2. liga TT
Stavoimpex Holíč bez straty bodu vyhral 2.ligu a bude hrať kvalifikáciu o postup do 1.ligy s víťazom bratislavskej 2.ligy Malackami B. Prvý zápas je v piatok 7. apríla v Holíči o 17.00 hod., odveta v sobotu 22. apríla o 16.00 v Malackách.
22. kolo: Kúty - Bricon/H.Orešany 15:3, b. d. Baláž 4.5, Tančibok 4, V.Šimek st. 3.5, Janči 3, Holíč - Trh. Hradská 17:1, Sládkovičovo - Špačince 11:7, Majcichov - Hlohovec 5:13, Gabčíkovo - Galanta B 11:7, Padáň - Maco 8:10.
1.Holíč 22 22 0 0 332:64 66
2.Maco 22 17 1 4 245:151 54
3.Gabčíkovo 22 13 2 7 224:172 50
4.Padáň 22 13 2 7 204:192 50
5.Sládkovičovo 22 12 1 9 205:191 47
6.Kúty 22 12 1 9 198:195 47
7.Špačince 22 8 4 10 204:192 42
8.Hlohovec 22 8 3 11 189:207 41
9.Tr.Hradská 22 6 1 15 158:238 35
10.Majcichov 22 4 2 16 133:263 32
11.Galanta B 22 5 0 17 156:240 31
12.H.Orešany 22 2 3 17 128:268 29
Galanta B má 1 kont. prehru=0 bodov
O poradí družstiev s rovnakým počtom bodov rozhodli vzájomné zápasy.
3. LIGA TT
22. kolo: Senica - Gabčíkovo B 10:8, b. d. P.Šebesta, Š.Šebesta, D.Šebesta a P.Kapsa 2.5, Petrova Ves - Majcichov 10:8, b. d. Jurovatý a Kopča 3.5, M.Beťko 2.5, Miro Kumpan 0.5, Maco B - Piešťany B 9:9, Sládkovičovo B - Špačince B 13:5, Dobrá Voda - Hlohovec B 9:9, Veľké Uľany - Trstice odložené k vôli povodniam.
1.Gabčíkovo B 22 18 3 1 269:117 61
2.Sládkovičovo 22 13 6 3 231:165 54
3.D.Voda 22 12 4 6 215:181 50
4.Hlohovec B 22 7 6 9 184:212 44
5.Majcichov B 22 8 5 9 178:218 43
7.Piešťany B 22 6 8 8 192:204 42
6.Maco B 22 8 4 10 204:192 42
8.Senica 22 5 9 8 190:206 41
9.P.Ves 22 8 4 10 183:213 41
10.Trstice 21 8 3 10 175:203 40
11.Špačince B 22 4 8 10 184:212 38
12.V.Uľany 21 2 3 16 143:235 28
Ak by bol v kvalifikácii Holíč úspešný, postúpi aj druhé Sládkovičovo.
4. LIGA TT
Senická rezerva nestratila na stoloch posledného mužstva ani bod. O hladké víťazstvo sa zaslúžil aj nestárnuci Peter Ladislav (na foto).
22. kolo: Dun. Streda - Holíč B 2:16, b. h. Chmelík 4.5, Skala a Jurík 4, Vépy 3.5, , Špačince C - Senica B 0:18, P.Ladislav, A.Lazorčák, Daniš a Maršo 4.5, Unín - Kúty B 11:7, Z.Pekar 4.5. Kubina 3.5, Malík 3 - Palkovič 3, Bartal a Hladík 1.5, Šefčovič 1, Bor. Sv. Jur - Galanta C 13:5, b. d. T.Čechánek, P.Čechánek a Kožuch 3.5, P.Ozábal 2.5, Hlohovec C - Veľká Mača 5:13, Buková - Piešťany C 11:7.
1.Holíč B 22 22 0 0 331:65 66
2.V.Mača 22 19 1 2 276:120 61
3.Bukova 22 13 4 5 231:165 52
4.Galanta C 22 10 6 6 197:199 48
5.Senica B 22 10 5 7 209:187 47
7.Unín 22 9 5 8 195:201 45
8.Kúty B 22 8 3 11 192:204 41
9.B.Sv.Jur 22 8 3 11 188:208 41
10.D.Streda 22 7 4 11 176:210 40
11.Piešťany 22 5 2 15 136:260 34
11.Hlohovec 22 2 1 19 133:263 27
12.Špačince 22 2 0 20 112:284 25
Špačince B majú 1 kont. prehru=0 bodov
5. liga SE
24.kolo: Kúty C - Štefanov 18:0, Petr.Ves - V.Leváre 3:15, Skalica - Senica C 16:2, Unín B - Studienka 7:11, Bor.Sv.Jur B - Holíč C 5:13, V.Leváre B - Rohožník 2:16, voľno - Skalica B.
25.kolo: Senica C - Petr.Ves B 14:4, J.Lazorčák, Maršo, Blaha a Holič 3.5 - Marián Kumpan 4, Skalica B - Borský Sv.Jur B 7:11, Chanečka 3.5, Jurík 1.5, Kubányi a Vojtech 1 - Mračna 4.5, Uher 3.5, P.Ozábal 3, Veľké Leváre B - Kúty C 4:14, Ridzik a Guth 2 - Valla 4.5, Bartal a Šimek ml. 3.5, J.Malík 2.5, Veľké Leváre - Štefanov 17:1, Hýll, Hollý a Vician 4.5, Trenčanský 3.5 - Ovečka 1, Studienka - Skalica 2:16, Klamík a Stúpal 1 - T.Pekar a Rybár 4.5, Tomša a Kubiš 3.5, Holíč C - Unín B 15:3, Skala 4.5, Vépy a Mega 4, Čech 1.5, Zloch 1 - Š.Vaculka a Mach 1.5, voľno - Rohožník.
1.Holíč C 23 23 0 0 343:71 69
2.Skalica 23 20 1 2 330:84 64
3.Kúty C 23 14 4 5 239:175 55
4.V.Leváre 23 14 3 6 257:157 54
5.Rohožník 23 13 4 6 233:181 53
6.Studienka 23 12 4 7 227:187 51
7.B.Sv.Jur 23 11 2 10 223:191 47
8.P.Ves B 22 8 3 11 189:205 40
9.Unín B 23 5 4 14 176:238 37
10.Senica C 23 8 2 12 156:222 37
11.V.Leváre B 24 3 0 21 122:310 30
12.Skalica B 23 3 1 19 115:299 30
13.Štefanov 22 0 0 22 48:34822