Sobota, 21. október, 2017 | Meniny má Uršuľa
Pridajte si svoje mesto

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

FUTBAL DORAST
1. liga starší

29. kolo: Trnava - Levice 1:2 (0:1), Žák - M. Kosák, A. Kosák, Bardejov - Trebišov 1:1, Košice - Inter 1:1, Slovan - Žilina 3:0, Dubnica - Ružomberok 3:0, Púchov - Prešov 1:0, B. Bystrica - Trenčín 0:1, Nitra - Podbrezová 3:2.
Dohrávka 28. kola: Trebišov - Podbrezová 0:0.
1.Ružomberok 29 20 4 5 83:33 64
2.Dubnica 29 19 5 5 66:28 62
3.Slovan 29 20 2 7 55:28 62
4.Trenčín 29 17 3 9 53:40 54
5.Nitra 29 16 5 8 60:39 53
6.Košice 29 16 4 9 48:33 52
7.Inter 29 13 4 12 39:30 43
8.Žilina 29 13 4 12 44:44 43
9.Prešov 29 12 5 12 43:40 41
10.Trnava 29 11 6 12 40:41 39
11.Púchov 29 10 5 14 30:36 35
12.B.Bystrica 29 8 6 15 38:46 30
13.Podbrezová 29 7 4 18 32:55 25
14.Bardejov 29 5 7 17 28:54 22
15.Levice 29 7 1 21 26:68 22
16.Trebišov 29 3 5 21 17:87 14

1. liga mladší

29. kolo: Trnava - Levice 4:1 (2:0), Guldan, Cíferský, Komadel, Žabka – vlastný (Cíferský), Bardejov - Trebišov 1:1, Košice - Inter 3:0, Slovan - Žilina 3:1, Dubnica - Ružomberok 1:0, Púchov - Prešov 0:3, B. Bystrica - Trenčín 1:2, Nitra - Podbrezová 4:0.
Dohrávka 28. kola: Trebišov - Podbrezová 1:1.
1.Slovan 29 20 5 4 75:28 65
2.B.Bystrica 29 21 2 6 66:29 65
3.Nitra 29 20 4 5 99:31 64
4.Žilina 29 19 4 6 56:34 61
5.Dubnica 29 19 3 7 77:32 60
6.Prešov 29 16 7 6 55:31 55
7.Trnava 29 14 9 6 54:28 51
8.Trenčín 29 15 5 9 62:36 50
9.Inter 29 11 5 13 43:41 38
10.Ružomberok 29 10 7 12 44:29 37
11.Košice 29 10 5 14 50:50 35
12.Púchov 29 6 5 18 22:74 23
13.Trebišov 29 3 6 20 19:78 15
14.Podbrezová 29 2 7 20 23:72 13
15.Levice 29 1 9 19 17:93 12
16.Bardejov 29 2 3 24 20:96 9

2. liga starší Z

Myjava - Lok. Trnava 2:1 (0:0), g. d. Horeš, Eliáš, FC Senec - SFM Senec 2:2, PVFA - Rapid 0:2, Prievidza - Šaľa 1:1, N. Zámky - FC ViOn 2:4, Dubnica B - ŠKP Dúbravka 4:4, Slovan B - Inter B 3:1, Nitra B - P. Bystrica 5:0.
1.FC ViOn 29 18 3 8 59:39 57
2.Prievidza 29 15 6 8 53:39 51
3.Dubnica B 29 14 8 7 52:31 50
4.Slovan B 28 14 7 7 43:23 49
5.Inter B 29 14 7 8 50:31 49
6.Nitra B 29 14 5 10 58:37 47
7.L.Trnava 29 10 12 7 43:36 42
8.PVFA 29 11 9 9 38:35 42
9.FC Senec 29 11 9 9 47:46 42
10.N.Zámky 29 10 4 15 48:48 34
11.Myjava 29 9 7 13 45:46 34
12.Šaľa 29 8 8 13 35:56 32
13.P.Bystrica 29 9 5 15 43:70 32
14.Dúbravka 28 7 7 14 48:57 28
15.Rapid 29 7 7 15 29:57 28
16.SFM Senec 29 4 8 17 27:67 20

