OBFZ TRENČÍN

II. trieda juh - 6. kolo
Lubina – Lubina Kopanice
2:5 (0:2)
Za pekného slnečného počasia na perfektne upravenej trávnatej ploche, hneď v prvej minúte mali hostia aj domáci čistú gólovú šancu, no obidve strely tesne minuli bránku. V prvých desiatich minútach mali domáci ďalšie dve gólové šance, no zostali nevyužité. Aj napriek domácemu tlaku v 20. minúte sa hostia ujali vedenia gólom Vlada Alušica. V 25. minúte nastrelili domáci brvno. Po kope z rohu v 35. minúte Jaro Valo zvýšil na 0:2. V 64. minúte Alušic využil nedorozumenie domácich obrancov a pridal ďalší gól. O dve minúty Dušan Gula z trestného kopu z 30 metrov zvyšoval na 0:4. Hneď na to domáci dvakrát nastrelili brvno. V 80. minúte z pokutového kopu domáci Bližniak za ruku v trestnom území vsietil. V 85. minúte Horák hlavou znížil na 2:4. Na konečných 2:5 v 90. minúte upravil Ondrejef.
Žk.: 2-2. Pred vyše 250 divákmi s prehľadom rozhodoval Burián.

Bošáca – Brestovec
5:1 (3:0)
Zápas popredných mužstiev prebiehal vo veľmi dobrej úrovni. Hostia začali veľmi aktívne, keď v prvých 10 minútach mali miernu prevahu, v ktorej mali dve vyložené šance. Prvú zmaril domáci brankár a druhá strela minula tesne bránku. V ďalšom priebehu domáci prevzali iniciatívu, ktorú premenili i strelecky. Vedúci gól dal v 20. minúte po samostatnej akcii z ťažkého uhla Kozic. O 10 minút neskôr ten istý hráč a najlepší hráč celého zápasu oklamal brankára a zvýšil na 2:0. V 45. minúte tretí gól z trestného kopu dal Figura. Druhý polčas opäť začali lepšie hostia, keď v 60. minúte Mozolák trafil presne do šibenice. O päť minút zvýšil krížnou strelou Kusenda. Na konečných 5:1 dal z blízka Figura. Veľmi dobrý a korektný zápas z oboch strán videlo 230 divákov. Stretnutie rozhodoval slušne Pavlovič.
Góly: Kozic 2, Figura 2, Pavol Kusenda – Mozolák.

Kálnica – Očkov
5:1 (4:0)
Domáci začali sústredene v očakávaní, že hostia po predchádzajúcich slabších výkonov sa budú chcieť konečne uchytiť. Prekvapene sa nekonalo, lebo na dobre hrajúci tím domácich snaživý výkon hostí nestačil. Kálničania už v 25. minúte viedli 4:0 a o víťazstve domácich nebolo pochýb.
Góly: Hladký Martin, Vojtech Peter, Lajzo, Hladký Marek, Pavlech Lukáš – Burža. Bez kariet. Pred 120 divákmi rozhodoval Babrnák.

Mor. Lieskové – Brezová „B“
2:1 (1:0)
Góly za domácich: Šimovec Roman 2. Pred 100 divákmi rozhodoval Krajčovič.

Myjava „B“ – Vrbovce
4:3 (1:3)
Góly: Poláček, Augustin 2, Sládeček – Váňa, Mareček, Petrák. Stretnutie sledovalo 150 divákov, rozhodoval Petrík.

Bzince p/J. – Tr. Bohuslavice
1:1 (0:1)
Hosťujúce mužstvo predviedlo sympatickú hru. V prvom polčase hoci sa hostia dostali len dva razy pred bránu domáceho mužstva, za každým mohli dať gól. Hostia sa ujali po pokutovom kope vedenia v 25. minúte. V druhom polčase domáce mužstvo pritlačilo hostí na vlastnú polovicu a takisto z pokutového kopu vyrovnalo na 1:1. Po skrate hosťujúceho hráča, ktorý surovo fauloval protihráča zozadu dostal zaslúženú červenú kartu. Od tohto momentu to vyprovokovalo skôr hosťujúce mužstvo, ktoré z kontier mohlo dokonca vyhrať. Domáci síce mali šance, ktoré však nevyužili.
Gól za domácich: Chorvát. Žk.: 1-2. Čk.: 0-1 (55. min) Pred 130 divákmi rozhodoval Naď.

Hrádok – Považany
1:0 (1:0)
Domáce mužstvo odohralo jeden zo svojich slabších zápasov, keď chýbala súhra, presné prihrávky a zakončenie. V 15. minúte založili domáci útok na konci, ktorého bol Otec, ktorý otvoril skóre zápasu. V ďalšom priebehu prvého polčasu si ani jedno mužstvo väčšiu šancu nevytvorilo. V 58. minúte mali hostia veľkú šancu na vyrovnanie, keď sa na bránu domácich rútil sám Jambor, ale brankár Babic jeho strelu vyrazil. V ďalšom priebehu hostia, ale hlavne domáci predviedli veľa nepresností v dôsledku, ktorých sa stavil nezmenil. Stretnutie sledovalo 120 divákov, rozhodoval Rožník.

2:2 (0:0)
Prvý polčas mali domáci miernu prevahu, no hostia pozorne bránili, preto sa do šancí dostávali zriedkavo. Hneď po prestávke sa Krajné ujalo vedenia gólom Mariána Matušíka hlavou po centri Petra Vaváka. Hostia z protiútoku vyrovnali Mariánom Matejákom – 1:1. Z nasledujúceho tlaku vyťažili domáci vedenie po strele Jána Jančeka z diaľky, ktorá pred brankárom náhle nečakane zmenila smer. Udržať vedenie sa však domácim opäť nepodarilo, keď hostia vyrovnali po hlavičke Hradského odrazenej od brvna do siete. Záverečný tlak už domáci proti dobre brániacim hosťom nezúžitkovali, aj kvôli nedostatočnému pohybu hráčov v útočnej fáze. Preto si Hrašné odviezlo z Krajného cennú remízu. Rozhodoval Sokolovič, 150 divákov.

Chvojnica – Hrachovište
1:1 (0:0)
V zápase priemernej úrovne sa zrodila zaslúžená remíza.
Góly: 60. Trizuljak – 88. Benian st.
Rozhodoval Podmajerský, 30 divákov.

Vaďovce – Kostolné
1:2 (1:0)

V susedskom derby začali lepšie domáci, ktorí v 38. minúte po peknom centri z rohu vsietili úvodný gól. O päť minút mali ďalšiu šancu ale tú nevyužili, čo sa im nakoniec stalo osudným, lebo hostia v druhom polčase po prestriedaní v 62. minúte vyrovnali. Domáci sa snažili o naskočenie do hry, ale šance zostali nevyužité. Naopak hosťom sa podarilo po peknej akcii vsietiť víťazný gól na 1:2
Góly: Peťovský za domácich.