Obfz trenčín

II. trieda juh

M. Lieskové – Bzince p/J.
3:2 (1:1)
V klasickom derby zápase sa hral svižný futbal od prvej minúty. Hra sa prelievala z jednej na druhú stranu, ale úvodný gól vsietili po štandardnej situácii hlavou Šimovcom. V ďalších minútach po štandardnej situácii hostí domáca obrana odvrátila loptu do stredu poľa, kde si ju pekne spracoval Kovačovic, ktorý z 30 metrov k žrdi stanovil skóre prvého polčasu na 1:1. V druhom polčase v 60. min hostia vystrelili na domáceho brankára Baláža, ktorý loptu neudržal a dobiehajúci Hasala zasunul loptu na 1:2 pre hostí. Od tohto gólu domáci pridali na intenzite v útočnom pásme s úlohou vyrovnať, čo sa im aj podarilo v 80. min priamo z rohového kopu Kukučom. V posledných desiatich minútach opäť tento hráč z pravej strany naznačil strelu, prehodil si na ľavú nohu a trafil vynkel hosťujúcej brány a domáci sa ujali vedenia 3:2 v 82. min. Inak v dobrej atmosfére diváci prišli na pekný bojovný futbal a kto prišiel neoľutoval.
Góly: Kukuča P. 2, Šimovec R. - Kovačovic, Hasala. Rozhodoval: Macejka, 350 divákov.

Tr. Bohuslavice – Beckov
1:0 (0:0)

Bošáca – Hrádok
4:0 (1:0)
Domáci mali celý zápas neustálu prevahu najmä v druhom polčase, ktorú vyjadrili i strelecky.
Góly: Kusenda R. 2, Ochodnický, Figura st. Rozhodoval: Stračiak, 120 divákov.

Kočovce – Lubina
1:2 (1:1)
V 4. min Doboš prešiel obranou hostí, ale prekopol opustenú bránku. V 10. min hostia faulovali v šestnástke Michaloviča a pokutový kop s prehľadom premenil Trgo. V 24. min domáci Augustín po ideálnej prihrávke Magulu prekopol hosťujúcu bránku. V 27. hostia vyrovnali po hrubej chybe obrany Dendisom. V 30. min domáci Michalovič vo vyloženej šanci nedal a dal vyniknúť hosťujúcemu brankárovi Vladovi. V 65. min Doboš obohral celú obranu hostí ale dal tesne vedľa brány. V 79. Michalovič po prihrávke Bartoviča opäť netrafil hosťujúcu bránu. V 86. min domáci v šestnástke faulovali a pokutový kop premenil Abrahám. Domáci mali počas celého zápasu územnú prevahu, ale nemohli dať gól. Naopak hostia z minima vyťažili maximum. Podľa priebehu hry by bola remíza zaslúženejšia.
Góly: Trgo z pok. kopu – Dendis, Abrahám z pok. kopu. Rozhodoval: Markech, 100 divákov.

Košariská – Kálnica
1:4 (0:1)

Považany – Vrbovce
2:1 (1:1)
V existenčnom zápase domáci odohrali veľmi nervózny zápas. Zápas sa hral slušne a športové šťastie sa priklonilo na stranu domácich.
Góly: Kubica M., Kubica P. – Sabota. Rozhodoval: Mrázik, 80 divákov.

6:1 (3:0)
V zápase mali stálu prevahu domáci hráči, ktorí si schuti zastrieľali proti súperovi. O výsledku zápasu rozhodli už v prvom polčase, keď vyhrávali rozdielom triedy o tri góly. Góly za domácich: Vavák 2, Ďuriš 2, Stratil. Žk.: 1-1. Pred 60 divákmi rozhodoval Naď.

Chvojnica – Lubina Kopanice
2:8 (1:3)
Zápas sa odohral za ideálneho slnečného počasia. Domáci sa ujali vedenia gólom Petra Mišíka, avšak hostia vzápätí kontrovali presnými strelami Gulana Romana, Gulana Dušana, Vojteka, Derneka – autora dvoch gólov, Lukáča, Cibuľky a Turca. V závere zápasu znížil za domácich Zloch Michal. Stretnutie sa hralo bez kariet. Pred 50 divákmi rozhodoval Babrnák.

Hrachovište – Polianka
4:2 (2:1)
Stretnutie malo prvky končiacej sezóny. Mužstvá hrali v prechádzkovom tempe. Domáci boli predsa len lepší a vsietili štyri góly.
Góly: Červenka, Benian st., Benian ml., Hadbábny – Lacho (11m), Svinkásek. Žk.: 0-1. Pred 50 divákmi rozhodoval Sloboda.

Priepasné – Jablonka
3:3 (3:2)
Hral sa výborný zápas z oboch strán, keď hlavne domáci boli lepší v prvom polčase a hosťom sa podarilo po zmene strán vyrovnať na konečnú remízu, s ktorou nakoniec boli spokojné obe mužstvá. Skóre otvoril už v druhej minúte domáci Krásny po rýchlom brejku. O malú chvíľu po druhom rýchlom brejku bolo 2:0 zásluhou Krajčoviča. V 19. minúte hostia gólom Ferianca znížili. Hra stále pokračovala vo vysokom tempe a v 34. minúte domáci zvýšili na 3:1 gólom Mosnáčka. Polčasový výsledok uzavrel v 40. minúte hosťujúci Ušiak. Po prestávke pokračoval rýchly a bojovný zápas, v ktorom si hostia vytvorili územnú prevahu, ktorú korunovali vyrovnávajúcim gólom v 77. minúte zásluhou Ferianca.

Vaďovce – Stará Turá „B“
5:0
V tomto stretnutí sa stretli susedia z tabuľky. Hostia prípadnou výhrou mohli preskočiť svojho súpera v tabuľke. Domáci sa však od začiatku stretnutia poriadne zahryzli do svojho súpera a rozlúčili sa s vlastnými divákmi vysokou výhrou. Rozhodoval Valápka.