Štvrtok, 28. október, 2021 | Meniny má DobromilaKrížovkyKrížovky

V Senici ocenili najlepších športovcov a kolektívy za rok 2005

Na úvod slávnostného vyhlasovania najlepších športovcov zaspievala niekoľko pesničiek zo svojho repertoáru hudobná skupina Applause. Potom vystúpili mažoretky Lienky z CVČ pre deti a mládež Stonožka. Potom už moderátorka podujatia Oľga Štefková pozývala p

Vo štvrtok 2. marca sa v Dome kultúry uskutočnil už XIII. ročník vyhlásenia najlepších športovcov mesta Senica za rok 2005. Tradičné podujatie, ktoré sa nieslo v duchu 750. výročia prvej písomnej zmienky o Senici, pripravilo Mesto Senica v spolupráci s komisiou pre mládež a šport pri mestskom zastupiteľstve. Najlepší športovci sa vyhlasovali v kategóriách žiaci, juniori, dospelí, telesne postihnutí, kolektívy a tiež tréneri. Formou návratiek s jednou nomináciou v jednotlivých kategóriách zaslali organizátorom telovýchovné jednoty a športové kluby. Komisia pre mládež a šport vybrala z predložených návrhov športovcov, ktorí boli ocenení zápisom do Pamätnej knihy mesta, pohárom a diplomom.
Organizátori aj v tomto roku vyhlásili anketu o najobľúbenejšieho športovca. Športoví priaznivci tak mohli dať hlas športovcovi, ktorý im je najviac sympatický, ktorého si najviac vážia či oceňujú nejaké jeho športové gesto. Verejnosť sa mohla do ankety zapojiť hlasovaním na anketových lístkoch, ktoré boli zverejňované v Našej Senici a v regionálnych týždenníkoch MY Týždenník pre Záhorie a Záhorák.
„V tomto roku sme rozšírili možnosť zapojiť sa do ankety, keď nám v ústrety vyšli naši mediálni partneri Naša Senica, MY Týždenník pre Záhorie a Záhorák. Vyžrebovaných šesť účastníkov ankety si odnieslo ceny, keď tri venovali Rekreačné služby mesta Senica. Ide o tri permanentky na vstup do bazéna v krytej plavárni, každá v hodnote 900,- Sk. Ďalšie tri permanentky na volejbalové zápasy do konca tohtoročnej extraligovej súťaže venoval Volejbalový klub OMS Senica,“ povedala nám tajomníčka komisie pre mládež a šport pri MsZ Erika Mášiková.
Slávnostné stretnutie športovcov a vyhlásenie najlepších sprevádzal kultúrny program zostavený z činnosti rôznych krúžkov a predstavili sa aj karatisti z Hanko kai karate klubu Senica.
„Najmä pre deti a mládež je veľmi podstatné, aby mali kde športovať, aby mohli prejaviť svoj talent a venovať sa tomu, čo ich baví. Naše mesto predovšetkým tejto vekovej kategórii vytvára maximálne vhodné podmienky. Snažíme sa však podporovať všetky športové odvetvia v meste a sme hrdí na výsledky, ktoré naši športovci v uplynulom roku dosiahli,“ povedal primátor Senice Ľubomír Parízek.
Žiaci
Tomáš Vach - bol členom družstva, ktoré v júni 2005 vybojovalo bronzové medaily na majstrovstvách Slovenska žiakov vo futsale. Bol vodcovskou osobnosťou v tíme. Je precíznym technikom a má aj tvrdu strelu. Momentálne už hrá medzi seniormi v 1. Senickej futsalovej lige za družstvo Alchem Senica.
Veronika Horňáková - je reprezentantka Slovenska vo volejbale v kategórii kadetiek. Výbušná ľavoruká smečiarka s predpokladom dosahovať v budúcnosti najvyššie ciele. V kategórii starších žiačok bola členkou družstva, ktoré získalo titul majsteriek Slovenska. Veronika je študentkou obchodnej akadémie.
