Góly: Horňák, Vaca, Turanský - Walner, Fuksa, M. Drinka.
ŽK: Danihel, Mindek, Truska – Fuksa, Vanek.
Rozhodovali Otočka – Urbánek.
Hlboké: Rapák – Hradský, Horňák, Danihel, Turanský, Trylč, Válka, Malárik (68. Truska), Vaca, Mindek, Sládek (46. Slaný).
Borský Mikuláš: T. Drinka – Walner, Kassay, Cák, Fuksa, M. Drinka, Liška, Mihál, Macek, Vanek (75. Harnoš), Malík.
Hostia v prvom polčase plne využili výhodu vetra a najmä Walner robil problémy zadákom Hlbokého. Napokon sa aj presadil gólovo, keď v 30. minúte využil zaváhanie stopéra a skóroval. O štyri minúty neskôr hostia predviedli peknú kombinačnú akciu, pri zrode ktorej stál opäť Walner. Unikol po pravej strane a presne nacentroval loptu zbiehajúcemu Fuksovi, ktorý zvýšil na 0:2.
Domáci sa prebrali až po prestávke. Do zápasu sa vrátili v 47. minúte, keď center Hradského hlavou do siete poslal Horňák. Očakávaný tlak domácich však nenastal, naopak hostia viackrát pohrozili. Za domácich si dobré šance ešte vytvoril Mindek, ale keď neskóroval, udreli hostia a zvýšili opäť na rozdiel dvoch gólov. V 70. minúte spravil chybu Turanský v strede ihriska, stratil loptu a v úniku sa gólovo presadil M. Drinka.
Hráčov Hlbokého však tento gól nezlomil. Bojovali ďalej a úspech sa dostavil v 83. minúte, keď na rozdiel gólu znížil Vaca. Po rozohrávke nekoncentrovaných hostí zaskočila priamočiara akcia domácich, ktorú gólovo zakončil Turanský a vyrovnal na konečných 3:3.

Kopčany - Unín
6:0 (0:0)
Góly: M. Veselý a Benkovič 2, Staňka, M. Hollý
V prvom polčase hostia ešte stačili, no po prestávke domáci svoju prevahu využili na strelenie šiestich gólov. (R.Malík)

Koválov - Sekule
2:0 (1:0)
Góly: Martin Tokoš 2,
Vyrovnané so šancami na obidvoch stranách rozhodli domáci pre seba dvomi gólmi Tokoša v záveroch obidvoch polčasov. Prvý gól dal v 42.min., druhý v 82.min. Domáci boli šťastnejší a zaslúžene vyhrali. (F.Kubík)

Š.Humence - Radošovce
3:1 (1:0)
Góly: T. Velický, R. Burián, I. Václavek (11) - M.Ivánek
Domáci sa ujali vedenia už v 10.min. T. Velickým. Hostia potom hru vyrovnali a do prestávky boli aj lepším mužstvom. Po prestávke v 60. min. vyrovnal Ivánek. Potom domáci pridali a pridali ďalšie dva góly. Ten tretí z penalty po faule brankára na R.Buriána. Penaltu premenil Ivan Václavek. (P.Ivánek)

Oreské - Brodské
0:0
Typický zápas na začiatok sezóny. Hralo sa medzi 16-kami s minimom šancí. Za zmienku stojí volej Mira baláža do brvna a po prestávke šanca Ľuba Bezúcha, ktorého strelu vyškriabal brankár hostí na brvno. (P.Bulka)

Čáry - Cerová
2:1 (0:0)
Góly za domácich: vlastný, P.Flajžík.
Po bezgólovom polčase sa hostia ujali vedenia, ba dali aj druhý gól. Ten však do vlastnej siete. Rozhodujúci gól dal v 85. min. Patrik Flajžík.

Letničie - Smolinské
1:0 (0:0)
Gól: Lánik
V susedskom derby mali domáci miernu prevahu. V prvom polčase trafil Trčka brvno. O troch bodoch rozhodol v 89.min. domáci kanonier Ľuboš Lánik. (J.Vaculka)

Rybky - Kúty
5:3 (2:2)
Góly: Pukančík 2, Krč (11), Fábik, Martin Petrúfka. Smolinský, Ralbovský, Mihál.
Za 20 minút bolo 0:2 a vyzeralo to na hladké víťazstvo hostí. Lenže Krč premenil penaltu za ruku atesne před prestávkou vyrovnal Pukančík. Ten istý hráč hneď po príchode z kabín dal aj vedúci gól domácich, no hostia odpovedali v 69. min. vyrovnávajúcim gólom na 3:3. V samom závere pri tlaku hostí ušiel Pukančík, po ktorého akcii dal Fábik v 86. min. na 4:3 a v 88. min. po samostatnej akcii uzavrel Martin Petrúfka na konečných 5:3. (M.Kalamenovič)

