Pondelok, 22. apríl, 2019 | Meniny má Slavomír

MLÁDEŽNÍCKY FUTBAL

FUTBAL DORAST
1. liga starší
27. kolo: Trnava - Trebišov 4:0 (3:0), Procházka, Trulík, Ivanovič, Maska, Košice - Bardejov 4:0, Slovan - Levice 1:0, Dubnica - Inter 4:1, Púchov - Žilina 2:0, Ban. Bystrica - Ružomberok 1:3, Nitra - Prešov 0:0, Podbrezová - Trenčín 5:1.
1.Ružomberok 26 18 4 4 74:30 58
2.Dubnica 27 17 5 5 60:27 56
3.Slovan 27 18 2 7 50:27 56
4.Nitra 26 15 5 6 54:29 50
5.Košice 27 15 3 9 44:30 48
6.Trenčín 27 15 3 9 48:37 48
7.Žilina 27 13 4 10 43:38 43
8.Inter 27 13 3 11 37:27 42
9.Trnava 27 11 6 10 38:35 39
10.Prešov 27 11 5 11 41:38 38
11.Púchov 27 9 5 13 29:31 32
12.B.Bystrica 27 8 6 13 37:43 30
13.Podbrezová 27 7 3 17 30:52 24
14.Levice 27 6 1 20 22:64 19
15.Bardejov 27 4 6 17 23:52 18
16.Trebišov 27 3 3 21 16:86 12

1. liga mladší
27. kolo: Trnava - Trebišov 1:0 (1:0), Komadel, nedohrané pre nedostatočný počet hráčov hostí. Košice - Bardejov 5:0, Slovan - Levice 9:1, Dubnica - Inter 3:2, Púchov - Žilina 1:1, Ban. Bystrica - Ružomberok 1:0, Nitra - Prešov 5:0, Podbrezová - Trenčín 0:4.
1.B. Bystrica 27 20 2 5 63:26 62
2.Slovan 27 19 4 4 72:27 61
3.Žilina 27 18 4 5 54:31 58
4.Dubnica 27 18 3 6 76:31 57
5.Nitra 26 17 4 5 93:31 55
6.Prešov 27 15 7 5 51:29 52
7.Trenčín 27 14 5 8 60:34 47
8.Trnava 26 11 9 6 42:26 42
9.Inter 27 11 4 12 43:38 37
10.Ružomberok 26 9 7 10 39:27 34
11.Košice 27 9 5 13 46:48 32
12.Púchov 27 6 5 16 22:66 23
13.Trebišov 26 3 4 19 17:73 13
14.Podbrezová 27 2 6 19 22:67 12
15.Levice 27 0 9 18 14:88 9
16.Bardejov 27 2 2 23 18:90 8

2. liga starší Z
27. kolo: Myjava - Inter B 0:0, PVFA - Lok. Trnava 5:3, FC Senec - ŠKP Dúbravka 2:0, Rapid - P. Bystrica 2:5, N. Zámky - Šaľa 2:1, Dubnica B - Prievidza 4:1, Nitra B - SFM Senec 2:0, Slovan B - FC ViOn odložené na 31.5.
Dohrávka: Myjava - Šaľa 4:0 (0:0), Poláček a Horeš 2.
1.FC ViOn 26 16 3 7 54:35 51
2.Dubnica B 27 14 7 6 48:26 49
3.Prievidza 26 14 5 7 50:37 47
4.Inter B 27 13 7 7 47:27 46
5.Slovan B 26 12 7 7 38:22 43
6.Nitra B 27 13 4 10 53:37 43
7.PVFA 27 11 9 7 37:31 42
8.L.Trnava 27 10 11 6 42:34 41
9.FC Senec 26 10 8 8 43:42 38
10.N.Zámky 27 10 4 13 46:42 34
11.Myjava 27 8 7 12 43:44 31
12.Šaľa 27 8 6 13 34:55 30
13.P.Bystrica 27 8 5 14 41:64 29
14.Dúbravka 27 7 6 14 44:53 27
15.Rapid 27 6 6 15 27:57 24
16.SFM Senec 27 3 7 17 24:65 16

