Novým lídrom súťaže sú Dubovce

Kunov - Kúty B
1:1 (1:1)
Góly: R. Tokoš - Dominik (11m).
Vo vyrovnanom zápase mali obidve mužstvá gólové šance. Domáci viedli už od 5.min., v 19.min. za ruku bola penalta a z nej Dominik vyrovnal na konečných 1:1. Hostia trafili aj brvno a tyč. Rozhodovali: Hurbánek, Ďurica. (A. Polák)

Stráže - P. Močidlany
3:1 (2:1)
Góly: M. Konečný 2, P. Daniel (11m) – Sloboda.
V rušnom zápase sa domáci ujali vedenia v 20. minúte z nariadeného pokutového kopu. Hosťom sa však onedlho podarilo z rýchleho protiútoku vyrovnať a začalo sa odznova. Domácim sa však vďaka dorážke Maroša Konečného po centri M. Daniela podarilo súperovi streliť gól do šatne a za stálej prevahy v druhom polčase Konečný v 65. minúte upravil na 3:1. Hostia sa však do zápasu mohli vrátiť 15 minút pred koncom stretnutia, no nepremenili jedenástku.

Mokrý Háj – Rohov
3:0 (2:0)
Góly: Rehák, Tokoš, Škojec.
Domáci mali v prvom polčase jednoznačnú prevahu, ktorú korunovali už v 15. minúte vedúcim gólom Reháka po centri Chrenku. O desať minút neskôr zvýšil Tokoš z priameho kopu rovno do šibenice a stanovil polčasový výsledok, pričom ďalšie šance nevyužili Ambrús a Rehák. Za hostí bol najnebezpečnejším hráčom do prestávky Lukáš Blanárik, ktorý však v samostatnom nájazde prekopol bránu a v druhej šanci ho vychytal domáci gólman Balážik. Po prestávke sa hra vyrovnala no hostia si šance na skórovanie už nepripravili. Na strane domácich zas pohoreli Mikula, Dutka a Novosad. Strelecké trápenie domácich napokon v 85. minúte premohol tretím gólom Škojec.

Bor. Sv. Jur – Vrádište
5:1 (2:0)
Góly: Hrnek, Majzún, Nemček, Prevay – Vlk, vlastný.
Hoci tomu výsledok nenasvedčuje, hralo sa vyrovnané stretnutie. Domáci však premenili takmer všetko, na čo siahli a ku gólom im za stavu 2:1 pomohla jedna teč i vlastenec hostí.

Trnovec – Dubovce
0:2 (0:0)
Góly. M. Mikula, R. Polák (11m).
Po bezgólovom polčase, v ktorom hostia svoju prevahu dokázali demonštrovať iba dvomi nastrelenými brvnami, sa domáci na dvadsať minút do súpera zakusli, no nedokázali dať gól. Hostia sa potom v 70. minúte ujali vedenia Mikulom a ovládli hru. Hoci zápas dohrávali o desiatich bez vylúčeného Mlčúcha, v 80. minúte za faul v šestnástke stanovil konečný výsledok Polák.
Lakš. N. Ves – Radimov
3:1 (2:1)
Góly: M. Kubeňák 2, L. Velický - Husár.
Domáci mali zápas pevne v rukách aj preto, že v 50. minúte hosťujúci Husár za stavu 2:1 nepremenil jedenástku.

Prietrž – Jablonica
4:3 (1:2)
Góly: Mikulka, Jastrab, Klein, Sládek – Klásek 2, Zajonc.
V rušnom a na góly bohatom stretnutí sa z troch bodov napokon tešili domáci, hoci už v 30. minúte prehrávali 1:2, neskôr aj 1:3. Ani tento nepriaznivý stav stretnutia ich však nezlomil a vývoj hry postupne otočili do víťazného konca.

Dohrávky: Prietrž - Rohov 1:1 (0:1), Korontály (11m) – Ivánek., Kúty B - Vrádište 3:1, gól za hostí Janáč., Radimov - Dubovce 1:5 (1:1), Miča – R. Polák 2, Matúš, M. Huťťa, Madák.
1. Dubovce 18 15 1 2 57:15 47
2.B.Sv.Jur 20 14 2 4 55:28 44
3. P.Močidlany 18 12 3 2 55:18 43
4.L.N.Ves 19 12 3 4 41:22 39
5.Vrádište 19 9 4 6 42:36 31
6.Stráže 19 9 2 8 30:30 29
7.M.Háj 18 7 3 8 34:28 24
8.Kúty B 18 7 3 8 41:41 24