Kochova kľučka stála Sekule dva body
Sekule - Cerová
1:1 (0:0)
Góly: Hujsa - Gurín.
Domáci proti oslabenému súperovi začali s náporom a od začiatku si vypracovali niekoľko sľubných príležitostí. Cestu k súperovej bráne našli hlavne po pravej strane zásluhou Kubináka a Andreja Trajlínka, ktorí spolu s centrami Vávru neúnavne zásobovali Hujsu, neúnavne sa pohybujúceho na hranici ofsajdu. Prvú šancu mal už v 2. min. Vávra po centri Andreja Trajlínka a o chvíľu Pretóryho takmer prekvapil nepodarený odkop obrancu Dulanského. V 14. min. po Kunštekovom centri hlavičkoval Hujsa tesne nad a po Vávrovom dlhom pase spálil tutovku z rohu päťky Kunštek. Postupne sa však hostia z tlaku vymanili a dostali sa aj do streleckých šancí po chybách domácej obrany. Po pase Čerešníka si v šanci „zavadzali“ Miro Tomek s Bachnom, únik Žováka zakončil Gurín prudkou strelou tesne nad a prvé nedorozumenie Kocha s Čižmárom nevyužili M. Tomek ani Žovák. V 28. min. sa domáci dostali do vedenia, keď po presnom centri Martina Kubináka hlavičkou prekonal Pretóryho Vlado Hujsa - 1:0. Po góle hostia oprávnene reklamovali ofsajd, gól však platil. S gólom sa však futbal na dlhé minúty vytratil a na ihrisku sa nič podstatného neudialo. Až v 70. min. po faule Holáska na Vávru kopal Hujsa tr. kop a z uhla takmer prekvapil Pretóryho. Záver stretnutia však bol opäť veľmi zaujímavý. V 80. min. Slávo Veteška vyobracal celú domácu obranu, prenechal M. Masárovi, ktorý v čistej šanci technickou strelou preloboval domácu bránu. V 87. min. „prihral“ Čerešníka domácemu Lukáčkovi, ktorý ostal prekvapený sám pred Pretórym a poistku v podobe druhého gólu nedal. A tak prišiel trest. Druhé nedorozumenie Kocha s Čižmárom už hostia v 89. min. potrestali. Po malej domov od Čižmára si Koch „dovolil“ kľučku na Michala Gurína, ten mu však loptu zobral a do práznej brány pohodlne vyrovnal - 1:1. Obidve mužstvá mali šance aj v trojminútovom nadstavení. Najskôr si M. Masár hodil loptu okolo Čižmára, no na zakončenie mu už neostali sily. Poslednú mal nešťastník Čižmár. Po rohu Andreja Trajlínka Pretóry loptu podbehol, lopta z Čižmárovej hlavy však išla nad opustenú bránu. Hostia boli nakoniec s bodom spokojní, domáci sa dvomi stratenými smútili. R Ďurica, Dzindzík st. (Jozef Komorný)

Bor. Mikuláš - Unín
3:1 (1:0)
Góly: S. Černý, L. Liška, Drápal - Klempa (11).
Domáci boli od začiatku „pánmi“ na ihrisku a o ich víťazstve nebolo najmenších pochýb. Hostia znížili až v samom závere z penalty. Ich prehra je ešte veľmi prijateľná. R Čaladík, Cabadaj. (Šedivý)

Rybky - Letničie
3:1 (2:1)
Góly: Pukančík, Kalamenovič, vlastný (Čelústka) - R. Šarközy.
Prvé víťazstvo Rybiek sa zrodilo v zápase s Letničím.
R Hurbánek, Otočka. (M.Mesíček)

Čáry - Brodské
4:0 (1:0)
Góly: T. Burský 2, Slovák, Formánek (11).
Hostia boli futbalovejší, no iba po 16-ku. Ústrednou postavou domácich bol Formánek. R Lapoš, Karnoš.