Martin Pagerka - je žiakom II. ZŠ v Senici, členom Šachového krúžku Žubrienky v CVČ pre deti a mládež Stonožka v Senici a takisto členom Šachového klubu Osuské, kde hráva 2. ligu. Patrí medzi najväčšie nádeje slovenského šachu. Mladý reprezentant Slovenska je držiteľom medzinárodného rejtingu FIDE s hodnotou 1849 ELO bodov. Vo svojej vekovej kategórii patrí do prvej svetovej stovky. Na domácich šampionátoch v roku 2005 získal titul majstra Slovenska v šachu mládeže do 10 rokov, v rýchlom šachu v kat. do 10 rokov získal striebornú medailu a v kategórii do 12 rokov bronzovú medailu. Štartoval aj na majstrovstvách Európy v šachu mládeže, kde skončil na 25. mieste. V súčasnosti trénuje Martin pod vedením medzinárodného majstra Sergeja Berezjuka so skupinou talentovanej mládeže v Beskydskej šachovej škole v Českej republike.
Marek Včelka - je reprezentantom krajského výberu vo futbale. Má poctivý prístup k tréningom. Vo futbalovom klube FK SH Senica hrá v strede zálohy, je „špílmachrom“ mužstva s dobrou kopacou technikou a dobrým prehľadom v hre.
Natália Jurkovičová - je reprezentantkou Slovenska v hádzanej v kategórii kadetiek. Bola členkou kolektívu, ktorý získal titul školský majster Slovenska v roku 2005. Na majstrovstvách Slovenska, kde družstvo hádzanárok obsadilo 5. miesto, bola vyhlásená za najužitočnejšiu hráčku. Natália je hráčkou TJ Záhoran Senica v 2.lige starších dorasteniek a hráčkou Modranky v 1. lige mladších dorasteniek.
Dávid Štetina - hrá hokej za HK 91 Senica už od roku 1996. Navštevuje 8. športovú hokejovú triedu na IV. ZŠ Senica. Jeho talent a tvrdá práca na tréningoch mu pomohla stať sa lídrom mužstva starších žiakov a zároveň vypomáhal aj dorastencom, kde si už vybojoval miesto v základnej zostave. Dávid patrí medzi veľký nádeje senického hokeja.
Michal Toure - navštevuje 2. ročník 8. ročného Gymnázia v Senici. Už niekoľko rokov patrí medzi špičku v Slovenskej i Českej republike v karate. Stal sa víťazom medzinárodných majstrovstiev Holandska a bol členom družstva, ktorému pomohol vybojovať strieborné medaily. Majstrom Slovenska v Šito ryu sa stal v kategóriách mladších i starších žiakov. Na Svetovom pohári vo Švédsku získal za 2. miesto striebornú medailu a to isté umiestnenie zopakoval aj na medzinárodných turnajoch v Slovinskom Trbovlje, na Moravia Open a v Českom pohári. Bronzovú medailu si odniesol zo Slovenského pohára.
Jakub Mareček - patrí k najvýraznejším oporám stolnotenisového družstva žiakov, ktoré je v druholigovej tabuľke trnavského kraja na druhom mieste. Je majstrom oblasti žiakov, v oblastnom rebríčku jednotlivcov mu patrí 2. miesto s úspešnosťou 90%. Má výbornú tréningovú morálku a má predpoklady, aby v budúcej sezóne štartoval v družstve mužov. Trénuje pod vedením trénera Jána Chrenku.
Patrik Malík - je kapitán družstva starších žiakov, ktoré hrá majstrovstvá oblasti. Je síce postavou malý, ale veľmi šikovný a technicky dobre vybavený. V minulej sezóne dal 18 gólov, v prebiehajúcej sezóne nastrieľal v jesennej časti už 23 gólov.