2. liga mladší

Myjava - Lok. Trnava 1:0 (0:0), Podmajerský, SFM Senec - Myjava 1:2, Trnava - Nitra B 2:1, Šaľa - Rapid 2:2, P. Bystrica - PVFA 1:2, Lok. FC ViOn - Dubnica B 4:1, Inter B - FC Senec 4:3, Prievidza - N. Zámky 2:4, ŠKP Dúbravka - Slovan B odlož. na 14.6.
Dohrávky: Slovan B - FC ViOn 0:0.
1. Nitra B 28 21 4 3 81:31 67
2. Inter B 28 20 4 4 72:26 64
3. Myjava 28 16 4 8 54:35 52
4. PVFA 28 15 4 9 49:34 49
5. Lok. Trnava 28 13 8 7 51:39 47
6. FC ViOn 28 13 3 12 44:38 42
7. Nové Zámky 27 12 6 9 55:51 42
8. Prievidza 28 12 4 12 48:43 40
9. Rapid 28 11 6 11 51:52 39
10. Dubnica B 28 10 6 12 42:47 36
11. Slovan B 27 8 6 13 28:41 30
12.Dúbravka 27 7 8 12 34:48 29
13. P. Bystrica 28 6 9 13 24:36 27
14. Šaľa 27 4 11 12 23:47 23
15. FC Senec 28 3 7 18 23:64 16
16. SFM Senec 28 2 8 18 18:65 14

3. liga starší

Senica - Partizánske 1:2, Nové Mesto - Brezová p/Br. 1:2, Bánovce - Trnava B 1:1, Sereď - Topoľčany 3:3, Vráble - Dun. Streda 2:2, ČFK Nitra - TTS Trenčín 3:2, Komárno - Chrenová 2:2, Nemšová - Galanta 4:0.
1.Nemšová 30 22 3 5 83:36 69
2.D.Streda 30 20 5 5 84:22 65
3.Brezová 30 17 7 6 81:44 58
4.Vráble 30 16 7 7 53:40 55
5.Topoľčany 30 17 2 11 85:41 53
6.Galanta 30 14 6 10 61:51 48
7.Bánovce 30 13 8 9 59:41 47
8.Sereď 30 13 5 12 48:57 44
9.Chrenová 30 13 4 13 64:59 43
10.N.Mesto 30 10 8 12 49:41 38
11.Trnava B 30 9 9 12 50:47 36
12.ČFK Nitra 30 9 5 16 45:58 32
13.Senica 30 7 7 16 30:65 28
14.Partizánske 30 7 4 19 35:85 25
15.Trenčín 30 6 2 22 29:85 20
16.Komárno 30 5 2 23 27:111 17

3. liga mladší

Senica - Partizánske 4:0, Nové Mesto - Brezová p/Br. 0:0, Bánovce - Trnava B 1:8, Sereď - Topoľčany 1:7, Vráble - Dun. Streda 2:1, ČFK Nitra - TTS Trenčín 4:2, Komárno - Chrenová 0:3, Nemšová - Galanta 1:0.
1.Topoľčany 30 23 5 2 95:14 74
2.Trnava B 30 23 5 2 84:18 74
3.D.Streda 30 20 5 5 99:34 65
4.Senica 30 18 3 9 48:29 57
5.Brezová 30 15 5 10 54:32 50
6.Nemšová 30 14 8 8 45:40 50
7.ČFK Nitra 30 15 3 12 52:49 48
8.N.Mesto 30 9 13 8 38:37 40
9.Galanta 30 11 6 13 42:50 39
10.Bánovce 30 10 6 14 45:50 36
11.Chrenová 30 10 5 15 49:64 35
12.Vráble 30 10 3 17 43:61 33
13.Partizánske 30 8 4 18 49:77 28
14.Trenčín 30 6 1 23 33:78 19
15.Komárno 30 4 5 21 21:93 17
16.Sereď 30 3 5 22 27:98 14