Oreské - Šaštín 0:0
Po všetkých stránkach vynikajúce stretnutie, ktorému chýbalo len korenie futbalu - góly. R Sládek, Bednár. (Peter Bulka)

Kopčany - Radošovce
3:0 (2:0)
Góly: Š. Baláž (11), M. Veselý, Stančiak.
Hoci hra v poli bola pomerne vyrovnaná, domáci boli pred bránou oveľa nebezpečnejší a ich víťazstvo mohlo byť aj vyššie. Hostia dohrávali bez vylúčeného Kudláča po 2 ŽK. R Petráš, Dzindzík ml. (Milan Novák)

Š. Humence - Koválov
3:1 (1:1)
Góly: Olšovský, P. Búzek, R. Václavek - Morávek.
Domáci dali už v 4. min. gól Olšovským. V 7. po chbe z brankovej čiary, 7. morávek po pavelkovej 1:1. 65. chyba p.búzek do prázdnej, vach hlavou do brvna v nadstavenej r.václavek lobom na 3:1. R Mihálik, Pálka. (Fero Kubík)

Dubovce - Hlboké
2:0 (2:0)
Góly: Kubíček, Mlčúch.
Po úvodnej šanci hosťujúceho Kováča dali domáci do 20.min. z výrazného tlaku dva góly. Hoci hostia potom hru vyrovnali a boli o niečo aktívnejší, zvrat neprivodili. R Thao, Polakovič.

5. kolo
Bor. Mikuláš - Rybky
3:0 (3:0)
Góly: Mihál 2, Cák.
Domáci na jasné víťazstvo využili svoju prvopolčasovú prevahu. Po prestávke sa hra vyrovnali, hostia mohli dosiahnuť aspoň čestný úspech, no zahodili penaltu. (M. Vanek)

Unín - Hlboké
1:0 (0:0)
Gól: vlastný.
Prvý polčas mali domáci jasnú prevahu. Hostí v tom čase podržal brankár. Po prestávke sa hra vyrovnala, no domáci väčšiu túžbu po víťazstve korunovali gólom. Hostia majú výhrady voči fair play domácich, ktorí nevrátili zakopnutú loptu a práve po strele zraneného hráča Šebestu sa zrodil rozhodujúci gól. (M. Ovečka, P. Žák)

Koválov - Dubovce
0:1 (0:1)
Gól: Mário Mikula.
Domáci podali najslabší výkon v sezóne a za celý zápas prakticky nevystrelili na bránu hostí. Rozhodujúci gól dal Mário Mikula priamo z rohu. (Fero Kubík)

Radošovce- Š. Humence
4:1 (1:1)
Góly: Flajžík, Žúrek, Pekar, Sloboda - R. Václavek.
Diváci sledovali vyrovnané stretnutie priemernej úrovne. Domáci rozhodli o výsledku v priebehu posledných desiatich minút, kedy strelili tri góly. (Baumgartner)

Šaštín - Kopčany
3:1 (1:1)
Góly: Cintula 2, Slovák - R. Veselý.
Dramatické stretnutie začali lepšie hostia, ktorí sa ujali vedenia. Domáci potom zatlačili, čo zúžitkovali na strelenie gólov na konci prvého a začiatku druhého polčasu. (Vrtalík)

Cerová - Oreské
1:2 (0:0)
Góly: Királ - A. Baláž, P. Kliment.
Hostia boli lepší po celý druhý polčas, kedy rozhodli o zisku troch bodov. Domáci v závere už len znížili. (Jozef Srámek)

Brodské - Sekule
4:1 (1:1)
Góly: Knap 2, D. Hnát, B. Bartal - Vávra.
V prvom polčase bol zápas vyrovnaný, hostia boli však nepríjemným súperom. Po prestávke sa hra niesla v znamení jasnej prevahy domácich. (Hladík)
Letničie - Čáry
0:2 (0:0)
Góly: P. Flajžík, Formánek.
V prvom polčase nastrelili domáci brvno a hostia žrď. Tí po prestávke išli do vedenia, ktoré v 80. min. ešte poistili. Domáci nemali ani trochu šťastia. (Jaro Vaculka)

1.B.Mikuláš 6 4 2 0 12:5 14
2.Brodské 6 4 0 2 17:11 12
3.Radošovce 6 4 0 2 13:10 12
4.Dubovce 6 4 0 2 11:11 12
5.Oreské 6 3 2 1 13:7 11
6.Čáry 6 3 1 2 10:6 10
7.Koválov 6 3 1 2 7:6 10
8.Šaštín 6 2 3 1 10:5 9