Hlboké - Oreské 1:3 (0:2)
Góly: Turanský - Kubík 2, Cingel.
Hlboké: Hrušecký - Orgoník, Šulc, Turanský Truska - Karas, Slaný, Kováč, Kovár - Ondrovič, Danihel (Rapák, Malárik, Horňák, Plánka), tréner R. Baran.
Oreské: Bernát - Bederka, A. Baláž, Šedivý, L. Bezúch, Cingel, Kubík, P. Mikúš, Kralovičš, M. Kliment, Štepanovský, (Pobuda, P. Kliment, Šrámek, Bakič, Regásek).
Domáci sa poriadne ani nestačili po ihrisku poobzerať a už prehrávali 0:2. V 2. min. Tomáš Kubík z trestného kopu trafil s pomocou tyče do siete a v piatej minúte ten istý hráč využil pošmyknutie sa domáceho brankára a do prázdnej brány zvýšil na 0:2. Za 95 minút tak mal na svojom konte spolu 5 gólov (po hetriku v prvom kole). Za ďalšie štyri mal šancu na hetrik a v 20. min. pomohlo po jeho prihrávke Hrušeckému brvno. Hostia ovládli ihrisko a celý polčas boli lepší, keď domáci pohrozili iba strelou Danihela do stredu brány, s ktorou Bernát nemal problémy.
Po prestávke však domáci už v 51. min. znížili Turanským na 1:2 a vykresali si iskierku nádeje. Bola to však len krátka nádej, pretože v 61. min. hrajúci tréner Cingel zakončil peknú akciu tretím gólom na 1:3. Strelec Kubík mal potom ešte dve šance na zvýšenie, no skóre sa už nemenilo. Hostia si v pohode vedenie udržali a celkom po zásluhe si odviezli tri body. Jozef Komorný

Unín - Š. Humence
1:1 (1:0)
Góly: Krempa (11)- Martin Sekáč.
Unín: Straka- M. Mach, Masaryk, R. Malík, Švec, Hoferka, Krempa, Šeba, B. Malík, Rehák, Tureček (Khúla).
Š. Humence: Ivánek (Mihál)- Fila, Tománek, R. Burián, Červenka, Jozef Burian, T. Velický, Korontály, R. Václavek, M. Sekáč (Chorvát).
Domáci sa v hodovom zápase ujali vedenia už v 6. min. Krempom z penalty. Vo vyrovnanom zápase sa hosťom podarilo vyrovnať napriek tomu, že hrali oslabení o vylúčeného Petra Búzka. Aj s desiatimi hráčmi pôsobili istejšie a Roman Václavek mohol dvakrát rozhodnúť. Remíza je úspechom domáceho mužstva. R M. Mikúš.

Dubovce - Kopčany
4:2 (0:2)
Góly: Mário Mikula, Kubíček, Válka, Kudláč - R. Veselý, M. Veselý.
Vyše 120 divákov videlo dobrý futbal. Hostia v prvom polčase trestali chyby domácich a získali dvojgólové vedenie. Presvedčili sa však, že futbal sa hrá 90 minút. Domáci totiž po prestávke skóre nielenže otočili na 3:2, ale striedajúci Kudláč v závere ich víťazstvo poistil. R Hurbánek, Otočka. (Jozef Mikula)

Koválov - Sekule
2:1 (0:1)
Góly: P. Tokoš, Bubák - Andrej Trajlínek.
Hostia po chybe domácich išli do vedenia v 28. min. gólom A. Trajlínka. Koválov väčšou túžbou po víťazstve nielenže vyrovnali, ale Bubákom v samom závere vydolovali aj tri cenné body. R Zabadal, Macháček. (Fero Kubík)

Radošovce - Čáry
2:0 (1:0)
Góly: Pekar, Huliman.
(Lapoš),

Šaštín - Rybky 0:0
Hostia nastúpili bez piatich hráčov základnej zostavy, no domáci túto výhodu nedokázali zúžitkovať, hoci si vypracovali najmä v záveroch oboch polčasov niekoľko vyložených gólových príležitostí. Hostí v týchto momentoch podržal brankár Chodúr. R. Sládek.

Cerová - Bor. Mikuláš
1:2 (1:2)
Góly: Ráček - L. Liška, Černý.
Cerová: Pretóry - Čerešník, Janák, Raček, A. Veteška, Vavrovič, Búran, Gurín, Škojec, Tomek, Šimek (Királ).
B. Mikuláš: T. Drinka- R. Wallner, Kassay, Hlavenka, Drápal, Mihál, Černý, L. Liška, Macek, Vanek, R. Malík.
Hostia boli o poznanie futbalovejší, ale napokon aj šťastnejší, nakoľko priebehu zápasu by skôr zodpovedala remíza. R Mihálik. (Morávek)

Brodské - Letničie
2:0 (0:0)
Góly: O. Hnát, Knap.
Hoci tomu výsledok nezodpovedá, bola to jednostranná záležitosť domácich. Ich hráči zahodili aj nemožné, takže uspokojenie do ich radov priniesol až druhý gól z penalty, ktorú v 80. min. premenil Tomáš Knap. R Zajíc. (B. Hnát).

1.Oreské 2 2 0 0 8:2 6
2.Brodské 2 2 0 0 7:2 6
3.Radošovce 2 2 0 0 5:1 6
4.Koválov 2 2 0 0 4:2 6
5.Kopčany 2 1 0 1 6:5 3
6.B.Mikuláš 1 1 0 0 2:1 3
7.Letničie 2 1 0 1 1:2 3
8.Dubovce 2 1 0 1 5:7 3