4. liga dorast SZ

30. kolo: Piešťany - Radošina 13:1, Čáčov - Hlohovec 1:4, g. h. Hanke 2, Kusý, Nitran, J. Bohunice - Prievidza B 1:3, Radošovce - Hrnčiarovce 0:5, Vrbové - Šaštín 4:1, g. d. Summer 2, Kurinec, Péči, Skalica - Handlová 3:0 kont., Led. Rovne - Ilava 2:0, Púchov B - D. Vestenice 5:3.
1.L.Rovne 30 23 5 2 76:29 74
2.Piešťany 30 18 7 5 110:38 61
3.Handlová 30 18 4 8 72:41 58
4.Vrbové 30 18 3 9 102:63 57
5.Prievidza B 30 14 9 7 79:55 51
6.D.Vestenice 30 15 4 11 90:56 49
7.Hrnčiarovce 30 15 3 12 63:51 48
8.Šaštín 30 14 3 13 55:58 45
9.Radošovce 30 14 3 13 47:53 45
10.Skalica 30 12 3 15 56:51 39
11.Ilava 30 11 5 14 49:64 38
12.Púchov B 30 10 6 14 68:84 36
13.Hlohovec 30 10 4 16 70:75 34
14.J.Bohunice 30 7 6 17 51:93 27
15.Radošina 30 4 1 25 34:132 13
16.Čáčov 30 3 2 25 22:101 11

5. liga Západ

30. kolo: Trebatice - Holíč 0:3,
Blaha, Nagy, Irša, Gbely - Kúty 6:0, Gál a Uhrinec 2, Dermek, Zajíček, Veľké Bedzany - Veľké Orvište 6:1, Smolenice - Zeleneč 1:2, g. d. Zajíček, Horné Orešany - Solčany 3:0, Suchá n/P. - Bojná 0:10, Moravany - Preseľany 9:0, Leopoldov - Chtelnica 3:0 kont.
1.Moravany 30 24 2 4 150:22 74
2.Holíč 30 23 1 6 80:27 70
3.Solčany 30 22 0 8 89:46 66
4.Gbely 30 21 2 7 109:46 65
5.Bojná 30 16 4 10 81:50 52
6.Leopoldov 30 14 4 12 59:55 46
7.Kúty 30 14 3 13 68:54 45
8.Preseľany 30 13 3 14 65:58 42
9.H.Orešany 30 13 3 14 58:63 42
10.V.Bedzany 30 12 5 13 70:51 41
11.Trebatice 30 10 5 15 41:64 35
12.V.Orvište 30 9 1 20 32:97 28
13.Smolenice 30 7 5 18 35:107 26
14.Zeleneč 30 7 4 19 32:90 25
15.Chtelnica 30 6 5 19 29:66 23
16.Suchá 30 4 3 23 20:122 15

Prípravky
5. ročníky
Skupina C: Senica - Fatranská 3:0 kont., hostia po dohode klubov nepricestovali. Topoľčany - Levice 3:0, FC ViOn - Hlohovec 4:0, Sp. Trnava - Lok. Trnava 12.6. Nitra mala voľno.
Dohrávka: Levice - FC ViOn 1:7.
1.Nitra 16 13 2 1 56:10 41
2.Topoľčany 16 12 1 3 51:15 37
3.FC ViOn 15 9 3 3 54:16 30
4.L.Trnava 15 7 3 5 30:18 24
5.Sp.Trnava 12 7 2 3 31:12 23
6.Senica 16 6 4 6 22:22 22
7.Levice 16 2 3 11 13:42 9
8.Hlohovec 15 1 2 12 14:46 5
9.Fatranská 15 1 0 14 5:95 3

4. ročníky
Skupina C: Senica - Fatranská 3:0 kont., hostia nepricestovali, Topoľčany - Levice 0:10, FC ViOn - Hlohovec 7:1, Nitra - Piešťany 3:0 kont., hostia nepricestovali, Sp. Trnava - Lok. Trnava 12.6.
Dohrávka: Levice - FC ViOn 2:1.
1.Nitra 17 16 1 0 100:15 49
2.FC ViOn 18 12 1 5 85:21 37
3.Levice 18 10 4 4 53:27 34
4.Piešťany 18 9 3 6 69:28 30
5.Senica 18 10 0 8 67:33 30
6.Hlohovec 17 8 1 8 57:61 25
7.Sp.Trnava 15 7 3 5 67:35 24
8.L.Trnava 17 4 2 11 52:67 14
9.Topoľčany 18 2 1 15 21:134 7
10.Fatranská 16 0 0 16 9:159 0

