – DS
3. Miroslav Jozefovič SMER – SD, ĽS
– HZDS, SNS
4. Milan Kováč N
5. Vladimír Šimonovič, Ing. N
Prievaly
Kandidát: nominant
1. Tatiana Beňáková KDH
Záhorská Ves
Kandidát: nominant
1. Pavol Danihel N
2. Jozef Doršic KDH
3. Vanda Homerová, Ing. N
4. Boris Šimkovič, JUDr. N
Závod
Kandidát: nominant
1. Jozef Gajda N
2. Anna Malinová, Bc. N
Zohor
Kandidát: nominant
1. Ľubica Havranová N
2. Ján Masarovič. PaedDr. N
3. Eva Michalinová, JUDr. N
4. Juraj UrbaničANO


  1. Urgent v Malackách bude, aj keby ho ministerstvo do siete nezaradilo 963
  2. Predpoveď počasia pre Záhorie na celý týždeň 210
  3. Hlboké - obec, kde sa písali dejiny 183
  4. Na Záhorí sa zajtra opäť poriadne rozprší 95
  5. V Radošovciach horel rodinný dom, v Lábe hospodárska stavba 63
  6. V Malackách slávnostne spustili MHD, prvých päť dní bude bezplatná 34
  7. V Malackách spustili MHD, počas tohto týždňa bude zadarmo 32
  8. Cesty národa majú podľa arcibiskupa Babjaka veľa spoločného s cestou Sedembolestnej Foto 25
  9. Futbalisti Skalice zdolali Bardejov Foto 17
  10. Obec bez pitnej vody 14

Najčítanejšie správy

Záhorie

Urgent v Malackách bude, aj keby ho ministerstvo do siete nezaradilo

Frešo povedal, že okres Malacky je príliš veľký na to, aby v Malackách urgent nebol.

Predpoveď počasia pre Záhorie na celý týždeň

Leto je už len dávno spomienkou a babie leto je zase v nedohľadne.

Hlboké - obec, kde sa písali dejiny

V tomto roku si pripomíname 200. výročie narodenia Jozefa Miloslava Hurbana.

Na Záhorí sa zajtra opäť poriadne rozprší

Pre Záhorie na zajtra vydali výstrahu prvého stupňa.

V Radošovciach horel rodinný dom, v Lábe hospodárska stavba

Hasiči na Záhorí likvidovali dva veľké požiare

Blízke regióny

Slovensku hrozí blamáž: Úrady 25 rokov nerozhodli o pozemkoch slávneho rodu

Traja súrodenci sa štvrť storočia nemôžu domôcť pozemkov po predkoch, na ktoré majú zo zákona právo. Bezradnosť v boji so slovenskými úradmi ich zrejme poženie až na medzinárodné súdy.

Naraz odstúpilo celé vedenie dediny. Starosta hovorí o šikanovaní podnikateľom

Doplňujúce voľby budú až na jar. Kto dovtedy povedie Žitavany, nie je zatiaľ jasné.

Radovan sa rútil Trenčínom. Do pôrodnice mu doprovod robila polícia

Policajti z Trenčína uplynulý utorok spozorovali auto, ktorého vodič sa rútil po Bratislavskej ulici v Trenčíne a nebezpečne predbiehal ostatné autá.

Pri školskej jedálni sa zrazili dve autá

Nehoda sa stala dnes krátko pred jedenástou. Dvoch zranených previezli do nemocnice.

Prešiel zrazenú srnu a narazil do stromu. Spolujazdkyňa nehodu neprežila

Tragická nehoda sa stala dnes krátko pred šiestou ráno medzi Chtelnicou a Dechticami.

Všetky správy

Protischránkový register má prvú obeť, vypovedali nájom bratislavskej stanice

Developer, ktorý mal vlani dokončiť rekonštrukciu hlavnej stanice, výpoveď nájmu pozemkov spochybňuje.

Poučný rok. Sagan už vie, že prvý, koho sa budú chcieť zbaviť, je on

V tomto roku sa majstrovi sveta nepodarilo priblížiť k vlaňajšej úspešnej sezóne.

Pellegriniho úradníčka má blízko k IT firme spájanej s Počiatkom

Šéfka sekcie Pellegriniho úradu Denisa Žiláková má udržiavať intímny vzťah so šéfom Anextu, ktorý zarába na štátnych zákazkách.

Ficove hodinky, Dankov Mustang či Kiskov dom majetkové priznania neukážu

Predseda SNS Andrej Danko prišiel počas roka podľa majetkového priznania o osem áut.

Po vražde rozhodcu sa vrátil k hokeju. Ščurkovi v Košiciach diváci tlieskali

Hokej sa hrá pre fanúšikov a každý z nich má právo na svoj názor, tvrdí hokejista Ladislav Ščurko.

Kam vyraziť