Bzince p/J. – Lubina
4:1 (1:0)
Góly: Hasala 2, Chorvát z pok. kopu, Less - Hargaš.
Rozhodoval: Rožník, 150 divákov.
Domáce mužstvo v derby zápase jednoznačne ovládlo hru od prvej minúty. V prvom polčase hostia ani nevystrelili na bránku súpera. Domáci zahodili tri vyložené šance a po jasnej jedenástke vyhrávali 1:0. V druhom polčase hostia odišli kondične a bolo iba otázkou skóre, ako skončí zápas. V jednoznačnom zápase s prehľadom rozhodoval Rožník.

Hrádok – Myjava B
1:1 (0:1)
Góly: Gábor - Poláček.
Rozhodoval: Oppenberger, 200 divákov.
V hodovom zápase sa domácim hlavne v prvom polčase hra nedarila. Hostia pricestovali s mladým a technickým mužstvom, ktoré niekoľko krát podržal svojimi zákrokmi výborný brankár Valášek. V 13. min neudržal domáci brankár Babic loptu, ktorú Poláček poslal do prázdnej brány a otvoril skóre zápasu. V 28. min sa vyznamenal brankár hostí, keď vyrazil peknú strelu Vladimíra Pavloviča, ktorá mierila pod brvno. V druhom polčase sa domáci zlepšili, čoho výsledkom bola akcia v 64. min. Drobný zahrával nepriamy kop, prihral loptu Gáborovi, ktorý z voleja krásnou strelou vyrovnal na 1:1. Od 77. min hrali hostia iba desiati, keď za hrubé nešportové správanie videl červenú kartu Štefánek. V závere chýbalo domácim trocha šťastia, keď pekná Nešťákova strela tesne minula bránu hostí a záverečný nápor gól nepriniesol.

Považany - Mor. Lieskové
2:3 (1:1)
Góly: Dulís P., Kubica - Kukuča, Zámečník, Kušiernik.
Rozhodoval: Nedveď, 50 divákov.

Tr. Bohuslavice - Kálnica
1:0 (0:0)
Gól: Juríček.
Rozhodoval: Podmajerský, 60 divákov. ŽK: 1:1. ČK: 0:1.
V prvom polčase sa domáci snažili streliť gól, ale hernú prevahu nezúžitkovali. Väčšinou šancí končilo pred šestnástkou. Hostia ojedinelými ale nebezpečnými protiútokmi niekoľko krát ohrozili bránu domácich. V druhom polčase opäť domáci tlačili, ale zase bez úspechu. Za povšimnutie stojí roh z 80. min, keď Svoboda našiel Menginu, ktorý prekrásnou hlavičkou trafil tyč. V 89. min zasiahol loptu z ľavej strany Luboš Barbirik, zbavil sa obrancu prihral J. Potúčkovi, ten posunul nekrytému Juríčkovi, ktorý nezaváhal a vsietil na 1:0. V nadstavenom čase ešte opäť spoza šestnástky Juríček trafil brvno. Domáci zaslúžene vyhrali.

Vrbovce - Bošáca
1:2 (0:1)
Góly: Vávra M. – Figura, Kusenda.
Rozhodoval: Klimčík, 100 divákov. ŽK: 3:3.
Bojovný zápas dvoch popredných mužstiev v tabuľke, v ktorom vyhrali šťastnejší hostia. Domáci pred koncom zápasu nepremenili pokutový kop.

Košariská - Lubina kop.
1:0 (0:0)
Vo vyrovnanom zápase zvíťazili šťastnejší domáci, keď sa im podarilo gól streliť v závere zápasu v 89. min.
Rozhodoval: Podmajerský, 60 divákov.

Očkov – Brestovec
1:3 (0:2)
Gól domácich: Burdej. Rozhodoval: Petrík, 100 divákov.

Pred 70 divákmi rozhodoval Krajčovič.
Domáce mužstvo privítalo na trávniku po prvý krát mužstvo z Turej Lúky, papierového favorita. Prognózy sa začali prejavovať od začiatku hry, najmä v kvalite, rýchlosti a technike. Domáci sa však nenechali zaskočiť a svojím zodpovedným prístupom nedarovali žiadnu loptu zadarmo. Osudnou sa im však stala zlá rozohrávka v obrane v 17. minúte, ktorú hostia využili vo vedúci gól. Ak si diváci mysleli, že tento gól domácich zlomí, boli na omyle a len vďaka výbornému výkonu hosťujúceho brankára hostia išli do šatne s jednogólovým náskokom. Aj po zmene strán bola mierna prevaha na kopačkách hostí. O výsledku rozhodla 70. minúta, keď po skrumáži v domácej šestnástke sa najlepšie zorientoval Halabrín, ktorý zvyšoval na 2:0 pre hostí. Domáci napriek zvýšenej snahe a kvalitnej hre, nemali síl na zvrat a na vyrovnanie. Diváci videli pekný zápas v podaní oboch mužstiev a výkonu svojich miláčikov zaslúžene tlieskali.

Kostolné - Bukovec 6:0
Góly: Ľuboš Blažko 4 (1 z 11 m), Ján Kolárik 2.
Stretnutie bolo v 75. minúte ukončené pre nedostatočný počet hráčov hostí.
Zápas bol jednoznačne v réžii domáceho mužstva. Hostia hrali ofsajd systém, ktorý však totálne zlyhal. Hostia do zápasu nastúpili len s ôsmymi hráčmi. Ešte v prvom polčase sa im zranil jeden hráč, ktorý už ďalej nepokračoval a keď sa po zmene strán zranil aj druhý hráč, rozhodca Ondrušek stretnutie ukončil. Stretnutie sledovalo 50 divákov, hralo sa bez kariet.

Hrachovište - Jablonka
0:0
Päťdesiat divákov videlo vyrovnaný zápas, v ktorom sa ani na jednej strane strelci príliš nevyznamenali. Stretnutie rozhodoval Kontra.

Priepasné - Hrašné
1:1 (0:1)
Góly: Krásny - Svinkásek.
Stretnutie rozhodoval Naď.
Prvý polčas domácim nevyšiel podľa vlastných predstáv a do šatne odchádzali s jednogólovým mankom. Po zmene strán zvýšili hernú aktivitu, čoho odmenou im bol vyrovnávajúci gól na konečnú remízu 1:1.

Chvojnica - Krajné odložené na 1.9. o 17.00 h.