2. liga starší
17. kola: Chrenová - Trnava B 1:2, Prievidza B - Lok. Trnava 1:3, Bánovce - Piešťany 1:2, Nitra B - Levice B 3:1, FC ViOn - Partizánske 5:2, P. Bystrica - Vráble 2:1, TTS Trenčín - Šaľa 0:0, Senica - Topoľčany nehrali pre terén.
24.kolo: Piešťany - Senica 3:2 (2:0), g. h. M. Včelka 2, Vráble - Lok. Trnava 1:0, Trnava B - Partizánske 3:0, Bánovce - Nitra B 0:1, Chrenová - Prievidza B 2:0, Šaľa - Levice B 5:0, Topoľčany - P. Bystrica 0:2, TTS Trenčín - FC ViOn 0:3.
1.P.Bystrica 24 20 1 3 101:23 61
2.Nitra B 23 17 4 2 66:15 55
3.Chrenová 24 15 4 5 50:29 49
4.Vráble 24 14 2 8 43:28 44
5.L.Trnava 24 11 5 8 37:31 38
6.Senica 23 11 2 10 46:44 35
7.FC ViOn 24 11 0 13 53:61 33
8.Trenčín 24 9 3 12 30:41 30
9.Topoľčany 23 9 3 11 28:39 30
10.Trnava B 24 9 2 13 27:38 29
11.Prievidza B 24 9 2 13 31:51 29
12.Piešťany 23 9 2 12 33:63 29
13.Partizánske 24 8 3 13 35:39 27
14.Levice B 24 7 4 13 36:56 25
15.Šaľa 24 5 9 10 49:65 24
16.Bánovce 24 1 4 19 17:59 7
2. liga mladší
17. kola: Chrenová - Trnava B 2:4, Prievidza B - Lok. Trnava 1:5, Bánovce - Piešťany 0:3, Nitra B - Levice B 6:0, FC ViOn - Partizánske 5:0, Pov. Bystrica - Vráble 1:0, TTS Trenčín - Šaľa 2:1, Senica - Topoľčany nehrali pre terén.
24. kolo: Piešťany - Senica 0:0, Vráble - Lok. Trnava 0:5, Trnava B - Partizánske 3:2, Bánovce - Nitra B 0:2, Chrenová - Prievidza B 3:3, Šaľa - Levice B 3:0, Topoľčany - Pov. Bystrica 1:0, TTS Trenčín - FC ViOn 5:0.
1.L.Trnava 24 19 3 2 93:7 60
2.Trenčín 24 19 3 2 85:17 60
3.Piešťany 23 17 4 2 59:9 55
4.Nitra B 23 15 5 3 59:16 50
5.Šaľa 24 12 2 10 48:32 38
6.Trnava B 24 11 3 10 44:54 36
7.Senica 23 10 4 9 30:22 34
8.Topoľčany 23 9 4 10 26:33 31
9.Bánovce 24 9 3 12 33:49 30
10.Vráble 24 8 4 12 32:43 28
11.FC ViOn 24 8 3 13 37:55 27
12.Chrenová 24 6 5 13 33:61 23
13.Levice B 24 6 2 16 22:58 20
14.P.Bystrica 24 6 2 16 21:75 20
15.Prievidza B 24 4 5 15 18:68 17
16.Partizánske 24 4 2 18 31:72 14
3. liga starší
17. kola: Nové Mesto - Senica B 4:1 (2:1), Ravas, 3:1 (2:0), Guoth, Nemšová - Skalica 1:0 (0:0), 0:2 (0:1), M. Černek, L. Černek, Trenčín B - Holíč 2:1 (1:1), g. h. Plačko, 0:1 (0:1), Malysza, Vrbové - Brezová p/Br. 3:0 (2:0), Dubovský, Adamec, Sedláček, 5:1 (3:0), Sabo 2, Kubík, Žilka, Horvát, Chtelnica - Led. Rovne 1:3 (1:1), Piešťany B - Hlohovec 1:3 (0:1), Dubnica B - Púchov B 5:0, Pov. Bystrica B - Myjava B odložené.
24. kolo: Holíč - Skalica 3:1 (2:0), Žúrek, Kubinec, Huťťa - A. Jakúbek, Senica B - Piešťany B 3:3 (0:1), g. d. Cintula, Černek, Salvet, Hlohovec - Chtelnica 4:0 (1:0), Plevka 2, Kondač, Benko, Vrbové - Nemšová 2:1 (1:1), g. d. Dubovský 2, Brezová p/Bradlom - Púchov B 1:3 (0:1), g. d Bartoš, TTS Trenčín B - Pov. Bystrica B 1:1 (0:0), Nové Mesto - Dubnica B 0:7 (0:4), Led. Rovne - Myjava B nehrali.