Kristýna Palkovičová - je juniorská reprezentantka Slovenska v plávaní, t. č. hosťuje v Bratislave v plaveckom oddiele Slávia a trénuje pod vedením reprezentačného trénera Karola Máčika. Na majstrovstvách Slovenska získala 16 medailí, z toho 9 zlatých, 4 strieborné a 3 bronzové. Na medzinárodných plaveckých pretekoch pridala 8 zlatých, 1 striebornú a 4 bronzové medaile. Na medzinárodných pretekoch juniorov v Maďarsku získala vo svojej obľúbenej disciplíne 100 m prsia striebro. Reprezentovala Slovensko v medzištátnom trojstretnutí juniorov v Zlíne, kde získala dve zlaté a jednu bronzovú medailu. V konkurencii plavcov zo 48 štátov sa na Európskom olympijskom festivale juniorov (EYOF) v Taliansku prebojovala do finále v disciplínach prsia, znak a polohový pretek.
Ohlasy
Matej Krajčík, futbalový reprezentant Slovenska: „I keď som sa chcel tejto akcie zúčastniť, pôvodne z toho malo zísť, lebo som mal futbalové povinnosti. Keď však presun z Francúzska dopadol bezproblémovo, našlo sa zopár hodín voľna a veľmi rád som prišiel. Svojou účasťou by som chcel aspoň z časti splatiť mestu dlh, ktorý mi dalo do začiatku mojej futbalovej kariéry. Do Senice chodím za rodičmi asi raz za mesiac, aj to na krátku dobu, lebo futbalových povinností je veľa a viac času mi neumožňujú.“
Marián Beer, ocenený tréner: „Je to veľmi pekná tradícia, ktorá by sa mohla uchovať aj pre nastávajúce športové generácie. Takéto podujatia sú len v niektorých mestách. Je to pekný zvyk oceniť športovcov, ktorý sa zaslúžili svojimi výkonmi o dobré meno Senice, či už doma, ale aj v zahraničí. A ako bolo vidno, tých úspechov veru nebolo málo.“
MUDr. Martin Čulen, tréner Hanko kai karate klubu: „Je len dobré, že to mesto organizuje na takejto veľmi slušnej úrovni. Je to aj určitá motivácia nielen pre športovcov ktorí sú vyhodnotení, ale aj pre ďalších, ktorí by ich o rok chceli na pódiu vystriedať. Tento rok bol pre Hanko kai historicky najúspešnejší. Už niekoľko rokov sa zaraďujú medzi Európsku špičku. Všeobecne sa vie, že v Senici sa robí dobré karate. Škoda že nemohla prísť naša najúspešnejšia Mirka Vašeková, ktoré je po operácii. Verím, že aj v tomto roku naše úspechy zopakujeme, i keď to ľahké nebude. Dievčatá však majú vynikajúcu výkonnosť.“
Tréneri
Zuzana Kubovičová - získala v ankete Tréner roka 2005 pekné 2. miesto a je trénerkou dvoch koní (Ravenswood a Tempeltänzer), ktoré v roku 2005 získali ocenenie Kôň roka v prekážkových a rovinových dostihoch. Takisto v ankete Najlepší kôň slovenského chovu 2005 získal jej zverenec Vadual 1. miesto. V dostihoch získala so svojimi zverencami v minulom roku veľa krásnych a významných umiestnení. Trénerkou koní je od roku 1998, turfovo vyrastala v Borskom Mikuláši, vo Veľkých Levároch a v Senici, kam sa pred tromi rokmi vrátila na post školiteľky koní PD Senica.
Marián Beer - má v klube silového trojboja 31 zverencov. Prísny tréner, ktorý vyžaduje maximálnu tréningovú morálku. V roku 2005 získali členovia klubu silového trojboja na majstrovstvách Slovenska päť zlatých, dve strieborné a jednu bronzovú medailu.

