Utorok, 15. jún, 2021 | Meniny má VítKrížovkyKrížovky

V. LIGA SEVER

Brezová p/B – P. Bystrica
2:0 (1:0)
Domáci privítali lídra tabuľky, do ktorého sa zahryzli od prvej minúty. Prvých pätnásť minút sa hralo väčšinou medzi šestnástkami. Hostia hrali pekný technický futbal, s čím domáci počítali a na zápas sa dobre takticky pripravili. Stred poľa patril hosťom, ale domáci hráči vedúci tím tabuľky do vážnej gólovej šance nepustili. Domáci udreli v 15. minúte, keď bol faulovaný domáci hráč a Šido z trestného kopu z osemnástich metrov krásne vymietol pravý horný roh hosťujúcej brány. Domáci hru kontrolovali a do kabín odchádzali s jednogólovým náskokom. Druhý polčas sa začal očakávaným tlakom hostí, ktorý aj prišiel, ale hostia z územnej prevahy nič nevyťažili. Hostia zahrávali niekoľko rohových kopov, no ani z tých však nič nevyťažili. Zápas mal vysoké tempo. V 76. minúte Jankovič vystriedal hrajúceho trénera Sadloňa a po dvoch minútach a po peknej akcii a presnom centri Pavlíka hlavou zvýšil na 2:0. Tento gól hostí zlomil, domáci mohli svoje vedenie ešte zvýšiť Šimekom, ktorého hlavičke zabránil v poslednej chvíli hosťujúci obranca. Víťazstvo domácich bolo zaslúžené, najmä za predvedený kolektívny výkon, za ktorý diváci nakoniec odmenili hráčov potleskom.
Góly: Šido, Jankovič. S prehľadom rozhodoval Vyskočil, 200 divákov.
Brezová p/B: Vajaš – Marík, Miča, Šido, Dobrovodský, Michalica, Šimek, Kutlák, Michalička, Pavlík, Sadloň, striedali Jankovič, Kalman, Mozolák.
Eduard Hegeduš
Ostatné zápasy:
Podolie – H. Streda 6:0 – nedohrané, Pov. Teplá - Prievidza B 4:1 (1:0), M. Lednice – Bošany 1:2 (1:1), H. Poruba – Hôrka 2:1 (1:1), B&B Sverepec - Z. Kostoľany 3:1 (2:0), V. Uherce – Tr. Jastrabie 1:0 (1:0), Oslany - Prečín 2:0 (0:0).

5. Stačí mi elektromobil? Pozreli sme sa, ako je to s dojazdom
  6. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  7. Desať hotelov v destináciách, ktoré sú toto leto favoritmi
  8. Málokto im verí. Prekvapia Slováci na futbalovom EURO 2020?
  7. Hudbou proti holorubom.
  8. Viete, čo jete, keď si kupujete pečivo dopečené v predajni?
  10. Tostov palác - moderné bývanie s atmosférou historických Košíc 4 793

To, čo bolo voľakedy bežné, už dnes v dedinách veľmi nevídame. V minulosti sa kosili hrádze, keďže seno bolo vzácne, v súčasnosti tam už iba leží.