1.Hlohovec 23 20 1 2 73:10 61
2.Dubnica B 22 19 1 2 81:13 58
3.N.Mesto 23 18 2 3 87:24 56
4.L.Rovne 22 16 2 4 94:30 50
5.Vrbové 23 11 2 10 44:52 35
6.Skalica 23 10 4 9 36:28 34
7.Púchov B 23 9 2 12 40:41 29
8.P.Bystrica B 22 8 4 10 41:49 28
9.Brezová 23 7 5 11 38:47 26
10.Myjava B 20 7 3 10 25:41 24
11.Senica B 22 7 3 12 32:52 24
12.Trenčín B 22 6 3 13 29:56 21
13.Piešťany B 23 5 4 14 31:72 19
14.Nemšová 23 6 1 16 28:79 19
15.Chtelnica 20 5 3 12 31:52 18
16.Holíč 22 2 4 16 22:86 10
Dohrávky: Senica B - Chtelnica (8.5.), Myjava B - Chtelnica (23.5), Chtelnica - Trenčín B (30.5.), L. Rovne - Myjava (30.5.).
3. liga mladší
17. kola: Nové Mesto - Senica B 3:1 (2:0), g. h. Guoth, Nemšová - Skalica 0:2 (0:1), M. Černek, L. Černek, Trenčín B - Holíč 0:1 (0:1), Malysza, Vrbové - Brezová p/Br. 5:1 (3:0), g. d. Sabo 2, Kubík, Žilka, Horvát, Chtelnica - Led. Rovne 0:7, Piešťany B - Hlohovec 0:4 (0:1), Dubnica B - Púchov B 2:0, Pov. Bystrica B - Myjava B odložené.
24. kolo: Holíč - Skalica 0:2 (0:1), Hurban, Turkovič, Senica B - Piešťany B 1:2 (0:1), g. d. D. Slovík, Hlohovec - Chtelnica 11:0 (6:0), Čulák 5, Pisár 3, Baraniak 2, Šuliman, Vrbové - Nemšová 0:1 (0:0), Brezová p/Bradlom - Púchov B 0:2 (0:0), TTS Trenčín B - Pov. Bystrica B 11:0 (6:0), Nové Mesto - Dubnica B 2:0 (2:0), Led. Rovne - Myjava B nehrali.
1.N.Mesto 23 18 1 4 83:24 55
2.Dubnica B 22 18 1 3 55:12 55
3.Skalica 23 17 1 5 68:15 52
4.Hlohovec 23 16 2 5 95:19 50
5.L.Rovne 22 15 3 4 59:25 48
6.Holíč 22 15 0 7 73:21 45
7.Vrbové 23 11 3 9 58:40 36
8.Púchov B 23 11 3 9 46:28 36
9.Trenčín B 22 9 2 11 40:33 29
10.Piešťany B 23 6 6 11 33:51 24
11.Nemšová 23 6 2 15 29:69 20
12.Myjava B 20 6 1 13 22:42 19
13.Brezová 23 5 3 15 22:57 18
14.P.Bystrica B 22 5 0 17 18:103 15
15.Chtelnica 20 4 0 16 23:104 12
16.Senica B 22 2 0 20 16:97 6
Dohrávky: Senica B - Chtelnica (8.5.), Myjava B - Chtelnica (23.5), Chtelnica - Trenčín B (30.5.), L. Rovne - Myjava (30.5.).
Krajská súťaž Z
20. kolo: Veľké Kostoľany - Šaštín 1:3 (1:1), g. h. Bartal, Tuma, Kučera, Dechtice - J. Bohunice 0:0, Leopoldov - Preseľany 6:0 (3:0), T. Kolony a Gažo 2, M. Štefunko, P. Vančo, Suchá n/P. - Drahovce 4:2 (3:0), g. d. Jankovič 2, Bačík, Banár, Gbely - Hrnčiarovce 0:1 (0:1), P. Zaoral, Brodské - Kúty 3:3, Smolenice - Špačince hostia neprišli.
Dohrávky 14. kola: Kúty - Gbely 0:4, Slabý, Polák, Dvořák, Knotek, Kúty - Šaštín a Brodské - Hrnčiarovce nehrali.
1.Leopoldov 20 19 0 1 109:3 57
2.Šaštín 18 14 2 2 49:12 44
3.Smolenice 19 13 4 2 54:17 43
4.Hrnčiarovce 19 12 1 6 59:14 37
5.Gbely 20 11 4 5 43:19 37
6.Špačince 18 9 4 5 41:25 31
7.V.Kostoľany 20 8 1 11 33:61 25
8.Brodské 18 7 2 9 40:42 23
9.Suchá 19 7 2 10 31:47 23
10.Kúty 19 5 6 8 24:50 21
11.Preseľany 20 6 2 12 24:51 20
12.J.Bohunice 20 5 2 13 33:44 17
13.Dechtice 19 1 3 13 14:97 6
14.Drahovce 19 0 1 18 10:82 1
Dohrávka: Šaštín - Dechtice8.5.