Skryť Vypnúť reklamu

Ján Chrenka - je dlhoročný hráč a neskôr tréner stolného tenisu s licenciou C. V súčasnosti sa venuje výchove mladých, nádejných hráčov v STK Byt Centrum Senica. Vychoval už mnoho kvalitných hráčov, ktorí úspešne hrajú v 3. lige Trnavského kraja v kat. dospelých.
Kategória kolektívy
Volejbalistky VK OMS Senica
Družstvo žien v roku 2005 prelomilo hegemóniu Slávie UK Bratislava, keď pod vedením trénera Vladimíra Sirvoňa získalo pre Senicu historicky prvý titul majsteriek Slovenska. Úspešne si viedlo i v Pohári CEV, keď sa prebojovalo do záverečného Final four v Perugii, kde obsadilo 4. miesto.
O historický titul sa zaslúžili hráčky Monika Smák, Renata Koleňáková, Martina Schwobová, Jolanta Studzienna, Marta Solipiwko, Zuzana Michalcová, Blanka Brúsilová, Marcela Krišková, Vyara Hadžimosková, Daniela Popovová, tréneri Vladimír Sirvoň, Martin Šnegoň a realizačný tím, Karel Valášek, Dušan Morávek, Ľubomír Pöštényi, Katka Rýšová, Ján Šimek, Jozef Krajčovič a samozrejme sponzor Vladimír Levársky.

Skryť Vypnúť reklamu

Družstvo žien Hanko kai karate klubu
Monika Čulenová, Miroslava Vašeková a Katarína Ižáriková získalo medailu na každej európskej či svetovej súťaži, na ktorej sa zúčastnilo. Triumfovali na Steyr open v Rakúsku, na majstrovstvách ČR i SR v šito ryu a takisto na Svetovom pohári v šito ryu vo Francúzku.

Družstvo starších žiačok TJ Záhoran Senica
Dievčatá získali zlaté medaily a titul školské majsterky Slovenska. V turnaji O pohár riaditeľky 3. ZŠ obsadili druhé miesto a mali úspechy aj na medzinárodných turnajoch. V Karvinej boli štvrté a v Prahe šieste. Na majstrovstvách Slovenska starších žiačok obsadili pekné 5. miesto.
Na vyhlasovanie najlepších športovcov pozývame nielen všetkých športovcov, ale i športových fanúšikov a všetkých, ktorí považujú šport za neodmysliteľnú súčasť života, vedúcu k zdravému životnému štýlu a vhodnému vypĺňaniu voľného času.
Najobľúbenejší športovec
Po druhýkrát organizátori vyhlásili anketu o najobľúbenejšieho športovca. Športoví priaznivci mohli dať hlas športovcovi, ktorý im je najviac sympatický, ktorého si najviac vážia či oceňujú jeho športové výkony či nejaké jeho športové gesto. Do ankety prišlo vyše 120 hlasov. Najviac s menom Michal Touré. Tento mladý karatista Hanko kai karate klubu Senica tak prevzal žezlo po premiérovej víťazke, volejbalistke Jolante Studziennej.
Michal Toure - sa stal sa víťazom medzinárodných majstrovstiev Holandska a bol členom družstva, ktorému pomohol vybojovať strieborné medaily. Majstrom Slovenska v Šito ryu sa stal v kategóriách mladších i starších žiakov. Na Svetovom pohári vo Švédsku získal za 2. miesto striebornú medailu a to isté umiestnenie zopakoval aj na medzinárodných turnajoch v Slovinskom Trbovlje, na Moravia Open a v Českom pohári. Bronzovú medailu si odniesol zo Slovenského pohára.
Telesne postihnutí
Vincent Ivan - vzorne reprezentuje postihnutých civilizačnými chorobami na športových súťažiach základnej organizácie aj na športových súťažiach poriadaných Okresným výborom ZPCCH v Senici. Stal sa víťazom športových hier telesne postihnutých v máji a v auguste 2005. Je aktívnym členom SZTP, aktivista Rady ZO SZTP, ochotný vždy a pri každej akcii nezištne pomôcť.
Dorast
Dominika Jonášová - je členkou volejbalového klubu OMS Senica. V kategórii starších žiačok bola členkou družstva, ktoré získalo titul majsteriek Slovenska a členkou družstva kadetiek, ktoré na majstrovstvách Slovenska skočilo na peknom 4. mieste. Je reprezentantkou Slovenska v kategórii kadetiek. Pri kvalitnom tréningu z nej môže vyrásť veľmi dobrá hráčka, ktorá môže siahať na najvyššie méty.

