Kunov sa so súťažou rozlúčil prehrou

Radimov - Rohov
5:3 (2:0)
Góly: Aleš Foriška 4, L. Foriška - Brdečka, Marek Blanárik, Peter Ivánek.
Domáci striedajú dobré výkony na domácom trávniku so slabými vonku. S Rohovom sa im zápas vydaril, napriek tomu, že od 40.min. hrali bez vylúčeného Biskupiča. V 55.min. už vyhrávali 4:0 a až potom sa prejavilo číselné oslabenie, čo hostia využili na skorigovanie. Už v nadstavenom čase mohli ešte svoje víťazstvo prikrášliť, no Husár nepremenil penaltu nariadenú za faul na A. Forišku. R: Daniš, Pálka.
(Žilínek)

Jablonica – Borský Sv. Jur
4:2 (2:0)
Góly: Zajonc, Harasník, Komorný, A. Malík – Hrnek, Kafka.
V horúcom počasí sa hral bojovný futbal. Domáci hýrili pohybom a častejšie sa dostávali na dostrel súperovej brány. Po prestávke však hosťujúci Hrnek znížil na 2:1, no na tento gól dokázali domáci Komorným odpovedať a z jedenástky na 4:1 upravil výborne hrajúci Andrej Malík. Hostia už len znížili brankárom Kafkom z jedenástky.
Prietrž – Mokrý Háj
1:1 (0:0)
Góly: Sládek – Jankovič.
V priemernom stretnutí sa domáci nedokázali strelecky presadiť. Strelami trikrát trafili tyč súperovej brány, ale to bolo na dlhé minúty všetko. Hostia sa ujali vedenia strelou Jankoviča spoza šestnástky v 70. minúte a o deľbe bodov rozhodol v 82. minúte hlavou Sládek. Hostia dohrávali bez vylúčeného Chrenku.

Dubovce – Vrádište
3:3 (2:1)
Góly: Mário Mikula, M. Huťťa, Kudláč - Holúsek, Janáč 2
R: Sládek, Bednár.
Domáci už minulý týždeň oslavovali postup a aj preto sa v poslednom zápase k výraznejšiemu výkonu nevyburcovali. Tempo zápasu i výsledok boli ako na hojdačke. Hostia dokázali zakaždým úspechom lídra vyrovnať, takže sa napokon zrodila remíza.

Kúty – Stráže
4:2 (2:0)
Góly: Pavelka 2, M. Škoda, Dominik za domácich.
Domáci nemali veľa práce so svojim súperom, ktorému sa podarilo znížiť na 3:1 a napokon len upraviť konečný výsledok na 4:2.

P. Močidlany – Lakš. N. Ves
3:3 (1:0)
Góly: Foríška 2, Kosír – Štajer, Kubeňák, Winkler.
Domáci nezvládli posledné kolá súťaže a vypadli z tempa. So svojím susedom z tabuľky si zaslúžene podelili body.
Kunov - Trnovec
0:2 (0:1)
Góly: Ščúry, Uher.
Domáci sú už s zostupom do nižšej súťaže vyrovnaní a ani v poslednom vystúpení nedokázali zvíťaziť. Za hostí sa v 40. minúte presadil Ščúry a v 75. Radoslav Uher.

1.Dubovce 24 19 2 3 71:24 59
2.P.Močidlany 25 15 6 4 74:28 51
3. L.N.Ves 24 15 5 4 56:33 50
4. B.Sv.Jur 25 16 2 7 63:41 50
5.Vrádište 25 11 8 6 61:53 41
6.Kúty B 25 12 3 10 65:52 39
7. Stráže 24 10 4 10 45:44 34
8. M.Háj 25 9 6 10 49:39 33