Piatok, 20. september, 2019 | Meniny má Ľuboslav(a)

7. liga ObFZ Senica: Vrádište s druhou jarnou výhrou, bodovali aj Štefanov a Petrova Ves

V 23. kole sa hosťujúcim celkom príliš nedarilo.

(Zdroj: ŠK Petrova Ves)

Smolinské - Šajdíkove Humence 3:2 (0:1)

Smolinské v domácom zápase muselo otáčať po tom, ako sa hostia dostali Vachom do vedenia už v 6. minúte zápasu. Domáci po tomto góle boli aktívnejší a chceli z výsledkom niečo urobiť, no prvý polčas sa im to nedarilo. Vyrovnávajúci gól prišiel krátko po výmene strán, kedy sa presadil Goga, netrvalo dlho a Rehák zvyšoval na 2:1. Na tento gól však hostia našli odpoveď Hulkom a opäť bol stav nerozhodný, no nie dlho, v 70. minúte dostal prihrávku Čelústka a rozhodol o víťazstve - 3:2.

Góly: 48. Goga, 57. Rehák, 70. Čelústka - 6. Vach, 64. Hulka
SMOLINSKÉ: S. Maderič - Čelústka, R. Maderič, Okasa, Rehák, J. Goga, M. Masár, R. Daniel, Nemec, F. Daniel (74. M. Smolinský), Bíly
Š. HUMENCE: Rafaja - Václavek, Flámik, Beňa, Burian (46. Macek), Vach (57. Pucheľ), Portel, Foriška, Fedorčák, Hulka (80. Matula), Kutlak

Vrádište - Smrdáky 3:2 (3:2)

Druhú výhru v jarnej časti si pripísalo Vrádište na domácom ihrisku so Smrdákmi, no nebolo to jednoduché. Hostia viedli od 4. minúty Škanderom, onedlho si však dal smolný vlastný gól Štefanka – 1:1. K slovu sa v 18. minúte dostali domáci Válikom a v 34. minúte Gertlom zvýšili na 3:1. Zápas sa poriadne zdramatizoval pred odchodom do kabín. Hosťujúci Danihel si v 40. minúte postavil loptu na biely bod a znížil na 3:2, krátko na to mohol z penalty zvýšiť domáci Giertl, ale neúspešne. Po výmene strán sa hra upokojila a skóre 3:2 sa už nemenilo.

Góly: 13. Štefanka(vl.gol), 18. Válik, 34. Giertl - 4. Škandera, 40. Danihel(z11m)
VRÁDIŠTE: Ondráš - Giertl, Valla, Mareš, HLAVÁČEK, Vinkler, Rybár, Smaženka (69. Duban), Pacalaj (46. Žák), Strož (67. Hudák), Válik (76. Baláž)
SMRDÁKY: Maruša - Sekáč, F. Pagáč, Škandera, Škojec, Bôžik, Danihel, J. Pagáč, Smoleňák (46. Antálek), Štefanka, Chocholáček (55. Fojtlin)

Petrova Ves - Kúty 8:1 (4:0)

Petrova Ves deklasovala Kúty, keď už v 14. minúte viedli rozdielom triedy. Pred odchodom do kabín sa presadil aj Mihálik na 4:0. Po výmene strán mali domáci hru vo svojich rukách a hostí do ničoho nepúšťali. Kúty do konca zápasu lovili loptu zo siete ešte štyrikrát – 8:0.

Góly: 3. Ovečka, 10. Vanek, 14. Šúrek, 31. a 69. Mihálik, 62. a 84. Juríček, 82. Vépy - 88. Komorný
PETROVA VES: Lánik - Vanek, M. Mihálik (82. Lukáč), Šúrek, M. Pochylý, Brezovský (70. Vépy), M. Mihálik (82. Lukáč), Pukančík, Matula (54. Juríček), Ovečka, Krbica
KÚTY: Vávra - Pavlík, Ondriska, Pavlovič, Lovecký, Ivánek (82. Laššo), Létal (56. Valachovič), Komorný, Daniel, Ralbovský, Polák

Koválov - Čáry 1:4 (0:2)

Čáry pokračovali v dobre rozbehnutej jarnej šnúre aj v Koválove, kde viedli od 7. minúty, kedy Kollár poslal spätnú prihrávku do brány domácich. Netrvalo dlho a Kuník zvýšil peknou strelou na 0:2. Po výmene strán sa o dva presné zásahu postaral Kuník, ktorý uzavrel svoj hetrik aj víťazstvo hostí. V závere zápasu si domáci postavili loptu na biely bod a Kuba bol presný, no už len skorigoval na konečných 1:4.