Skryť Vypnúť reklamu

Michal Ličko - je študentom Súkromnej strednej školy podnikania v Senici. V sezóne 2004/05 bol členom družstva staršieho dorastu FK SH Senica, ktoré skončilo v tabuľke 3. ligy skupina západ na 3. mieste. Michal má poctivý prístup k tréningom i majstrovským zápasom. Je stredovým hráčom s dobrou kopacou technikou, prehľadom a tiež vyniká tvrdou strelou v zakončení. Už dostal aj príležitosť v mužstve dospelých.

Klára Malíková - je študentkou Gymnázia Laca Novomeského v Senici. Je mnohonásobná reprezentantka Slovenska v chôdzi v kategóriách žiačok, dorasteniek a junioriek. Na Európskom pohári v chôdzi na 10 km skončila na 7. mieste a rovnaké miesto jej patrilo aj na majstrovstvách Európy juniorov v Kaunase. Je majsterkou Slovenska junioriek na 5 km.

Ivan Hlavička - je mladým talentovaným pretekárom klubu silového trojboja v Senici, je členom extraligového družstva mužov. Na majstrovstvách Slovenska juniorov v roku 2005 sa stal v kategórii do 75 kg získal titul majstra Slovenska a zlatú medailu. Od roku 2003 sa stále umiestňuje na medailových miestach. Trénuje pod vedením skúseného trénera Mariána Beera.

Alexandra Rišková - svojimi výkonmi pomohla hádzanárskemu družstvu TJ Záhoran Senica v 2. lige staršieho dorastu obsadiť 1. a 2. miesto. Súperkám počas sezóny nastrieľala 112 gólov. V zápasoch podávala veľmi dobré výkony a patrila medzi najlepšie hráčky družstva.

Tomáš Kubík - je hráčom HK 91 Senica od roku 1992. Je jedným z prvých odchovancov senického hokeja, ktorý sa svojimi výkonmi prebojoval ako junior do brány senických mužov. Výraznou mierou sa zaslúžil o postup juniorov do extraligy. V tejto sezóne úspešne pomáha udržať extraligu juniorov v našom meste a tréner Jaroslav Lehocký mu dal aj dôveru v ôsmych zápasov 1. ligy seniorov.

Monika Čulenová - vyhrala v roku 2005 takmer všetky súťaže, na ktorých sa zúčastnila. Monika je dvojnásobná majsterka Holandska, získala dve strieborné medaily na Svetovom pohári vo Švédsku a rovnako striebro na Svetovom poháre Šito ryu vo Francúzsku, je víťazkou Krokoyama cupu v Nemecku, Budapest open, Moravia open, víťazkou Slovenského pohára, víťazkou českého pohára Godžu, víťazkou Zvolen cupu, bronz získala na Steyr open v Rakúsku i na Európskom pohári mládeže. Je juniorskou majsterkou Slovenska a na domácou šampionáte získala ešte dve bronzové medaile.

