Streda, 22. január, 2020 | Meniny má Zora

7. liga ObFZ Senica: Vrádište s druhou jarnou výhrou, bodovali aj Štefanov a Petrova Ves

V 23. kole sa hosťujúcim celkom príliš nedarilo.

(Zdroj: ŠK Petrova Ves)

Smolinské - Šajdíkove Humence 3:2 (0:1)

Smolinské v domácom zápase muselo otáčať po tom, ako sa hostia dostali Vachom do vedenia už v 6. minúte zápasu. Domáci po tomto góle boli aktívnejší a chceli z výsledkom niečo urobiť, no prvý polčas sa im to nedarilo. Vyrovnávajúci gól prišiel krátko po výmene strán, kedy sa presadil Goga, netrvalo dlho a Rehák zvyšoval na 2:1. Na tento gól však hostia našli odpoveď Hulkom a opäť bol stav nerozhodný, no nie dlho, v 70. minúte dostal prihrávku Čelústka a rozhodol o víťazstve - 3:2.

Góly: 48. Goga, 57. Rehák, 70. Čelústka - 6. Vach, 64. Hulka
SMOLINSKÉ: S. Maderič - Čelústka, R. Maderič, Okasa, Rehák, J. Goga, M. Masár, R. Daniel, Nemec, F. Daniel (74. M. Smolinský), Bíly
Š. HUMENCE: Rafaja - Václavek, Flámik, Beňa, Burian (46. Macek), Vach (57. Pucheľ), Portel, Foriška, Fedorčák, Hulka (80. Matula), Kutlak

Vrádište - Smrdáky 3:2 (3:2)

Druhú výhru v jarnej časti si pripísalo Vrádište na domácom ihrisku so Smrdákmi, no nebolo to jednoduché. Hostia viedli od 4. minúty Škanderom, onedlho si však dal smolný vlastný gól Štefanka – 1:1. K slovu sa v 18. minúte dostali domáci Válikom a v 34. minúte Gertlom zvýšili na 3:1. Zápas sa poriadne zdramatizoval pred odchodom do kabín. Hosťujúci Danihel si v 40. minúte postavil loptu na biely bod a znížil na 3:2, krátko na to mohol z penalty zvýšiť domáci Giertl, ale neúspešne. Po výmene strán sa hra upokojila a skóre 3:2 sa už nemenilo.

Góly: 13. Štefanka(vl.gol), 18. Válik, 34. Giertl - 4. Škandera, 40. Danihel(z11m)
VRÁDIŠTE: Ondráš - Giertl, Valla, Mareš, HLAVÁČEK, Vinkler, Rybár, Smaženka (69. Duban), Pacalaj (46. Žák), Strož (67. Hudák), Válik (76. Baláž)
SMRDÁKY: Maruša - Sekáč, F. Pagáč, Škandera, Škojec, Bôžik, Danihel, J. Pagáč, Smoleňák (46. Antálek), Štefanka, Chocholáček (55. Fojtlin)

Petrova Ves - Kúty 8:1 (4:0)

Petrova Ves deklasovala Kúty, keď už v 14. minúte viedli rozdielom triedy. Pred odchodom do kabín sa presadil aj Mihálik na 4:0. Po výmene strán mali domáci hru vo svojich rukách a hostí do ničoho nepúšťali. Kúty do konca zápasu lovili loptu zo siete ešte štyrikrát – 8:0.

Góly: 3. Ovečka, 10. Vanek, 14. Šúrek, 31. a 69. Mihálik, 62. a 84. Juríček, 82. Vépy - 88. Komorný
PETROVA VES: Lánik - Vanek, M. Mihálik (82. Lukáč), Šúrek, M. Pochylý, Brezovský (70. Vépy), M. Mihálik (82. Lukáč), Pukančík, Matula (54. Juríček), Ovečka, Krbica
KÚTY: Vávra - Pavlík, Ondriska, Pavlovič, Lovecký, Ivánek (82. Laššo), Létal (56. Valachovič), Komorný, Daniel, Ralbovský, Polák

Koválov - Čáry 1:4 (0:2)

Čáry pokračovali v dobre rozbehnutej jarnej šnúre aj v Koválove, kde viedli od 7. minúty, kedy Kollár poslal spätnú prihrávku do brány domácich. Netrvalo dlho a Kuník zvýšil peknou strelou na 0:2. Po výmene strán sa o dva presné zásahu postaral Kuník, ktorý uzavrel svoj hetrik aj víťazstvo hostí. V závere zápasu si domáci postavili loptu na biely bod a Kuba bol presný, no už len skorigoval na konečných 1:4.

