Obfz Trenčín

II. trieda juh

M. Lieskové –Košariská
1:2 (1:2)
Po úvodnom tlaku domácich po peknej prihrávke Miloša Šimovca skóroval v 15. min Martin Kucharovič. Po tomto góle domáci zvlažnili tempo, čo vyústilo v dve brejkové akcie, ktoré do polčasu hostia dvomi peknými gólmi aj využili. V druhom polčase domáci začali tlakom, ale už sa im nepodarilo vsietiť gól, i keď nastrelili dve žrde.

Bošáca – Kočovce
2:2 (1:0)
Góly: Figura st., Klbečka – Augustín, Trgo z pok. kopu.
Úroveň zápasu zodpovedala postaveniu mužstiev v tabuľku. Hostia sa predstavili ako technický celok, domáci zase vynikli bojovnosťou. Zápas začali aktívnejšie hostia, keď už v 10. min nastrelili spojnicu brvna a tyče. Domáci sa ujali vedenia v 36. min gólom Figuru st., keď prehodil hosťujúceho brankára po trestnom kope Kusendu. Druhý polčas začali aktívnejšie hostia, keď v 58. min vyrovnali na 1:1, autorom gólu po Augustín po ideálnej prihrávke Doboša. V ďalšom priebehu zápasu prevzali iniciatívu domáci a tak výsledkom bol ich vedúci gól Klbečku hlavou opäť po trestnom kope Kusendu. Šťastnejší však boli hostia, keď vyrovnali v nastavenom čase z pokutového kopu Trgom po zbytočnom faule domácich v pokutovom území.

Myjava/T. Lúka B – Považany
1:0 (1:0)
Gól: Vojtek.
V druhom polčase po stálej prevahe domácich, keď brankár hostí vychytal štyri vyložené šance výsledok ostal 1:0.

Beckov – Vrbovce 0:0
Zápas priemernej úrovne, domáci chceli vyhrať, no napriek snahe sa im nepodarilo dať gól.

Brestovec – Kálnica
1:1 (1:1)
Góly: Polák – Hladký.
V 9. min rýchly protiútok hostí zakončil Hladký – 0:1. V 27. min po faule na Kariku Jaro Mareček nepremenil pokutový kop domácich, keď hosťujúci brankár strelu vystihol. V 28. min Karika sám pred brankárom nedal, najprv trafil brankára a opakovaná strela išla do žrde. V 35. min po krásnej akcii domácich Polák nastrelil tyč, ale pri opakovanej strele nezaváhal a vyrovnal na 1:1. V druhom polčase už gól nepadol, i keď sa hral futbal dobrej úrovne. Napriek viacerým možnostiam domáci víťazný gól nedali. Veľmi dobre rozhodoval Markech.

Bzince p/J. – Lubina
3:1 (0:1)
Góly: Hasala 2, Andel – Golány.
Mužstvo Bziniec po troch zápasoch vonku hralo opäť doma. Hostia už v 4. min dali po rohovom kope gól, čo domácich prebudilo a od 20. min začali hrať nátlakovú hru a bolo len otázkou času, kedy vyrovnajú. V prvom polčase svoje šance nevyužili, avšak v druhom polčase v priebehu troch minút otočili skóre zápasu. V 75. min po najkrajšej akcii zápasu dal tretí gól domácich kapitán mužstva Andel a tým spečatil prehru hostí.

Góly: Málek, Lacho 2 – Holyža, Sloboda.
Zápas priniesol vyrovnanú hru. Po bezgólovom prvom polčase sa v tom druhom roztrhlo vrece, keď padlo až päť gólov a z víťazstva sa radovali domáci. Na hosťujúcej strane podal výborný výkon brankár, ktorý zachránil svoje mužstvo od ďalších inkasovaných gólov.

Lubina kopanice – Jablonka
2:1 (1:0)
Góly za domácich: Lukáč, Gulan Dušan.
Zápas veľmi dobrej úrovni ako z jednej tak aj z druhej strany začali lepšie domáci, aj keď už v tretej minúte Dušan Gulan do opustenej bránky nedokázal vsietiť. Domáci pokračovali náporom, po peknej kombinácii a po prihrávke Halušica skóroval v piatej minúte pohotový Lukáč, čím sa ujali domáci vedenia 1:0. Viaceré dobré šance na oboch stranách zostali v prvom polčase nevyužité. Do druhého polčasu nastúpili domáci s odhodlaním zvíťaziť, avšak nemohli prekonať dobre chytajúceho brankára hostí. V 60. minúte zápasu hral v hosťujúcej šestnástke hosťujúci hráč rukou, začo nariadil rozhodca pokutový kop, ktorý bezpečne premenil Gulan, čím zvýšil stav stretnutia na 2:0. V 75. minúte Valúšek vyrazenú loptu brankárom dorazil do siete a upravil na konečných 2:1.

Chvojnica – Kostolné
0:0
Za ideálneho počasia obe mužstva odohrali dobrý aj keď vďaka niektorým sporným rozhodnutiam rozhodcu nervózny zápas a za predvedený výkon si mužstva zaslúžili po bode.

Hrašné – Bukovec 2:1 (0:0)
Góly: Hučko, Svitásek – Sládek Martin.
Po celý zápas sa hralo vyrovnane, o výsledku rozhodol druhý polčas, v ktorom sa šťastie priklonilo viac na domácu stranu. Hralo sa čisto, bez kariet.

Hrachovište – Vaďovce
3:2 (1:1)
Domáci boli v tomto zápase lepší, už v desiatej minúte skóroval Šimo a ešte do polčasu zahodili štyri vyložené šance. Hostia v 45. minúte po rohu vyrovnali. Domácim vyšiel nástup do druhého polčasu, keď v 52. minúte skóroval Tomka a v 56. minúte Konštiak. Hostia ešte v 89. minúte znížili trestného kopu na 3:2. Je nevysvetliteľné, že už druhý krát bol na stretnutí Hrachovišťa delegovaný rozhodca pán Kolínek a ani raz sa nedostavil. Stretnutie rozhodoval laik.

9. Kaufland začal s predajom slovenských uhoriek bez fólie
  10. Vie sa vaša pokladnica spojiť s finančnou správou?
  1. Od mája sa mení definícia kilogramu
  2. Spready a poplatky pri obchodovaní
  4. Pivovar Šariš rozdá regiónu 16-tisíc eur
  5. Gemerský expres priblíži nádherný kraj
  6. Takto sa môžete najlepšie chrániť pred výtlkmi
  7. Dokonalá záhrada? Nezabudnite na prísun vody.

Na západe platí výstraha pred vetrom, môže spôsobiť škody

Na západnom Slovensku môže v stredu fúkať silný vietor, ktorý dosiahne priemernú rýchlosť 45 až 55 kilometrov za hodinu a krátkodobo v nárazoch 65 až 85 kilometrov za hodinu.

Bruno Malík – DJ N. Y. X.: Splnil som si sen a akcie, na ktorých hrám, si teraz vyberám

Za desať rokov svojej aktívnej kariéry dídžej spolupracoval s mnohými slovenskými umelcami. Okrem hrania na pódiách veľkých festivalov si vyskúšal aj prácu v televízii a navštívil viaceré hudobné kluby v Európe.

DJ N. Y. X. spolupracoval s viacerými umelcami.