Stanislav Mihálik - hráva na poste stredopoliara v družstve dorastencov FK 95 Čáčov, ktoré hrá štvrtú ligu. Je bojovným typom hráča a v zápasoch patrí k najaktívnejším, na ktorých je vždy spolahnutie.
Kategória dospelí
Martina Schwobová - je oporou družstva žien VK OMS Senica, majsteriek Slovenska vo volejbale, účastníčka Final four CEV Cupu v Perugii. Hrá na poste smečiarky. Je to hráčka, ktorá má na výbornej úrovni všetky herné činnosti, čo z nej robí špičkovú hráčku volejbalu.
Jaroslav Línek - džokej, ktorý sa stal víťazom ankety prekážkový šampión roka 2005 a v rovinových pretekoch obsadil 3. miesto. Je víťazom prvého klasického dostihu v roku 2005 - Veľkej jarnej ceny, víťaz Starohájskeho kritéria, Jesennej míle a dvojnásobný víťaz prekážkových dostihov vo Freudenau v Rakúsku. V roku 2005 získal aj mnoho ďalších výborných umiestnení na rôznych pretekoch. K titulu rovinového džokeja pridal v minulom roku aj titul džokeja nad prekážkami. Jaro je spoľahlivý, pracovitý, má svojskú povahu a dobré organizačné schopnosti, keď dokázal zastúpiť trénerku Zuzku Kubovičovú počas jej zranenia.
Michael Rusňák - je najúspešnejší hráč Tenisového klubu Senica. Hrával extraligu v Trnave, pôsobil ako hráč a neskôr ako tréner v Rakúsku a posledných päť rokov pôsobil opäť v tenisovom klube Senica. Z prvoligových zápasov v drese Senice iba raz odchádzal z tenisového kurtu ako porazený. Všetky ostatné zápasy vyhral.
Veronika Hasíková - je oporou hádzanárskeho družstva žien TJ Záhoran, ktoré hralo v ročníku 2004/05 druhú ligu. Bola najlepšou strelkyňou, keď konto súperových brankárok zaťažila 70 gólov. Hrala na poste pravej i ľavej spojky.
Andrej Fišan - je v prebiehajúcej sezóne 1. Senickej futsalovej ligy brankárom družstva C.V.S. Jako Borský Mikuláš, ktoré je suverénnom súťaže a s predstihom troch kôl si vybojovalo majstrovský titul. Aj vďaka jeho brankárskym kvalitám družstvo inkasovalo najmenší počet gólov.
Monika Gavorníková - je členkou klubu silového trojboja v Senici. Je neodmysliteľnou súčasťou slovenskej reprezentácie. Je majsterka Slovenska žien v kategórii do 52 kg, v tejto váhovej kategórii aj majsterka Slovenska v tlaku na lavičke. V tejto disciplíne je držiteľkou slovenského rekordu výkonom 85 kg. Na majstrovstvách Európy obsadila 5. miesto, v tlaku na lavičke BOLA štvrtá. Je členka víťazného družstva Slovenska na Dunajskom pohári.
Martin Surový - je hráčom futbalového klubu SH Senica. Martin má pocitvý prístup k tréningom a k zápasom. Vyznačuje sa obetavým a bojovným prístupom k tréningom, prípravným i majstrovským stretnutiam.
Janka Hílková - je členka Klubu slovenských turistov. Výkonnostná a vysokohorská turistika na Slovensku, v Čechách, v Maďarsku, Rakúsku a Belgicku.
Peter Heicker - je členom karate klubu Šin - mu. Obsadil druhé miesto v slovenskom pohári Light contact, na majstrovstvách Slovenska v Light contacte získal bronzovú medailu. Peter má húževnatý prístup k tréningovému procesu a rád sa rozdelí o svoje skúsenosti s mladšími borcami Kick boxu.
Miroslava Vašeková - patrí k najvýraznejším talentom karate v Európe, je univerzitná majsterka Európy. Titul majsterky Európy získala na majstrovstvách Európy vo Wroclave i vo Viesni, je víťazkou Svetového pohára Šito ryu vo Francúzsku, majsterkou Slovenska v Šito ryu, majsterkou ČR, víťazkou Morávia Open, akademickou majsterkou ČR, bola druhá na majstrovstvách ČR a tretia na German open.
Pavol Šebesta - je dlhoročný hráč stolnotenisového družstva mužov Byt Centrum Senica, ktoré hrá 3. ligu Trnavského kraja. Svojimi výkonmi sa najväčšou mierou zaslúžil o postup družstva do 3. ligy. Má výbornú tréningovú morálku a svojím výkonom vie strhnúť aj ostatných hráčov družstva. V krajskom rebríčku stolných tenistov mu patrilo výborné 4. miesto.
Ján Filuš - je futbalistom FK 95 Čáčov. Hráva na poste ofenzívneho stredopoliara, ktoré je po jesennej časti 5. ligy na výbornom 2. mieste. Má výbornú loptovú techniku, nerobí mu problém presadiť sa v súboji jeden na jedného. V roku 2005 sa mu mimoriadne darilo aj strelecky, keď v majstrovských dueloch nastrieľal 20 gólov, z toho 14 v prebiehajúcej sezóne.

