3. liga
Láb sa konečne dočkal
22. kolo:
Pezinok - Stupava 4:0 (2:0), Goga 2, D.Šubák, Heriban,
Stupava: Peňaška - Janiss, Ondruš (46. Polák), Tribula, Podrazil - Kostka, Bombiak (72. Komlóši), Hodulík (46. Lindner), Bednár - Ščasný, Polomský, tréner Ivan Morávek.
Láb - SFM Senec 0:6 (0:1), Futo a Glončák 2, Krajčovič, Višňovský.
Láb: Dvoran - Frývaldský, R. Kain, Cipov, A. Kain (46. Vitko) - D. Sivák, S. Duffek (68. R. Sivák), Galajda, Kinči - Kráľ, Kostka, tréner Ján Masarovič.
Ďalšie výsledky: Jablonec - FC Ružinov 0:4 (0:1), Rapid - Slovan B 1:0 (1:0), Rača - Dun. Lužná 1:1 (1:1), Petržalka - Čunovo 3:0 (1:0), Svätý Jur - Lamač 1:0 (0:0).
23. kolo: Jablonec - ŠK Láb 1:2, Stupava - Lamač 0:1, Petržalka - Rapid 2:0, Pezinok - Rača 0:2, Inter B - Sv. Jur 5:0, ŠKP Dúbravka - SFM Senec 2:0, Čunovo - Dun.Lužná 1:3, Ružinov - Slovan B 1:2.

4. liga BA vidiek
V 23. kole sa v Gajaroch hralo o „Čierneho Petra“. Po stretnutí boli spokojnejší domáci, ktorí najtesnejším víťazstvom poslali svojho súpera na dno tabuľky. Na opačnom póle si Malacky udržiavajú desať bodový náskok, no majú o zápas viac a Slov. Grob ešte šancu na čelo tabuľky nevzdáva. V dohrávanom 16. kole sa mu podarilo vyhrať v Zohore a keďže Malacky v susedskom derby v Kostolišti uhrali bezgólovú remízu, ich náskok sa zmenšil o dva body.
23. kolo:
Malacky - Lozorno
2:0 (1:0)
Góly: Režný (11), Váradi.
Vedenia sa ujali domáci v 26. min., kedy po faule na T. Čikoša premenil penaltu Režný- 1:0. V závere polčasu trafili T. Čikoš a Greif hlavičkami brvno. Po zmene strán nevyužil Greif ďalšie dve čisté šance, keď obrana hostí odvracala z bránkovej čiary. Domácu poistku dal v 88. min. po rýchlom protiútoku Váradi. (Fr. Hlavatý)

Jakubov - Plav. Štvrtok
0:1 (0:0)
Gól: Klech.
Domáci už v 1. min. trafili po chybe obrany hostí tyčku. Postupne prebrali iniciatívu hostia a nevyužili viacej príležitostí po prečíslení, keď sa k zakončeniu ani nedostali. Rozhodli v 72.min. po krídelnej akcii jurigu, ktorého spätnú prihrávku poslal presne k tyčke Klech. (M. Sládeček)
Viničné - Zohor
5:1 (3:0)
Gól hostí: Polák (11).
Domáci mali stálu prevahu a zaslúžene zvíťazili. Hostia dali čestný gól za stavu 5:0 z penalty. (S. Polakovič)
Gajary - Veľké Leváre
1:0 (0:0)
Gól: Pálka.
V derby stretnutí sa hral obojstranne dobrý futbal. Hostí držal dlho „nad vodou“ výborný brankár, no ani on nestačil zabrániť rozhodujúcemu gólu dal v 81. min., ktorý dal bývalý hráč Veľkých Levár Pálka. Hostia sa o vyrovnanie snažili až do záverečného hvizdu, no bezvýsledne. (J. Orth)
Kostolište - Studienka
1:0 (1:0)
Gól: Malý
V nezáživnom stretnutí mali domáci miernu prevahu a keďže si vypracovali o niečo viac šanci, ich víťazstvo je zaslúžené. (Preis)
Limbach - Rohožník
0:0
Vo vyrovnanom zápase sa zrodila zaslúžená remíza, škoda len že bola bezgólová, pretože obidve mužstvá si šance vypracovali. (J. Polák)
Záh. Ves - Slov. Grob
1:3 (1:2)
Gól domácich: P. Nerád.
Domáci po dvoch inkasovaných góloch pridali a ešte do prestávky znížili Nerádom. Po prestávke pridali, začali hrať na troch útočníkov a vypracovali si tri vyložené šance, ktoré však nepremenili. Naopak, hostia z protiútoku dali poistku v podobe tretieho gólu. (Šimkovič)
Dubová - Grinava 0:5.
Dohrávky 16. kola: Kostolište - Malacky 0:0, Gajary - Dubová 4:1 (0:1), Pálka 2, Slávik, Tener - Duban, Plav.Štvrtok - Lozorno 2:1 (1:0), Juriga, M. Beňa - Cabadaj, Studienka - Grinava 2:1 (1:1), Ďureček 2 - Lupták, Veľké Leváre - Rohožník 1:2 (0:2), Kolek - Peter Tomek 2, Zohor - Slov. Grob 0:2 (0:1), J. Minarovič, Tichý, Jakubov - Záh. Ves 1:2 (1:1), Hrubý - Létal, Polák, Viničné - Limbach 2:6.

5. liga BA vidiek
V 21. kole 5. ligy Kalinkovo najtesnejším víťazstvom v Závode si pozíciu lídra udržalo, Jablonové vyhralo takisto vonku a posunulo sa na druhé miesto, pretože Igram prehral. Formu stratilo Pl. Podhradie, ktoré po „osmičke“ v Kalinkove vyfasovalo „päťku“ v Šenkviciach.
21. kolo: Šenkvice - Plav. Podhradie 5:1 (3:0), g. h. Ščepánek. Domáci mali po celý zápas územnú prevahu, hostia sa presadili až za stavu 5:0 Ščepánkom. (Kocourek), Dun. Lužná B - Jablonové 1:3, Závod - Kalinkovo 0:1, Vysoká p.M. - Ivánka 1:5, Budmerice - Doľany 3:3, Modra - Igram 4:1, voľno - Pezinok.

6. liga
V 21.kole 6. ligy Prehral Pl. Mikuláš vo Vištuku a hoci má ešte dva zápasy k dobru, jeho strata na vedúcu Častú sa zvyšuje. Vinosady vystúpili zo súťaže a ich doterajšie výsledky boli anulované.
21. kolo: Sološnica - Malé Leváre 4:2 (2:0), g. h. M. Koporec, T. Červenka. Hostia po inkasovaní dvoch gólov stačili po prestávke vyrovnať, no na ďalšie dva góly vo svojej sieti už odpoveď nenašli. (Pernecký), Vištuk - Plavecký Mikuláš 2:0, Suchohrad - Borinka 2:0, Báhoň - Častá 0:4, voľno - Pernek, Kuchyňa.

2. Tesco prináša zákazníkom potraviny za každých okolností
  3. Vedeli ste, že jablká majú svoj medzinárodný deň?

Kultúrne inštitúcie v kraji presúvajú časť svojich aktivít do online priestoru

Zamestnanci kultúrnych inštitúcií budú aj naďalej pripravovať kultúrno – vzdelávací program.

Seničania vonku otočili stav stretnutia a zvíťazili

Oba tímy od začiatku predvádzali skôr bojovný futbal s minimom šancí, hostia sa nedostali v prvom polčase do žiadnej.