Štvrtok, 23. november, 2017 | Meniny má Klement

BFZ - MUŽI

3. liga
Dohrávka 28. kola: Láb - Stupava 0:1 (0:0), 77. Ščasný.
V dohrávke 28. kola tretej futbalovej ligy vyhral v Lábe v súboji posledných dvoch mužstiev domáci tím so Stupavou 0:1.
Hostia mali od začiatku územnú prevahu a v 32. min. strela Ščasného, ktorý bol na ihrisku sotva šesť minút, skončila na žrdi. V slabom zápase rozhodla 77. min, keď chybu domáceho kapitána Gábriša potrestal striedajúci Ščasný. V 90. min. po rohu hlavičkoval R. Kain do brvna.
LÁB: Dvoran - Frývaldský (68. Štefánik), Duffek, Gábriš, Cipov - R. Kain, Roman Kostka, Kinči, Galajda - A. Kain (81. Greif), Král.
STUPAVA: Peňaška - Janiss, Ondruš, Tribula, Podrazil - Róbert Kostka (45. Slotík), Hoz, Bednár (65. Polák), Komlóši - Hodulík, Lindner (26. Ščasný).
ŽK: Duffek, Roman Kostka, Král - Lindner, Ščasný, 130 divákov.
29. kolo: ŠKP Dúbravka - Stupava 2:0, Sv. Jur - Láb 2:1, Rača - SFM Senec 0:1, Rapid - Lamač 0:1, Jablonec - Dun. Lužná 1:4, I. Petržalka - Slovan B 2:0, PŠC Pezinok - FC Ružinov 0:2, Inter B - Čunovo 3:0 kont.
30. kolo: Stupava - Inter B 2:3, Láb - ŠKP Dúbravka 0:4, ŠK Čunovo- PSČ Pezinok 1:5, FC Ružinov- I.Petržalka 3:0, Slovan B- Jablonec 2:1, Dun. Lužná- Rapid 0:2, Lamač- Rača 1:0, SFM Senec- Svätý Jur 5:0.
4. liga BA vidiek
29. kolo: Studienka - Plav. Štvrtok 4:2 (1:0), Ďureček, Hrúz, Rybecký, Vigoda - Brenner, Juriga, Veľké Leváre - Lozorno 1:5 (1:3), Baďura - Križan a Cabadaj 2, Pešl, Zohor - Grinava 2:3 (1:2), g. d. Hyža 2, Jakubov - Rohožník 3:1 (0:1), Repický, Sirota, Martinec - P. Tomek, Kostolište - Limbach 2:3 (2:2), g. d. Rupec, Malý, Malacky - Dubová 2:0 (2:0), vlastný, Višváder, Gajary - Záh. Ves 2:1 (2:1), Liška, Hrebenár - Nerád, Viničné - Slov. Grob 3:2.

30. kolo:
Plav. Štvrtok - Malacky
2:1 (0:0)
Góly: Klech, Beňa - T. Čikoš.
MALACKY: Preis (86. Markovič)- Košický ml., J. Čikoš, Kalanka, Hoffmann- varadi, Višváder, Kovárik, Režný- Hájek (80. Baláž), T. Čikoš (82. Hromiak).
V zápase vedenom rozhodovskou trojicou z Maďarska mali hostia viac z hry, no nakoniec odišli bez bodu. Od 17.min. hrali obidve mužstvá oslabené o vylúčeného hráča, keď ČK videli domáci Brenner a hrajúci tréner Malaciek Jozef Čikoš. Po vedúcom góle Tomáša Čikoša v 70. min. hostia prestriedali, čo využili domáci na zvrat v stretnutí. (F. Hlavatý)
Dubová - Kostolište
4:4 (2:3)
Góly: Malý 2, Dávid, vlastný.
Zo začiatku sa hralo v réžii hostí, ktorí aj získali dvojgólové vedenie. Po chybách v obrane však domáci vyrovnali a aj po prestávke dokázali otočiť vo svoj prospech. Hostia sa však bojovnosťou dočkali zaslúženého vyrovnania v nadstavenom čase, keď si domáci dali vlastný gól na 4:4. R Križko. (Jurkáček)

Záh. Ves - Viničné
0:3 (0:1)
Góly: Pätoprstý 2, Matúšek.
Domácich netlačila nutnosť bodovať a tak pristúpili k zápasu trošku ľahkovážne. Hostia boli lepšívyhrali zasläžene, no aj domáci mali nemálo šancí, ktoré však trestuhodne pozahadzovali. R Prosnan. (J. Grujbár)

Rohožník - Zohor
1:3 (0:1)
Góly: Martinkovič - Bertovič 2, Polák.
Domáci opäť potvrdili, že v jarnej časti sa im na domácom trávniku nedarí. Na jar vyhrali iba dvakrát, vonku však aj na ihrisku lídra z Malaciek. Aj v tomto stretnutí si vypracovali viac streleckých možností, no hostia boli efektívnejši. R Tománek. (Polák)

Grinava - Veľké Leváre
7:3 (3:2)
Góly: g. h. Rigáň 2, M. Daniel.
Hostia na ihrisku favorita vyhrávali, no v závere polčasu, zrejme po úbytku síl trikrát inkasovali. Po prestávke sa už hralo v réžii domácich, ktorí pridali ďalšie štyri góly. R Kolenič. (Procházka)

Lozorno - Studienka
3:1 (0:1)
Góly: g. h. Vigoda.
Hostia vyhrali prvý polčas v slabom zápase zásluhou M. Vigodu, no po prestávke domáci z jasnej prevahy dokázali tri šance premeniť a zaslúžene vyhrať. R Srna. (Gajdar)

5. liga BA vidiek
23. kolo: Jablonové - Kalinkovo 4:3, Závod - Doľany 3:2, Dun. Lužná B - Igram 0:4, Budmerice - Ivanka 3:2, Vysoká - Plav. Podhradie 2:7, g. h. Hon a Biž 2, Ščepánek (11), Andrísek, Hečko, B. Pezinok - Šenkvice 1:0, voľno - Modra.
Dohrávka 20. kola: Závod - D. Lužná B 1:2.

6. liga A
23. kolo: Vištuk - Častá 3:5, Báhoň - Kuchyňa 5:2, Plav. Mikuláš - Borinka 3:0 (1:0), Holič, L. Klíma, D. Kassay. Po presvedčivom víťazstve mohli domáci osláviť postup do 5. ligy. (Smolár)
Voľno - Suchohrad, Pernek, malé Leváre, Sološnica.
1.Pl.Mikuláš 18 13 2 3 39:11 41
2.Častá 18 12 4 2 45:15 40
3.Borinka 18 10 3 5 45:22 33
4.Suchohrad 17 8 4 5 33:27 28
5.Sološnica 17 8 3 6 36:20 27
6.Vištuk 18 7 1 10 30:29 22
7.M.Leváre 18 7 0 11 27:59 21
8.Pernek 18 6 2 10 44:54 20