3. ročníky
Skupina C: Topoľčany - Levice 3:1, FC ViOn - Hlohovec 8:0, Nitra - Piešťany 2:5, Senica a Sp. Trnava mali voľno.
Dohrávka: Levice - FC ViOn 6:1.
1.Senica 14 11 1 2 94:18 34
2.Piešťany 15 10 3 2 76:37 33
3.Levice 14 9 1 4 60:30 28
4.Topoľčany 15 7 3 5 33:50 24
5.FC ViOn 15 4 3 8 28:43 15
6.Sp.Trnava 12 3 3 6 48:46 12
7.Nitra 13 3 3 7 30:48 12
8.Hlohovec 14 0 1 13 13:110 1
Finálový turnaj prípraviek sa uskutoční v Topoľčiankach - 20. 6. pre tretí a štvrtý ročník a 21. 6. pre piaty ročník. Postupujú tímy z 1. a 2. miesta.

FUTBAL ŽIACI
1. liga starší

Myjava - Púchov 0:0, Trnava - Levice 4:1, D. Streda - Slovan 0:5, SFM Senec - Rapid 1:0, Inter - Dubnica 1:2, Prievidza - Nové Zámky 5:1, Trenčín - Nitra 0:1.
Dohrávky: Nové Zámky - Nitra 3:0, Púchov - Trenčín 1:2, Slovan - SFM Senec 1:1.
1.Nitra 25 21 2 2 74:13 65
2.Slovan 25 16 6 3 66:23 54
3.Trnava 25 14 6 5 39:25 48
4.Dubnica 25 14 4 7 52:26 46
5.Trenčín 25 13 6 6 44:21 45
6.Levice 25 12 6 7 47:20 42
7.SFM Senec 25 9 6 10 34:36 33
8.Púchov 25 9 5 11 45:44 32
9.Inter 25 7 5 13 32:27 26
10.Myjava 24 6 7 11 25:36 25
11.Prievidza 25 7 3 15 28:51 24
12.N.Zámky 25 8 0 17 28:56 24
13.Rapid 24 5 4 15 25:53 19
14.D.Streda 25 2 2 21 19:127 8

1. liga mladší

Myjava - Púchov 3:1, Trnava - Levice 4:0, Dun. Streda - Slovan 0:6, SFM Senec - Rapid 0:1, Inter - Dubnica 4:1, Prievidza - Nové Zámky 2:0, Trenčín - Nitra 3:1.
Dohrávky: Nové Zámky - Nitra 0:0, Púchov - Trenčín 2:0, Slovan - SFM Senec 5:2.
1.Trnava 25 23 1 1 105:9 70
2.Trenčín 25 20 1 4 74:18 61
3.Slovan 25 18 2 5 87:28 56
4.Inter 25 16 2 7 65:28 50
5.Prievidza 25 16 1 8 45:37 49
6.Púchov 25 13 0 12 50:47 39
7.Dubnica 25 11 3 11 47:48 36
8.Levice 25 11 3 11 41:42 36
9.Nitra 25 10 4 11 47:46 34
10.Myjava 24 7 5 12 26:30 26
11.SFM Senec 25 5 2 18 19:66 17
12.N.Zámky 25 4 3 18 29:50 15
13.D.Streda 25 3 2 20 13:124 11
14.Rapid 24 2 1 21 12:87 7