Góly: 85. Kuba(z11m) - 7. Kollár, 10., 65. a 75. Kuník
KOVÁLOV: Lanža - Kolibecký, Slezák, Polák, Ondrejkovič, Tokoš, Hyža, Kuba, Nemečkay (80. V. Labaš), Palkovič (60. Vach), Blánarik
ČÁRY: Ozábal - Pelikán, F. Kuník, Božek (70. Malík), Puškač, D. Kollár, Mihalík, Riška, Danihel, A. Kollár, Chorvát

Štefanov - Hradište 4:1 (2:0)

Líder tabuľky viedol od 5. minúty Mokorhajským, po polhodine hry zvyšovali Mackom na 2:0. Po výmene strán domáci pokračovali v dobrej hre a o dva presné zásahy sa postarali Macek s Hlavenkom. Za hostí sa v záverečných minútach dostal k slovu Zríni – 4:1.

Góly: 5. Mokrohajský, 33. M. Macek, 65. R. Macek, 67. Hlavenka - 84. Zríni
ŠTEFANOV: Malík - Polák, Hlavenka, Chudý, Cvečka, Hrubša (76. Nesnadný), Rampáček, Ovečka, Daniel (46. R. Macek), Mokrohajský, M. Macek (70. Tomka)
HRADIŠTE: Rehák - Gregor, Jurovatý (41. B. Jablonický), L. Jablonický (61. Furko), Barcaj, Šlahor, T. Sadloň, Michalička, Zríni, Kršteník, M. Sadloň (76. Hlavatý)

Rovensko - Kunov 4:1 (2:1)

Hostia sa ujali vedenia po peknej strele Ondroviča, no domáci rýchlo vyrovnali z penalty Starychom. Kunov sa už viac do vyloženej šance nedostal, naopak domácim sa darilo a Junas sa blysol krásnym hetrikom a pomohol Rovensku vybojovať tri cenné body – 4:1.

Góly: 36. Starych(z11m), 40., 75. a 80. Junas - 27. Ondrovič
ROVENSKO: Vávra - Mach (70. Bartoň), Vizváry, Štora, Jakab, Hrúz, Pajpach, Starych, Baláž, Junas (86. Krátky), Guoth
KUNOV: Fábik - Šefčík, Belohlávek, Macek, Burián, Černek, Melicher (78. Suchánek), Vričan, Ondrovič, Fajnor (53. Ferenčík), Kollár (87. Dzindzík)

Sekule - Unín 3:0 (2:0)

Sekule doma porazilo Unín rozdielom triedy. Najskôr si na biely bod postavil Trajlínek a neminul, v 34. minúte zvýšil Húšťava – 2:0. Do druhého polčasu vbehli hostia s cieľom urobiť niečo s nepriaznivým výsledkom zápasu, no neúspešne, v 62. minúte domáci Ježek spečatil víťazstvo Sekule.

Góly: 25. Trajlínek(z11m), 34. Húšťava, 62. Ježek
SEKULE: Krajčír - Kubinák, G. Ježek, Bílek, A. Trajlínek (65. Vávra), Hajdin (70. Kovár), Chvátal (84. P. Moro), Húšťava (78. Koch), A. Trajlínek (65. Vávra), M. Ježek, Ondriska (58. Vlk)
UNÍN: Vaculka - Buček, Kozány, Krempa, Švrček, Rosa, Uher, Rešetka, P. Šiška (60. M. Hoferka), Rehák (49. J. Šiška), E. Hoferka