Obfz Trenčín

II. trieda juh

M. Lieskové –Košariská
1:2 (1:2)
Po úvodnom tlaku domácich po peknej prihrávke Miloša Šimovca skóroval v 15. min Martin Kucharovič. Po tomto góle domáci zvlažnili tempo, čo vyústilo v dve brejkové akcie, ktoré do polčasu hostia dvomi peknými gólmi aj využili. V druhom polčase domáci začali tlakom, ale už sa im nepodarilo vsietiť gól, i keď nastrelili dve žrde.

Bošáca – Kočovce
2:2 (1:0)
Góly: Figura st., Klbečka – Augustín, Trgo z pok. kopu.
Úroveň zápasu zodpovedala postaveniu mužstiev v tabuľku. Hostia sa predstavili ako technický celok, domáci zase vynikli bojovnosťou. Zápas začali aktívnejšie hostia, keď už v 10. min nastrelili spojnicu brvna a tyče. Domáci sa ujali vedenia v 36. min gólom Figuru st., keď prehodil hosťujúceho brankára po trestnom kope Kusendu. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, keď v 58. min vyrovnali na 1:1, autorom gólu po Augustín po ideálnej prihrávke Doboša. V ďalšom priebehu zápasu prevzali iniciatívu domáci a tak výsledkom bol ich vedúci gól Klbečku hlavou opäť po trestnom kope Kusendu. Šťastnejší však boli hostia, keď vyrovnali v nastavenom čase z pokutového kopu Trgom po zbytočnom faule domácich v pokutovom území.

Myjava/T. Lúka B – Považany
1:0 (1:0)
Gól: Vojtek.
V druhom polčase po stálej prevahe domácich, keď brankár hostí vychytal štyri vyložené šance výsledok ostal 1:0.

Beckov – Vrbovce 0:0
Zápas priemernej úrovne, domáci chceli vyhrať, no napriek snahe sa im nepodarilo dať gól.

Brestovec – Kálnica
1:1 (1:1)
Góly: Polák – Hladký.
V 9. min rýchly protiútok hostí zakončil Hladký – 0:1. V 27. min po faule na Kariku Jaro Mareček nepremenil pokutový kop domácich, keď hosťujúci brankár strelu vystihol. V 28. min Karika sám pred brankárom nedal, najprv trafil brankára a opakovaná strela išla do žrde. V 35. min po krásnej akcii domácich Polák nastrelil tyč, ale pri opakovanej strele nezaváhal a vyrovnal na 1:1. V druhom polčase už gól nepadol, i keď sa hral futbal dobrej úrovne. Napriek viacerým možnostiam domáci víťazný gól nedali. Veľmi dobre rozhodoval Markech.

Bzince p/J. – Lubina
3:1 (0:1)
Góly: Hasala 2, Andel – Golány.
Mužstvo Bziniec po troch zápasoch vonku hralo opäť doma. Hostia už v 4. min dali po rohovom kope gól, čo domácich prebudilo a od 20. min začali hrať nátlakovú hru a bolo len otázkou času, kedy vyrovnajú. V prvom polčase svoje šance nevyužili, avšak v druhom polčase v priebehu troch minút otočili skóre zápasu. V 75. min po najkrajšej akcii zápasu dal tretí gól domácich kapitán mužstva Andel a tým spečatil prehru hostí.

Góly: Málek, Lacho 2 – Holyža, Sloboda.
Zápas priniesol vyrovnanú hru. Po bezgólovom prvom polčase sa v tom druhom roztrhlo vrece, keď padlo až päť gólov a z víťazstva sa radovali domáci. Na hosťujúcej strane podal výborný výkon brankár, ktorý zachránil svoje mužstvo od ďalších inkasovaných gólov.

Lubina kopanice – Jablonka
2:1 (1:0)
Góly za domácich: Lukáč, Gulan Dušan.
Zápas veľmi dobrej úrovni ako z jednej tak aj z druhej strany začali lepšie domáci, aj keď už v tretej minúte Dušan Gulan do opustenej bránky nedokázal vsietiť. Domáci pokračovali náporom, po peknej kombinácii a po prihrávke Halušica skóroval v piatej minúte pohotový Lukáč, čím sa ujali domáci vedenia 1:0. Viaceré dobré šance na oboch stranách zostali v prvom polčase nevyužité. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvíťaziť, avšak nemohli prekonať dobre chytajúceho brankára hostí. V 60. minúte zápasu hral v hosťujúcej šestnástke hosťujúci hráč rukou, začo nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Gulan, čím zvýšil stav stretnutia na 2:0. V 75. minúte Valúšek vyrazenú loptu brankárom dorazil do siete a upravil na konečných 2:1.

Chvojnica – Kostolné
0:0
Za ideálneho počasia obe mužstva odohrali dobrý aj keď vďaka niektorým sporným rozhodnutiam rozhodcu nervózny zápas a za predvedený výkon si mužstva zaslúžili po bode.

Hrašné – Bukovec 2:1 (0:0)
Góly: Hučko, Svitásek – Sládek Martin.
Po celý zápas sa hralo vyrovnane, o výsledku rozhodol druhý polčas, v ktorom sa šťastie priklonilo viac na domácu stranu. Hralo sa čisto, bez kariet.

Hrachovište – Vaďovce
3:2 (1:1)
Domáci boli v tomto zápase lepší, už v desiatej minúte skóroval Šimo a ešte do polčasu zahodili štyri vyložené šance. Hostia v 45. minúte po rohu vyrovnali. Domácim vyšiel nástup do druhého polčasu, keď v 52. minúte skóroval Tomka a v 56. minúte Konštiak. Hostia ešte v 89. minúte znížili trestného kopu na 3:2. Je nevysvetliteľné, že už druhý krát bol na stretnutí Hrachovišťa delegovaný rozhodca pán Kolínek a ani raz sa nedostavil. Stretnutie rozhodoval laik.