8:3 (4:1, 2:0, 2:2)
Góly: Krumpál 3, Šimek 2, Salajka, Krišák, Kováč - M. Chrenko, Lukáč, Kanich.
Senica: Babkovič - Záhumenský, Rusňák, Chovan, P. Šefčík, Salajka, Hanka, Ondrovič - Krumpál, Krišák, Vaško - Štepanovský, Šimek, Novák - Hanták, Varga, Kováč - Čobrda, tréner R. Kaláber.
N.Zámky: Dobročáni (21. Brňo) - Švarba, Molnár, Kuchta, Scheinbenreif, Rašovský, König, Kurej - Abrman, Vasiľko, Kropáč - Michálek, M. Chrenko, Andraščík - Berényi, Hentek, Lukáč - Janek, Šurnovský, Kanich, tréner M. Horváth.
Pred 700 divákmi rozhodovali Čaprnka (Otrubčák, J. Šefčík). Vylúčení 8:6 na 2 min., presilovky 3:2, oslabenie 2:0.
O výsledku sa rozhodlo prakticky už v prvej tretine, keď domáci využili dve
presilové hry a získali trojgólový náskok. Rýchle vylúčenie Krišáka prinieslo niekoľko sľubných streleckých možností hostí, ktorí ich však aj zásluhou výborných zákrokov Babkoviča nevyužili. Naopak, domáci prvú presilovku, keď sedel Vasiľko využili. V 8. min. Kováč s Vargom pripravili pozíciu Jozefovi Salajkovi, ktorý dal v tejto sezóne už svoj tretí gól - 1:0. V 12. min. Novák a s výborne hrajúcim kapitánom Jarom Štepanovským vypracovali šancu Edovi Šimkovi - 2:0. Podobná situácia sa zopakovala aj v 17. min., kedy Chovan videl našliapnutého Štepanovského, ten prenechal do tandemu Edovi Šimkovi, ktorý si blafákom vychutnal Dobročániho - 3:0. V nasledujúcej minúte nevyužil možnosť Matúš Chrenko, no ešte z tej istej akcie znížil na 3:1. To z úvodnej tretiny ešte nebolo všetko. Desať sekúnd pred sirénou tečoval Rusňákovu strelu Jozef Krišák - 4:1.
Po prestávke prišiel do bránky hostí Brňo a len jemu môžu hostia ďakovať, že pri vylúčení Kropáča neinkasovali. Vyriešil niekoľko ošemetných situácií, ako aj tvrdú strelu Záhumenského. V 25. min. však kapituloval po strele Martina Krumpála - 5:1. V polovici zápasu nevyužil dve skvelé možnosti Kropáč, pri presilovke 4 na 3 Schenbeinreif a Molnár. Hostia boli snaživí, no strelecky sa im veľmi nedarilo akoby mali z Babkoviča priveľký rešpekt. V 33. min. domáci brankár úmyselne posunul bránu, za čo si vyslúžil dvojminútový trest. Hostia nielenže presilovku nevyužili, ale po Krumpálovom pase zakončil Viktor Kováč svoj nájazd blafákom na 6:1. V 39. min. veľké sólo Krumpála zlikvidoval brankár Brňo, za čo si obaja vyslúžili potlesk nielen tribún, ale aj od výborného rozhodcu Čaprnku.
V tretej tretine hostia znížili pri vylúčení Nováka v 45. min. zásluhou Petra Lukáča na 6:2. Z ďalšej možnosti trafil Chrenko pravú tyč Babkovičovej bránky. V 47. min. využili domáci už tretiu presilovku zásluhou Martina Krumpála - 7:2. Obidve mužstvá mysleli viac na bránu súpera, ako na bránenie, čo sa divákom páčilo, pretože vzruchu bolo dosť pred obidvomi bránkami. Po samostatnom nájazde skončil miesto puku v sieti sám Varga a o chvíľu nevyužil samostatný nájazd ani hosťujúci Hentek. Fantastický postreh preukázal Babkovič v 53. min., kedy zlikvidoval strelu Chranka tečovanú Salajkom. Vyznamenal sa aj Brňo, ktorý zlikvidoval možnosť na hetrik Šimkovi po skvelej zadovke Nováka. Po možnostiach Štepanovského a peknej akcii Záhumenského s Krumpálom padli v poslednej minúte ešte dva góly. Po vylúčení domáceho Vargu za 9 sekúnd po skvelom sóle uzavrel svoj hetrik v oslabení Martin Krumpál na 8:2. Sedem sekúnd pred sirénou využili hostia presilovku zásluhou Mareka Kanicha, ktorý uzavrel skóre na konečných 8:3.
Jaro Štepanovský, kapitán Senice: „Potešiteľné je, že o góly sa zaslúžili všetky tri formácie. Našťastie sme dnes šance využívali a pri výraznom náskoku sme si mohli vyskúšať niekoľko kombinácií, ktoré by sme si pri tesnejšom výsledku nemohli dovoliť. Víťazstvo je pre nás lichotivé, pretože Nové Zámky neboli tak slabým súperom, ako ukazuje výsledok. Pomohli im hlavne hráči z extraligovej Nitry.“ JozefKomorný