2. liga starší

FC ViOn - Senica 6:0, Chrenová - Lok. Trnava 1:1, Bánovce - Trnava B 1:3, Topoľčany - Nitra B 2:4, Piešťany - Šaľa 0:1, TTS Trenčín - Vráble 2:1, Prievidza B - Levice B 1:1, P. Bystrica - Partizánske 4:0,
Dohrávky: Prievidza B - Nitra B 0:2, Vráble - Bánovce 4:0.
1.P.Bystrica 30 25 1 4 122:28 76
2.Nitra B 30 22 4 4 90:25 70
3.Chrenová 30 16 7 7 55:37 55
4.Vráble 30 16 4 10 55:34 52
5.L.Trnava 30 15 7 8 48:34 52
6.Senica 30 14 2 14 58:58 44
7.FC ViOn 30 13 2 15 71:71 41
8.Trnava B 30 12 3 15 35:46 39
9.Levice B 30 11 6 13 49:62 39
10.Trenčín 30 11 4 15 37:48 37
11.Topoľčany 30 11 4 15 35:53 37
12.Partizánske 30 10 5 15 41:47 35
13.Šaľa 30 8 11 11 55:70 35
14.Piešťany 30 10 4 16 38:82 34
15.Prievidza B 30 9 3 18 33:70 30
16.Bánovce 30 1 5 24 20:77 8

2. liga mladší

FC ViOn - Senica 0:4, B. Matuský, L. Matuský, Sokol, Chrenová - Lok. Trnava 2:3, Bánovce - Trnava B 1:3, Topoľčany - Nitra B 0:1, Piešťany - Šaľa 0:2, TTS Trenčín - Vráble 1:1, Prievidza B - Levice B 1:0, P. Bystrica - Partizánske 1:4.
Dohrávky: Prievidza B - Nitra B 2:2, Vráble - Bánovce 1:1.
1.Trenčín 30 23 5 2 98:20 74
2.Piešťany 30 23 4 3 71:15 73
3.L.Trnava 30 21 6 3 100:11 69
4.Nitra B 30 17 7 6 68:24 58
5.Šaľa 30 15 4 11 64:37 49
6.Senica 30 13 7 10 43:27 46
7.Topoľčany 30 12 6 12 36:38 42
8.Trnava B 30 12 4 14 47:65 40
9.Vráble 30 10 7 13 41:49 37
10.Bánovce 30 10 5 15 37:57 35
11.Chrenová 30 10 5 15 46:69 35
12.FC ViOn 30 8 3 19 39:75 27
13.Levice B 30 8 2 20 27:68 26
14.Prievidza B 30 6 8 16 26:77 26
15.P.Bystrica 30 7 5 18 28:84 26
16.Partizánske 30 5 2 23 39:94 17

3. liga SZ starší

30. kolo: Hlohovec - Dubnica B 2:1, g. d. Trnený, Pavlovič, Chtelnica - Skalica 1:2, g. h. Medo 2, TTS Trenčín B - Myjava B 0:3, Senica B - Brezová p/Br 4:1, g. d. Černek, Salvet, Búzek, Karas, Vrbové - Led. Rovne 7:2, g. d. Braško a Dubovský 2, Sedláček, Sabo, Holan, Nemšová - Piešťany B 6:2, g. h. Zachar, Šintal, Nové Mesto - Holíč 5:1, Pov. Bystrica B - Púchov B 1:4.
Dohrávky: Pov. Bystrica - Myjava B 4:1 (0:0), Vrbové - Piešťany B 4:0 (1:0), Sedláček 2, Adamec, Holán, Púchov - Trenčín 2:0.
1.Dubnica B 30 26 0 4 106:19 78
2.Hlohovec 30 25 1 4 84:16 76
3.L.Rovne 30 23 2 5 120:42 71
4.N.Mesto 30 22 2 6 107:35 68
5.Púchov B 30 16 2 12 64:45 50
6.Skalica 29 14 5 10 50:35 47
7.Vrbové 29 14 2 14 58:69 41
8.P.Bystrica B 30 11 5 14 56:64 38
9.Myjava B 30 11 4 15 36:72 37
10.Senica B 30 10 2 18 46:70 32
11.Brezová 30 9 4 17 47:65 31
12.Piešťany B 30 8 5 17 46:94 29
13.Chtelnica 30 8 3 19 46:79 27
14.Trenčín B 30 7 3 20 34:71 24
15.Holíč 30 6 5 19 37:95 23
16.Nemšová 30 7 1 22 37:103 22
Dohrávky: Vrbové - Skalica 13.6.

