2. liga starší
10. kolo: Senec - Myjava 0:1 (0:1), Macánek (11), Šaľa - Slovan B 2:2, Lok. Trnava - Nemšová 6:1, Pov. Bystrica - Levice 3:1, Artmedia - Prievidza 3:1, ŠKP Dúbravka - PVFA 4:2, Inter B - Nitra B 0:2, Dubnica B - Nové Zámky 2:2.
1.Dubnica B 10 6 4 0 24:11 22
2.Nitra B 10 6 2 2 27:15 20
3.P.Bystrica 10 5 2 3 20:13 17
4.Artmedia 10 5 2 3 19:19 17
5.Dúbravka 10 5 1 4 27:22 16
6.Senec 10 4 4 2 10:6 16
7.L.Trnava 10 4 2 4 15:11 14
8.Myjava 10 4 2 4 8:9 14
9.Slovan B 10 3 4 3 16:13 13
10.N.Zámky 10 3 4 3 18:18 13
11.Inter B 10 4 1 5 16:17 13
12.PVFA 10 3 3 4 15:21 12
13.Prievidza 10 3 2 5 14:18 11
14.Šaľa 10 2 2 6 13:22 8
15.Levice 10 2 2 6 6:19 8
16.Nemšová 10 2 1 7 10:24 7
2. liga mladší
10. kolo: Senec - Myjava 2:1 (1:0), g. h. Baranovič,
3. liga starší
10. kolo: Brezová p/Br. - Bánovce 1:1 (0:1), g. d. R. Velický, Trnava B - Senica 5:3 (2:2), g. h. Hlavenka, Racik, Codúr. Vo vyrovnanom stretnutí hostia dvakrát viedli, no v závere rozhodli chyby brankárov hosťujúceho mužstva. Sereď - Vráble 1:0, Chrenová - Dun. Streda 2:3, Galanta - Nové Mesto 5:0, Partizánske - Topoľčany 3:4, Šamorín - ČFK Nitra 1:2, Led. Rovne - AAC Trenčín 0:1.
1.Topoľčany 10 8 1 1 34:17 25
2.Brezová 10 7 1 2 37:16 22
3.Trnava B 10 6 2 2 34:18 20
4.D.Streda 10 6 2 2 23:14 20
5.Trenčín 10 6 1 3 16:11 19
6.Galanta 10 6 1 3 22:17 19
7.ČFK Nitra 10 6 0 4 23:21 18
8.N.Mesto 10 5 0 5 17:17 15
9.Partizánske 10 4 1 5 16:23 13
10.Vráble 10 4 0 6 19:17 12
11.L.Rovne 10 3 2 5 16:30 11
12.Šamorín 10 3 1 6 17:23 10
13.Bánovce 10 2 2 6 14:23 8
14.Chrenová 10 2 1 7 11:25 7
15.Sereď 10 2 1 7 7:26 7
16.Senica 10 2 0 8 17:25 6
3. liga mladší
10. kolo: Brezová p/Br. - Bánovce 4:0 (3:0), Gábriš 2, Lang, Omasta, Trnava B - Senica 5:0 (3:0), Sereď - Vráble 3:0, Chrenová - Dun. Streda 3:4, Galanta - Nové Mesto 2:3, Partizánske - Topoľčany 0:3, Šamorín - ČFK Nitra 1:3, Brezová p/Br. - Bánovce 4:0, Led. Rovne - AAC Trenčín 0:3, Trnava B - Senica 5:0.
1.Topoľčany 10 7 2 1 38:12 23
2.D.Streda 10 7 1 2 41:16 22
3.Trenčín 10 7 1 2 16:10 22
4.Trnava B 10 7 0 3 35:11 21
5.N.Mesto 10 6 1 3 29:17 19
6.Brezová 10 6 0 4 18:16 18
7. Chrenová 10 5 2 3 24:14 17
8. Sereď 10 5 0 5 20:19 15
9. ČFK Nitra 10 4 3 3 15:17 15
10. Galanta 10 5 0 5 20:24 15
11. Vráble 10 3 2 5 12:15 11
12. Led. Rovne 10 3 1 6 14:30 10
13. Senica 10 2 1 7 9:23 7
14. Bánovce 10 2 1 7 9:29 7
15. Partizánske 10 1 2 7 10:24 5
16. Šamorín 10 1 1 8 8:41 4
4. LIGA SEVEROZÁPAD
10. kolo: Vrbové - Ilava 3:1 (0:1), g. d. Ďuračka 2, Jankech, Hlohovec - Hrnčiarovce 1:0 (0:0), Majerník, Šaštín - Moravany 4:0 (2:0), Ponca, Nosek, Szomolay, Buzay, Radošovce - Jasl. Bohunice 0:3 (0:0), Skalica - Holíč 0:1 (0:0), Nagy (11), Piešťany - Dolné Vestenice 4:1 (1:1), g. d. Šerjenik 2, Sýkora, Stachura, Trenčín B - Radošina 7:0 (5:0), Handlová - Nováky 0:2.
1.Trenčín B 10 9 1 0 49:7 28
2.Ilava 10 9 0 1 33:9 27
3.Piešťany 10 8 0 2 31:10 24
4.Vrbové 10 6 1 3 26:20 19
5.Holíč 10 6 0 4 33:18 18
6.Šaštín 10 5 2 3 14:10 17
7.J.Bohunice 10 5 1 4 21:21 16
8.Moravany 10 5 0 5 13:17 15
9.Nováky 10 6 0 4 23:29 15
10.Skalica 10 4 0 6 14:17 12
11.Hlohovec 10 3 0 7 15:28 9
12.Handlová 10 2 2 6 14:21 8
13.Radošovce 10 2 2 6 13:24 8
14.D.Vestenice 10 2 1 7 23:32 7
15.Hrnčiarovce 10 1 2 7 12:33 5
16.Radošina 10 1 0 9 11:51 3
5. LIGA ZÁPAD
10. kolo: Zeleneč - Hlboké 0:0, Čáčov - Solčany 1:1 (1:1), g. d. Leška, Gbely - Veľké Orvište 2:2 (0:1), Belko, Gál - Vavrinec, Šiška, Tovarníky - Kúty 3:2 (2:2), Trebatice - Chtelnica 4:4 (3:0), Smolenice - Veľké Kostoľany 0:3 (0:2), Horné Orešany - Bojná 1:0 (1:0), Leopoldov - Veľké Bedzany 3:0 (1:0),
1.V.Kostoľany 10 7 1 2 35:10 22
2.Kúty 10 7 1 2 34:9 22
3.Leopoldov 10 6 2 1 26:8 20
4.V.Orvište 10 6 2 2 28:14 20
5.Solčany 10 6 1 3 22:10 19
6.Gbely 10 6 1 3 26:15 19
7.H.Orešany 10 6 1 3 19:15 19
8.Bojná 10 5 2 3 26:21 17
9.Tovarníky 10 5 0 5 24:28 15
10.Trebatice 10 3 2 5 20:19 11
11.Zeleneč 10 3 1 6 15:38 10
12.V.Bedzany 10 3 0 7 10:30 9
13.Hlboké 10 2 2 6 10:22 8
14.Čáčov 10 2 1 7 10:22 7
15.Chtelnica 10 2 1 7 18:32 7
16.Smolenice 10 1 0 9 9:423