2. liga mladší
27. kolo: Myjava - Inter B 2:2 (1:1), g. d. Podmajerský, Janso, FC Senec - ŠKP Dúbravka 0:2, PVFA - Lok. Trnava 3:1, Rapid - Pov. Bystrica 2:1, Dubnica B - Prievidza 1:0, Nitra B - SFM Senec 4:0. Nové Zámky - Šaľa a Slovan B - FC ViOn odložené na 31.5.
Dohrávka: Myjava - Šaľa 3:0 (0:0), Chňupa, Kovár, Hyža.
1.Nitra B 27 21 4 2 80:29 67
2.Inter B 27 19 4 4 68:23 61
3.Myjava 27 15 4 8 52:34 49
4.PVFA 27 14 4 9 47:33 46
5.L.Trnava 27 12 8 7 49:38 44
6.Prievidza 27 12 4 11 46:39 40
7.N.Zámky 26 11 6 9 51:49 39
8.FC ViOn 26 12 2 12 40:37 38
9.Rapid 27 11 5 11 49:50 38
10.Dubnica B 27 10 6 11 41:43 36
11.Slovan B 26 8 5 13 28:41 29
12.Dúbravka 27 7 8 12 34:48 29
13.P.Bystrica 27 6 9 12 23:34 27
14.Šaľa 26 4 10 12 21:45 22
15.FC Senec 27 3 7 17 20:60 16
16.SFM Senec 27 2 8 17 17:63 14

3. liga starší
28.kolo: Senica - Trnava B 2:2, g. d. R. Velický, Partizánske - Brezová p/Br. 3:1 (2:0), g. h. Kavecký, Sereď - Nemšová 1:4, ČFK Nitra - Topoľčany 4:2, Vráble - Galanta 0:3, Komárno - TTS Trenčín 3:1, Bánovce - Dun. Streda 0:1, N. Mesto - Chrenová 1:3.
1.Nemšová 28 20 3 5 78:36 63
2.D.Streda 28 19 4 5 72:20 61
3.Vráble 28 16 6 6 51:37 54
4.Topoľčany 28 17 1 10 82:37 52
5.Brezová 28 15 7 6 76:43 52
6.Bánovce 28 13 7 8 56:33 46
7.Galanta 28 13 6 9 57:45 45
8.Sereď 28 13 4 11 44:51 43
9.Chrenová 28 12 3 13 55:55 39
10.N.Mesto 28 10 8 10 48:36 38
11.Trnava B 28 8 8 12 46:46 32
12.ČFK 28 8 5 15 40:52 29
13.Senica 28 7 7 14 29:60 28
14.Partizánske 28 5 4 19 30:83 19
15.Trenčín 28 5 2 21 26:82 17
16.Komárno 28 5 1 22 25:99 16

3. liga mladší
28.kolo: Senica - Trnava B 1:4 (0:2), Karas - Lalík, Znamenák, Mikovič, Šúry, Partizánske - Brezová p/Br. 0:1 (0:1), Kocúrik, Sereď - Nemšová 1:1, Vráble - Galanta 0:2, Bánovce - Dun. Streda 0:3, ČFK Nitra - Topoľčany 0:7, Komárno - TTS Trenčín 1:1, Nové Mesto - Chrenová 4:1.
1.Topoľčany 28 21 5 2 82:13 68
2.Trnava B 28 21 5 2 71:15 68
3.D.Streda 28 19 5 4 88:32 62
4.Senica 28 17 3 8 44:26 54
5.Nemšová 28 13 8 7 44:34 47
6.Brezová 28 14 4 10 51:32 46
7.ČFK 28 14 3 11 47:45 45
8.N.Mesto 28 9 12 7 36:32 39
9.Galanta 28 10 6 12 40:48 36
10.Bánovce 28 9 6 13 41:41 33
11.Chrenová 28 9 5 14 45:61 32
12.Vráble 28 9 3 16 40:58 30
13.Partizánske 28 7 4 17 42:72 25
14.Komárno 28 4 5 19 21:80 17
15.Trenčín 28 5 1 22 29:73 16
16.Sereď 28 3 5 20 25:84 14

