OBFZ TRENČÍN II. TRIEDA JUH

Vrbovce – Kálnica 1:2 (0:0)
Vyrovnaný zápas na ťažkom teréne za stáleho dažďa. Šťastnejší boli hostia, ktorí zvíťazili gólom z pokutového kopu v 90. min.
Góly: Hyža – Hladký, Lintner. Rozhodoval: Maráz, 50 divákov. (ps)

Tr. Bohuslavice –
Myjava/T. Lúka B 2:2 (0:1)
Hostia posilnení siedmimi hráčmi z „A“ mužstva zaskočili domácich dobrou hrou a polčas viedli. V druhom polčase sa však neuveriteľne zamerali na rečnenie (s podporou trénera a vedúcich z lavičky) ako hre, čoho výsledkom bolo vyrovnanie domácich a vylúčenie dvoch hráčov hostí. V 85. min odpískal rozhodca pokutový kop proti domácim, avšak zo záverečného tlaku sa im podarilo vyrovnať. Remíza je spravodlivá pre obidve mužstvá.
Góly: Kopunec, Hujík T. – Adama, Vojtek. 120 divákov. ŽK: 3:2. ČK: 0:2.
Žiaci: Dolné Srnie – Tr. Bohuslavice 3:2 Góly hostí: Čepec E., Vavro. (ss)
Brezová B/Košariská – Hrádok 0:0

Považany – Lubina 1:0 (0:0)
Mor. Lieskové – Beckov
5:4 (1:2)
Na ťažkom teréne sa stretli mužstvá , ktoré od prvej minúty predvádzali pekný, bojovný kombinačný futbal a hostia sa ujali v 15. min po hrubej chybe domácich vedenia. Potom sa hra odvíjala na polovici hostí, z čoho vyústil priamy kop, ktorý premenil Pavol Maráz. Do polčasu stihli hostia ešte dať druhý gól a ísť do vedenia. V druhom polčase po prestriedaní v domácom celku prišlo oživenie v domácich radoch, hra sa prelínala z jednej strany na druhú, hostia stále viedli a domáci neustále doťahovali. Desať minút pred koncom bol stav 3:4 pre hostí. Za domácich vyrovnával v 82. min striedajúci Praslička a v 85. min sa vydaril trénerov ťah, keď na ihrisko poslal nestarnúceho Rastislava Milkláša, ktorý po peknej štandardnej rohovej situácii Ľuboša Prasličku hlavou skóroval na konečných 5:4. Ďakujeme divákom, ktorí prišli v daždivom a studenom počasí na toto stretnutie, ktoré naši hráči obohatili peknými gólmi a akciami.
Góly domácich: Maráz P., Zámečník J., Kušnierik V., Praslička Ľ., Mikláš R. Rozhodoval: Tobiáš, 100 divákov. Peter Straka

Bošáca – Brestovec 2:0 (0:0)

Kočovce – Bzince p/J. 2:0 (2:0)
Úvod stretnutia začal náporom domácich, čoho výsledkom už v 6. min bol prvý gól Michaloviča na 1:0. V 22. min domáci Rojko pekne vystrelil na hosťujúcu bránu, ale brankár bol namieste. V 24. min Bartovič krížnou strelou dal na 2:0. V 38 min domáci Trgo vo vyloženej šanci nedal. V 40. min Michalovič z priameho kopu trafil žrď hosťujúcej bránky. V 81. min opäť Michalovič krížnou strelou, ale brankár hostí opäť podržal svoje mužstvo. Víťazstvo domáceho mužstva je absolútne zaslúžené. Najlepší hráč na ihrisku domáci Marek Michalovič.
Góly: Michalovič, Bartovič. Rozhodoval: Tabak, 150 divákov.
Dorast: 2:0 (2:0) Góly: Roško P., Hanáček T. Peter Hrušík

1. Kočovce 17 12 3 2 33:15 39 (+15)
2. Bošáca 17 8 4 5 19:21 28 (+4)
3. Košariská 17 6 7 4 25:18 25 (-2)
4. Hrádok 17 7 4 6 32:25 25 (-2)
5. Kálnica 17 6 6 5 24:20 24 (-3)
6. Tr. Bohuslavice 17 5 9 3 25:24 24 ( 0)