Najčítanejšie na My Záhorie

Inzercia - Tlačové správy

 1. Koniec Bratislavy? Pre túto firmu môžete pracovať aj cez polovicu republiky
 2. Ako by ste chceli bývať? Zapojte sa do prieskumu o bývaní
 3. Vraciame spoločnosti priazeň, ktorú nám už 30 rokov prejavuje
 4. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite
 5. Ako získať nabíjaciu kartu k novému elektromobilu?
 6. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 7. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 8. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 9. NDS otvára nový úsek diaľnice D1, západný obchvat Prešova
 10. Profesor Alexy: S plastmi sa musíme naučiť zaobchádzať
 1. 365.bank prináša digitálnu hypotéku s možnosťou podania žiadosti
 2. EUBA udelila čestné vedecké hodnosti „doctor honoris causa“
 3. Miška ochrnula z minúty na minútu, teraz pre ňu svitá nová nádej
 4. Zázračné účinky Arónie na zdravie
 5. Tento výťah si poradí aj s tým najužším schodiskom
 6. Digitálne zručnosti žiakov a študentov podporí Nadácia Orange
 7. Chcete dočasné tetovanie, používajte Hennu
 8. Vyťahovanie zapadnutého jazyka je mýtus
 9. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna
 10. Spoľahlivá energia a úspora technológiami
 1. NDS otvára nový úsek diaľnice D1, západný obchvat Prešova 10 504
 2. Kaufland otvára prvú predajňu s fotovoltaickým systémom 9 866
 3. Chladené halušky? Od tejto firmy si ich obľúbili na Slovensku 9 537
 4. Peniaze začali strácať hodnotu, treba sa brániť! 6 778
 5. Najtajnejšie ponuky módnych kúskov v Európe – iba na pozvanie 5 284
 6. Oprášte cestovateľské plány, jeseň sa nesie v znamení poznávania 3 711
 7. Heľenine oči zahrajú hit o obchvate Prešovčanom z kamióna 3 416
 8. Ako na rodinný rozpočet v troch jednoduchých krokoch 2 841
 9. Chcete ušetriť na aute? Namiesto kúpy si ho prenajmite 2 573
 10. Nechajte kryptomeny na Fumbi 1 982

Blogy SME

 1. Šimon Briatka: Inšpiratívni ľudia 1: Roger Bannister, lekár, ktorý zabehol svetový rekord
 2. Café Európa: Valí sa na nás energetická kríza?
 3. Marián Lukáč: Blog č. 44- Múdrosť
 4. Naďa Serafínová: Ako sa naozaj testuje? Povedzme, že dosť zvláštne.
 5. Miriam Studeničová: Cisár je nahý! Osobnosti sú nevedomé! Nepoznajú Pravdu!
 6. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Aké ťažké je ľahko odpustiť?
 7. Miro Jankes: Októbrový výber
 8. Stanislav Martinčko: Poľovačka na zajace a 50 000 Eur v zlate !!
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 14 374
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 8 013
 3. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 793
 4. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 448
 5. Michal Porubän: "Nenávistná Čaputová" vs "Mierotvorca Blaha". 4 886
 6. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 3 785
 7. Pavel Dvořák: Platby mobilom v Číne 3 725
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 3 682
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho
Skryť Vypnúť reklamu
Skryť Vypnúť reklamu

Hlavné správy z Správy Záhorie - aktuálne spravodajstvo na dnes| MY Záhorie

Rekordman v počte odohratých zápasov v drese hokejového Slovana Michal Sersen, bol hosťom Roba Kmeťa v pravidelnej štvrtkovej relácii MY Športujeme.