3. liga mladší

30. kolo: Hlohovec - Dubnica B 3:0, Čulak 2, Baraniak, Chtelnica - Skalica 0:11, Urbánek, Hulka a Hladký 3, M. Černek, L. Černek, TTS Trenčín B - Myjava B 2:2, g. h. Kučerák 2, Senica B - Brezová p/Br. 1:1, g. d. Slovík, Vrbové - Led. Rovne 2:5, g. d. Kubík, Bukovčák, Nemšová - Piešťany B 3:3, g. h. Valachovič 2, Orich, Nové Mesto - Holíč 3:2, Pov. Bystrica B - Púchov B 2:0.
Dohrávky: Pov. Bystrica - Myjava B 4:3 (2:0), g. h. Vrábel 2, Kučera, Púchov B - Trenčín 1:0.
1.Dubnica B 30 23 3 4 84:17 72
2.N.Mesto 30 23 2 5 100:30 71
3.Skalica 29 22 2 5 99:18 68
4.Hlohovec 30 20 4 6 117:23 64
5.Holíč 30 20 1 9 107:38 61
6.L.Rovne 30 18 7 5 70:33 61
7.Púchov B 30 14 5 11 61:37 47
8.Vrbové 29 12 5 12 76:57 41
9.Trenčín B 30 11 5 14 50:46 38
10.Myjava B 30 10 4 16 51:61 34
11.P.Bystrica B 30 9 0 21 34:126 27
12.Nemšová 30 7 4 19 40:96 25
13.Piešťany B 30 5 8 17 37:76 23
14.Chtelnica 30 7 0 23 30:153 21
15.Senica B 30 5 3 22 33:112 18
16.Brezová 30 4 5 21 19:85 17
Dohrávky: Vrbové - Skalica 13.6.

Krajská súťaž SŽ Z

26. kolo: Jasl. Bohunice - Špačince 10:1, Šaštín - Dráhovce 7:1, g. d. Szomolay 3, Tuma 2, Bartóci, Kučera, Hrnčiarovce - Kúty 4:0, Veľké Kostoľany - Brodské 7:1, g. d. Lurovič 3, Gadík 2, Troják, Števík, Dechtice - Suchá n/P. 0:1, Leopoldov - Smolenice 7:0, T. Šťastný 2, Štefanko, Nemec, Vojtková, M. Kolony, Vančo, Gbely - Preseľany 3:0 kont., hostia neprišli.
Dohrávky: Gbely - Jasl. Bojunice 2:2 (1:0), g. d. Tomeček, Kurucz, Brodské - Dechtice 13.6.
1.Leopoldov 26 25 0 1 138:3 75
2.Šaštín 26 19 5 2 71:17 62
3.Hrnčiarovce 26 18 1 7 90:17 55
4.Smolenice 26 15 7 4 65:32 52
5.Gbely 26 13 8 5 54:25 47
6.Špačince 26 10 5 11 49:49 35
7.V.Kostoľany 26 11 1 14 54:76 34
8.Suchá 26 9 5 12 39:52 32
9.Kúty 26 8 8 10 30:58 32
10.Brodské 25 8 2 15 46:70 26
11.Preseľany 26 8 2 16 35:69 26
12.J.Bohunice 26 7 4 15 50:53 25
13.Dechtice 25 2 3 20 20:117 9
14.Drahovce 26 2 1 23 18:121 7

žiaci Obfz senica
MO starší žiaci

22. kolo: Petrova Ves - Bor. Sv. Jur 5:0, Vaši 4, Malčík, Čáry - Kopčany 3:4, g. d. T. Polák 2, R. Polák, Mor. Sv. Ján - Radošovce 3:0, Modrovič, Kadera, Salay, Š. Humence - Hlboké 2:8 (1:1), Šajdík, Študenc - Vincek a Stančík 3, Chovanec 2, Cerová - Čáčov 3:1, g. d. Hanáček, Ambra, Polák, Bor. Mikuláš - Mokrý Háj 6:1, g. d. Dóža a J. Šedivý 2, R. Nesnadný, Macek - Tokoš.
ŠTK: Mokrý Háj - Petrova Ves a Hlboké - Cerová 3:0 kont.

