OBFZ TRENČÍN

II. trieda juh

Tr. Buhuslavice – Brestovec
0:0
Stretli sa dve vyspelé futbalové mužstvá, čo sa prejavilo tým, že hra sa väčšinou odohrávala medzi šestnástkami. Ani jedno mužstvo si nevypracovala gólovú šancu a remíza je spravodlivá.

Mor. Lieskové – Lubina
1:1 (0:0)
Gól domácich: Maráz P.

Bošáca – Kálnica
0:1 (0:1)
Pred peknou návštevou videli diváci iba priemerný zápas, keď najmä domáci hráči hoci bojovali, ale od hosťujúcich boli pomalší a nepresní s prihrávkami. Šťastnejší boli hostia, keď jediný gól dal v 13. min Lajzo do prázdnej brány po nedorozumení domácej obrany. V ďalšom priebehu zápasu mali oba celky minimum šancí na skórovanie.
Gól: Lajzo.

Kočovce – Vrbovce
4:0 (2:0)
Úvod zápasu sa odohrával medzi šestnástkami. Domáci v 11. min Michalovičom pekne vystrelili, ale brankár hostí vyrazil na roh. V 23. min domáci Doboš trafil brvno hosťujúcej bránky. V 31. min sa domáci ujali vedenia gólom Mareka Rojka peknou krížnou strelou. V 35. min hosťujúci Petrák vo vyloženej šanci nedal. V 41. min hostia faulovali Rojka a následný pokutový kop s prehľadom premenil Augustín. Hostia v 53. min opäť Petrákom nedali gól. V 63. min domáci Michalovič zvýšil na 3:0 krásnou strelou z hranice šestnástky do vinkla hosťujúcej bránky. V 72. min domáci Kotvan po rýchlej akcii krížnou strelou zvýšil na 4:0. V týchto chvíľach domáci ovládli priebeh hry. V 80. min domáci Fekete nedal vo vyloženej šanci, keď netrafil opustenú bránu hostí. Podľa priebehu zápasu jednoznačné víťazstvo domácich, ktorí odčinili zlý výkon z minulého zápasu.
Góly: Rojko, Augustín, Michalovič, Kotvan. Rozhodoval: Marcinát, 200 divákov.

Brezová B/Košariská – Považany
2:1 (1:0)
Góly domácich: Šlahor 2.

Myjava/T. Lúka B – Hrádok
2:2 (1:0)
Prvý polčas sa niesol v stálej prevahe domácich, keď nevyužili ešte tri gólové šance. V druhom polčase sa hra obrátila, keď mali prevahu hostia.
Góly: Poláček, Augustín – Ondrišek, Pavlovič. Rozhodoval: Jančo, 100 divákov.

Beckov – Bzince p/J.
1:2 (1:1)
Domáci prvý jarný zápas začali náporom a pri úniku dvoch hráčov už v 2. min otvoril skóre Izakovič. Postupne sa hra vyrovnala a útoky sa striedali na oboch stranách. Pri nedorozumení v obranu domácich v 40. min vyrovnal Hasala. Do polčasu si hostia vypracovali viac gólových šancí, ktoré Kačerek zneškodnil. V druhom polčase sa obe mužstvá snažili o strhnutie víťazstva na svoju stranu, ale šťastie stálo pri hosťoch a v 73. min opäť Hasala zvýšil na 1:2.
Góly: Izakovič M. – Hastala 2. Rozhodoval: Maráz, 150 divákov.

2:0 (1:0)
Prvý polčas priniesol vyrovnanú hru. Domáci sa ujali vedenia až v závere polčasu krásnou strelou Petra Valáka. V druhom polčase domáci ovládli zápas, čo vyústilo do viacerých gólových príležitostí, z ktorých využili už iba jedinú, strelcom bol Ján Janček. V závere zápasu domáci už iba kontrolovali vedenie a víťazstvo bez väčších problémov udržali.
Góly: Valák, Janček. Pred 70 divákmi rozhodoval Macejka.

Lubina kop. – Priepasné
1:2 (1:1)
Pred 50 divákmi rozhodoval Podmajerský. O víťazstve hostí rozhodol Mosnáček, autor oboch gólov.

Polianka – Bukovec
7:4 (3:2)
Domácim vyšiel úvod stretnutia, keď už v 14. minúte viedli 3:0. V týchto momentoch hostí nepodržal hlavne brankár. Hostia do polčasu ešte stačili skorigovať výsledok na prijateľný jednogólový rozdiel, no hneď po obrátke domáci zvýšili na 4:2 a dobrou hrou si vypracovali až päťgólový náskok 7:2. Keď už bolo o výsledku prakticky rozhodnuté hostia dvomi gólmi skorigovali na konečných 7:4 vo svoj neprospech.
Góly: Slaný 2, Smolíček 2, Kováčiny R., Duga, Adámek – Gavlas 2, Mareček, Tobiáš. Pred 80 divákmi rozhodoval Vereš.

Jablonka –Kostolné
2:0 (0:0)
V prvom polčase sedemdesiat divákov videlo zápas priemernej úrovne, obe strany mali výhodu zahrávania pokutového kopu za nastrelenú ruku, no ani jeden exekútor nebol úspešný. Do druhého polčasu domáci nastúpili s odhodlaním strhnúť víťazstvo na svoju stranu, zo začiatku sa podarilo iba zatlačiť súpera pred šestnástku výsledkom čoho bolo šesť nastrelených tyčiek. Hrdinom sa stal autor oboch gólov Valúšek, ktorý rozhodol o víťazstve domácich. Stretnutie sledovalo 70 divákov, rozhodoval Babrnák.

Chvojnica – Hrachovište
3:1 (0:0)
Na domácich sa prejavil fakt, že boli prvý krát na ihrisku na jar, čo malo vplyv na zohratosť najmä v prvom polčase. Do druhého domáci nastúpili ako vymenení, zatlačili hostí pred ich bránu, čo im prinieslo zaslúžené ovocie. Vedenia sa ujali v 57. minúte po trestnom kope, keď loptu do prázdnej siete dorazil Tvrdý. V 68. minúte hostia tvrdou strelou do šibenice z 30 metrov vyrovnali zásluhou Vida. V 79. minúte prekvapil hosťujúcu obranu a aj brankára Jano Kalka a zvýšil na 2:1. V 82. minúte opäť po trestnom kope dorazil loptu do siete Michal Zloch.
Góly: Zdeno Tvrdý, Kalka, Zloch Michal – Vido Jozef. Pred 40 divákmi rozhodoval Bušo.