BZF - MUŽI

3. liga
22. kolo: Sv. Jur - ŠKP Dúbravka 0:3 (0:1). Ostatné zápasy sa pre nespôsobilý terén nehrali.

4. liga BA vidiek
V 22. kole vo veľmi dobrom zápase vyhrali Malacky v Studienke a udržali si desaťbodový náskok pred svojimi prenasledovateľmi. Výborný zápas odohrali aj Gajary, no napriek tomu prehrali príliš kruto v Zohore. Jakubov zaváhal s Viničným a v derby Veľké Leváre napriek veľkej snahe podľahli susednému Kostolišťu.
Lozorno - Dubová
3:0 (2:0)
Góly: Lazar 2, P. Cabadaj.
Víťazstvo domácich bolo zaslúžené, zrodilo sa po celozápasovej prevahe, keď hostia vyslali na bránu domácich iba jedinú strelu. Hostia dohrávali bez vylúčeného hráča. Rozhodoval Hurban. (Minarovičová)

Studienka - Malacky
1:2 (0:0)
Góly: Hlavenka - Kožuch, T. Čikoš.
Na ťažkom teréne sa hral futbal veľmi dobrej úrovne. Domáci sa po prestávke ujali v 64. min. vedenia gólom Hlavenku, no hostia v priebehu štvrťhodinky odpovedali dvomi gólmi. V 74. min. vyrovnal Kožuch a ich víťazný gól dal v 79. min. Tomáš Čikoš.
Rozhodoval Rybár. (Gajdar)

Veľké Leváre - Kostolište
0:2 (0:0)
Góly: David, Deák.
Hostia boli do prestávky o niečo aktívnejší. Po prestávke začali lepšie domáci s odhodlaním strhnúť víťazstvo na svoju stranu. V závere dali hostia v priebehu troch minút dva góly. V 75.min. David a o tri minúty Deák zvýšil na 0:2. Rozhodoval Tománek. (Ferenčičová)

Zohor - Gajary
5:1 (2:0)
Góly: Orth a Hyža 2, Piaček - Liška.
Prvý polčas veľmi vyrovnaný, tri šance mali hostia, no góly dávali domáci. Aj po prestávke bola snaha na kopáčkách hostí, no domáci mali silné protiútoky.
Rozhodoval Cisár. (Polakovič)

Jakubov - Viničné
0:1 (0:0)
Gól: Kostolanský.
Domáci podali slabší výkon a z vypracovaných šancí nepremenili ani jednu. Hostia o svojom víťazstve rozhodli v 20. min. gólom Kostolanského. Rozhodoval Čmiko. (Alojz Šimek).

Grinava - Limbach 4:1 (2:1).
Nehrali: Plav. Štvrtok - Slov. Grob, Rohožník - Záhorská Ves.

5. liga BA vidiek
Najvyššie víťazstvo sa zrodilo v zápase v Kalinkove, kde Plav. Podhradie „vyfasovalo“ takmer dvojcifernú prehru. S týmto súperom sa mu nedarí. Kalinkovo mu nastrieľalo spolu 17 gólov (8 na jeseň), čo je takmer polovica všetkých inkasovaných gólov. Rozdielom triedy vyhralo aj Jablonové so silnými Budmericami. V Závode sa nehralo.
20. kolo: Ivanka - B. Pezinok 3:0 (2:0), Kalinkovo - Plav. Podhradie 9:0 (4:0), Igram - Vysoká 4:1 (3:1), Doľany - Modra 0:2 (0:0), Jablonové - Budmerice 5:1 (1:0).
Nehrali: Závod - Dun. Lužná B, voľno- Šenkvice.

6. liga
V 6. lige sa hrali iba dva zápasy. Keďže Vinosady vystupujú zo súťaže, veľa mužstiev bude mať v každom kole voľno.
20. kolo: Kuchyňa - Sološnica 0:6 (0:0), Suchohrad - Vištuk 1:0 (1:0).
Nehrali: Borinka - Malé Leváre, Plavecký Mikuláš - Vinosady.