4. liga dorast SZ
28. kolo: Čáčov - Radošina 5:0 (1:0), Maxián 3, Kubina, Kessl, Radošovce - Hlohovec 1:3 (1:1), g. d. Ivánek, Skalica - Hrnčiarovce 3:0 (1:0), Tomaníček, Vašíček, Ivánek, Vrbové - Prievidza B 7:2 (3:1), Kurinec a Summer 2, Jankech, Kurňavka, Péči - Tarageľ 2, Ilava - Handlová 2:3 (2:1), Piešťany - Púchov B 5:1 (2:1), g. d. Modrovič 2, Orviský, Serjenik, Bezovan, Led. Rovne - Šaštín nehrali, Jasl. Bohunice - Dolné Vestenice hrajú o 17 h
ŠTK: Handlová - Šaštín 3:0 kont., Radošina - Jasl. Bohunice 3:0 kont.
Dohrávka: Prievidza B - Šaštín 3:2 (0:2), g. h. Beňák, Slovák.
1.L.Rovne 27 20 5 2 69:29 65
2.Piešťany 28 17 7 4 97:36 58
3.Handlová 28 18 4 6 72:36 58
4.Vrbové 28 16 3 9 93:61 51
5.D.Vestenice 27 14 3 10 79:49 45
6.Prievidza B 28 12 9 7 74:54 45
7.Hrnčiarovce 28 14 3 11 57:46 45
8.Radošovce 28 14 3 11 47:46 45
9.Šaštín 27 13 3 11 53:51 42
10.Skalica 28 11 3 14 53:50 36
11.Ilava 28 10 5 13 48:62 35
12.Púchov B 28 9 6 13 60:76 33
13.Hlohovec 28 8 4 16 63:75 28
14.J.Bohunice 27 7 5 15 48:85 26
15.Čáčov 28 3 2 23 21:91 11
16.Radošina 28 3 1 24 28:116 10

5. liga Západ
28. kolo: Gbely - Smolenice 11:0 (4:0), Gál 3, Zajíček, Uhrinec a Dermek 2, Eisner, Mackura, Veľké Bedzany - Kúty 0:1 (0:1), E. Húšťava, Chtelnica - Holíč 1:2 (0:1), g. h. Švrček, Ovečka, Horné Orešany - Zeleneč 4:0 (2:0), Suchá n/P. - Veľké Orvište 1:5 (0:3), g. d. Konečný, Moravany - Solčany 5:1 (3:0), g. h. Kohút, Trebatice - Bojná 1:1 (1:1), g. h. Bartoník, Leopoldov - Preseľany 3:2 (3:0), Harman 3 - Petrík, Varga.
Dohrávky: Kúty - Leopoldov 1:0 (0:0), Filípek.
1.Moravany 28 23 2 3 141:21 71
2.Holíč 28 21 1 6 73:27 64
3.Solčany 28 21 0 7 84:43 63
4.Gbely 28 20 1 7 100:43 61
5.Bojná 28 14 4 10 70:50 46
6.Leopoldov 28 13 4 11 56:51 43
7.Preseľany 28 13 3 12 64:46 42
8.Kúty 28 13 3 12 56:47 42
9.V.Bedzany 28 11 5 12 64:49 38
10.H.Orešany 28 11 3 14 53:62 36
11.Trebatice 28 9 5 14 38:60 32
12.V.Orvište 28 9 1 18 30:89 28
13.Smolenice 28 7 5 16 33:93 26
14.Chtelnica 28 6 4 18 26:60 22
15.Zeleneč 28 5 4 19 29:89 19
16.Suchá 28 4 3 21 20:107 15

