O postupujúcom sa ešte nerozhodlo

P.Močidlany- Kunov
6:0 (1:0)
Góly: Brdečka 3, L. Krchňavý 2, I. Lukáč.
Pre nespôsobilý terén na ihrisku domácich sa hralo v Trnovci. Hostí od vyššej prehry zachránil ich brankár a aj konštrukcia jeho brány.

Jablonica - L. N. Ves
3:5 (0:4)
Góly: Malík, Hamerlík, Flóro – M. Kubeňák 3, L. Velický, M. Cintula.
Domáci pykali za svoje chyby v obrane. Hostia boli pohyblivejší a mali chuť hrať futbal. To sa o domácich povedať nedá a aj preto hostia zvíťazili.

Prietrž – Trnovec
0:1 (0:1)
Gól: Uher.
Vo vyrovnanom stretnutí sa hostia ujali vedenia gólovou strelou Radka Uhera spoza šestnástky v 28. minúte. V zápase sa veľa šancí na skórovanie nezrodilo a keďže domáci Klain dve spálil, hostia odchádzali s tromi bodmi.

Kúty B - Bor.Sv.Jur
6:0 (1:0)
Góly: M. Pavelka 2, Maxián, Martin Škoda, D. Jakubec, österreich.
Po celozápasovej prevahe domáci vyhrali s jasným rozdielom. R: Zajíc, Dung. (A. Polák)

Radimov - Mokrý Háj
2:2 (0:0)
Góly: Husár, A. Foriška- Jankovič, Šátek.
Domáci odohrali smolný zápas, keď ešte v 80. min. vyhrávali 2:0. Vtedy odkop domáceho stopéra trafil Jankoviča a lopta sa oblúkom dostala do siete. V 85. min. hostia aj vyrovnali zásluhou Šátka. R Šteflík, Cabadaj. (Žilínek)

Vrádište – Rohov
5:5 (3:3)
Góly: Fagan 2 (jeden z 11m), Valúch, Janáč, Vlk – L. Blanárik 3 (jeden z 11m), Brdečka, Ivánek.
V zápase ako na hojdačke padal gól za gólom. Bližšie mali k víťazstvu domáci, ktorí ešte štyri minúty pred koncom o gól viedli. Hosťom, aj bez vylúčeného M. Blanárika, sa však podarilo vyrovnať.

Dubovce – Stráže
Nehralo sa pre nespôsobilý terén.
Dohrávky:

Mokrý Háj - Dubovce
3:0 (0:0)
Góly: Lukáš Škojec 3
M. Háj: L. Jankovič - Dojčar, Šubín, Surový, Tokoš, Rapant, Novosad, Dutka, Konevalík, Rehák, Ambrús (Pobuda, Škojec, Šátek, Mikula)
Dubovce: Ivánek - Sprušanský, Matúš, T. Mikula, Biskupič, Madák, Mário Mikula, Juríček, Huťťa, R. Pollák, Kudláč (Mikúč, Marek Mikula, L. Ivánek), tréner Ján Tokoš.
Celý zápas sa hral uplakaný futbal, aké bolo aj počasie, keď po celý zápas pršalo. Domáci začali tlakom, dostávali sa do šancí, no samostatné nájazdy nepremenili Ambrús a Rehák. Po narážačke s Ambrúzom nedal najväčšiu šancu prvého polčasu Rapant. Do šatní mohol hostí dostať do vedenia Huťťa, jeho strela však išla vysoko nad bránu.
Po prestávke hostia hru vyrovnali, no ich prevaha končila pred domácou 16 - kou, kde stála dobre sformovaná domáca obrana. Góly padali až v závere. V 79. min. po akcii Surový - Šátek nastrelil Ambrús brankára a Škojec poslal loptu do siete - 1:0. V 87.min. vybojoval v strede ihriska loptu Novosad, poslal do uličky Škojca a ten prekonal Ivánka po druhý krát. Už v nadstavenom čase akciu Šátka zakončil do tretice striedajúci Lukáš Šátek, ktorý tak uzavrel svoj hetrik - 3:0. Domácemu trénerovi tak vyšiel ťah so striedajúcim Škojcom, keď ho poslal na ihrisko namiesto zraneného Dutku. R Hurbánek, Pálka. (Peter Pobuda)

Trnovec - Pop. Močidlany
0:5 (0:2)
Góly: Brdečka 2, Tokoš, Sloboda, L. Krchňavý.
Favorizovaný hostia získali do prestávky dvojgólové vedenie, no po prestávke domáci na nich nepríjemne dobiedzali. Vyšli im však dva perfektné trestné kopy z väčších vzdialeností a o víťazovi bolo rozhodnuté. R Šteflík, Cabadaj. (M. Kocák)
1.Dubovce 22 18 1 3 63:19 55
2. P.Močidlany 23 16 5 2 76:17 53
3. L.N.Ves 23 15 4 4 53:30 49
4. B.Sv.Jur 22 14 2 6 51:37 44
5.Vrádište 23 10 7 6 56:46 37
6. Kúty B 23 10 3 10 58:48 33
7. Stráže 22 9 4 9 35:39 31
8. M.Háj 22 8 5 9 43:34 29