III. trieda 10. kolo

Kunov - Hradište
1:1 (0:1)
Góly:Hološka - S.Sadloň.
Keď brankár hostí Jozef Rak chytil v 80. min. R. Ondrovičovi penaltu za podrazenie súpera v šestnástke, zdalo sa, že od začiatku zápasu futbalovejší hostia si z Kunova odvezú tri body. Domáci však v druhom polčase bojovali a z kategórie vybojovaných bol aj ich vyrovnávajúci gól, ktorý strelil Hološka sklzom do päťky hostí tri minúty pred koncom. Keby ale hosťujúci M. Kršteník vzápätí premenil svoj samostatný únik, asi by bolo „vymaľované“. Bíba ho však „vychytal“ a body sa delili. Remíza je úspechom skôr domácich. (Karol Vajda)
R Dzindzik st.

Osuské - Sobotište
2:0 (0:0)
Góly: M. Olšovský, J. Olšovský.
Po vyrovnanom prvom polčase rozhodol o jeho osude nástup domácich po prestávke. Vtedy totiž v priebehu dvadsať minút strelili svojmu súperovi dva góly, z ktorých sa Sobotišťania už nespamätali. (Křupala)
R Petráš, Dzindzík ml.

Podbranč - Dojč
0:5 (0:2)
Góly: V. Krátky 2, Šurík, Wolf, Stanek.
Hostia pôsobili futbalovejšie a zaslúžene si odviezli tri body. Domáci pokiaľ vládali, súperovi odolávali a vypracovali si aj dve strelecké príležitosti. Po treťom inkasovanom góle však odpadli a zápas dohrávali akoby bez záujmu. Hostia potom mohli pridať aj ďalšie góly. Výsledok je pre Podbranč prijateľný. R Kadlíček. (Dušan Havlík)

Kátov - Rovensko
1:6 (0:2)
Góly: Kocák - Rehuš 3, Ľ. Vašica 2, Vrba.
V stretnutí slabšej úrovne hostia diktovali tempo hry a už v 19. min. viedli 0:2. V druhom polčase domáci celkom odpadli a vedúce mužstvo súťaže pridalo ďalšie dva góly. Domáci znížili v 81. min. na 1:4, no do konca dostali ešte dva góly. R Tokoš, Lapoš.

Štefanov - MŠK Holíč
0:1 (0:1)
Zápasu slabej úrovne možno vyčítať mnohé, no najmä skutočnosť, že na oboch stranách celkom absentovala streľba. A bez tej nepadaá ani korenie futbalu – góly. Futbal však nemá logiku a tak o výsledku zápasu rozhodla jedna-jediná strela, ktorá v jeho priebehu smerovala medzi tri žrde. Jej autor bol z Holíča a tak tam putovali aj tri body. Stretnutie viedol opäť laik (po koľkýkrát už?).

Smrdáky - Častkov
3:3 (2:2)
Góly: Vacula 2, Mikulka - Reha 2, Krištof.
Zápas sa v kúpeľnom mestečku vyvíjal ako na hojdačke. V úvodných dvadsiatich minútach mali navrch domáci, ktorí aj získali dvojgólové vedenie zásluhou Vaculu a Mikulku. Postupne prebrali iniciatívu hostia a do prestávky aj vyrovnali. Po nej sa ujali dokonca vedenia 2:3 a zdalo sa, že ho už nepustia. Posledných dvadsať minút však domáci zdvihli hlavu, Vaculom vyrovnali na 3:3, no z ďalších príležitostí už nič nevyťažili. Vzhľadom k priebehu stretnutia je remíza spravodlivým vyjadrením pomeru síl na ihrisku. R Drúžek, Mlčúch. (T. Remenár, E. Brňa)

1.Rovensko 10 8 1 1 35:8 25
2.Dojč 10 7 1 2 29:12 22
3.Hradište 10 6 3 1 28:13 20
4.Častkov 10 6 1 3 30:19 19
5.Kunov 10 5 3 2 33:15 18
6.Holíč 10 5 0 5 15:30 15
7.Smrdáky 10 4 2 4 23:21 14
8.Osuské 10 4 0 6 12:19 12