Prípravky
5. ročníky
Skupina C: Nitra - Hlohovec 6:1, Piešťany - Topoľčany a Sp. Trnava - Levice sa hrá 29.5., Senica - Topoľčany 30.5., Fatranská - FC ViOn a Fatranská - Sp. Trnava bolo odložené. Lok. Trnava - voľno.
Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 2:0, Lok. Trnava - Senica 0:0.
1.Nitra 15 13 1 1 56:10 40
2.Topoľčany 13 10 0 3 36:14 30
3.L.Trnava 14 7 2 5 30:18 23
4.FC ViOn 12 6 3 3 39:14 21
5.Sp.Trnava 11 6 2 3 30:12 20
6.Senica 14 5 3 6 18:21 18
7.Levice 13 2 3 8 12:31 9
8.Hlohovec 14 1 2 11 14:42 5
9.Fatranská 12 1 0 11 4:77 3
4. ročníky
Skupina C: Nitra - Hlohovec 7:1, Piešťany - Topoľčany a Sp. Trnava - Levice sa hrá 29.5., Senica - Topoľčany 30.5., Fatranská - Nitra a Fatranská - Sp. Trnava odložené.
Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 0:6, Hlohovec - Piešťany 2:1, Lok. Trnava - Senica 2:1.
1.Nitra 15 14 1 0 91:13 43
2.FC ViOn 15 10 1 4 56:17 31
3.Levice 15 8 3 4 40:25 27
4.Hlohovec 16 8 1 7 56:54 25
5.Piešťany 15 7 3 5 60:24 24
6.Senica 15 8 0 7 59:30 24
7.Sp.Trnava 14 7 2 5 66:34 23
8.L.Trnava 16 4 2 10 50:61 14
9.Topoľčany 14 1 1 12 16:110 4
10.Fatranská 13 0 0 13 5:131 0
3. ročníky
Skupina C: Nitra - Hlohovec 6:0, Piešťany - Topoľčany a Sp. Trnava - Levice sa hrá 29.5., Senica - Topoľčany 30.5., Piešťany a FC ViOn mali voľno. Dohrávky: Topoľčany - FC ViOn 1:0, Hlohovec - Piešťany 1:11.

1.Senica 12 10 1 1 87:15 31
2.Piešťany 12 8 3 1 64:27 27
3.Levice 11 7 1 3 47:21 22
4.Topoľčany 12 5 3 4 26:42 18
5.Sp.Trnava 11 3 3 5 43:40 12
6.Nitra 12 3 3 6 28:43 12
7.FC ViOn 13 3 3 7 19:37 12
8.Hlohovec 13 0 1 12 13:102 1

FUTBAL ŽIACI
1. liga starší

23. kolo: Prievidza - Púchov 1:3, Dun. Streda - Levice 2:0, Inter - Slovan 1:3, AS Trenčín - Dubnica 0:1, Nové Zámky - Nitra odložené na 6.6., SFM Senec - Trnava odložené na 1.6., Myjava - Rapid odložené na 17.6.
1.Nitra 22 19 2 1 69:10 59
2.Slovan 23 15 5 3 60:22 50
3.Levice 23 12 6 5 45:14 42
4.Dubnica 23 13 3 7 48:23 42
5.Trenčín 23 12 6 5 42:19 42
6.Trnava 22 11 6 5 29:22 39
7.Púchov 23 9 4 10 44:42 31
8.Senec 22 8 5 9 31:33 29
9.Inter 23 7 4 12 31:25 25
10.Myjava 21 6 5 10 21:31 23
11.Prievidza 22 5 3 14 20:44 18
12.Rapid 22 5 3 14 25:52 18
13.N.Zámky 22 6 0 16 22:50 18
14.D.Streda 23 2 2 19 18:118 8