10m
Ilustračné foto.

Policajti skontrolovali takmer 4 tisíc vodičov. 40 bolo pozitívnych


13 h

Pátrajú už od leta, odkedy o sebe nepodal žiadnu správu.


17 h
Poliklinika v Senici

Okrem Moderny plánujú očkovať aj ďalšou vakcínou.


19 h

Najčítanejšie články MyRegiony.sk

Známy podnik na Nábreží Oravskej priehrady plamene úplne zničili.


21 h

V interiéri reštaurácie sa najedia len zaočkovaní.


18 h

Zakážu svadby, oslavy, zatvoria fitness centrá, wellness, akvaparky, v reštauráciách sa nenajete, v kaviarni nevypijete kávu, v hoteli sa neubytujete.


19 h

Ľuďom sa jej správanie nepáčilo, zavolali políciu.


26. okt

Blogy SME

 1. Šimon Briatka: Inšpiratívni ľudia 1: Roger Bannister, lekár, ktorý zabehol svetový rekord
 2. Café Európa: Valí sa na nás energetická kríza?
 3. Marián Lukáč: Blog č. 44- Múdrosť
 4. Naďa Serafínová: Ako sa naozaj testuje? Povedzme, že dosť zvláštne.
 5. Miriam Studeničová: Cisár je nahý! Osobnosti sú nevedomé! Nepoznajú Pravdu!
 6. Ústav aplikovanej psychológie FSEV UK: Aké ťažké je ľahko odpustiť?
 7. Miro Jankes: Októbrový výber
 8. Stanislav Martinčko: Poľovačka na zajace a 50 000 Eur v zlate !!
 1. Matúš Lazúr: Neočkovaní dôchodcovia si vianočné príspevky nezaslúžia 14 374
 2. Věra Tepličková: Nepoškvrnené očkovanie - ďalší zázrak alebo zvrátenosť vlády neboráka Hegera? 8 013
 3. Rastislav Čurma: Kde zobrať vodičov kamiónov (Hommo na ceste zavadzalis) 7 793
 4. Stanislav Martinčko: Veno pre drahú nevestu z úradu práce v Pezinku?? 5 448
 5. Michal Porubän: "Nenávistná Čaputová" vs "Mierotvorca Blaha". 4 886
 6. Jiří Ščobák: Paní Záborská, jste zbabělec! Dovedete cílit jen na nejsnadnější cíl - ženy 3 785
 7. Pavel Dvořák: Platby mobilom v Číne 3 725
 8. Július Kovács: Kaliňák a Počiatek ma chcú dostať do basy pomocou justičnej a policajnej mafie, dodnes ju riadi Fico, lebo som upozornil na ich zlodejstvá. 3 682
 1. Matúš Sarvaš: Krádeže, vlámanie a drogy u mladistvého. Verdikt súdu? Napomenutie a dohľad (Prípad prokurátora)
 2. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 2: Flow, alebo ako pri práci stratiť pojem o čase
 3. Milota Sidorová: Ženy doplácajú na nedostupnosť bývania najviac. Takto to vyriešili vo Viedni
 4. Karolína Farská: Česká predvolebná kampaň vrcholí. Nastavuje trend aj pre tú budúcu na Slovensku
 5. Lucia Šicková: Poučenia z herného biznisu 1: O hrách a systémoch
 6. Róbert Ďurec: Slovensko ako daňový raj? Takto to robia bohatí
 7. Pavol Koprda: 90% hospitalizovaných ľudí je nezaočkovaných. Čo nám to hovorí o vakcínach? Takmer nič.
 8. Karolína Farská: Do Ficovej éry sa vraciame aj bez neho

Už ste čítali?

Skryť Zatvoriť reklamu