Piatok, 24. november, 2017 | Meniny má Emília

MO Senica - 28. kolo

Unín – Oreské
0:0
Keď v 10. minúte neuznal hlavný rozhodca gól domáceho Reháka, územná prevaha Unína v prvom polčase ostala nevyužitá. V druhom polčase sa hralo už viac medzi šestnástkami, no pre veľkú nervozitu sa hráči oboch tímov strelecky nepresadili.

Letničie – Koválov
2:1 (1:0)
Góly: Smaženka, Uličný (11m) – Slezák.
V existenčnom zápase sa na domácich usmialo šťastie v podobe zisku troch bodov. V 22. minúte domáci gólom Smaženku viedli 1:0 a od vyrovnania v 30. minúte ich zachránil domáci gólman Jurka, ktorý vyrazil tvrdú Tokošovu strelu. Jurka sa držal aj po prestávke a kapituloval až v 82. minúte, keď po rohu sa hlavou presadil Slezák. O víťazstve domácich rozhodla premenená jedenástka Uličného v 87. minúte za faul na Smaženku.

Rybky – Kopčany
2:0 (1:0)
Góly: Kalamenovič, M. Petrúvka.
Domáci mali miernu prevahu, no boli efektívnejší v streľbe. V 25. minúte skóroval po centri Krča Kalamenovič. Do druhého polčasu po prvý raz v jarnej časti nastúpil M. Petrúvka, ktorý laboroval po zranení už od jesene a v 90. minúte pridal druhý gól domácich.
B. Mikuláš – Radošovce
2:2 (0:2)
Góly: Macek, Liška za domácich.
Hostia domácich zaskočili a do prestávky sa ujali zaslúžene vedenia. Vlastnými chybami a zbytočným vylúčením sa však o víťazstvo prirpavili.

Kúty – Brodské
1:2 (1:1)
Góly: M. Smolinský – Karnoš, D. Hnát.
V susedskom derby boli hostia už od začiatku aktívnejší a ujali sa vedenia Karnošom v 15. minúte. Domácim sa však v 37. minúte podarilo vyrovnať, no skalp lídra si hostia po zásluhe odniesli vďaka gólu D. Hnáta v 70. minúte. Domáci si mohli aspoň vybojovať čestnú remízu, v nastavenom čase však nepremenili jedenástku.

Smolinské – Cerová
2:1 (2:1)
Góly: L. Pavlovič, Michal Smolinský – Dulanský.
Domáci potrebovali zvíťaziť, aby nestratili nádej na záchranu. Cerová pre nich nebola až takou veľkou prekážkou.

Čáry – Š. Humence
3:1 (1:0)
Góly: Formánek, Dimo, Riška – R. Burian.
Hostia boli prvých 15. minút zápase lepším tímom, no nedokázali svoje šance premeniť. Naopak, domácim sa podarilo skórovať Formánekom po vyšachovaní obrany hostí. Hoci sa v druhom polčase hrala vyrovnaná partia, výsledok tomu napokon nenasvedčoval.

Hlboké – Sekule
1:0 (0:0)
Gól: Mindek.
Po nepresvedčivom výkone domáci urobili v zostave viaceré zmeny. Do zápasu nastúpil za mužov po prvý raz dorastenec Patrik Kovár a podal výborný výkon, za ktorým neostali ani jeho dvaja rovesníci, ktorí striedali v druhom polčase. O víťazstve domácich rozhodla priamočiara akcia v 50. minúte, keď kolmou prihrávkou vysunul ideálne Slaný Mindeka a ten rozhodol.

16.Smolinské 27 5 4 18 24:72 19

Ďalší program: 29. kolo 18.6. o 17.30 h Smolinské - Unín, Cerová - Kúty, Brodské - B. Mikuláš, Radošovce - Hlboké, Sekule - Rybky, Kopčany - Letničie, Koválov - Čáry, Š.Humence -Oreské.

7. V. liga ObFZ BA-vidiek: Láb nečakane zakopol, využilo to Kostolište 10
  8. Súťaže BFZ a BA-vidiek: Lozorno nestačilo na Tomášov, Malacky a Veľké Leváre víťazne 9