1. liga mladší

Prievidza - Púchov 2:0, Dun. Streda - Levice 0:3, Inter - Slovan 1:0, AS Trenčín - Dubnica 1:0, SFM Senec - Trnava odložené na 1.6., Nové Zámky - Nitra odložené na 6.6., Myjava - Rapid odložené na 17.6.
Dohrávka: Prievidza - Trnava 2:4.
1.Trnava 22 20 1 1 85:8 61
2.Trenčín 23 19 1 3 71:15 58
3.Slovan 23 16 2 5 76:26 50
4.Prievidza 22 15 0 7 42:32 45
5.Inter 23 14 2 7 58:26 44
6.Púchov 23 12 0 11 47:44 36
7.Levice 23 10 3 10 40:38 33
8.Dubnica 23 10 3 10 44:43 33
9.Nitra 22 9 3 10 42:43 30
10.Myjava 21 6 4 11 21:26 22
11.SFM Senec 22 5 2 15 16:57 17
12.N.Zámky 22 4 2 16 29:47 14
13.D.Streda 23 3 2 18 13:105 11
14.Rapid 22 1 1 20 10:84 4

2. liga starší

28. kolo: Pov. Bystrica - Senica 2:0 (2:0), Šaľa - Trnava B 1:0, Bánovce - Lok. Trnava 0:2, Piešťany - Vráble 1:1, Chrenová - Levice B 1:3, Topoľčany - FC ViOn 1:1, TTS Trenčín - Partizánske 0:1, Prievidza B - Nitra B odložené na 7.6.
Dohrávka: Nitra B - Piešťany 12:0.
1.P.Bystrica 28 24 1 3 116:25 73
2.Nitra B 27 19 4 4 81:21 61
3.Chrenová 28 16 5 7 53:35 53
4.Vráble 28 15 4 9 50:32 49
5.L.Trnava 28 14 6 8 45:32 48
6.Senica 28 13 2 13 54:52 41
7.FC ViOn 28 12 2 14 63:68 38
8.Topoľčany 28 11 4 13 33:47 37
9.Trnava B 28 11 2 15 31:44 35
10.Levice B 28 10 5 13 45:59 35
11.Partizánske 28 10 4 14 40:42 34
12.Trenčín 28 10 4 14 34:45 34
13.Piešťany 28 10 3 15 37:80 33
14.Šaľa 28 6 11 11 52:70 29
15.Prievidza B 27 9 2 16 32:63 29
16.Bánovce 28 1 5 22 19:70 8

2. liga mladší

28. kolo: Pov. Bystrica - Senica 1:1 (1:0), g. h. R. Slaný, Šaľa - Trnava B 5:0, Bánovce - Lok. Trnava 0:3, Chrenová - Levice B 3:0, Topoľčany - FC ViOn 5:0, Piešťany - Vráble 2:1, TTS Trenčín - Partizánske 7:0, Prievidza B - Nitra B odložené na 7.6.
Dohrávka: Nitra B - Piešťany 0:1.
1.Trenčín 28 23 3 2 97:19 72
2.Piešťany 28 22 4 2 70:13 70
3.L.Trnava 28 20 5 3 97:9 65
4.Nitra B 27 15 6 6 60:22 51
5.Šaľa 28 14 4 10 62:36 46
6.Senica 28 11 7 10 36:27 40
7.Topoľčany 28 11 6 11 35:37 39
8.Trnava B 28 11 4 13 44:63 37
9.Vráble 28 10 5 13 39:47 35
10.Bánovce 28 10 4 14 35:53 34
11.Chrenová 28 9 5 14 43:66 32
12.FC ViOn 28 8 3 17 39:66 27
13.P.Bystrica 28 7 5 16 26:78 26
14.Levice B 28 7 2 19 25:66 23
15.Prievidza B 27 5 7 15 23:72 22
16.Partizánske 28 4 2 22 35:92 14