Góly: Peter Ivánek, Pavol Ivánek.
Rohov: P.Ravas - J.Čech, J.Blanárik, Sabo, Pavol Ivánek, B.Ravas, I.Čech, M.Blanárik, Vladimír Brdečka, Peter Ivánek, L.Blanárik (P.Blanárik, Viktor Vrdečka, Šimandl), tréner M.Polák.
Jablonica: Škápik - Masár, Blažek, D.Ďuriš, Fandel, Harasník, A.Malík, Klásek, Zajonc, Flóro, Komorný (P.Ďuriš, L.Malík), tréner V.Masár.
Domácim vyšli nástupy do obidvoch polčasov, keď v 4.min. dal ich vedúci gól Peter Ivánek a hneď po prestávke, v 50.min. zvýšil hlavičkou na 2:0 jeho brat Pavol Ivánek. Domáci boli po celý zápas lepší a zaslúžene vyhrali. Ozdobou stretnutia, ktoré sa hralo na teréne, ktorý bol na hranici regulárnosti, boli výkony brankárov. Zaujímavosťou zápasu bola stopérska dvojica domáceho družstva, ktorú tvorili otec Jozef Čech so synom Ivanom.

P. Močidlany – Radimov
5:0 (5:0)
Góly: Foríška 2, Brdečka, Bellay, Tokoš.
Hostia nastúpili s dorastencami, ktorí so skúsenejšími protihráčmi dokázali držať krok iba do 30. minúty. Odvtedy až do konca polčasu, v priebehu pätnástich minút, ich domáci doslova rozstrieľali, keď dali až päť gólov. Po prestávke hra upadla do priemeru a nič vážnejšieho sa už na ihrisku neudialo.

Vrádište – Prietrž
3:0 (1:0)
Góly: Válka, Dutka, Janáč.
V slušnom stretnutí boli domáci lepším mužstvom, čo aj potvrdili gólmi. Zväčša hrali na jednu bránu a viaceré šance ešte nevyužili.

Stráže – Kunov
2:1 (1:1)
Góly: Putera, Konečný za domácich.
V dobrom stretnutí sa o konečný výsledok postaral z jedenástky Konečný.

Mokrý Háj - Lakš. N. Ves
0:1 (0:0)
Gól: Lukáš Velický.
Hoci hostia podali v prvom polčase lepší výkon ako v druhom, o víťazstve sa rozhodlo až po prestávke.

Bor. Sv. Jur – Trnovec
3:0 (2:0)
Góly: Kafka 2, Malcovič.
Začiatok súťaže sa prejavil aj na kvalite zápasu. Domáci ostali oproti výkonom v príprave za očakávaním. Hoci hrali na jednu bránu, vytvorili si málo šancí.

Dubovce - Kúty B – nehralo sa pre nespôsobilý terén.

Góly: Danihel 2, Ventura.
V súboji na diaľku o prvé miesto v tabuľke s Chropovom hosťujúce Smrdáky zvládli, keď sa presadili až po prestávke Tomášom Venturom. Strelecky sa potom darilo aj Tomášovi Danihelovi, ktorý pridal ďalšie dva góly.
Chropov – Hradište
3:1 (2:1)
Góly: Gregúrek, Zaňát, Stúpal – Fukna.
Hoci sa hostia ujali vedenia už v 3. minúte, v zápase napokon ťahali za kratší koniec. Ešte do prestávky v 20. minúte vyrovnal Gregúrek a pred koncom polčasu v 37. minúte poslal domácich do vedenia Zaňát. Gólovú poistku v podobe gólu dali domáci až v závere zápasu, keď sa v 85. minúte presadil Stúpal.

Zápasy Podbranč – Osuské, Častkov - Štefanov a Kátov - Dojč pre nespôsobilý terén nehrali. Rovensko malo voľno.
1.Chropov 11 9 1 1 37:12 28
2.Smrdáky 11 8 3 0 42:10 27
3.Hradište 11 7 0 4 19:18 21
4.Dojč 10 5 3 2 25:18 18
5.Rovensko 10 5 1 4 42:22 16
6.Štefanov 10 5 1 4 14:20 16
7.Kátov 10 4 1 5 18:20 13
8.Častkov 10 3 1 6 17:19 10