Góly: 85. Kuba(z11m) - 7. Kollár, 10., 65. a 75. Kuník
KOVÁLOV: Lanža - Kolibecký, Slezák, Polák, Ondrejkovič, Tokoš, Hyža, Kuba, Nemečkay (80. V. Labaš), Palkovič (60. Vach), Blánarik
ČÁRY: Ozábal - Pelikán, F. Kuník, Božek (70. Malík), Puškač, D. Kollár, Mihalík, Riška, Danihel, A. Kollár, Chorvát

Štefanov - Hradište 4:1 (2:0)

Líder tabuľky viedol od 5. minúty Mokorhajským, po polhodine hry zvyšovali Mackom na 2:0. Po výmene strán domáci pokračovali v dobrej hre a o dva presné zásahy sa postarali Macek s Hlavenkom. Za hostí sa v záverečných minútach dostal k slovu Zríni – 4:1.

Góly: 5. Mokrohajský, 33. M. Macek, 65. R. Macek, 67. Hlavenka - 84. Zríni
ŠTEFANOV: Malík - Polák, Hlavenka, Chudý, Cvečka, Hrubša (76. Nesnadný), Rampáček, Ovečka, Daniel (46. R. Macek), Mokrohajský, M. Macek (70. Tomka)
HRADIŠTE: Rehák - Gregor, Jurovatý (41. B. Jablonický), L. Jablonický (61. Furko), Barcaj, Šlahor, T. Sadloň, Michalička, Zríni, Kršteník, M. Sadloň (76. Hlavatý)

Rovensko - Kunov 4:1 (2:1)

Hostia sa ujali vedenia po peknej strele Ondroviča, no domáci rýchlo vyrovnali z penalty Starychom. Kunov sa už viac do vyloženej šance nedostal, naopak domácim sa darilo a Junas sa blysol krásnym hetrikom a pomohol Rovensku vybojovať tri cenné body – 4:1.

Góly: 36. Starych(z11m), 40., 75. a 80. Junas - 27. Ondrovič
ROVENSKO: Vávra - Mach (70. Bartoň), Vizváry, Štora, Jakab, Hrúz, Pajpach, Starych, Baláž, Junas (86. Krátky), Guoth
KUNOV: Fábik - Šefčík, Belohlávek, Macek, Burián, Černek, Melicher (78. Suchánek), Vričan, Ondrovič, Fajnor (53. Ferenčík), Kollár (87. Dzindzík)

Sekule - Unín 3:0 (2:0)

Sekule doma porazilo Unín rozdielom triedy. Najskôr si na biely bod postavil Trajlínek a neminul, v 34. minúte zvýšil Húšťava – 2:0. Do druhého polčasu vbehli hostia s cieľom urobiť niečo s nepriaznivým výsledkom zápasu, no neúspešne, v 62. minúte domáci Ježek spečatil víťazstvo Sekule.

Góly: 25. Trajlínek(z11m), 34. Húšťava, 62. Ježek
SEKULE: Krajčír - Kubinák, G. Ježek, Bílek, A. Trajlínek (65. Vávra), Hajdin (70. Kovár), Chvátal (84. P. Moro), Húšťava (78. Koch), A. Trajlínek (65. Vávra), M. Ježek, Ondriska (58. Vlk)
UNÍN: Vaculka - Buček, Kozány, Krempa, Švrček, Rosa, Uher, Rešetka, P. Šiška (60. M. Hoferka), Rehák (49. J. Šiška), E. Hoferka

1. Tipy, kam so školákmi na dovolenku cez jarné prázdniny
  2. Na otočku či pár dní. Tieto výlety za hranice zvládnete hocikedy
  3. Ako budeme jesť v roku 2020? Letí výstrednosť aj ekológia
  4. First moment Turecko: Deväť hotelov len pre dospelých
  5. Viete, prečo sú dôležité ekologické predajne?
  6. Prichádza nová doba: firmy, ktoré riešia spoločenské problémy
  7. Slovenský magazín čítajú v 83 krajinách sveta. Viete, o čom je?

Senickí rozhodcovia so štvrtým miestom

Víťazstvo si odnášali rozhodci z Trenčína.

Rozhodcovia ObFZ Senica a ObFZ Levice.

Skalica vyhlásila anketu Športovec roka

Vyhlasovať sa budú rovnako ako minulý rok štyri kategórie, jednotlivci a kolektívy vo vekových kategóriách mládež a dospelí.