3. liga SZ starší

28. kolo: Senica B - Led. Rovne 1:2, g. d. Ravas, Nové Mesto - Myjava B 8:0 (5:0), Brezová n/V. - Holíč 0:2 (0:1), Hlohovec - Nemšová 3:0, Majerník, Masaryk, Múdry, Chtelnica - Piešťany B 3:0, Pov. Bystrica B - Dubnica B 0:2, Vrbové - Skalica odlož. na 30.5., Púchov B - TTS Trenčín B odlož. na 6.6.
Dohrávky: Myjava B - Chtelnica 0:2 (0:1), Hlúch, Maška, Púchov - Senica 2:0 (1:0).
1.Dubnica B 28 25 0 3 102:17 75
2.Hlohovec 28 23 1 4 81:15 70
3.L.Rovne 27 21 2 4 110:34 65
4.N.Mesto 28 21 2 5 100:32 65
5.Skalica 27 13 4 10 47:33 43
6.Púchov B 27 13 2 12 50:43 41
7.Vrbové 26 11 2 13 47:64 35
8.P.Bystrica B 27 10 4 13 49:57 34
9.Brezová 28 9 4 15 46:60 31
10.Myjava B 26 9 4 13 29:62 31
11.Senica B 28 9 2 17 42:65 29
12.Piešťany B 27 8 4 15 42:82 28
13.Chtelnica 27 8 3 16 43:68 27
14.Trenčín B 26 6 2 18 31:64 20
15.Holíč 28 5 5 18 33:90 20
16.Nemšová 28 6 1 21 31:98 19
Dohrávky: Chtelnica - Trenčín B (30.5.), L. Rovne - Myjava B (30.5.), Pov. Bystrica B - Myjava B (6.6.)

3. liga mladší

28. kolo: Senica B - Led. Rovne 1:1, g. d. Škarupa, Nové Mesto - Myjava B 4:0 (0:0), Brezová p/Br. - Holíč 1:6 (1:3), g. d. Melicher, Hlohovec - Nemšová 8:0, Pisár a Čulák 2, Svíba, Šuliman, Baraniak, Krajinčák, Chtelnica - Piešťany B 1:0, Lukáč, Pov. Bystrica B - Dubnica B 0:5, Vrbové - Skalica odlož. na 30.5., Púchov B - TTS Trenčín B odlož. na 6.6.
Dohrávky: Myjava B - Chtelnica 3:1 (2:1), Vrábel, Tomka, Gaža - Piačka, Púchov - Senica 3:3 (0:2), g. h. D. Slovík 2, T. Slovík.
1.Dubnica B 28 22 3 3 76:14 69
2.N.Mesto 28 22 1 5 97:28 67
3.Skalica 27 20 2 5 82:17 62
4.Hlohovec 28 17 4 6 112:23 58
5.Holíč 28 19 1 8 96:32 58
6.L.Rovne 27 17 5 5 64:30 56
7.Vrbové 27 12 5 10 73:46 41
8.Púchov B 26 12 4 10 49:32 40
9.Trenčín B 26 11 4 11 47:36 37
10.Myjava B 26 9 2 15 39:53 29
11.Nemšová 28 7 3 18 37:85 24
12.Piešťany B 28 5 7 16 33:70 22
13.P.Bystrica B 27 6 0 21 25:122 18
14.Chtelnica 27 6 0 21 29:134 18
15.Brezová 28 4 4 20 18:82 16
16.Senica B 27 5 1 21 26:99 15
Dohrávky: Chtelnica - Trenčín B (30.5.), L. Rovne - Myjava (30.5.), Pov. Bystrica B - Myjava B (6.6.)

Krajská súťaž SŽ Z

24. kolo: Šaštín - Preseľany 3:0 (2:0), Suchý, Valúšek, Kučera, Dechtice - Kúty 1:2 (1:1), g. h. Kubina, Libuša, Veľké Kostoľany - Drahovce 5:1 (3:0), Smolenice - Suchá n/P. 1:1 (0:0), g. d. Javorek, Gbely - Jasl. Bohunice nehrali pre nesp. terén, Hrnčiarovce - Špačince a Leopoldov - Brodské hostia neprišli.
Dohrávka: Brodské - Hrnčiarovce 0:6.
1.Leopoldov 24 23 0 1 128:3 69
2.Šaštín 24 17 5 2 61:15 56
3.Smolenice 24 15 6 3 64:24 51
4.Hrnčiarovce 24 16 1 7 76:17 49
5.Gbely 23 12 6 5 48:22 42
6.Špačince 24 10 5 9 47:36 35
7.V.Kostoľany 24 10 1 13 47:74 31
8.Suchá 24 8 5 11 38:49 29
9.Kúty 24 7 8 9 29:54 29
10.Brodské 24 8 2 14 45:61 26
11.Preseľany 24 7 2 15 33:65 23
12.J.Bohunice 23 6 3 14 37:48 21
13.Dechtice 24 2 3 19 20:116 9
14.Drahovce 24 2 1 21 17:104 7

