ŽK: Tokoš, Mikula – J. Slezák, Bílovský, L. Slezák, Veselý.
Pred 200 divákmi rozhodovali P. Dzindzík st, Saibel.

Radošovce: Václav – Kudláč, Tokoš, Sprušanský, Bartal, J. Mikula (57. Polák), Čepka (58. Kubík), Ivánek, Pekar, Flajžík (56. F. Mikula), Huliman.
Koválov: Labaš – Čongrády, J. Slezák, Bílovský, Vach, Bubák, Tokoš, Kubík, L. Slezák, Veselý, Morávek.

V stretnutí slabšej úrovne sa domáci snažili v úvode zatlačiť súpera pred vlastnú šestnástku, ale okrem slabej strely Čepku do náručia Labaša v 7. minúte nič nevyprodukovali. Hostia sa postupne osmelili a hrozili rýchlymi protiútokmi. Zlyhali však vo finále, pričom svoje spravil aj nerovný terén. Najagilnejší z hostí bol Bubák, donedávna hráč Radošoviec, no svoje šance v 18., 21. a 25. minúte nevyužil. Do dobrej príležitosti sa v 28. minúte dostal aj jeho spoluhráč Tokoš, no nechal sa zbytočne pred streľbou odtlačiť Bartalom. Ďalšiu šancu v 32. minúte Morávkovi zlikvidoval brankár Václav. Hostia boli pri chuti, domáci sa do polčasu Ivánkom zmohli iba na strelu ponad bránu.
Po prestávke sa obraz hry nezmenil a oživenie neprinieslo ani trojnásobné striedanie domácich hráčov. Hostia naďalej kontrolovali hru, k čomu im dopomáhali najmä nepresnosti súpera. Jedna z ich rýchlych kontier sa skončila gólom, keď v 51. minúte Bubák prihral voľnému Tokošovi a ten poľahky skóroval. Podobnú šancu Bubák Tokošovi pripravil aj o štyri minúty neskôr, no tentoraz Tokoš spoza šestnástky mieril nad bránu. Domácim sa aj naďalej hra nedarila, no napokon sa im podarilo vyrovnať po diskutabilnej situácii v 76. minúte, keď za faul na prenikajúceho Kubíka do šestnástky nariadil hlavný rozhodca jedenástku. Tú s prehľadom premenil Huliman. Po tomto momente sa z ihriska futbal nadobro vytratil a obaja aktéri sa zmierlivo podelili po bode. Remízu horšie znášali hostia, pretože mohli zaslúžene zvíťaziť.
- gak -

Smolinské - Čáry
0:2 (0:1)
Góly: J. Flajžík, Formánek.
Domáci v susedskom derby podali slabší výkon, keď nedokázali prekonať obranu hostí. Pred bránu A.Kollára sa dostávali iba po štandartných situáciách. Hostia sa zamerali na viac na brejky, ktoré im aj vychádzali. Prvý gól dal J. Flajžík, druhý po samostatnom úniku peknou strelou z 20 m Formánek. Víťazstvo Čárov bolo naprosto zaslúžené. (Jozef Belák)

Unín - Hlboké
3:0 (0:0)
Góly: B. Malík, I. Tureček, P. Drúžek.
V priemernom zápase sa zrodilo zaslúžené víťazstvo domácich po zlepšenom výkone v druhom polčase a krásnych góloch. Prvý trafil B. Malík z tr. kop od tyče a nasledovali dve presné hlavičky do vinkla. Hostia okrem dvoch striel sa na viac nezmohli. Dobre rozhodovali Petráš a Dzindzík ml. (Marián Ovečka)

B. Mikuláš - Rybky
4:0 (0:0)
Góly: Líška 2, Totka, Ľ. Macek.
Zaslúžené víťazstvo domácich, ktorí po prestávke využili číselnú prevahu, keď bol v prvom polčase vylúčený hosťujúci Gergel. Skóre otvoril z tr. kopu Totka, druhý gól pridal z penalty Líška a v závere boli úspešní opäť Líška a Ľ. Macek.

Kúty - Letničie
4:0 (3:0)
Góly: Mihál 2, Hyránek, Palkovič.
Celý zápas sa hralo na jednu bránu. Hostia podali odovzdaný výkon a v podstate chceli inkasovať čo najmenej. Pomohol im k tomu aj J. Ralbovský, ktorý za stavu 1:0 netrafil z penalty bránu. ČK 0:1. Rozhodovali Zabadal, Mikúš. (Procházka)

Cerová - Oreské
1:1 (0:0)
Góly: Kassay - P. Klimet
Od začiatku to bol remízový zápas a tak aj skončil. Domáci sa ujali vedenia, keď Kassay krásne trafil z priameho kopu. Hosťom sa podarilo vyronať dve minúty pred koncom zásluhou Klimenta.
Rozh. Lapoš, Macháček.. (Bohuš Drímal)

Brodské - Š. Humence
1:0 (1:0)
Gól: O. Hnát
V ťažkom, bojovnom stretnutí rozhodli domáci tesne pred odchodom do kabín zásluhou Ondreja Hnáta. Rozhodovali Rehák a Ďurica. (Bohumil Hnát)

Sekule - Kopčany
2:0 (1:0)
Góly: Lukáček, Kubinák.
Vo vyrovnanom zápase si domáci vypracovali viac šancí a zaslúžene získali tri body. Hostia mali ambície niečo uhrať, no vyšli bodovo naprázdno. Rozhodoval Cabadaj. (Slávo Šimek)

2. 5 tipov ako využiť ľahké priečky pri rekonštrukcii bytu
  3. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?
  4. Anketa: Čo je pre Slovákov dôležité pri nákupoch?
  5. Nemusím sa na nikoho spoliehať
  6. Štátny tajomník envirorezortu: Na sucho musíme byť pripravení.
  7. Užívate konský kolagén a cítite sa ako antický hrdina?

Ján Kocian: V Taliansku sa proti nám Nemecko triaslo o výsledok

Československo to na majstrovstvách sveta v Taliansku v roku 1990 dotiahlo až do štvrťfinále.