1.Mor.Sv.Ján 22 19 2 1 119:24 59
2.Čáry 22 17 2 3 141:33 53
3.Kopčany 22 17 1 4 76:48 52
4.Hlboké 22 13 4 5 79:28 43
5.Radošovce 22 9 3 10 68:66 30
6.Čáčov 22 9 2 11 61:64 29
7.B.Mikuláš 22 9 2 11 72:91 28
8.P.Ves 22 8 3 11 51:52 27
9.Bor.Sv.Jur 22 6 2 14 35:69 20
10.M.Háj 22 5 3 14 27:89 18
11.Cerová 22 5 0 17 19:117 15
12.Š.Humence 22 2 2 18 23:91 8
MO II.A tr.
14. kolo: Koválov - Pop. Močidlany 2:1, Vanek, Brlík - Vaculka, Jablonica - Oreské 2:4, g. h. T. Mikuš 2, L. Štefka, Pap, Rohov - Trnovec 3:5, g. h. Petráš a Sloboda 2, Ščúry, Dojč - Sobotište 0:9.
Dohrávka: Trnovec - Jablonica 4:1.

1.Oreské 14 11 1 2 45:16 34
2.Sobotište 14 10 1 3 42:16 31
3.Jablonica 13 7 0 6 47:31 21
4.Rohov 13 6 1 6 31:23 19
5.Trnovec 13 6 0 7 21:29 18
6.Koválov 14 4 2 8 18:35 14
7.P.Močidlany 13 3 1 9 19:34 10
8.Dojč 12 3 0 9 18:57 9

MO II. B tr.
14. kolo: Sekule - Smolinské 0:1, Lakš. N. Ves - Letničie 1:2, g. d. Kravčuk, Unín - Radimov 0:0, voľno - Stráže.
1.Smolinské 12 9 3 0 53:10 30
2.Stráže 12 9 1 2 57:18 28
3.Radimov 12 9 2 1 44:17 26
4.Unín 11 3 3 5 8:22 12
5.Letničie 11 3 0 8 11:39 9
6.Sekule 12 2 1 9 19:55 7
7.L.N.Ves 12 2 0 10 25:56 6
Dohrávka: Letničie - Unín 17.6.

MO mladší žiaci
20. kolo: Šaštín - Dubovce 1:1, g. d. Nemec, Gbely - Brodské 13:1, Knap 7, Morbacher 3, Hollý, Valla, Mikúš - Kosorín, voľno - Kúty.
1.Kúty 15 13 1 1 89:12 40
2.Gbely 16 12 1 3 75:16 37
3.Dubovce 15 5 2 8 45:41 17
4.Šaštín 15 4 1 10 34:41 13
5.Brodské 15 1 1 13 14:147 4

Prípravka
14. kolo: ČSFA Kopčany - Gbely 3:4, g. h. Nemec 3, Machálek, Skalica - Kúty 2:1, Stráský, Moronga - Palkovič, Bor. Mikuláš - Holíč 3:1, Cintula 2, Obuch, voľno - Šaštín.
1.ČSFA 12 10 1 1 61:11 31
2.B.Mikuláš 12 9 1 2 54:20 28
3.Gbely 12 9 0 3 71:32 27
4.Skalica 12 5 2 5 27:20 17
5.Kúty 12 5 0 7 30:27 15
6.Holíč 12 2 0 10 23:57 6
7.Šaštín 12 0 0 12 7:1060


  1. Mladý motocyklista zahynul pri predbiehaní kamióna medzi Senicou a Dojčom (FOTO) Foto 369
  2. Primátor Senice odvolal oboch svojich zástupcov. Čo sa stalo? 135
  3. Kam za futbalom na Záhorí 45
  4. Voľby do VÚC 2017 Skalica: Zoznam kandidátov na poslancov 35
  5. Slovnaft cup: O postupe Ružomberka v Skalici rozhodol jediný gól 25
  6. Voľby do VÚC 2017 Malacky: Zoznam kandidátov na poslancov 23
  7. Petrík chytil 10 sekúnd pred koncom trestné strieľanie a Skalica berie tri body Foto 19
  8. SENICA: Vyjadrenie Ján Hurbana k jeho odvolaniu z pozície viceprimátora 19
  9. FK Senica privíta futbalistov MFK Ružomberok 16
  10. SENICA: Primátor Grimm odvolal oboch svojich zástupcov 16