žiaci Obfz senica
MO starší žiaci
20. kolo: Bor. Mikuláš - Hlboké 0:5, Vincek a T. Morávek 2, Mráz, Petrova Ves - Čáry 1:6, F. Lánik - Polák 4, T. Mag, A. Lorenc, Mor. Sv. Ján - Bor. Sv. Jur 8:0, Kadera 4, Modrovič 3, F. Chvál, Š. Humence - Kopčany 0:3, Hanečka 3, Cerová - Radošovce 1:2, g. d. Bača, Mokrý Háj - Čáčov nehrali.
1.Mor.Sv.Ján 20 18 2 0 114:20 56
2.Čáry 20 16 2 2 135:27 50
3.Kopčany 20 15 1 4 68:43 46
4.Hlboké 20 11 4 5 68:26 37
5.Čáčov 19 9 1 9 58:56 28
6.P.Ves 20 7 3 10 46:49 24
7.B.Mikuláš 20 7 2 11 62:89 23
8.Radošovce 20 8 3 9 63:63 27
9.Bor.Sv.Jur 19 5 2 12 30:61 17
10.M.Háj 18 3 2 13 21:82 11
11.Cerová 19 4 0 15 17:112 12
12.Š.Humence 19 2 2 15 21:75 8

MO II.A tr.
12. kolo: Koválov - Jablonica 3:1, g. d. Brlík 2, Hurban, Rohov - Pop. Močidlany 3:2, Dojč - Oreské 0:8, Sobotište - Trnovec 5:0, Cúl 3, Svitek, Podmajerský.
1.Oreské 12 9 1 2 37:12 28
2.Sobotište 12 8 1 3 29:16 25
3.Jablonica 11 7 0 4 45:23 21
4.Rohov 11 6 1 4 26:14 19
5.Trnovec 11 4 0 7 12:25 12
6.P.Močidlany 12 3 2 7 17:32 11
7.Koválov 12 2 1 9 17:31 10
8.Dojč 11 3 0 8 18:48 9

MO II. B tr.
12. kolo: Radimov - Letničie 4:0, Pinter 3, M. Masaryk, Lakš. N. Ves - Stráže 0:7, Unín - Smolinské bolo predohrané, voľno - Sekule.
1.Stráže 11 8 1 2 47:17 25
2.Radimov 11 9 1 1 44:17 25
3.Smolinské 9 7 2 0 42:10 23
4.Unín 9 3 1 5 8:22 10
5.Sekule 10 2 1 7 18:44 7
6.L.N.Ves 10 2 0 8 24:44 6
7.Letničie 10 2 0 8 9:38 6
MO mladší žiaci
18. kolo: Šaštín - Gbely 1:0, Maxián, Dubovce - Kúty hostia neprišli, voľno – Brodské.
1.Kúty 14 12 1 1 84:9 37
2.Gbely 14 11 1 2 59:10 34
3.Dubovce 14 5 1 8 44:40 16
4.Šaštín 13 3 0 10 23:38 9
5.Brodské 13 1 1 11 11:124 4
Prípravka
13. kolo: Holíč - Kúty 0:2 (0:1), Hačunda, Palkovič, Skalica - Šaštín 5:1, g. h. E. Daniel, Bor. Mikuláš - Gbely 7:0, voľno - ČSFA Kopčany.
Dohrávky: Gbely - Šaštín 16:1, Machálek 6, M. Lukáč 5, Nemec 3, D. Lukáč, Mihálik - E. Vávra, Šaštín - ČSFA Kopčany odložené.
1.ČSFA 10 9 1 0 47:7 28
2.B.Mikuláš 10 7 1 2 47:17 22
3.Gbely 10 7 0 3 63:26 21
4.Kúty 10 5 0 5 27:21 15
5.Skalica 10 4 2 4 22:15 14
6.Holíč 11 2 0 9 22:54 6
7.Šaštín 11 0 0 11 7:950

