III. TRIEDA - 17. KOLO

Hradište - Smrdáky
2:1 (1:1)
Góly: Fukna, Jankovský - B. Ďurica.
Kandidát postupu sa sice ujal vedenia, no domáci potvrdili silu na svojom ihrisku. Ešte do prestávky vyrovnal Braňo Fukna. V druhom polčase už boli domáci jasne lepší a v 64. min. dal ich víťazný gól Libor Janovský. R Bednár, Sládek. (T. Remenár)
Osuské - Štefanov
0:1 (0:1)
Gól: M. Rusnák.
Na zápas sa nedostavil delegovaný rozhodca, pískal domáci laik Herák. Hostia boli po celý zápas aktívnejší a zaslúžene vyhrali gólom Rusnáka.
Sobotište - Dojč
0:1 (0:0)
Gól: M. Krátky
Vyrovnaný zápas rozhodla chyba domácej obrany, ktorú v 55. min. využil Mário Krátky. R Daniš. (Svitek, Adamkovič)
Podbranč - Rovensko
1:4 (0:3)
Góly: Filka (11) - Klimek a Kubina 2.
Hostia rozhodli o svojom víťazstve už do prestávky, kedy z viacerých šancí využili tri. Domáci znižovali na 1:4 z penalty za faul. R Bilka. (Dušan Havlík)
Častkov - Kátov
3:0 (1:0)
Góly: Zdravecký, Vojtek, Surový (11).
Po celý zápas bol Častkov lepší. Hostia si dokázali vypracovať iba jednu šancu a tak nemali „nárok“ na lepší výsledek. R Zajíc. (Emil Brňa)
voľno - Chropov.

Dohrávky 12. kola: Štefanov - Kátov 1:1 (0:0), M. Daniel - 0. V slušnom vyrovnanom stretnutí za výborného rozhodovania mali o máličko viac šancí domáci, remíza je však spravodlivá. (Čelústka). Hradište - Častkov 2:0 (1:0), J. Kršteník, Jankovský. Na rozmočenom teréne vo vyrovnanom zápase dali domáci prvý gól v 44. min. čo hosťami otriaslo. R Polakovič. (Sopúch). Osuské - Chropov 1:6 (1:3), Ľ. Oláh - Zaňát a Mikula 2, Pavelka, Černek. Domáci sice viedli 1:0, no body bral favorit. Sobotište - Podbranč 7:1 (2:0), P. Štefek, Jursa, Slezák, Valášek, Valúšek, Šimko, Hanzlíček - J. Krč. Po jednostrannom priebehu. Hostia dohrávali bez prísne vylúčeného Romana Jankovýcha. Nehrali: Smrdáky - Rovensko, voľno - Dojč.
Dohrávka 13. kola: Kátov - Dojč 3:0 (2:0), Kocák (11), Kerhát, B. Hlavina. Hostia dohrávali bez dvoch vylúčených hráčov, keď ČK videli Kozánek a Čech. R Karnoš, Lapoš. Funkcionári Kátova ďakujú futbalovému klubu vo Vrádišti za zapožičanie ihriska. (Michal Podhájsky). Podbranč - Osuské 4:1 (2:0), M. Rybnikár, Rado Jankových, L. Jankových, Barkóci - P. Černek. Domáci boli lepší. Hosťom patrila iba desaťminútovka v druhom polčase, v ktorej dali gól a nastrelili dve tyče. (D.Havlík), Častkov - Štefanov 5:1 (3:1), Surový 2 z 11, Chropúvka, Reha, Miro Otrísal - L. Šarközy. Priemerne stretnutie rozhodli domáci už do prestávky. (E. Brňa)
1.Chropov 14 12 1 1 46:13 37
2.Hradište 16 11 1 4 34:23 34
3.Smrdáky 14 10 3 1 55:15 33
4.Dojč 15 8 3 4 33:24 27
5.Štefanov 16 8 2 6 19:27 26
6.Rovensko 13 7 1 5 50:26 22
7.Častkov 15 6 1 8 28:27 19
8.Kátov 15 5 2 8 25:34 17