Najčítanejšie správy

Záhorie

Mladý motocyklista zahynul pri predbiehaní kamióna medzi Senicou a Dojčom (FOTO)

V ranných hodinách na ceste II. triedy medzi obcami Čáčov a Dojč v okrese Senica vyhasol vo štvrtok život 18-ročného motocyklistu z Plaveckého Mikuláša.

Primátor Senice odvolal oboch svojich zástupcov. Čo sa stalo?

Branislav Grimm pred troma rokmi zasadol do primátorského kresla a určil si až dvoch svojich zástupcov. Netušil však, že ich spolupráca nebude trvať celé volebné obdobie. Prečo prišlo k takémuto zásadnému kroku a kto stojí za odvolaním?

Kam za futbalom na Záhorí

Jesenná časť sezóny sa blíži k svojmu záveru. Ponúkame vám program víkendových futbalových stretnutí na Záhorí od mužov až po prípravky.

Voľby do VÚC 2017 Skalica: Zoznam kandidátov na poslancov

O post poslanca sa uchádza 22 kandidátov, do krajského zastupiteľstva sa dostanú traja.

Slovnaft cup: O postupe Ružomberka v Skalici rozhodol jediný gól

Skaličania privítali v osemfinále Slovenského pohára fortunaligový Ružomberok. O postupe favorita rozhodol jediný presný zásah z kopačky Qoseho po polhodine hry.

Blízke regióny

FOTO: Opitá vodička narazila do zaparkovaných áut

V stredu večer jazdila 23-ročná Zuzana v Dubnici nad Váhom na osobnom aute, kde narazila do ďalších áut.

Oprava odstaví polovicu starého cestného mosta v Trenčíne

Práce na výmene poškodeného mostového záveru nesúvisia s generálnou rekonštrukciou mosta. Termín kompletnej rekonštrukcie nie je známy.

Pri rýchlostnej ceste R1 začali stavať nové odpočívadlo

Dopravné obmedzenia potrvajú do konca novembra.

Greššo: Zvolenie mňa aj syna nemôže byť rodinkárstvo

V abecednom poradí vám postupne prinášame rozhovory s najvážnejšími kandidátmi na nitrianskeho župana. Dnes s Jánom Greššom, ktorý kandiduje za širokú koalíciu siedmich stredopravých strán.

Krajčovič a Kozubík sa zrejme skrývajú, obaja sú z Prednádražia

Policajti hľadajú dvoch Trnavčanov, obaja sa snažia vyhnúť trestnému stíhaniu.

Všetky správy

Nedalo sa ho zachrániť, málokedy bol triezvy. Zadlžený Johnny Depp pôjde na súd

Má problém s matematikou, vravia jeho bývalí manažéri.

Suverén Babiš a ponížený Okamura. Posledná predvolebná debata bola šou

Takzvanú superdebatu sprevádzali hlasné reakcie prítomných divákov.

Cítila každý vpich ihly. Lekárov so slzami v očiach prosila, aby už prestali

Denník SME oslovil všetky univerzitné a fakultné nemocnice. Ani jedna nedostala podnet na násilie či neetické správanie personálu počas pôrodu.

Katalánci vzali banky útokom, na protest z nich vyberajú peniaze

Vyberali väčšinou 150 a 160 eur. Tieto sumy sú najbližšie číslu 155 odkazujúcemu na článok španielskej ústavy, ktorým chce vláda odobrať Katalánsku niektoré autonómne právomoci.

Prieskum: Lunter by v banskobystrickej župe získal vyše päťdesiat percent

V žilinskej župe sa ukazuje tesný súboj medzi Blanárom zo Smeru a Jurinovou, kandidátkou opozície.

Kam vyraziť