Na spracúvanie osobných údajov sa vzťahujú Zásady ochrany osobných údajov a Pravidlá používania cookies. Pred zadaním e-mailovej adresy sa, prosím, dôkladne oboznámte s týmito dokumentmi.

Inzercia - Tlačové správy

  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  2. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť
  3. Až vďaka chorobe objavila svoj talent
  4. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali
  5. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  7. Jozef Miloslav Hurban sa dostal do vesmíru
  8. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori
  9. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým?
  10. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča
  1. Women in business
  2. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019
  3. Bim Challenge 2019
  4. Čerpacie stanice OMV Slovensko budú otvorené aj počas sviatkov
  5. Z Fondu malých projektov je možné získať až 50-tisíc eur
  6. Grilovacia sezóna je zahájená!
  7. Moderné bývanie v Žiline v 30-tych rokoch 20. storočia
  8. Čerpačky OMV na Slovensku majú dvere otvorené aj počas sviatkov
  9. Funkce pro Slovensko: navigace na čísla popisná i bez ulic! Mio
  10. Projekt CEC spojil študentov ekonomických univerzít troch štátov
  1. TOP desať gréckych ostrovov na letnú dovolenku 2019 18 975
  2. Bulharsko: Najlepšie miesta na dovolenku pri mori 12 525
  3. Čerpáte úver? Na toto by ste určite mali myslieť 9 062
  4. 7 kritických situácií na cestách. Ohrozujú každého vodiča 8 622
  5. Čo upiecť na Veľkú noc? 5 skvelých dezertov Adriany Polákovej 6 873
  6. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie 5 402
  7. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou? 4 333
  8. Pre učiteľov je dôležité, aby sa navzájom inšpirovali 3 659
  9. Až vďaka chorobe objavila svoj talent 3 478
  10. Čo robí dobrého zamestnávateľa dobrým? 3 076

Hlavné správy z MY Záhorie

Regionálny futbal: Gbely opäť zakopli, Rybky potvrdili pozíciu lídra tabuľky

Podrobný prehľad futbalového diania od V. po VIII. futbalovú ligu.

Rohov - Rybky

Vo Veľkonočnú nedeľu dievčatá chystali vajíčka a chlapci šibáky

V nedeľu sa na Veľkonočný pondelok pripravovali chlapci aj dievčatá.

Ilustračné foto

Obec je plná danielov, turistov však láka aj zber húb a medvedieho cesnaku

Malebná obec sa nachádza takmer na konci sveta, no napriek tomu sem prichádzajú desiatky turistov. Daniele, krásna príroda ale i Deň erteplí lákajúľudí zo širokého okolia.

Maškarný ples v Chropove.

Senica zdolala Trnavu najtesnejším výsledkom

Rozhodla presná hlavička Diasa.

Na Bielu sobotu sa piekol biely koláč, posvätené vajíčko si rodina delila

Výdatné jedlá si naši predkovia dožičili po veľkom pôste, mala sa tým zabezpečiť hojnosť a tohoročná úroda.

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Plot rozdeľuje Nitranov, jedni ho chcú, druhí nie. Oficiálne chráni zeleň

Pletivo za tisíce eur má chrániť zeleň. Postavili ho však najmä kvôli parkovacím miestam.

Noc horských záchranárov z Malej Fatry. Z jednej akcie museli ísť do druhej

Horskí záchranári pomáhali vyčerpaným i strateným turistkám zo zahraničia.

Vybrali SME

Už ste čítali?