Sekule prekvapili v Radošovciach

Smolinské - Š. Humence
1:6 (0:2)
Góly: Maderič (11) - I. Václavek, T. Velický a R. Burián 2.
Od začiatku boli hostia lepším mužstvom po hernej i kondičnej stránke. Vedenia sa ujali gólom Tomáša Velického, ktorý po individuálnej akcii a uvolnení sa trafil k bližšej žrdi. Druhý gól pridal po centrovanej lopte strelou z prvej Ivan Václavek - 0:2. Po prestávke sa obraz hry nezmenil, Š. Humence ušli až na 0:5 a až za tohoto stavu dal Stano Maderič z penalty v 86. min. čestný úspech domácich. Posledné slovo však mali hostia, keď Ivan Václavek pečatil v 89. min. na 1:6. Rozhodovali Ďurica, Rehák.
(Pavol Ivánek)

B. Mikuláš – Čáry
2:1 (0:1)
Góly: Krchňavý, R. Malík - P. Flajžík.
Domáci mali takmer po celý zápas prevahu, no vedúci gól dali na prekvapenie Čáry zásluhou Patrika Flajžíka. Po prestávke už v 49. min. vyrovnal Andrej Krchňavý na 1:1 a hoci mali domáci prevahu aj v ďalšom priebehu, víťazného gólu sa dočkali až v 92. min., kedy spoza 16-ky prekonal skvelého Adama Kollára v bráne hostí Robert Malík 2:1.
(Anton Šedivý)

Cerová - Koválov
1:0 (0:0)
Gól: Pavol Hutta.
Domáci si vypracovali územnú prevahu, z ktorej však využili iba dve nastrelené tyče. Po prestávke už hostí nepúšťali na svoju polovicu a o svojom víťazstve rozhodli po rohu hlavičkou svojho hrajúceho trénera Pavla Huttu. Ich víťazstvo je pomerne šťastné, no zaslúžené. Rozhodoval Mlčúch. (Luboš Pavlík)

Brodské - Kopčany
2:1 (0:0)
Góly: Mihalovič, S. Šolka - M. Veselý.
Domáci si už v prvom polčase vypracovali tri skvelé gólové príležitosti, no ani jednu nevyužili. Hneď po prestávke premenil penaltu za faul Mihalovič, no z vedenia sa dlho netešili, lebo už o chvíľu Marek Veselý vyrovnal. Zaslúžené víťazstvo domácim nakoniec zaistil Stano Šolka. Rozhodovali Dzindzík st., Seibel.
(Boh. Hnát)

Radošovce - Sekule
0:2 (0:2)
Góly: Vávra, Andrej Trajlínek.
O prekvapujúce víťazstvo hostí sa už v prvom polčase zaslúžili Vávra a Trajlínek, napriek veľkej prevahe domácich. Hneď po prestávke chytil Koch penaltu Hulimanovi, čim domáci hráč premárnil veľkú možnosť na kontaktný gól. Gól nedali ani z drvivého tlaku v závere zápasu a tak sa zrodilo prekvapenie kola. Rozhodovali Otočka, Hurbánek.
(Edo Baumgartner)

Unín - Rybky
1:1 (1:1)
Góly: P. Drúžek - Mrázek.
Diváci videli dva rýchle góly. Domáci viedli od 6.min., hostia zrovnali v 14.min. Potom mali domáci prevahu, no hostia výborného Chodúra v bráne. Remíza je spravodlivá. (- ju -)

Hlboké - Letničie
3:0 (1:0)
Góly: Mindek, Sládek, Kováč.
Zaslúžené víťazstvo domácich, ktoré mohlo byť aj vyššie. Trylč však nepremenil penaltu a regulárny gól Válku nebol uznaný. Rozhodovali Lapoš, Macháček. (Palo Žák)