1. kolo 6.8.:
Led. Rovne – Bánovce :
Myjava – Topoľčany :
Štúrovo – Nové Zámky :
Dubnica B – Šamorín :
............... – Partizánske :
J. Bohunice – Neded :
Galanta – Gabčíkovo :
Domaniža – Moravany :
2. kolo 13.8:
Bánovce – Moravany :
Gabčíkovo – Domaniža :
Neded – Galanta :
Partizánske - J. Bohunice :
Šamorín – ................... :
N.Zámky – Dubnica B :
Topoľčany – Štúrovo :
Led. Rovne – Myjava :
3. kolo 20.8.:
Myjava - Bánovce :
Štúrovo - Led. Rovne :
Dubnica B - Topoľčany :
................... - N.Zámky :
J. Bohunice - Šamorín :
Galanta - Partizánske :
Domaniža - Neded :
Moravany – Gabčíkovo :
4. kolo 27.8.:
Bánovce – Gabčíkovo :
Neded – Moravany :
Partizánske – Domaniža :
Šamorín – Galanta :
N.Zámky – J. Bohunice :
Topoľčany – .................. :
Led. Rovne – Dubnica B :
Myjava – Štúrovo :
5. kolo utorok 29.8.
Štúrovo – Bánovce :
Dubnica B – Myjava :
............... – Led. Rovne :
J. Bohunice – Topoľčany :
Galanta – N. Zámky :
Domaniža – Šamorín :
Moravany – Partizánske :
Gabčíkovo – Neded :
6. kolo 3.9.
Bánovce – Neded :
Partizánske – Gabčíkovo :
Šamorín – Moravany :
N. Zámky – Domaniža :
Topoľčany – Galanta :
Led. Rovne – J. Bohunice :
Myjava – .................. :
Štúrovo – Dubnica B :
7. kolo 10.9.
Dubnica B – Bánovce :
................... – Štúrovo :
J. Bohunice – Myjava :
Galanta – Led. Rovne :
Domaniža – Topoľčany :
Moravany – N. Zámky :
Gabčíkovo – Šamorín :
Neded – Partizánske :
8. kolo 17.9.
Bánovce – Partizánske :
Šamorín – Neded :
N. Zámky – Gabčíkovo :
Topoľčany – Moravany :
Led. Rovne – Domaniža :
Myjava – Galanta :
Štúrovo – J. Bohunice :
Dubnica B – ................ :
9. kolo 24.9.
.................. – Bánovce :
J. Bohunice – Dubnica B :
Galanta – Štúrovo :
Domaniža – Myjava :
Moravany – Led. Rovne :
Gabčíkovo – Topoľčany :
Neded – N. Zámky :
Partizánske – Šamorín :
10. kolo 1.10.
Bánovce – Šamorín :
N. Zámky – Partizánske :
Topoľčany – Neded :
Led. Rovne – Gabčíkovo :
Myjava – Moravany :
Štúrovo – Domaniža :
Dubnica B – Galanta :
..................– J. Bohunice :
11. kolo 8.10.
J. Bohunice – Bánovce :
Galanta –.................. :
Domaniža – Dubnica B :
Moravany – Štúrovo :
Gabčíkovo – Myjava :
Neded – Led. Rovne :
Partizánske – Topoľčany :
Šamorín – N. Zámky :
12. kolo 15.10.
Bánovce – N. Zámky :
Topoľčany – Šamorín :
Led. Rovne – Partizánske :
Myjava – Neded :
Štúrovo – Gabčíkovo :
Dubnica B – Moravany :
................. – Domaniža :
J. Bohunice – Galanta :
13. kolo 22.10.
Galanta – Bánovce :
Domaniža – J. Bohunice :
Moravany – .................... :
Gabčíkovo – Dubnica B :
Neded – Štúrovo :
Partizánske – Myjava :
Šamorín – Led. Rovne :
N.Zámky – Topoľčany :
14. kolo 29.10.
Bánovce – Topoľčany :
Led. Rovne – N. Zámky :
Myjava – Šamorín :
Štúrovo – Partizánske :
Dubnica B – Neded :
............... – Gabčíkovo :
J. Bohunice – Moravany :
Galanta – Domaniža :
15. kolo 5.11.
Domaniža – Bánovce :
Moravany – Galanta :
Gabčíkovo – J. Bohunice :
Neded – .................... :
Partizánske – Dubnica B :
Šamorín – Štúrovo :
N. Zámky – Myjava :
Topoľčany – Led. Rovne: